Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość timonkawd
...............(_.^._)......(¯`°v°´¯) .....(¯`°v°´¯) ............(_.^._) .......(_.^._).. POZDRAWIAM SERDECZNIE - SŁONECZNEGO DNIA I WIELU CIEPŁYCH USMIECHÓW ŻYCZĘ ~~,.~., . *..`~' ´.,.~., ~~(;@;) ,*.,.~.,* (;@;) ~~*`~´.* .(;@;).`~'´ ~~. ,~. ,.* . `~ ´ *.*´.,~., ~~(;@;). ,.~. ,´ .*.* .(;@;) ~~ `~´..(;@;) *.*,.~. ,`~'´ ~~~,.~.,`~.´ *..*(;@;) *.. * ~~ (;@;)*.. ,.~., .`'~ ´,.~., ~~~`~'.´ *.(;@;)*.*. (;@;) ~~~~~*,.~.,`~´,.~,.´`~´ ~~~~~ (;@;).*.(;@;).**. ~~~~~ `~´ * ~ `~'.´~ ~,____*:( ;@;)*(;@;).*;'___, ~ \___\,*`.';:( ;@;),*;,*/___/ ~~~~ ,___\*:;:;`.'*/___, ~~~~ \___\,\\|//,/___/ ~~~~~~,---.\\|,/,---, ~~~~~~(_ -}.(_){-_ ) ~~~~~~.'---' /|\ `---' ~.~~~~~ / /|||\ \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timonkawd
EWCIA-;)trzymam kciuki serduchem jestem z toba nie panikuj bo naprawde nie warto szkoda tylko zdrowia przekonałam sie sama po sobie-;)bedzie dobrze trzymaj sie slonce myslami jestesmy z Toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,dawno tu nie zagladalam gdyz po operacji nie mialam okazji.wczesniej pytalam was co i jak ,dzisiaj mam nadzieje ze ja komus pomoge.3 lipca mialam operacje,wycinali guzka z lewego plata tarczycy.mial 2cm.doszpitala przyjechalam 2 lipca,zrobili badania,3 z rana mialam zabieg,gdy sie obudzialam to pamietam tylko jak plakalam,nic wiecej nie pamietam z tego dnia,moj chlopak i przyjaciolka siedzieli przy mnie caly dzien a ja budzilam sie tylko na zmiane kroplowki,pomiar cisnienia i tetna.widocnzie mialam od razupodane leki przeciwbolowe,bo naprawde bardoz malo bolalo.oczywiscie cala rana ciagnela,ale to byl pikus w porownaniu z bolem po operacji wyrostka.takze naprawde nie ma sie czego bac.ja mialam rane klejona,oczywiscie mialam dren,ale ze ladnie wszystko wycieklo to na na drugi dzien juz mi go zdjeli i wrocilamna swoja sale.natomiast po wizycie lekarzy i prosbie bym powiedziala:KROWA,KRAKOW,lekarzze stwierdzili rownoglosnie ze moge isc do domu,takze bylam w szpitalu od 2 do 4 lipca i naprawde czulam sie dobrze by wyjsc,oczywiscie chodzilam zgarbiona przed tydzien,po tygodniu zaczelam sie prostowac,zdjelam plasterki,dzis jest 2 tygodnie po operacji i czuje sie swietnie,tylko czekam jeszzce na wyniki.jesli macie pytanie to prosze pytajcie bo z pewnoscia nie napisalam wszystkiego.zycze powodzenia wszystkim ktorzy szykuj sie na ten zabieg asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO EWY. W Gliwicach operują w drugi dzień.Jak jest wszystko ok.,to w drugiej dobie wysyłają do domu.Tak na wszelki wypadek lepiej zrezygnuj z zupek mlecznych i nabiału,bo niektórym po nich wapno leci w dół.Pamiętasz o tabletkach od bólu gardła? Są bardzo pomocne. tak więc EWA TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE.!!!!!!!!!!!! BĘDZIE DOBRZE. POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SJ
Witam i pozdrawiam wszystkich , ktorych ceka operacja i tych co sa juz po operacji guzkow tarczycy. Wlasnie 17 lipca odebralam wyniki histopatologiczne z Centrum Onkologii w Gliwicach---- operowana 12 czerwca 2008----. Ludziki moje wyniki sa superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nie mam raka, moj guzek oksyfilny okazal sie niezlosliwy. HURAAAAAAAA juz sie nie obawiam jodu , lekarz juz mi sie nie kazal pokazywac w Centrum. Chcialam jedynie , aby mnie wyslal do sanatarium poszpitalnego , ale odeslal mnie do swojej poradni endokrynologicznej, w tu wiem , ze sie placi za pobyt i jest to w ramach urlopu , a ja nie mam ani kasy ani urlopu. Pozdrawiam SJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aankaa1981
Ewa, trzymam kciuki moooocno:) i zazdroszczę że Ty już jutro do szpitala idziesz, a ja dopiero za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aankaa1981
...i jak Cię straszek dopadać zacznie to pomyśl, że już za chwilę będziesz bardzoooo szczęśliwa, bo pozbędziesz się pęcherzykowca:) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezabel
Ewcia - ja też mocno trzymam kciuki. Powodzenia i wracaj szybko Sindy - zaglądasz tu jeszcze? Byłaś u lekarza bo nic sie nie chwalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-----
Witam!!! Dziękuje wszystkim za wsparcie :-)Bardzo mi pomogło :-) Mam nadzieję że wszystko będzie oki. Musi być :-) Jak dojdę do siebie to zaraz wskoczę na laptopa i napiszę co i jak :-) Buziaki dla was wszystkich i jeszcze raz ślicznie dziękuje :-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-) :-):-) :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andi2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andi2005
Mam pytanko - 14.07.08 miałem operacje, jestem już w domu - ale jestem jakiś cały czas osłabiony , wczoraj jak zrobiłem sobie spacerek pół godzinny to jak przyszedłem do domu to byłem bladziutki - czy wy tez tak mieliście że byliście osłabieni po operacji proszę o odpowiedż z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka-73
Witam wszystkich.Do ilmar-Co szpital to inny obyczaj.Ja nie miałam żadnych komplikacji po operacjii a wyszłam dopiero na 7 dobe.Andi2005-to dopiero 6 dni po operacji.Masz prawo być osłabiony.Mineło mi już5 miesięcy po,ale też odczówałam zmEczenie.Na zakupy chodziłam zawsze z mężem.Wchodząc po schodach na 2 piętro musiałam przynajmniej z raz odpocząć.I tak prawie przez 2 mieśiące.Dużo cierpliwości ci życze i szybkiego powrotu do zdrowia.Odpoczywaj dużo.Eleonora771 moje skromne zdanie trzymaj siE tego endo do którego chodziłaś.Aga68 będzie dobrze.Kochani dziś miałam cudny dzień 15 rocznica ślubu.Jak to zleciało.Nawet pogoda dpoisała.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindy
Witam cieszę się że się któś mną interesuje Jezabel byłam u endo nie zabardzo się przejął mną dał mi skierowanie na usg a tam pani w okienku oznajmiła mi że na usg zczną rejestrować od 1 grunia i gdyby nie głośne komentarze mojego chłopaka moje bluźnierstwa i łzy w oczach oraz to że mi wywaliło tego guza tak że go widać to bym sobie czekała do grudnia a tak mnie cofneła i dzięki bogu na 25 lipca mam usg z tym wynikiem też się ugadałam z lekarzem żeby bez rejestrowania na chwilę do niego wejść z tym wynikiem bo rejestracja jest na przyszły rok dzięki za wsparcie zwłaszcza Tobie Ewa--- pozdrawiam i także kciuki trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezabel
Sindy Fajniutko, że byłas taka skuteczna w walce o USG, napisz co i jak jak bedziesz już po. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani!!!!!!!!!!! bardzo dlugo mnie tutaj nie bylo i tak gwoli przypomnienia: jestem juz 10m-cy po wycieciu czesciowym tarczycy, w ktorej byl rak brodawkowaty mniejszy niz 1cm. w czerwcu przechodzilam diagnostyke izotopowa i pomimo ze jodochwytnosc wynosila powyzej 20% i w szyi sa obszary patologicznego gromadzenia sie znacznika pozostawiono leczenie farmakologiczne /podwyzszono tylko dawke eutyroxu/. Troche mnie niepokoily te wyniki i postanowilam za rada Marka zatelefonowac do gliwic i porozmawiac z lekarzem prowadzacym. Niestety nie udalo mi sie to wiec zdobylam namiary na \" dobrego\" endo w moich okolicach i mialam prywatna wizyte . Nie powiem zeby mi sie taka wizyta nie podobala, trwala pol godziny i pan doktor gotow byl odpowiadac na moje pytania. Pytan byla spora lista i nie na wszystkie uzyskalam odpowiedz ale troche mnie uspokoil. na koniec wizyty tak juz asekuracyjnie powiedzial ze jestem z dobrych rekach /chodzilo mu o lekarzy z gliwic/ i ze mam sie nie martwic ze bedzie wszystko dobrze. OK pomyslam sobie. Od dzis zaczynam nowe zycie, na bok idzie choroba a czas na odpoczynek i wakacje. I co ?????????????? Latwo powiedziec trudniej zrobic. Skoki cisnienia, bol kosci, bol szyi, chrypa a rewelacje zoladkowe to juz nie powiem. Chyba nie da sie inaczej jak nauczyc sie z tym zyc i radzic sobie jakos no i czekac do nastepnej wizyty w gliwicach. mam nadzieje ze w tym czasie nic sie nie wydarzy i ze bedzie dobrze tak jak powiedzial mi endo. pozdrawiam zycze milego dnia i trzymam kciuki za wszystkich przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia313
Moja mama właśnie dowiedziała się,że na jednym płacie ma dwa guzki-18 i14 mm.Lekarka na USG zasugerowała,że może to być nowotwór złośliwy.Mama się denewuje,bo jej koleżanka zmarła na raka tarczycy.Czy wkrycie w takim stadium guzków daje szanse na nie usuwanie ich operacyjnie tylko leczenie farmakologiczne?Czy po operacji zostaje duża,widoczna blizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieledwianka
Witam Dziękuję wszystkim którzy trzymali za mnie kciuki. Operacja była we czwartek a wczoraj popołudniu wróciłam do domu Czuje się dobrze i to jest dla mnie najważniejsze. Chciałabym tu podziękować także całemu personelowi oddziału chirurgi Szpitala Ogólnego w Bielsku-Białej, szczególnie paniom na sali pooperacyjnej które były dla nas jak dobre anioły. Dziękuję z całego serca. Wszytkim Tym którzy dopiero wybierają się na taką operację życzę nadziei i optymizmu. Wiara naprawdę czesto czyni cuda. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieledwianka
Przepraszam, mam małe pytanko, czy u kogoś pojawiły się objawy uczuleniowe po operacji? Bo mi dziś takie lekkie uczulenie wyskoczyło, a nie wiem czy to jest reakcja na leki czy może zbyt szybki powrót do domowego jedzonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieledwianka o co chodzi z tymi drenami, jak się z tym czułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka.2
czesc dziewczyny jestem tu pierwszy raz 8 dni temu wzielam jod 131 mialam nadczynnosc tarczycy i gozki czy jest ktos kto bral ten jod i moze mi cos o tym napisac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieledwianka
Do Wanda 1 Ja miałam jeden dren, tzn taką rurkę z rany co odprowadzała krew i takie różne płyny. Zdjęli mi to na 3 dzień po operacji. Zbytnio mi to nie przeszkadzało, miałam taką własną piersióweczkę :-) Trochę się bałam żeby tego nie wyrwać ale nie było najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ilmar Dzisiaj otrzymalam odpowiedź z NFZ,że zostałam zakwalifikowana na świadczenia uzdrowiskowego leczenia szpitalnego.Jestem wpisana na listę oczekujących a czas oczekiwania na realizację skierowania wynosi około......6 miesięcy.Jak nic grudzień nad morzem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia Napisz proszę jak to zrobilaś z tym uzdrowiskiem, czy to samemu się wypisuje i wysyła do NFZ czy też lekarz w szpitalu to robi, napisz jak cielaczkowi - z góry dziękuję a co do twoich wczasów nad morzem to stawiam ze to będzie Kołobrzeg tam leczą choroby tarczycy, dwa dni temu sobie czytałam na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nieledwianka ja mialam wysypke,na nogach i rekach,dostalam masc ze sterydami i po 5 dniach przeszlo,ale nikt nie stiwerdzil od czego to bylo,tym bardziej ze wysypka pojawila sie dzien przed operacja pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia*31
do betka2 ja brałam jod131 z takiego samego powodu co ty.Przeczytaj moje posty poprzednie,wszystko opisywałam.Nie chce opisywac tego samego znowu,zeby nie zasmiecac forum:)Jesli chcesz daj meila,to odpowiem Ci na pytania i wszystko Ci opisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia*31
Aga68 Kiedy masz tą wizyte,a moze juz miałas to napisz co endo Ci powiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×