Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

iren ja nie powiedzialam ze nie rosna - tylko tak jak mi lekarz powiedziala i co wiem od dziewcztn z forum rosna ale bardzooo bardzooo wolno - moj guz rosl tak jak napisalam 2,5 cm rosl mi 7-8 lat- a to ze Twoj guz tak rosl to powiem tyle - kazdy ordanizm jest inny ale z tego co wiem u wiekszosci ten rak rozwija sie BARDZO wolno - pozatym tak jak napisalam usg nie wykrywa raka tylko guza nie wiem czemu ale Ty zawsze jestes negatywnie nastawiona do wszystkiego :/ powinnas podejsc do wszystkiego spokojnie - zawsze na forum piszesz takie rzeczy - kochana troche optymizmu :) a i zapomnialam jeszcze napisac - ze tu nie chodzi o rozmiar a structure guza - kiedys mialam guza 7 cm i lekarz powiedziala ze to nie na rozmiar sie patrzy a na structure guza roznie to byla - niektorzy maja miktoraka i maja przerzuty inni ogromne guzy i nie maja przerzutow - wiec nie powinno sie patrzec na wielkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutek ja mialam guza 2,5 cm i inne lagodne a moja operacja trwala 7 godzin :/ nie ma co gdybac :) tak czy siak na to sie nie umiera i tego trzeba sie trzymac :) i podchodzic do wszystkiego spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak biopsja wykazala wynik niejednoznaczny guz na poczatku wolno rosl a potem szybko sie powiekszyl i to mnie sklonilo zeby zrobic biopsje a dwoch endo mowili ze nie trzeba wszystko ok ale to mi nie dawalo spokoju i biopsje zrobilam sama guza widzialam golym okiem tuz pod skora sylwia trzymam cie za slowo ze na to sie nie umiera he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak żyć bez tarczycy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc Tak jak my wszystkie. Szczesliwie i dlugo :) . Mozna sie tego nauczyc. Przyjmujesz tabletke rano i to wszystko. Jesli pomyslisz ze to Ci ratuje zycie to nic nie jest wazniejsze. Najwazniejsze, zeby sie tego pozbyc. Czego i sobie zycze w pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edit77 Nie chcialam zostawic Twojego pytania bez zadnej odpowiedzi. Niestety nie jestem ze Szczecina i nie wiem jak to sie tam odbywa. Obawawiam sie ze z jednoznaczna odpowiedzia bedzie b. trudno. Na pewno nie zawsze i nie wszedzie takie badania śródoperacyjne sa przeprowadzane. Ja takiego nie mialam. Badanie śródoperacyjne wymaga od patologa dużego doświadczenia, gdyż szybko wykonane preparaty mrożone są trudniejsze do oceny. Owszem, wykonuje sie takie wstepne badanie, ktore okresla zakres operacji, ale zdarzają się jednak badania odroczone, gdy rozpoznanie wymaga wykonania standardowych preparatów z bloczków parafinowych. Dlatego w Posce , niestety jest wiele przypadkow wykonywania ponownej operacji. Ja w USG tez mialam tylko podejrzenie. Dlatego duzo przed operacja sie naszukalam i najlepszego patomorfologa ( biopsja 100%) i onkologa ktory wykonal operacje. Pecherzykowaty jest bardzo ciezki do stwierdzenia niestety nawet w biopsji. Czasem po kilka razy taka biopsje sie wykonuje i nic. Moim zdaniem szkoda, ze w Polsce nie ma zalecen, zeby w takich wypadkach jednak usuwac cala tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bardzo proszę o odpowiedź na pytanie - czy w Gliwicach dają zwolnienie na czas wizyty u nich i ewentualnie dzień przed i po na dojazd. Czy może zwolnienie z pracy trzeba brać u lekarza rodzinnego? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankk
Bukałka,lepiej weź zwolnienie od rodzinnego,bo zwolnienie dają tylko na konkretny dzień.Dojazd ich nie interesuje ( tak bylo do tej pory).Jak byłam na 3 dniowej diagnostyce to miałam zwolnienie tylko na te konkretne 3 dni,a musialam przyjechać dzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki. Przepraszam ,że się nie odzywałam ale mam tak dużo pracy że po 10 godz wracam z pracy do domu i od razu padam :( Na wyniki czekałam 3 tyg ale jak się doczekałam to okazało się,że mam je w porządku. Jak to ładnie napisali "badania biochemiczne i obrazowe wskazują na remisje choroby ". Kontrole mam 25 września biorę tak jak wcześniej 125 euthyrox-u . Próbuje tez wyjść z anemii bo oczywiście po tym miesiącu bez leku znów się jej nabawiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula Bardzo sie ciesze z super wynikow!!! Jak ja bym chciala taki wynik w koncu dostac. Do kogo idziesz 25.09 ? Ja tez mam wizyte w tym terminie. Tylko ze ja chyba pojade do nich w przyszlym tygodniu i moze mi sie uda badanie scyntygrafii odebrac, skierowanie moze do szpitala na Saszerow, powiadomie ich ze rezygnuje z ich jodu i chcialabym zeby mnie przepisali do Budlewskiego za jakis czas. Zobaczymy, co mi sie uda. Od poniedzialku odstawiam hormon, a wczoraj odebralam wynik TSH - 0,5 . Niestety od roku mi sie nie udalo dojsc do normy. Bede musiala chyba wieksza dawke potem brac niz 150. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotkakz
Witam Was moi drodzy;) Mam do Was pytanie, moja siostra jedzie w następny piątek na mały jod, czy jest możliwość w czasie hospitalizacji wyjścia na miasto, czy jest to całkowicie zabronione? Wydaje mi się, że raczej nie, ale moja młodsza siostra nie może usiedzieć, dlatego pytam;). Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam u dr Kolasińskiej :( Niezbyt się cieszę,że muszę iść do niej ale nikogo innego tam nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodakafeterka
karotkaz witam jeżeli chodzi o mały jod to można bez problemu wychodzić. ja jak byłam to robiliśmy sobie z resztą wycieczki po parku lub mieście.dodam jetem 3 lata po operacji raka brodawkowatego . pozdrawiam i życzę zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodakafeterka
ale trzeba to zgłosić pielęgniarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula gratuluje bardzo sie ciesze :) a u mnie znowu bida :/ takiego roku to jeszcze nie mialam :/ szlam w czwartek z narzeczonym do domku i napadlo nas 3 gosci ! mi nic nie zrobili ale moj narzeczony ma polamane 5 kosci w twarzy , nos i uszkodzony nerw pod okiem :( do tego ma zszyta twarz - zabrali mu portfel i uciekli - policja powiedziala ze niestety ich nie zlapia bo ja nawet nie wiem jak oni wygladali - bylam w takim szoku ze sie im nie przyjrzalam jedyne co wiem to to ze byli czarni - niech juz sie konczy ten straszny rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia O matko!!! Ale musialas byc w szoku. Bardzo przykre doswiadczenie i dla Ciebie i narzeczonego. Mozna potem dlugo miec lek chodzac po ulicy. Za wsze sie mowi, ze nieszczescia parami chodza, wiec napewno to juz koniec !!! Wiesz co apropos wygladu ciemnoskorych : w zyciu nie potrafilabym rysopisu podac. Dla mnie kazdy czarny wyglada tak samo, no chyba, ze wiek mniej wiecej mozna okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia O matko!!! Ale musialas byc w szoku. Bardzo przykre doswiadczenie i dla Ciebie i narzeczonego. Mozna potem dlugo miec lek chodzac po ulicy. Za wsze sie mowi, ze nieszczescia parami chodza, wiec napewno to juz koniec !!! Wiesz co apropos wygladu ciemnoskorych : w zyciu nie potrafilabym rysopisu podac. Dla mnie kazdy czarny wyglada tak samo, no chyba, ze wiek mniej wiecej mozna okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia O matko!!! Ale musialas byc w szoku. Bardzo przykre doswiadczenie i dla Ciebie i narzeczonego. Mozna potem dlugo miec lek chodzac po ulicy. Za wsze sie mowi, ze nieszczescia parami chodza, wiec napewno to juz koniec !!! Wiesz co apropos wygladu ciemnoskorych : w zyciu nie potrafilabym rysopisu podac. Dla mnie kazdy czarny wyglada tak samo, no chyba, ze wiek mniej wiecej mozna okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia O matko!!! Ale musialas byc w szoku. Bardzo przykre doswiadczenie i dla Ciebie i narzeczonego. Mozna potem dlugo miec lek chodzac po ulicy. Za wsze sie mowi, ze nieszczescia parami chodza, wiec napewno to juz koniec !!! Wiesz co apropos wygladu ciemnoskorych : w zyciu nie potrafilabym rysopisu podac. Dla mnie kazdy czarny wyglada tak samo, no chyba, ze wiek mniej wiecej mozna okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia O matko!!! Ale musialas byc w szoku. Bardzo przykre doswiadczenie i dla Ciebie i narzeczonego. Mozna potem dlugo miec lek chodzac po ulicy. Za wsze sie mowi, ze nieszczescia parami chodza, wiec napewno to juz koniec !!! Wiesz co apropos wygladu ciemnoskorych : w zyciu nie potrafilabym rysopisu podac. Dla mnie kazdy czarny wyglada tak samo, no chyba, ze wiek mniej wiecej mozna okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasek33
Dzisiaj odebrałem mój wynik biopsji Koloid oraz różniej wielkości płaty i skupiska tyreocytów bez wyraźnych cech a typii zmiana łagodna guzek hyperplastyczny Nie ukrywam dużo sie uspokoiłem w zeszłym tygodniu zrobiłem badanie Hbs p/c wynik mam 370 czyli wrazie czego nie będę musiał się zaszczepiać? dodam że 5 lat temu miałem serie szczepień jak pracowałem za granica Ale przy okazji zrobiłem sobie Tsh na tczo i wynik wyszedł o 0,7058 połowę z tego co 2 tyg temu tyle , że wtedy byłem okropnie zestresowany może to być powodem Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi szwankuje forum, przepraszam ale sprawdzalam ze nie wysylalo i uparcie pisalam dalej. Juz zmykam z tad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasek gratuluje :) kurczak no niestety ja nie mam zaufania do tych ludzi :/ widzialam duzo przypadkow gdzie czarni ludzie zawinili :/ dzisiaj wybieramy sie z narzeczonym do szpitala - zobaczymy czy kosci sie zrastaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Ja tez znam takie przypadki. Mojego brata kiedys pobili w Londynie czarni, tez mial zlamana kośc oczodolu. Koszmar. Ladnie mu sie pozrastalo, ale bylo zagrozenie dla oka. Napisz jak tam po wizycie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×