Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gosc maly
dzabba a gdzie byłaś operowana ? i jak długo czekałaś na operacje , no i co po niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Właśnie się pakuje na mały jod i jak zwykle mam stresa jak cholera :( mam nadzieję, że go przeżyje i wyniki będą ok. Trzymajcie kciuki i będę pisała jak poszło :) Pozdrowienia dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula trzymam kciuki!!!!! ciekawa jestem kto cię będzie prowadził w szpitalu? dr K? :) powinni cię jak vipa traktować, bo tym wszystkim... Anka napisz jak będziesz po diagnostyce w CO w warszawie. ciekawa jestem jak tam to wygląda, bo tylko słyszałam jakieś info, że tam nie trzeba leżeć , tylko się dochodzi na badania. bo myślę aby tam się przenieść. Kurczak popieram, w naszej sytuacji to bezsensowne leżenie tydzień :( ja to mam podwyższony puls, przed jodem ekg mi robili. a poza szpitalem w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula Kochana, trzymaj sie tam:D Kciuki oczywiscie juz zacisniete i wlaczone pozytywne myslenie, ze wyniki na 100% beda OKI :D Alutka Ja wlasnie tez jak mnie na odzial przyjmuja to mi cisnienie skacze jak nigdy:D Eweliza Juz za tydzien bedzie po wszystkim:D Bede czekac na super wiadomosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak mi to się już chyba ryczeć chce że to tak długo :-( Ile ja bym dała za choćby dzień krócej !!! Ja też mam już podniesione ciśnienie , ale trzeba sobie jakoś poradzić. kasiula trzymaj się, będzie dobrze !!! na ile dni śmigasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmigam na 4 dni bo w poniedziałek po południu będę już w domu :) Nie wiem czy zasnę dziś bo ciśnienie mam takie jak przed operacją :( Mąż już nie wiem jak mnie uspokoić hihih. Co do Vipów to dr K. musiałaby się jeszcze raz narodzić żeby coś takiego zrobić hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam nadzieje ze mnie widac od tyg prubuje cos napisac i nic nie wysyla :/ jestem zalogowana a jest jakis blad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy można dołączyć do dyskusji??? również mam problem z tarczycą, obecnie jestem już trzy lata po operacji ale zaniepokoiło mnie co napisał gość z 05.06 z 18:56 z twojego opisu wynika że masz bardzo mały guzek a po biopsjach wyszedł ci rak brodawkowaty??? trochę mnie to przestraszyło, nie bardzo się orientuję czy to jest rak złośliwy?? ja miałam usuwaną tarczyce ale niestety zostawili mi ją i na tych "strzępkach" ( może nie fachowo opisuje) po trzech latach znowu po jednej lewej stronie pojawił się guzek:8 mm endokrynolog nie kieruje mnie na biopsje, ani nic nie mówi o operacji, usunięte guzki trzy lata temu były łagodne, myślałam że rak tarczycy może być tylko przy dużych guzach takich powyżej 3 cm i jeszcze jedno, czy to prawda ze w Gliwicach bardzo dobrze operują tarczycę?? i w jakim Szpitalu?? może któraś z dziewczyn się orientuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie zrobili resekcji całej tarczycy bo nie miałam raka ale przeraża mnie co piszecie że przy malutkich guzkach może być rak, jak odbierałam swoją biopsję trzy lata temu ze strachu myślałam że zemdleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swój wynik biopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscie!!!! Pomyslcie co za chwile sie bedzie dzialo na tym forum jak bedziecie sobie odpisywac: gosciu z godziny takiej a takiej. Czy naprawde nie prosciej sie zalogowac? Nie da sie rozmawiac w ten sposob. Ja nie pamietam juz zadnego goscia :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie połknelam magiczną tabletkę i mam do wieczora siedzieć na oddziale. Jutro pójdę w miasto :-) jak na razie wszystko ok na salę czekałam długo bo przenosili dziewczynę na duży jod do innej sali. Wkurza mnie tylko ten cholerny zapach!!!!!! Fuj :-( no i nie prowadzi mnie dr K tylko inna Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula To wkurzajace, ze za kazdym razem jest inny lekarz prowadzacy i jeszcze za kazdym razem od poczatku historia choroby zakladana. A ten zapach!!! Ja nie moge nic tam jesc przez to. Trzymaj sie Kasiula:D Przynajmniej to dobre ze mozna czmychnac na miasto. Jestes i tak krocej niz my:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak Ja znam ta lekarke i jest fajna. Prowadziła mnie już i od razu mnie poznała :-) głowa mnie bardzo boli ale nie wiem czy od smrodu czy od jodu. Najlepsze jest to ze nie ma już nikogo lekarza ani pielęgniarki jak coś się dzieje to na oddział obok... ech szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Gosc maly Koniec listopada wynik biopsji malego guzka 4 mm: podejrzenie raka. Polowa grudnia- usuniecie tarczycy. Szpital wojskowy w Szczecinie. Wyniki po operacji- rak brodawkowaty. Teraz czekam na pierwszy jod 30 lipca w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
dzabba może dlatego osunęli Ci cała bo nie bylo badania śród operacyjnego, niby ja mam takie mieć w Gliwicach żeby potwierdzić wynik biopsji no ale okaże sie dopiero za 5 miesięcy, a do tego czasu trzeba być dobrej myśli co nie jest proste. życze powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2508
czesc dziewczyny, na usg tarczycy wyszła mi zmiana ogniskowa hypoechogeniczna 4x5x7mm z mikrozwapnieniami i obwodowym typie unaczynienia, lekarz zastanawial sie czy robic bacc czy obserwowac raz ba pół roku. Czy ktoras miala podobny wynik usg i wyszedł rak bo nie wiem czy robic ta biopsje dla swietego spokoju czy obserwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka244
ania2508 Zrób koniecznie biopsję, ja miałam identyczny opis w usg jak Twój i wyszedł mi rak brodawkowaty więc nie zastanawiaj się tylko zrób biopsję. Z usg mój guzek miał 4mm x5mm a po wyniku histo okazało się że tylko 3 mm ale mimo wszystko - rak. Nie czekaj, rób biopsję, nie zaszkodzi a na pewno pomoże i będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzabba czekasz na duży jod w Warszawie? Ja jadę 7 lipca na jod diagnostyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka244
zapomniałam się podpisać, eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2508
anka 244 dzięki za odp, :)to chyba faktycznie warto tą biopsje zrobić...chociaż lekarka mówiła że jej to na zwykłą torbielke wygląda i mówiła o tej bacc ze jak chce to moge zrobic ale niekoniecznie, a wogóle to miałaś jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooosieńka
to ja gość z 06.06 z 10:27:) z tego co piszecie nawet przy małych guzkach może być rak:( czy ten rak brodawkowaty jest trudny do wyleczenia??? drugi raz pojawiły mi się guzy po operacji czy któraś z dziewczyn też tak miała że jej "odrosły" guzy??? zastanawiam się czy nie jestem źle prowadzona przez moją endokrynolog, przecież nie będę co trzy lata chodzić na operację tarczycy i czy przy raku tarczycy boli szyja z przodu?? bo mnie boli i nie wiem od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Anka244 Chyba duzy. Moj pierwszy jod. W szpitalu kilka dni, potem kwarantanna. Na nastepne "male" bede jezdzic juz do Szczecina, do szpitala wojskowego. Tak endo powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zooosieńka Fajnie, ze sie zalogowalas . Latwiej bedzie sie rozmawiac. Pytasz czy ten rak brodawkowaty to zlosliwy? Ja tez takie pytanie zadalam po raz pierwszy i od tej pory wiem, ze rak to tylko zlosliwy. Nowotwor moze byc niezlosliwy. Natomiast jest to chyba najlatwiejszy do leczenia rak o ile nieleczony nie przeksztalci sie w tzw. niskozroznicowany i wtedy moze stac sie ciezki w leczeniu. Dlatego tak wazne jest, zeby byc pod scisla kontrola. Te resztki tarczycy nazywaja sie kikuty i one moga odrastac. Dlatego tak wazne jest, zeby operowal lekarz doswiadczony i wyciąl jak najwiecej. Nie wiem jak jest w Gliwicach. Ja znam super chirurga w Warszawie. Pewnie ten guzek o ktorym piszesz tez jest lagodny, ale trzeba sie jemu przygladac. No i ten bol jest dziwny. Moze warto zapisac sie do Gliwic na konsultacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooosieńka
kurczak2 mi akurat o drugiej operacji nic nikt nie mówi:) ale dziwi mnie ten ból szyi z przodu po obu stronach, nie jest jakiś duży ale cały czas jest, no i mam znowu guzka ale na biopsje nie jestem kierowana, mam pytanie jak się nazywa ten chirurg z Warszawy?? dla mnie pojechać do Warszawy nie jest żaden problem:) a jak się czujesz przy tym raku tarczycy???bolało cię coś??? czy tylko po wynikach tsh i usg oraz biopsji zostałaś zdiagnozowana?? ja miałam łagodne guzki i jeśli można wiedzieć w jakim wieku jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka244
dzabba Nie miałaś najpierw jodu diagnostycznego tylko od razu duży? dlaczego tak, pytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Anka244 Myslalam, ze najpierw jest duzy. Nie przyszlo mi do glowy, by pytac. Pewnie i tak wszystko okaze sie na miejscu jaka procedure wdroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka244
dzabba Ja mam przyjść 7 lipca na jod diagnostyczny, 8 lipca mam scyntygrafię i usg szyi, 9 lipca całego ciała i od tych badań będzie zależało dalsze leczenie. Za tydzień muszę odstawić hormon i bardzo się tego boję, nie wiem jak mój organizm na to zareaguje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×