Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość MyRiot
Ooo fajnie. Chciałam zapytać gdyż bedę miała robioną jutro o ewentualne odczucia i profesjonalizm doktora? Nie ma nigdzie żadnych opinii ale z tego co wiem to doktor jest dosyć sławny... więc chciałabym się co nieco dowiedzieć. Biopsję robię prywatnie i też takie pytanie czy nie wiesz ile u niego kosztuje biopsja ? czy na nfz robiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Witam ja mialam robiona na kase chorych na Arkonskiej bo tam sie lecze, wiec nie odpowiem Ci ile kosztuje,dr wspanialy czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyRiot
Ok najważniejsze, że doktor jest człowiekiem i sie zna na tym co robi. Akurat ma z dr. Kosińską podpisaną umowe i u niej raz w miesiącu w gabinecie wykonuje biopsje jej pacentów, dlatego pytałam bo po tych opowieściach wyżej wypisanych jak potafią człowieka traktować na tak ważnych i dla nas emocjonujących mini zabiegach to wolałam dyskretnie podpytać. A odnoście dr. Pankowskiego to słyszałam, że on wszedzie jest sławny i prowadzi trudne przypadki w Zakopanem, ale jak historie wyżej pokazują- sławny nie musi być miły, dobry i zaangażowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam już u rodzinnej. Odnośnie badania moczu powiedziała, że w sumie są dobre, a te sporadyczne erytrocyty pewnie od tego, że badanie było robione przed samym okresem. Tyle, że znowu powiedziała, że to nic, że są liczne bakterie :/ Mówiła, że mogę żurawinę w tabletkach połykać, bo skoro nie mam typowych objawów to nie ma po co brać furaginu.. Trochę te liczne bakterie mnie niepokoją, ale nie wiem co mam z tym zrobić.. Kurczę tylko, że mam kolejny problem.. Od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze, a dokładniej z prawej strony w dole biodrowym. Tak jakby jajniki, tyle, że ten ból jest praktycznie ciągły. Raz mniej boli, raz mocniej, a innym razem go praktycznie nie czuje, ale to na krótko, bo zaraz znowu zaczyna.. Jakiś czas temu miałam atak silnego bólu w tym miejscu, aż płakałam, ale przeszło po kilkunastu minutach. Myślałam, że te podbrzusze boli temu, że okres, ale okres już praktycznie się skończył, a mi coraz mocniej boli :/ Kurde nie wiem co to jest.. Nie dość, że nie wiadomo co z tą tarczycą to jeszcze zawsze coś mi musi dokuczać ;(( Płakać mi się chce z tego wszystkiego.. ;(( Rodzinna nawet nie zapytała co to dokładnie za ból itp.. od razu powiedziała, że skoro podbrzusze to iść z tym do ginekologa.. Tyle, że prywatnie wizyta 50zł + pewnie usg zrobi więc kolejne 50zł, a z kasą krucho.. A jak na nfz to na kolejkę pewnie bym musiała poczekać minimum tydzień.. Tyle, że prywatnie to mogłabym albo jutro albo pojutrze iść.. Kurde.. ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga hmm.. nie wiem co mam Ci powiedziec :/ jestes pewna ze ten bol nie jest od stresu ? wlasnie brzuch najczesciej boli od stresu i moze promieniowac dalej- ale skoro jestes pewna ze to jajnik to mysle ze nie masz wyboru tylko udac sie do ginekologa :/ wyglada na to ze masz jakols infekcje skoro w moczu tez masz liczne bakterie no i mialas nietrzymanie moczu- to tez obawy infekcji (wiem ze to Ci przeszlo ale mowisz ze bakterie dalej sa) jest jeszcze jedna opcja ze bardzoooo mocno sobie przewialas jajnik :/ (moglas nawet nie wiedziec kiedy) moja siostra kiedys przewiala sobie jajnik i miala wlasnie taki bol jak Ty opisujesz i niestety ale bez wizyty u lekarza sie nie obeszlo -bolalo ja sporo czasu :/ dostala leki ile czasu boli Cie juz ten jajnik ? i jestes pewna ze to on ? moze poczekaj jeszcze z 2 dni i jak bedzie talej tak samo to idz do lekarza czemu nie powiedzialas o tym jajniku lekarzowni na ostatniej wizycie ? mysle ze z takimi rzeczami najlepiej udac sie do ginekologa oni napewno Ci pomoga :) nie martw sie napewno nic powaznego Ci nie doleka ale jak przyplatala sie jakas infekcja to niestety bez lekarza sie nie obejdzie, nawet jak Cie przewialo to tez lekarz przepisze Ci leki :) co do zurawiny - warto sprobowac napewno nie zaszkodzi :) tyle moge Ci doradzic :/ nie znam sie na tym zabardzo ale jak tak wszystko poskladac razem bo wyglada dla mnie jak infekcja eweliza madzia co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) Aga 0076 Wybierz sie do ginekologa w razie czego,ale to nie musi oznaczac,ze cos zlego sie dzieje.Na pocieszenie powiem Ci,ze tez mam takie bole jak Ty.Tylko,ze z lewej strony tak jakby jajnik.Kluje bardzo przed okresem,w trakcie i po okresie tez czasem.No a potem to juz wiadomo-zbliza sie owulacja i znow to samo.Bylam z tym u gina,mialam usg,zreszta zawsze mam na wizycie.Powiedzial,ze taki juz moj urok,niektore kobiety tak maja.Wiem,ze jak czlowiekowi cokolwiek dolega i to nie tylko jedna rzecz to mozna zwariowac:(Tez tak mam:( Sylwia U mnie ok.Dzis dzien porzadkow,prawie generalnych i juz zrobilam sobie przerwe bo zmeczona ciut jestem. Wszystkiego najlepszego dla chlopaka:)Przypomnienie z NK;)Ale wiedzialam,ze nie o Ciebie chodzi bo pisalas,ze masz urodziny w czerwcu.Chyba,ze cos pomylilam;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia fajnie ze sie odezwalas :) dzieki za zyczenia w imieniu chlopaka hihi :) Ty sprzatasz a ja sie ostatnio tak rozleniwilam ze nic mi sie nie chce robic :/ to chyba przez ta ciagla zmiane pogody :/ raz 30 stopni a na drugi dzien juz 14 i wes tu sie przyzwyczaj do takiej zmiany temperatury :/ tak jak mowisz jak cos sie przyczepi do czlowieka to potem same problemy ze zdrowiem. tez tak mam :/ jak nie jedno to drugie- pozbede sie jednego to przyczepia sie zaraz do innego ale tak to juz jest - przyzwyczailam sie - juz nawet nie pamietam kiedy przez dluzszy czas nie mialam rzadnych dolegliwosci. teraz mam cos na zebrze i martwie sie troszke :/ jest jakies takie wypuklone w jednym miejscu :/ nawet nie wiem jak to opisac- jak dotykam to nie czuje guza ale zgrubienie - tez zebro jest po lewej stronie- po prawej nic nie odstaje- w maju ide z bratem na kontrole (z jego niedoczynnoscia) wiem zapytam przy okazji swojej endo czy to zormalne ze z jednej strony zebro tak odstaje a z drugiej nie. nie martwie sie tym bardzo ale chce sprawdzic dla swietego spokoju :) (niedawno bylam na kontroli wiec mysle ze to nic zlego) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka:(
Hej dziewczyny:) tak jak wam wczesniej pisałam ze zastosuje dawke codziennie po 125mg i zrobiłam ostatnio wynik i wyszło mi tsh 12,656 i niewiem co z tego wynikka ja zrozumiałam ze mam bardzo wysoki bow karcie wypisowej pisze ze powinnam TSH otrzymac do 0,1 ja sie kompletnie nieznam na tych poziomach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka:(
Hej dziewczyny:) jak samopoczucie u was bo umnie raz dobrze raz pod górke ostatnio zrobiłam sobie wynik z tsh brałam codziennie dawke125mg i wynik otrzymałam taki12,656 a powinnam miec w normie tak jak w karcie pize 0,1 i sie zastanawiam czy jest za wysoki bo ja sie kompletnie na tym nie znam ostatnio jestem jakas senna niewiem jak ja mam wyregulowac te hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska ja niestety Ci nie pomoge :/ dla mnie moje hormonki sprawdza przy karzdej wizycie moja endo- i to ona mi je dobierala powiem Ci ze pol roku nie mogla mi ich dobrac bo albo byly za wysokie albo za niskie ale teraz juz prawie 1,5 roku sa w normie :) nie wiem jak w polsce dobiera sie hormonki ale mysle ze u Ciebie najlepiej bylo by jakby endo je dobrala przy nastepnej wizycie bo nie mozesz sie tak meczyc (pamietam jak ja sie zle czulam jak mialam je zle dobrane) to tez jest wazne zeby tarczyca nie odrosla ja naprzyklad nie znam sie na tym wogole i nigdy sama nie dobralabym dobrej dawki tabletek. wiem ze nastazja umnie zmieniac dawki i raz zmienila dla ewelizy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Sylwia dzieki natali teraz ja sama juz wiem jak ustawiac hormonki i nawet koleżanki z jodu śmieją sie, że dzwonią o poradę medyczną bo nie wiedza jak brać heheh Aśka Twoje tsh jest stanowczo za wysokie!!!!!!!!!!!!!!!!!! zacznij przyjmować dawkę 150 codziennie:-) no i oczywiście musisz za jakiś czas skontrolować jak Ci spada :-) dawka którą przyjmujesz jest za mała :D w sobotę ja też planuję zbadać swoje tsh i zobaczymy jak będzie :) aga mimo wszystko proponuje wizyte u gineklogaa. Wiem, że pisałaś o braku kasy ale pamietaj zdrowie najważniejsze!!!!!!!! problemy ginekologiczne to raz a dwa to może wyrostek robaczkowy !!!!!! on też jest po prawej stronie!!!!! ja napewno poszłabym z tym bólem by ktoś mnie obejrzał :-_ odnośnie dr kubickiego to faktycznie z tym dowcipem to pojechał i to totalnie hehe, ale trzeba też zrozumiec jego ciężki żart ,że ten guz jest niegrożny. Wiecie byłam u niego dwa razy, raz biopsja piersi i jak wszystko jest dobrze to faktycznie stara się rozluźnić atmosferę a drugi raz biosja tarczycy i nie było juz dowcipów,- był poważny, opanowany, oszczędny w słowach i doradził mi najlepszego chirurga :-) mam do niego szacunek jako do wybitnego fachowca ale przyznam, że troche powinien pooglądac jakiegoś kabaretu i posłuchać dowcipów jakie śmieszą ludzi a nie dobijają :-) kwiatek super :-) madzia ja jak sylwia mam lenia:-) nic mi się nie chce hehe. Dzzisiaj kupiliśmy buggy i do nocy tylko jeździliśmy na zmianę z mężem hehe, mówię wam jaki ubaw -polecam bardzo. od jutra u nas świeci słonko - ma być piękna pogoda więc czeka mnie robotka w ogródku :-) Sylwia Coś Ty sobie znowu wymacała. Musimy pogadać z twoim nażeczonym by zaczął Ci wiązac ręce :-) Nic sobie nie wyszukój. to napewno nic groźnego ale zanim dostaniesz się do lekarza to będziesz się nakręcać, że coś Ci jest :-)prześlij swojej miłości gorące uściski z okazji imienin :-) ps. Ja też jestem z czerwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę żeby ktoś mi napisał jak dotrzeć w Warszawie do centrum onkologii od dworca autobusowego (jestem z innego miasta). Mam skierowanie do poradni chirurgii onkologicznej-chodzi o usuniecie reszty tarczycy. Dzwoniąc tam dowiedziałam sie że nikt mnie nie zarejestruje telefonicznie tylko musze przyjechać w dzień kiedy przyjmuje chirurg(czwartek), na miejscu sie zarejestrować i mnie przyjmie. czy ktoś sie orientuje czy tak wygląda procedura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza no niestety nie wymacalam tego sobie tylko to widac golym okiem- chlopak tez to widzi bo- odstaje :/ troszke sie martwie tym bo wydaje mi sie ze wczesniej tego nie bylo :/ pocieszalm sie tylko tym ze dosyc niedawno bylam na kontroli i ze wyniki byly dobre :) nie wiem-nie mam pojecia czy mozeliwe jest ze z jednej strony zebra sa wieksze niz z drugiej. masz racje do maja troche czasu ale postaram sie nie myslec o tym bo nie chce teraz zawracac glowy dla lekarza. wydaje mi sie ze to nic takiego (mam taka nadzieje) ale sprawdzic nie zaszkodzi :) bo dziwnie to jakos tak odstaje ( jest to w okolicy klatki piersiowej) najgorzej jak patrze w lusterko to to widze i sie martwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
do ewelizy Wiesz co dr.Kubicki był bardzo małomówny,oprócz tego żartu powiedział, równiez , ze nie przyszłam do niego zeby wykryś raka, tylko potwierdzic na piśmie to co jest w usg, zeby moja endo miała podkładkę. jak mu powiedziałam, ze ide na operacje to mi odpowiedział, ze to jest sprawa pomiedzy mna a moją endo, jemu nic do tego. Nie wiem, moja endo-tez wybitny fachowiec powiedziała, ze te guzy nie sa onkologiczne. Ale dr.Kubicki tak naprawde ani nie potwierdził tego ani nie zaprzeczył. Myślałam, ze moze cos powie, ze jest to podejrzane lub nie jest podejrzane. Dobrze wie, ze na wynik sie czeka dośc długo. Z drugiej strony tez pewnie nie chce wysnuwac pochopnych wniosków . Sama nie wiem. Wiem, ze jest wybitnym fachowcem i pomimo niestosownego żartu jak bedzie trzeba to pójdę do niego raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
do ewelizy Czy dr.Kubicki sam wybierał u Ciebie guzki do nakłucia? Ja miałam wyznaczony guzek przez endo, ale myslałam, ze on sam sobie wybierze podejrzany guzek. Ale on nic nie oglądał tylko nakłuł od razu ten guzek co miałam wskazany w usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdana wtrace sie :) wiesz co zauwazylam chodzac do lekarzy :) ze ci najlepsi fachowcy zawsze malo mowia :) trzeba ich ciagnac za jezyk. oni nie chca zaduzo mowic tylko zajac sie tym co trzeba :) moja lekarz nic nie mowi do mnie tylko robi co trzeba :) dopiero jak o cos zapytam to odpowiada mi na wszystko cierpliwie :) jakbym o nic nie pytala to pewnie przez cala kontrole nic by nie mowila hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Dziewczyny miło mi że cieszycie się razem ze mną , dzisiaj pierwszy raz od miesiąca spałam jak niemowlak , mimo że węzeł nadal jest duży czuje się dużo lepiej . Lekarz tak mnie uspokoił że wszystkie objawy znikły. Jednak psycha jest baaaaardzo ważna . Sylwia wynik biopsji to guz lewego płata 31x35x22 mm lito -płynowy ze zwapnieniami jest duży ale lekarz powiedział że skoro nie jet nowotworowy i nie utrudnia mi normalnego funkcjonowania to jest czas żeby się nad nim zastanowić TSH ,FT4 ,FT3 mam książkowe , ale mam zrobić jeszcze jakies badania też z krwi ; nie wiem jednak jakie bo rano byłam oddac krew i to skierowanie zostało w laboratorium , wyniki mam w piatek to napisze dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek najwazniejsze ze wszystko jest ok :) dobrze bylo by zebys wiedziala jaki to guz (chodzi o to od czego do masz) wtedy wiadomo by bylo jak szybko taki guz rosnie i dlaczego :) moja mama miala bardzo duzo guzkow na tarczycy lekarz ustalil co to za guzki i od czego je ma i dostala tabletki ktore je pozmniejszaly(wiekszosc z nich nawet poznikala) ale na to masz czas :) odetchnij sobie teraz :) czy musisz chodzic na kontrole z tymi guzkami ? jak czesto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Aga A kiedy byłaś ostatnio u ginekologa? myślę że jak dawno nie byłaś to lepiej idż , kase czasami przepuści się na bzdety i człowiek nie ma wyrzutów wiec tym bardziej nie żałuj i idź. A zobaczysz że było warto ,dla samego spokoju . Ja bym poszła ( jeden ciuch mniej ) ale zdecyduj sama. Chodzę raz w roku prywatnie do ginekologa i placę 100zl za wizytę razem z cytologią i usg. Myślę że to jest zapalenie ,którego najczęściej łapie się przez zimno , może usiadłaś na jakims betonie , kamieniu lub wiosennej trawie bo mi tyle wystarczy i mam to samo. Pomagają mi ciepłe nasiadowki i cos przeciwzapalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Sylwia Lekarz nie powiedział mi z czego się wzięły , mam zrobić te wyniki co pisałam i przyjść za 2 tygodnie . Wtedy go wypytam więcej , wczoraj byłam tak szczęsliwa jak mi powiedział że to nie rak że nic mnie więcej nie interesowało hi hi a z czego Twoja mama je ma ? z czego ogólnie się robią? Nie palę nie piję hihi nikt w rodzinie tego nie ma tylko ja. Magdana trzymam kciuki . Będzie ok wiem co przechodzisz ale wiem z wlasnego doświadczenia STRACH MA WIELKIE OCZY ( to samo napiszesz nam 10 maja) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Sylwia Nic sobie nie wmawiaj!!!Moze miesnie nadwyrezylas?Miedzy zebrami przeciez tez sa.Mi kiedys sie tez wydawalo,ze mam cos miedzy zebrami i do tego bolalo(taka gula),ale teraz juz tego nie mam i to dawno:)A co do zeber wystajacych to niestety mam przez skrzywienie kregoslupa,ale zyje z tym juz od malego i sie przyzwyczailam. Eweliza To gdzie tym buggy jezdzicie?W trudnym terenie tez sie da??Ale musicie miec frajde:)Napisz cos wiecej bo ciekawa jestem.A o lenia sie nie martw.tez mam i to zwykle.Ostanio cos mi sil przybylo(pewnie po witaminach)wiec mnie nosi.Poza tym za tydzien moi rodzice pzrzylatuja na 3 lata Mateusza i mam po prostu pretekst zeby cos robic;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
A wlasnie,przypomnialo mi sie;) Piszecie,ze wazne jest wiedziec co to za guz...Coz,tu w Norwegii to w ogole cos innego:(Powiedzieli tylko,ze nic nie znalezli niepokojacego po biopsji i tyle.No i ze operacja nie jest niczym pilnym,tyle sie dowiedzialam.a jakie mam guzy??Kto to wie?Co kraj to obyczaj;)Tu,jak sie robi badania to nie ma co liczyc na wyniki,jesli sa zle to dzwonia lub pisza,jesli dobre to cisza i czlowiek powinien sie cieszyc.Wyjatkiem byly wyniki po biopsji bo to juz powazniejsza sprawa-byla rozmowa. Wiec chyba na razie sie nie dowiem jakiego rodzaju mam guzy,chybam,ze w Polsce pojde na wizyte do jakiegos endo...Ale to dopiero na jesien,jesli w ogole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek tak jak mowisz najwazniejsze ze sa lagodne :) reszty dowiesz sie pozniej :) moja mama ma guzy od nadczynnosci tarczycy. miala ich mnustwo bo chyba az 19 (z tego co pamietam) lekarz przepisala jej tabletki i wiekszosc guzow poznikalo a te najwieksze pozmniejszaly sie madzia :) dzieki za pocieszenie ale to co czuje jest twarde jak kamien i na dodatek na zebrze nie pomiedzy :/ nie boli mnie najgorsze ze widze to jak patrze w lusterko. chlopak mowi ze pewnie mam taka nature ze z jednej strony zebra wystaja mi bardziej (no ale to jest konkretne miejsce) nie ma co gdybac zapytam o to lekarza w maju jak ide z bratem a kontrole :) mysle ze to raczej nic zlego i naprawde mam takie zebra dziwne w tym miejscu no ale zobaczymy co powie lekarz :) co do tego jakiego Ty masz guza to tez powiem ze najwazniejsze ze jest lagodny :) chociaz dobrze bylo by wiedziec od czego jest i czy taki guz szybko sie rozwija czy wolno i czy moze sie rozsiac (sa rozne guzki jedne rosna- drugie nie albo jedne szybko drugie wolno no i tak jak pisalam niektore rozsiewaja sie po tarczycy a inne nie) w ten sposob mozna stwierdzic czy konieczna jest operacja czy nie i kiedy nie chce straszyc ale mysle ze dobrze jest wiedziec jakie ma sie guzki bo niektore moga tez zrobic sie zlosliwe (ale to raczej jak ma sie te guzki przez chorobe tarczycy bo jak sa zwykle guzki i tarczyca jest zdrowa to tak sie nie stanie) nie masz co sie martwic lekarze napewno wiedza jakie guzy masz tylko poprostu zostawiaja to dla siebie :) duzo lekarzy tak robi :) tutaj tez jest tak ze jak nie dzwonia to znaczy ze wynik jest dobry :) a reszte zostawiaja dla siebie - wiedza jak sie za to zabrac i jak to leczyc :) ja tak samo nic nie wiedzialam na temat swoich guzow i reszty lekarz wiedziala wszystko i zajmowala sie mna :) tylko jak cos mnie interesowalo to pytalam i dopiero wtedy mi mowiala :) wiec u mnie jest identycznie jak u Ciebie :) lekarz wie wszystko a my tylko poddajemy sie leczeniu i ufamy im :) no i jak mamy pytania to nam odpowiadaja :) ale mysle ze to dobrz bo czasami jest lepiej nie wiedziec wszystkiego i nie gdybac zaduzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Dziewczyny dzis dzwoniłam zapytac sie o wyniki biopsji, choc lekarz kazał dzwonic po 9 maj. Ale coś mnie podkusiło i juz sa wyniki. ok.18 napisze co wyszło:) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasernia
Dziewczyny biore euthyrox 88 , wniki moich badan to: TSH-6,09 (0,270--4,20) FT4-1,81 (0,932-1.71) FT3 2,23 (2,00-4,40) JESTEM po usunieciu tarczycy, czy biore za malo leku czy za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdana czekamy z niecierpliwoscia na wiadomozc od Ciebie ! :) kasernia no ja niestety ale Ci nie pomoge :/ ale moze ktos inny cos napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
HEJ:) Zmiana jest łagodna, komórek atypowych nie ma!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko jest ok:). Cały wynik napisze jak coś zjem bo dopiero wróciłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Tak mam napisane na wyniku " komórek podejrzanych nie znaleziono. Obraz cytologiczny zmiany łagodnej( jak w wolu guzkowym z cechami zwyrodnienia torbielowatego pokrwotoczno- koloidowego i płacikami zdegenerowanego nabłonka pecherzykowego). Biopsje robił lekarz, którego wyniki w 100% pokrywają sie z tymi po operacji. Honorują jego wyniki nawet w Gliwicach. Nareszcie spokój. jeszcze tylko wycięcie i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli masz torbiele (nic groznego) :) super bardzoo sie ciesze :) piszesz o wycieciu - usuwaja Ci pewnie tylko jeden plat ? kiedy masz operacje ? wiesz juz co i jak wiec teraz mozesz odetchnac z ulga :) torbiele sa lagodne i nie robia sie zlosliwe :) super wiadomosc :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×