Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Sylwia wiesz co mi bardziej chodziło o zwykłe badanie ( morfologia + ob ), że tutaj nie było żadnych odchyleń :-) dzisiaj zrobiłam sobie tsh i załamka, wynik 0,013 :-( muszę jeszcze bardziej zmniejszyć sobie dawke hehe poczekam ze dwa - trzy tygodnie i powtórzę badanie :-) a co u was?????? jak pogoda???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:( Zapeszylam z tym,ze nic mi nie dolega:(Ratunku!!!Zab,ten niby zdrowy!Dzis boli tak,ze czuje bol w glowie,gdyby nie silne leki wyladowalabym na pogotowiu:(A tu dluugi weekend...Dopiero w srode prawdopodobnie dodzwonie sie do dentysty.A jak tam wejde to chyba mu przywale,zreszta chlop ze mna pojdzie bo chce go opierniczyc! Dzis nie moge tego zeba nawet jezykiem dotknac,buuuu.Jak spac?? Mam nadzieje,ze u Was przynajmniej wszystko gra. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza wiesz co nie tylko przy naszym raku jest tak ze wyniki krwi ma sie dobre :/ nie wiem czemu tak jest i od czego to zalezy. powiem Ci ze ja nie mialam rzadnych badan krwi przed operacja lekarz podejrzewala raka bez badan krwi i dobrze ze zgodzilam sie na operacje pomino ze biopsja nie wykazala komorek rakowych ale naszczescie teraz mozemy badac sobie markery bo nie wiem co by to bylo zeby ich nie bylo :/ co do Twoich hormonkow ja niestety Ci nie pomoge wogole sie na tym nie znam :/ moja endo mi to kontroluje madzia wspolczuje :/ bol zeba to cos strasznego :/ napisz czy juz jest troszke lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafit200
Dziewczyny jestem świeżo po jodzie( 2 dni po szpitalu) - czy mogę swobodnie wychodzić na słońce? Czy coś wicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafit200 ja jod mialam w lato i siedzialam sobie na slonku :) nie ma rzadnych przeciwskazan :) jedyne co to trzeba pamietac zeby nie siedziec kolo ludzi :) (conajmniej na 2 metry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej Wam:) Co slychac? Jak w Polsce spedzacie dlugi weekend? Tu tez wolne,ale do srody:) Pogoda w koncu dopisuje,nie za goraco,ale slonko jest.Teraz jeszcze jasno i ptaszki spiewaja,zaczyna sie dzien wydluzac. Szkoda tylko,ze czlowiek musi sie meczyc z bolem,wygladam pieknie-cala spuchnieta,a do srody musze wytrzymac.Pewnie bez antybiotyku sie nie obejdzie,czyli w ciagu 3 miesiecy bede brala 3,moze 4 raz.Zoladek sie ucieszy... Eweliza Fajnie,ze buggy sie sprawdza,lubie takie klimaty-las,woda. My juz lodke zwodowalismy i czekamy na ciepelko,w razie jakby maly do wody wpadl(w kapoku),ale na razie zimna woda,pewnie mialby traume i byloby po zabawie:( Dzis zakupilismy trampoline,w ramach prezentu urodzinowego.Mateusz konczy jutro 3 lata.Fajnie sie na tym skacze i chyba mozna schudnac;);) troche mi przybylo i mam nadzieje,ze skaczac cos zrzuce;) Wiem,ze macie upaly juz.Pewnie sie cieszycie,ale ja to bym pewnie lezala z bolem glowy caly dzien.Dzis o godz.18 rozmawialam z mama i w cieniu miala 32st,o zgrozo!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica madzia zlituj sie znowu Cię dopadło :-( Już sobie wyobrażam jak Ty wyglądasz z ta opuchlizna. mam nadzieję, ze chociaż bardzo cię nie boli. U nas trampolina już dwa tygodnie roztawina i faktycznie kg spadają hehehe :-) najfajniej jest jak schodzi się z trampoliny i chce się podskoczyć hehe - sprawdź ( nogi sa jak kołki które ważą tone hee) my nie mamy łódki :-( przyznam, że popływałabym sobie :-) u nas faktycznie gorąco jak cholera, ja mam takie spalone rece ze szok :-) trochę w ogródku grzebałam i tak mnie spaliło:D Sylwia jak u Ciebie pogoda???????????? co u reszty???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza zazdroszcze tez bym sobie poskakala na takim czyms hihi :) u mnie pogoda taka sobie :/ dzisiaj bylo 16 stopni :/ wczoraj wprawilam sobie stroj kompielowy i czekam na ciepelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Eweliza U mnie zawsze tak jest:(Ponad tydzien sie cieszylam,ze nic mnie nie boli:(I znow,ale daje rade,jak sie spuchnie to juz mniej boli,ale dokucza straszliwie!!! Poza tym to jakies fatum,bo piwnice nam zalalo wczoraj,problem z kanalizacja,juz 4 raz w ciagu 4 lat.Uporalismy sie z problemem,ale nie zdzazylam ciasta upiec a jutro znajomi wpadaja,W srode moi rodzice przylatuja,a ja jak duch chodze po domu,kiedy zdaze ze wszystkim? To jak jakies wyzwanie:) Co do lodki,to tu naprawde powinno sie miec bo duzo wody,mozna przeplynac ze 3 godz i jest sie juz prawie na otwartym morzu.Poza tym wyplyniesz kawalek i pelno wysepek ,mozesz sie na golasa kapac bo nie ma zywej duszy;)I tak mam zamiar spedzic te wakacje z chlopem i malym-moze nauczy sie plywac bo to bardzo przyjemne:)Bez Froda(psa)bo panicznie sie boi wody:) Sylwia Wlasnie,co u ciebie i jak pogoda,pewnie juz sie smazycie?Chociaz klimat przy morzu czy oceanie jest nieprzewidywalny... Dosia Napisz cos w koncu!!!Maila mam zablokowanego bo aktualizowalam kompa i hasla nie pamietam:(Musze cos pokombinowac,ale czasu brak,a przede wszystkim cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia nie ma sprawy jak masz ochotę to zawsze możesz wpaść do mnie na trampolinę lub do Madzi :-) a tak serio to wielka szkoda, że dzieli nas tak ogromna ilość kilometrów:-( byłoby fajnie jak byśmy mogły kawusię razem wypić :D jaki kostium sobie kupiłąś ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
To jeszcze ja:( Szlag mnie zaraz trafi,slysze koncert,na ktorym jst moj chlop.Graja super,a ja siedze w domu i sie mecze!!!Czy to zycie jest sprawiedliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Dziewczyny,ja jak najbardziej zapraszam do mnie,jak macie ochote:)Bilety mozna czasem tanie kupic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza ach jak bym chetnie sie z Wami spotkala ale niestety to niemozliwe :/ jestesmy jak wirtualne przyjaciolki :) ale mam nadzieje ze moze kiedys sie spotkamy :) madzia ja to juz dawno wiedzialam ze zycie jest niesprawiedliwe :/ no ale niestety nic nie mozemy na to poradzic :/ co do pogody u mnie to tak jak mowisz - potrafi sie zmienic z dnia na dzien :/ raz jest 30 s a na drugi dzien potrafi juz byc 15 :/ strasznie tego nie lubie bo kosci bola (mam jeszcze lekkni noedobor witaminki D wiec kosci reaguja na pogode) piszesz o morzu u mnie jest ocean dowlownie wszedzie hehe czy jestem u siebie czy u rodzinki do do oceanu mam pare krokow od swojego domku do oceanu mam 10 min piechota- jak jest odplyw czuc wszystko w powietrzu (glony, roslinki i takie tam hehe) ale nie przepadam za oceanem chocby nie wiem jak jest cieplo woda w oceanie jest zimna a taka slona ze szok ! (duzo slonsza niz w morzu) kompie sie w jeziorkach :) tak jest duzo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam :) Ja to dzisiaj siałam z mamą i siostrą ogródek, więc też się trochę opaliłam.. Tzn trochę ręce i bok lewej nogi :D Czerwone kurcze :/ Nie wiedziałam, że aż tak weźmie.. Dzisiaj u nas było około 28 stopni, ale wiaterek wiał, więc nie było tak źle. A tak w ogóle to mam jakieś gorsze dni.. często myślę o tej zmianie w tarczycy i boję się, że to będzie coś naprawdę złego :/ w necie do tego wyczytałam, że nie każdy rodzaj raka tarczycy jest wyleczalny :/ Bardzo się boję.. Tym bardziej, że lekarka optymistycznie o tej zmianie nie mówiła.. Płakać mi się chce.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga NIE MOZESZ CZYTAC RZECZY NA INTERNECIE !!! tam prawie wszystko to nieprawda !!!!!! ja jak powiedzialam swojej lekarz kiedys ze cos tam wyczytalam na internecie to bardzooo sie na mnie wkurzyla hihi :) powiedziala ze artykuly w necie to bzdura wyssana z palca- na dodatek ludzie kopiuja jeden artykol od drugiego i sklejaja to razem :/ wiem bo nie raz spotkalam takie strony gdzie wszystko bylo tak samo napisane :/ nie ma rodzaju raka tarczycy ktory jest nieuleczalny ! tylko inaczej sie je leczy! jakby nie byl uleczalny to nawet by nie zaczynali go leczyc ! dodam ze 95% ludzi ma pierwszy i drugi rodzaj raka tarczycy czyli ten najlepszy ! ja znam chlopaka ktory ma 3 rodzaj i ma sie swietnie :) jest po tym raku jakos 8 latek :) u Ciebie nawet nie wiadomo co to jest wiec nie ma co sie nad tym zastanawiac :) masz duzo wieksze szanse na to ze guz jest lagodny :) i tego sie trzymaj :) nie mysl narazie o tym i nie czytaj tych glupot na necie :) ja tez tak jak Ty czytalam rozne informacje na necie i potem sie okazalo ze wszystko co czytalam to sciema :) moje leczenie i rokowania bardzooo sie roznily niz to co wyczytalam w internecie :) co do pogody to u mnie jest 8 stopni i taka ulewa ze z domu sie nie da wyjsc :/ zazdroszcze ciepelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gorszych dni to normalne ze sie martwisz ale nie mysl o tym ze masz raka a tym bardziej jaki to rodzaj :) staraj sie o tym nie myslec wiem ze to trudne ale jak tylko pomyslisz o tym to staras sie odrazu myslec o czyms innym :) (ja tak robie) :) mysl ze tylko 2% guzow tarczycy sa zlosliwe i ze Ty napewno masz te lagodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga Sylwia ma racje - nie czytaj nic o guzach czy rakach tarczycy !!!!!!!! ZAKAZUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niepotrzebnie tylko się nakręcasz, te brednie w interku potrafią nagonić strachu, wiem coś tym :-( ja nawet już nie zaglądam na strony o chorobach tarczycy. Moją jedyną stroną jest to forum, gdzie pytam jak coś nie wiem i odpisuję jak mogę pomóć :-) Przestań się zadręczać iuwierz że będzie dobrze :-) Każdy ma gorsze dni ale trzeba jak najszybciej zacząć myśleć o czymś innym, to zawsze jakiś sposób by przegonić czarne chmury :-) a co u reszty???????????? u mnie też słonko ostro dawało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza zazdroszcze pogody :) umnie dawno takiej beznadziejniej nie bylo :/ co do internetu to ja tak samo jak Ty nie wchodze na rzadne strony o raku tarczycy tylko na forum. kiedys tez sie naczytalam i chodzilam zdolowana pare dni :/ ale potem moja lekarz te informacje wyprostowala i okazalo sie ze to co przeczytalam nie bylo prawda :) mam do Was kobitki takie pytanie znacie moze jakies fajne strony internetowe z uczesaniami ? szukam i jakos nic fajnego nie moge znalesc :/ chce uczesac sie jakos inaczej bo ciagle tylko zwiazuje wlosy tak samo. no i przy okazji zastanawiam sie jak by sie tu uczesac na slub mamy :) szukam takich stronek zeby bylo pokazane krok po kroku jak sie czesac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
hej U mnie tez upał:). Z tym spotkaniem sie to byłoby fajnie.Moze kiedys sie uda. Ja teraz z kolei stresuje sie operacja, zawsze coś człowiek musi sobie znaleść, nigdy nie mozna byc spokojnym:) Ale dobrze, ze tu chociaz bez krepacji mozemy sobie pogadac i sie wyzalic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia operacja to nic strasznego :) ja tez sie balam :/ nie wiedzialam jak to jest zasypiac po narkozie :/ no i balam sie tez tego ze sie nie obudze hihi mysle ze kazda z nas miala takie odczucia :) ale tak naprawde to nic strasznego- bedziesz sobie smacznie spala i jak sie obudzisz bedzie juz po wszystkim :) ja podobno wygadywalam takie dlupoty do pielengniarki po ''glupim jasiu'' hahaha moja rodzina mi opowiadala :) krzyczalam do niej ze czuje sie zajebiscie i pytalam co mi dali hahaha i wogole takie glupoty ze nawet nie bede Wam pisala haha ale przynajmniej smiesznie bylo :) chociaz ja nic nie pamietam :) naprawde nie ma co sie martwic operacja bo to nic takiego :) kazdy kto ma pierwszy rak operacje mysle sobie jak to jest ale potem przekonuje sie ze nerwy byly niepotrzebne :) zdecydowalas sie juz na operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Sylwia zdecydowałam sie na operacje bo nie mam innego wyjścia. Raka nie mam, ale tarczyca żle pracuje. Ze wzgledu na serce musze to zrobić. Ale nie ma jakiekoś pospiechu, więc myśle, ze spokojnie w sierpniu to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze :) bedziesz miala spokoj :) i naprawde nie ma co sie martwic :) operacja przeraza ale to nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Hej dziewczyny Jestem , jakiś czas się nie odzywałam a to dlatego że byłam na weselu !!! Dopiero przychodzę do siebie ( nie po pijaństwie biorę przecież antybiotyk) po tańcach byłam świadkową więc bawiłam się do białego rana . Zapomniałam o guzach na tarczycy teraz leczę odciski po nowych butach. Macie rację z tymi info na necie , ja jak poczytałam objawy raka płuc to momentalnie je wszystkie miałam , tam pisza same BREDNIE . Mój guz czeka na kolejną wizytę czyli na 14 maja narazie mi nie dokucza węzły po antybiotyku też są mniejsze więc jest ok i powiem Wam że im mniej myślę o chorobach tym jestem zdrowsza . POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki. Już nie będę o tym czytać w necie. Dziękuję Wam za pocieszenie. Jest mi ciężko, ale postaram się o tym nie myśleć.. Z jednej strony czasami sobie myślę, że co ma być to będzie, a z drugiej płakać mi się chce, bo mając 20 lat ma się całe życie jeszcze przed sobą.. kwiatek 102 To Ty masz wcześniej ode mnie wizytę. Ja wizytę mam 21 maja, więc tydzień po tobie. Przypomnij mi tylko: Ty masz jedną zmianę? Czy tak jak większość kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! Co u was???? u mnie dzisiaj kiepsko, a to zasluga brata. Rano powiedział, że kłuje go koło serca a potem ból pojawił się na plecach przy kręgoslupie. Udaje bochatera, że wszystko jest ok i uważa że do lekarza nie trzeba iść. Poryczałam się bo nasz tata zmarł na zawał i wszystko zo związane z sercem poprostu mnie przeraża. On wciska mi, że to nerwoból i przejdzie mu, ale ja i tak bardzo martwię się o niego. Zapomiałam napisać, ze nawet ciśnienie mu zmierzyłam i ma wzorowe. kwiatek dobrze ze sie tak rozerwałas, takie beztroskie chwile powinny trwać zawsze :-) magdana operacja to pikuś, tak jak pisała Sylwia, pośpisz chwilke a jak się obudzisz to bedzie po wszystkim. Mnie nic nie bolało i czułam się super po operacji. Bałam się, że się nie wybudzę hehe, ake to chyba wszyscy sie tego boją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Aga Ja mam jednego guza na lewym płacie tarczycy ale jest duuuuży 3,5x3,1x17mm lekarz powiedział że wielkości orzecha włoskiego! Nie widać go z zewnątrz (dziwne no nie?) nie czuję go wewnątrz ( też dziwne) ale jest i tego 11 maja lekarz zdecyduje co z nim zrobić dalej . Dodam że wszystkie wyniki mam ok , nigdy nie chorowałam na tarczyce nie mam ani nad ani niedoczynności . Znaleziono go całkiem przypadkiem przy usg węzła chłonnego . Biopsja wykazała guz lito płynowy ze zwapnieniami obraz mikroskopowy odpowiada guzowi koloidowemu ( nie wiem co to znaczy ) A wyniki mam takie (n)p/c anty TPO 12,44 TSH(s)2,38 FT4(S)1,43 FT3(s)4,14 Może któras mi zerknie na te wyniki bo ja jestem z tego zielona a do lekarza idę za 10 dni (dodam tylko ze według wartości ref. są w normie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza to tez mi wyglada na nerwobol (bo bol przeszedl na plecy) ale lepiej takich rzeczy nie lekcjowazyc faceci tacy sa ze ich trzeba sila ciagnac do lekarza ! nie wiem ile Twoj brat ma latek ale mysle ze nie zaszkodzi jak wybierze sie do lekarza i sprawdzi czy wszystko jest ok. wysokie cisnienie tez warto skonsultowac z lekarzem. napisz jutro czy mu przeszlo a jak nie to na sile go zaciagnij do lekarza :) takie rzeczy lepiej sprawdzic - nawet jak to nic takiego :) kwiatek piszesz ze jestes zielona w tych wynikach hihi wiec powiem Ci ze ja niestety tez :) nigdy zabardzo jakos sie tym nie interesowalam bo zawsze moja lekarz mowi mi czy wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) Nie odzywam sie bo mam gosci(moi rodzice),na oewno odezwe sie w niedziele.Wracaja do Polski a moj chlop jedzie na szkolenie do Szwecji wiec bede sama z malym i psiurem:( Eweliza Jesli bratu nie przejdzie to ma natychmiast zrobic ekg!!!Niech tego nie bagatelizuje!Tez czasem mam takie bole,ale od kregoslupa.Przypominaja zawal,ale szybko przechodza np.po zmianie pozycji. Ale pamietam jak dzis, pewien znajomy moich rodzicow mial bole kolo serca i chodzil z tym tydzien,ale bral tabletki przeciwbolowe i jakos bol stawal sie znosniejszy.Byl na weselu mojego brata,na drugi dzien,na obiedzie juz go nie bylo bo zmarl tej nocy:(Mial zawal i zbagatelizowal to,chodzil z zawalem tydzien czasu!!!Nawet na weselu byla lekarka,ktora mogla go zbadac bo gosc juz byl baldy i sie pocil niemilosiernie...Nie chcial nawet o tym slyszec!Smutne to bo mial dopiero 60 lat i mogl sobie jeszcze zyc:( Eweliza Nie pisze tego zebys sie zalamywala,ale jakby to nie przechodzilo to musisz na sile reagowac,skoro brat nie chce. Mam jednak nadzieje,ze to nic powaznego.Czasem takie bole wystepuja:( Nie gniewaj sie na mnie,ale mam uraz:( Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Mój tata zmarł prawie 8 lat temu. Miła trzeci zawał. Leczył sie na serce ( brał tabletki i wcale się nie oszczędzał ). Martwię się o brata, ma dopiero 35 lat ( żonę i córkę ) i żadna z nas nie może mu przetłumaczyć nic. Też mam nadzieję, że mu przejdzie. Ciśnienie ma 11/78 wiec dobre. Jak mu zmierzyłam to trochę odetchnełam że dobre ale to nie powód by nie iść do lekarza. Dzisiaj bratowa ma ściągnąć do niego sąsiadke co jest lekarzem i jej mąż też. Bardzo dobrze sie kumplują więc może znajomej da sie zobaczyć. madzia nie jestem zła, że to napisałaś nawet się cieszę bo utwierdziłaś mnie że nie ma co samemu stawiać sobie diagnoz tylko od tego jest lekarz :-). Dla mnie problemy z sercem są przerażające. Wszyscy ze strony taty na serce umierają, dlatego martwię sie jeszcze bardziej o niego ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×