Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gośćGOŚĆĆ
do Stasia0325 witam, sprawdziłam wyniki; TSH 3,18 ANTYTPO 7 IU/ML ANTYTG 10 IU/ML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia0325
gośćGOŚĆĆ czyli hashi nie ma. Masz przewlekłe zapalenie tarczycy u mnie napisali autoimunnologiczne zapalenie tarczycy. Z kartą Dilo wizyta u państwowego endo od ręki, biopsja teraz w czwartek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGośćć
Do Stasia 0325 Dziękuję za pomoc, karta Dilo mnie raczej się nie przyda. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość kasia hej sorki, ze się tak długo nie odzywałam. Z tego co pisałaś to mniemam ze guzki są łagodne, ale już chyba odebrałaś wynik więc napisz coś jak możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
hej eweliza Kubicki ocenil, ze nie ma komorek nowotworowych:) ale niestety wyciecie mnie czeka, bo mam b duza tarczyce a wolny od guzkow jedynie mały fragmencik. jednak nie bede sie speiszyc przesadnie, bo tarczyca calkiem dobrzze jeszcze produkuje mi hormony.Poczekam az sie bardziej popsuje:) musze ja b czesto kontrolowac. Okropnego stracha ma teraz moja przyjaciolka, ktora wyhodowala sobie olbrzymie miesniaki, ma objawy bólowe, uciskowe na jelita i pecherz, zebrana w dole brzucha wode, wiec z tematu onkologicznego nie wyszłam.... czekamy na hist-pat wycinkow. A w pracy nerwowa jestem jak diabli. Ja sie nie nadaje do pracy tylko do skrecania dlugopisow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość kasia bardzo się cieszę z wyników, masz rację nie śpiesz się z wycięciem ale kontroluj by nic nie umknęło twojej uwadze. możesz spokojnie zapisać się nawet na nfz na operację do najlepszego specjalisty. Jeśli chodzi o onkologie to ja tez ciągle słyszę że ten choruje a tamten się leczy, wkolo mnie ludzie szukają specjalistów i tak dalej. Wiem ze to głupie ale czasem tak sobie myślę ze miałam strasznego farta ze miałam tylko raka tarczycy, wiem ze musze o siebie dbać i to mnie nie zwalnia z innych chorób, ale moja droga do zdrowia nie była taka całkiem zła. Współczuję twojej koleżance, mam nadzieję ze będzie ok, a powiedz czy ona badała się regularnie ? duże i czy dużo było tych mięśniaków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
hej eweliza bardzo rozsądne jest to, co napisałaś:) moja przyjaciolka ma jakąś fobie lekarską - jej nawet do internisty nie można zaciągnąć. ostatni raz u gina byla ze mna, 5 lat temu! bo ja zaciągnełam. wtedy juz pojawil sie jeden miesniak wielkosci pol centymetra. Miały wiec kupe czasu zeby urosnąc... olbrzymie sa, zajmuja cała macicę i oczywiście ja rozpychaja tak, ze uciska okoliczne narządy. Dzis ma wizyte u gin-onkologa z Szaserów, czekam na tel od niej. A ja sobie poczekam normalnie i spokojnie na wizyte u endokrynologa na NFZ, ktorą mam w marcu. Powie: ciać - to wytne. Powie: - jeszcze troche poobserwujmy - to poobserwujemy:) I zdecydowanie wole miec pod obserwacją tarczycę i ją ewent wyciętą niż te problemy zdrowotne mojej przyjaciółki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Eweliza :D :D pozdrawiam serdecznie :D Ledwo udało mi się zalogowac. Idę na diagnostykę 5 pazniernika. Jutro odstawiam hormon. Poproszę o kciuki. Mam problem z oddychaniem i boję się tym razem o płuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kurczak gdzie ty kobieto się podziewałaś ?Co sie dzieje z płucami możesz cos więcej napisać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje 2dni temu pisałam tu i mój wpis gdzies wcieło czy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez się zdarza ostatnio, że coś dziwnie wstawia posty, albo nie wstawi nic, miejmy nadzieję , że to tylko chwilowe. kurczak kochana gdzie byłaś tyle czasu ? i czemu martwisz się o płuca, co się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak, gdzie się podziewasz ? u mnie dzisiaj mija 5 lat, chyba wieczorem będę świętować :D a gdzie się wszyscy podziewają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza gratuluję -5lat masz co świętować teraz pozostały tylko sporadyczne kontrole.Jesteś przykładem że można wygrać z tym cholerstwem,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akloj oj wiesz, jest coś w tej magicznej cyfrze. Ale tak naprawdę musze teraz jeszcze zrobić badania ( krew i usg ) i chyba dopiero jak będę miała wyniki to mogę świętować, ale tak naprawdę to tak kontrole do końca życia nas nie miną. A co u Ciebie słychać ? kurczak co jest z Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eweliza sto lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek_
od gutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak napisz coś, gdzie jesteś na diagnostyce i jak wyniki. Martwię się bo napisałaś że masz problem z oddychaniem, co się dziej ?? gutek jeszcze nie świętuje bo nie robiłam badań, przymierzam się w następny piątek ale oczywiście zobaczymy czy dam radę, a co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czytający, mam pytanie... jak obliczyć objętość tarczycy, mam 3 wymiary w mm, liczyłam ale coś żle, bo wychodzą mi okropne liczby:( proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cicho pusto tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wiatr tu hula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodita
Witam,dawno tu nie zaglądałam.Za pół roku minie mi 5 lat od wycięcia raka brodawkowatego.Biorę 125 euthyroxu. TSH mam 0,009.Ogólnie nie jest żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek_
Ja też długo tu nie zaglądałam i mi za pół roku minie pięć lat w marcu wizyta w Gliwicach o matko mam nadzieje ze będzie ok Chyba już tu nikt nie zagląda a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutek,ile teraz bierzesz euthyroxu?Jakie masz TSH?Ja mam kolejne badania w połowie 2017r. w Zgierzu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jodita biore 125 eutyr.Tsh mam teraz 0.163 chyba powinnam zwiększyc troche dawke Tsh masz duzo za niskie co na to lekarz tez miewałam takie tsh jak ty bardzo zle się czulam mia lam dusznosci szybko się męczyłam pierwsze jodowanie mialam w zgierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutek,ja od marca nie byłam w laboratorium,więc może mam juz wyższe TSH.Boję się wziąć mniej euthyroxu bo ostatnio znowu przytyłam.Jeszcze rok temu byłam bardziej aktywna-basen,rower,spacery a ostatnio przysiadłam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodita Tsh masz za dobre do naszych norm powinnas zmiejszyc dawkę euthy. takie Tsh jest szkodliwe jak ty funkcjonujesz ja bym padła ja przez te 5 lat po operacji przytyłam 12 kg mam apetyt za trzech i nie wiem jak mam schudnąc naszczęście jakoś wyglądam bo przed operacją byłam szczuplutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutek,mimo tak niskiego TSH ,czuje się nie najgorzej. Do marca brałam 150 euthyroxu ale później przeszłam grypę i miałam powikłania i nawracające gorączki .Latem czułam sie ok .Teraz już nie mogę doczekać sie wiosny.Biorę D3K2 i mam nadzieję,że jakoś przetrwam. Euthyroks biorę zazwyczaj jak się obudze nad ranem na pierwsze sik a później jeszcze dosypiam do 7-czytałam ,że tak najlepiej się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodita moja gLowa ma zakodowane że jest około piątej rano przebudzam się tableteczka i spię dalej .ile kilogramków przytyłas mi kilogramy najbardziej osadziły się na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś zjadłam jednego pączka i starczyło ,a teraz 10 jest akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz??10 pączków?Ja tez jestem łasuchem ale bardzo szybko łapie mnie zgaga i koniec przyjemności.Jeśli chodzi o tycie to był proces powolny i stale wzrastający od pierwszego a potem drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×