Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drażka

Czy herbaty odchudzające działają?

Polecane posty

Gość crimea1904
Zgadzam się, herbata Pu-erh naprawdę pomaga w schudnięciu. Polecam zwłaszcza Irving Tea SPA perfect slim, czyli połączenie czerwonej herbaty Pu-erh z ekstraktem z ziaren zielonej kawy. wystarczy ją pić dwa razy dziennie aby spalić tłuszcz zgromadzony w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanelllll
co za tułmany głupie idiotki żadne herbaty nie spalają tłuszczu mają działanie przeczyszczające i na kibel tylko sie lata wielkie chudnięcie kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jesteś idiotką
jeśli nei odróżniasz herbat odchudzających od przeczyszczających herbaty z puerh, guaraną to nie są herbaty przeczyszczające przeczyszczająco działa jedynie kora krszyny i senes...poczytaj skład herbatek zanim zaczniesz brać udział w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyfit
Ja myślę,że działają na utrzymanie formy i lini.Tyle,ze dietę trzeba i tak trzymać.Jak się będziemy obżerać to nic nie pomoże.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita37
Cześć wszystkim od jakiegoś czasu piję zieloną herbatę z żeń szeniem i imbirem kosztuje 15zł na allegro jest niesmaczna ale skuteczna kiedy zaczynałam kurację ważyłam 76kg teraz po 2 tygodniach stosowania ważę 73kg fakt 3kg w 2 tygodnie to chyba nie dużo ale herbata dodaje energii od kilku dni zaczełam ćwiczyć jeszcze nie stawałam na wagę sprawdzam raz na tydzień jakie mam efekty za to pijemy ją razem z mężem on schudł tylko 1kg ale to pewnie przez to piwo za to w łóżku jest dużo lepszy i ja też mam częściej ochotę na igraszki nie wiem czy to efekt herbaty czy chęć zrobienia czegoś razem pozdrawiam Anita37 z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunini
Zastanawiam sie nad zakupem herbaty o ktorej pisze Anita. Czy ktoras z was tez ja pila ? czy na prawde jest skuteczna? nie wierze w te herbaty typu 30kg w miesiac. Zalezy mi na spokojnym spalaniu kalorii nie zbyt raptownie ,zebym nie wygladala jak skorzany worek. Widzialam na allegro ta herbate, kosztuje 20zl od jakiegos czasu systematycznie cwicze i efekty sa marne, powoli mi sie odechciewa i potrzebuje jakichs wspomagaczy. Boje sie tego typu herbat, czesto sa na przeczyszczenie i moga rozleniwic jelito. Prosze powiedzcie mi jak dziala ta herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita37
Wybacz że wcześniej ci nie odpisałam ale nie miałam czasu herbata nie działa przeczyszczająco stosujemy ją cały czas dzisiaj weszłam na wagę minął 3 tydzień ku mojemu zdziwieniu ważę 70kg czyli 6kg w 3 tygodnie jestem na prawdę zadowolona i polecam ją każdej z was wygląda na to że kiedy ćwiczę i piję tą herbatę spalam 2 razy więcej kalorii polecam polecam i jeszcze raz polecam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika z ZyjZdrowiej.pl
To złożone zagadnienie. Ponieważ należy wybrać odpowiednią herbatę, które zawiera odpowiednie składniki, które wspomagają naprawdę odchudzanie. Nie każda "odchudzająca" spowoduje zrzucenie kilku kilo, co najwyżej Cię przeczyści, ale prawdziwe odchudzające jak herbaty z dodatkiem acai lub guarany naprawdę działają. Jedną z linii herbat dostępnych na polskim rynku, które zawierają te składniki, jest Anielska Linia. Należy jednak pamiętać, że jeśli chcemy szybciej schudnąć powinniśmy chodzić codziennie na przykładowo pół godzinny spacer.Nikt nie wymyślił idealnego środka na odchudzanie, jednak na pewno wybrane herbaty wspomagają przemianę materii, a dodatkowy ruch przyspiesza spalanie tłuszczu, należy także lekko ograniczyć spożywane kalorie i nie jadać słodyczy. Powodzenia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trfgdsv
Ja nie polecam herbat odchudzających, w zasadzie nic nie dają. Wiem co mówię, bo wypiłam ich w życiu chyba cysternę. Teraz piję Yerba MAte, i ona działa. JAk? Hamuje apetyt. Więc chudnę, bo mniej jem, ale jem mniej właśnie przez to, że piję Yerbę. Nie ma cudownych środków, które nas odchudzą, trzeba mniej jeść i tyle. Co Wam da herbata? Nic. Jak ktos kocha jedzenie, to musi się wspomóc czymś, co mu to jedzenie zastąpi bądź tak jak MAte, zahamuje łaknienie. Gorąco polecam, wreszcie kontroluję to co jem ;) Tu macie info o Yerbie: http://yerbomaniaczka.blog.pl/2012/11/19/yerba-mate-wlasciwosci-odchudzajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
jezeli zawierają w swoim składzie perz i znamię kukurydzy to działają polecam też rooibos a ta tak zwana czerwona herbata pe hur to jest zwykła czarna herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanał korzenia zęba
Cytat "Polecany jest przy dietach niskokalorycznych ze względu na niską zawartość kalorii." O ile dobrze się orientuję, herbaty na ogół mają to do siebie, że mają niską - wręcz znikomą zawartość kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-alwa
nie polecam pić tych odchudzających herbat - mają wiele skutków ubocznych, wyniszczają przy okazji organizm, w zamian zachęcam Was do picia Yerba Mate - ma niesamowite właściwości, zapach może nie zachęca ale da się do niej przyzwyczaić i dodatkowo odchudza - na tej stronie http://yerba-mate.org/ - znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat Yerba Mate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanelsi
najlepsza zielona herbata to taka która nie ma w sobie zbyt dużo goryczy. To główny wyznacznik jakości herbaty, no chyba, że ktoś gorzką zieloną lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumba
Zielona herbata ma w sumie same plusy, ale w zbyt duzzych ilościach wypłukuje żelazo. Takie małe ostrzeżenie dla anemiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitikiTAK146
A ja ostatnio natknelam się na taka herbate z echinacea http://teekanne.pl/herbatazielonaiechinacea.php . Może dobra na przesilenie wiosenne. Albo alergie mam albo wlasnie przeziębienie typowe na początek wiosny zlapalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puerkaaaa
zielona herbata aby nie byla gorzka, to trzeba umiec ja zaparzac. NIGDY nie wrzatkiem, woda powinna miec temperature pomiedzy 70-85 stopni , a jak za gorzk wyjdzie to znaczy ze za dlugo parzaona. Ja parze 1,5 min... drugi raz ta sama ok 2 min a jak chce trzeci to troszke dluzej... ale w tej chwili mam w torebkach wiec nie jest pewnie taka super jak lisciasta. Pije tez pu erh lisciasta ok4- 5 kubkow zaparzajac jedne liscie za kazdym razem wydluzam parzenie. aha czytalam, ze im krocej sie parzy tym wiecej kofeiny, wiec staram sie nie za dlugo, gdyz wtedy kofeina jest redukowana przez jakies tam substancje. a im dluzej parzona tym bardziej uspokajajaca a gdy chcemy mocna herbate to dajemy wiecej lisci I parzymy normalnie a NIE parzymy dluzej!! wtedy staje sie gorzka a pije herbaty od okolo tygodnia I tez chce sie odchudzic mam do wypicia jedna kawke z rana zamiast 5 :) (nie umiem calkiem rzucic) ok 4-5 czerwonej pu erh I w miedzyczasie zielona lub biala herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość todos
bo trzeba wiedziec co sie pije i jakie zioła pomagaj i trzeba patrzec czy w tych składach jest perz czy znamiona kukurydzy te brazowe włosy jeszcze jst pokrzywa i rooibos terz pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja go rozumiem
Ja znam rewelacyjna herbatę która odchudzi nawet kilkanaście kilo w miesiąc Jest tylko jeden warunek: nie można nic jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaranTOvNa
Jest tu ktoś kto zna się na herbatach? Myślałam o większym wydatku na herbatę, rzędu 20-30 zł nawet. Ale potrzebuję fachowej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas977
Ja piję z bio active i teekanne z opuncją, czasem też Liptona ale to raczej wtedy czarną herbatę owocową. Z sypanych raz jak zamawiamjest smaczna, aleraz mi wysłali wywietrzałą więc się obraziłam i z sypanej zrezygnowałam. Szkoda kasy trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bede twym aniolem
Weszłam sobie na te http://herbacianesmaki.pl/ i zrobiłam jedną potrawę. Powiem wam, że fajnie można czasem w kuchni poeksperymentować. Myślałam tez o jakichś przepisach na bazie kawy. Znacie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo677
A co myślicie o tych torebkowych? Widze ze czesc z was pije gro herbat które sa w topie herbat torebkowych: teekanne, lipton, dilmah, b.active. a co np. z herbatami tańszymi, z biedronki np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepisy mi sie podobaja
Kurczaka w kawie muszę wypróbować, tak samo ten przepis na herbaciane naleśniki ah aj aujaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje typy<3
Te herbaty o których piszecie nie sa jakies najdroższe. Tekanne kosztuje 4 zl, lipton 8, dilmah 7 z tego co się orientuje. Przyzwoite sa a ceny- jak kogo stać taka kupuje. Sypane niektóre sa pyszne le trzeba dobrze trafic, jet to tulanie się po sklepach internetowych, toche nerwow bo nieraz się przepłaci a herbata okaze się niewarta swojej ceny. Ja już dawno zaczelam probowac roznych zielonych torebkowych, ale w tym przypadku przynajmniej nie tracisz dużej ilości kasy. Pare złotych a czasem można się zaskoczyć smakiem zielonej torebkowej. Ja akurat mam 3 ulubione dilmah jasminowa dla wielbicieli kwiatowych smakow, teekanne z brzoskwinią albo liczi i big active z opuncją i mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekane spoko, pasuje mi też figura bo oczyszcza z toksyn ale nie mozna jej pic za duzo bo caly dzien spedzicie w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kila tekila
gość, o której figurze mówisz? te nowe figury już nie mają takiego przeczyszczającego działania, próbowałam i są całkiem okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbatki są świetnym dodatkiem. Ale tylko dodatkiem. :( jeżeli chcecie naprawdę schudnąć wybierzcie się do dietetyka. Nie ma nic lepszego od diety dopasowanej specjalnie do Waszzego organizmu. Sama korzystalam z uslug Dietetyka w Medicoverze http://www.odchudzanie.medicover.pl/kontakt/ udałosie. mieszcze się w dwa rozmiary mniejsze spodnie! :) a do tego rolki i bieganie. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×