Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drażka

Czy herbaty odchudzające działają?

Polecane posty

Gość Car0lina
@Marie91 Też kiedyś stosowałam tą herbatę teekanne i widziałam efekty. Oczywiście sama herbata cudu nie sprawi, ale może właśnie stanowić takie uzupełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocowana
A jakie mają herbaty których te Big-Active nie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie herbaty odchudzające mają w swoim składzie składniki przeczyszczające. I w tym zakresie działają. Pokarm, zanim będzie strawiony, ląduje w sedesie. Czy są bezpieczne? Oczywiście, że nie. Pozbawiasz się w ten sposób witamin, składników mineralnych, odwadniasz. Ale kasa mądremu producentowi na konto wpływa i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinna7
ja zaczęłam ostatnio pić Detox & Slim z teekanne i w sumie zauważam różnicę :) nie wiem jaki ma wpływ na odchudzanie, bo ogólnie staram się jeść zdrowo, ale na pewno czuję się lżej po tej herbacie, może to też kwestia pokrzywy, która pomaga przy zatrzymywaniu wody :) więc ogólnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netkamario
Z domowych sposobów jak czujesz się ciężka i masz problemy z woda to korzeń pietruszki pokrój w plastry, zalej wrzątkiem i po czasie jak przestygnie pij kilka razy dziennie. Ale to nie jest bardzo smaczne :) z gotowych herbatek to ja pijam Big-Active. Radzi sobie nie tylko z gospodarka wodna organizmu, ale też oczyszcza z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriicia
Po trzech miesiącach picia herbaty Teekanne Detox&Slim mogę powiedzieć, że herbata działała. Stanowiła dodatek do mojej diety oraz codziennych ćwiczeń. Jej smak mi odpowiadał, ale najważniejszy było dla mnie to "oczyszczenie", bo organizm naprawdę się fajnie oczyszcza, sama czułam się lżejsza, żywsza i gotowa do działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landryneczka09
Owszem, działają. Ja piję dodatkowo do mojej diety herbatkę Fit&Slim Teekanne i chudnę szybciej niż jak wczesniej jej nie piłam. Serio dziewczyny, widze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
pijemy herbaty i jesteśmy na diecie czy ćwiczymy chudniemy , nie pijemy herbaty i jesteśmy na diecie czy ćwiczymy chudniemy. Pić coś jednak trzeba a woda też może obrzydnać a herbatki zawsze to inny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,polecam herbatę ziołową :BIO-STY-WA NADWAGA Sekret Zakonnika,poleciła mi ją pani w sklepie zielarskim,bardzo dobry skład,efekty w szybkim czasie,poczytajcie sobie o niej w internecie,szczerze gorąco polecam,ja próbowałam wcześniej różnych herbat,zielonej,czerwonej,przeczyszczających i nic tylko gorzej a po tej spróbujcie sami,a się przekonacie,ja piłam 3 razy dziennie po posiłku,naprawdę gorąco polecam i nie wiele kosztuje ok.10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda1994
Niektóre sa skuteczne, niektóre nie :P Ja piję Fit & Slim Teekanne i widzę efekty. Odkąd ją piję chudnę szybciej niż wcześniej, oczywiście cały czas stosujac tą samą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pije na zmianę Herbapolu Figuera 1 (czerwona herbata z ziołami) albo Kontrola Masy z Biedronki (ostrokrzew paragwajski z ziołami). Koszt pierwszej ok 4 zł. drugiej mniej niż 3 zł. Ważne żeby pic 3 filiżanki dziennie między posiłkami. Dodatkowo zdarza mi się, ze wypije na wieczór coś ziołowego na trawienie jak np. Aktywne Trawienie z Biedronki albo mięta. Zaopatrzyłam się przed świętami, folgowałam sobie nieco z jedzeniem, nie ruszałam się zbytnio a waga nie podskoczyła co w moim wieku i moich tendencjach do tycia jest już sukcesem. Teraz jako tako trzymam dietę, ćwiczę i widzę stopniowy spadek. Ważne żeby pic te zalecane 3 filiżanki bo jedna nic się nie zdziała. Czasem zdarza mi się jeszcze wypić w ciągu dnia pokrzywę z herbatka owocowa tak dla dodatkowego oczyszczenia. Wcześniej piłam Verdin na trawienie i wzdęcia i powiem wam, ze ta biedronkowa mieszanka na trawienie chyba lepiej na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania88
Działa i jeszcze jak dobrze, Piję herbaty Teekanne dla odchudzania i detoxu. Ich herbaty delikatnie ale skutecznie działają. Jestem bardzo zadowolona! Schudłam o 3 kilogramy za dwa miesiące i czuję się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pije teekanne slim fit i przy okazji zwracam uwagę na to co jem... widze duza różnice. schudłam kilka kilo i skóra jest jakby lepiej nawodniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena B
Nie widzimy od razu jakiś super efektów, ale ja na przykład zauważyłam że ważny jest rodzaj herbaty.. najlepiej jak dla mnie działa zielona herbata teekanne i te specjalne odchudzające. Mają one za zadanie przyspieszyć metabolizm i faktycznie fajnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Teekanne, skuteczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję herbatki z teekanne, w sumie widzę poprawę, lepiej się czuję jakoś, a to chyba najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie kupuj tych z apteki, bo zapłacisz o wiele za dużo, a nie pomogą.. Jeżeli chodzi o mnie to pije często zieloną herbatę o smaku brzoskwini z teekanne i działa bardzo fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzialaja ale tylko i wylacznie kiedy trzymasz ujemny bilans kaloryczny - ja pilam z teekanne i na mnie dzialalo a dokladnie byla to slim & fit czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slim&fit teekanne jest ok. Testowałam przez jakiś czas i jako dodatek do diety i ćwiczeń jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diisa
Ja tą slim&fit kupiłam kiedyś i stwierdzam, że nie za bardzo działa ona na mnie. Chociaż czułam się trochę lepiej. Ale ja nie miałam żadnej diety itp. Za to koleżanka miała ustawioną i siłownię i dietę i dodatkowo tą herbatkę i było naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, reklama na reklamie... Same herbaty nie odchudzą, ale na przyspieszenie metabolizmu czy wydalanie toksyn mogą pomóc. Ja lubię czerwoną, ale trudno mi powiedzieć czy działa. Raczej nie ma znaczenia z jakiej to będzie firmy, byleby skład się zgadzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×