Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drażka

Czy herbaty odchudzające działają?

Polecane posty

Gość alabelle921
Oczywko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabelle921
Oczywko że dzialają, tylko że w połączeniu z odpowiednim wyciskiem fizycznym i wtedy w zależności od składu takiej herbatki np. przyspiesza i usprawnia trawienie, wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, wspomagają prace jelit itp. Bardzo fajna linia przynajmniej wg mnie (przetestowałam wszystkie) to http://www.malwatea.com/pl/herbaty-zio%C5%82owe/herbaty-odchudzaj%C4%85ce.html przynajmniej skutecznie pomagają w połączeniu z ćwiczeniami domowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabelle921
nue trzymam się jakoś bardzo mocno diety, ale i tak widze efekty i czuje się lepiej. Tylko przy herbatkach odchudzających trzeba się trzymać ściśle zaleceń producenta i nie przekraczać polecanej normy, żeby sobie nie zaszkodzić. W ogóle zioła są dobre, bo naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na slimcea. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska :) widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez odpowiedniej diety i ruchu to żadna herbatka nie pomoże. Jednak jeśli dołączymy ją do zdrowego trybu życia może jak najbardziej wesprzeć proces odchudzania:) Ja najbardziej lubię YERBA MATE :)- choć to nie herbata;) J kupiłam taka z guarana na https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylu321
U mnie herbaty nieszczególnie się sprawdziły. Jak już to polecam pić zwykłą zieloną, bo rzeczywiście jest zdrowa, ale w kwestii odchudzania raczej szału po niej i tak nie będzie ;) lepiej chyba postawić na dobry naturalny suplement. Ja biorę piperine max z wyciągiem z czarnego pieprzu, poprawia trawienie i łatwiej zgubić wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiecej daje nie jedzenie weglimccukru tłuszczu. Ja piłam czerwoną herbatę I spiepszylam sobie nerek,wiec nie polecam herbaty pu er bo odwadnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara7323
yerba mate rzeczywiscie moze byc pomocna przy zrzucaniu tłuszczyku, ja tam ją w sumie pij***ardzioej dla pobudzenia i samego smaku, ale taki dodatkowy efekt w postaci szybszego spalania materii jest dla mnie brdzo korzystny :) jaką yerbę pijecie ? http://www.naturalneherbatki.pl/287-exclusive-yerba-mate-z-limonk%C4%85-20-torebek-w-kopertach-papierowych-po-2-g-5902781002165.html ta jest ardzi dobra bo ma linonkowy smak :) i dzięki temu nie smakuje jak taka klasyczna yerba, ale działanie jest jak najbardziej tradycyjnee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat trochę doświadczeń z odchudzaniem mam i najlepiej oceniam herbatki ziołowe Slim Herbal System. Pasuje mi to, że są naturalne i druga rzecz, że działają bardziej na przyczynę mojej otyłości czyli spowolniony metabolizm, niż na skutki, czyli...wałeczki. Wałeczki to znikają przy okazji i tak odchudzanie powinno moim zdaniem właśnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundrka
Oczywiście, ale takie herbatki funkcyjne to po prostu suplementy. Najlepiej przy nich dodać troche ruchu do naszego życia i odmówić sobie z jedzenia rzeczy bardzo kalorycznych. Ja z takich herbatek pijam Big-Active. Mam kilka które pijam codzinnie i efekty widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze tak ja stosuje herbaty funkcjonalne z firmy Big Active a szczególnie smakuje mi ACTIVE BURN Spalanie która w skowim składzie kwiat hibiskusa , herbata Pu-Erh , jabłko, nasiona guarany te składniki pozwalają zrzucić wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimbrka
Co znaczy funkcjonalne? Wydawało mi się, że herbata to herbata. Tych Big-Active nie widziałam ale zobacze jak będę w sklepie. Są w marketach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam czerwoną herbatę, tzw. pu-erh. Taka herbata przyspiesza syntezę tłuszczy. Zaleca się ją pić np. pół godziny po posiłku i wtedy takiego tłuszczu się przyswaja bardzo mało. Poza tym tłuszczyku, który już mamy zgromadzony też można się w ten sposób pozbyć. Sprawdziłam na sobie i znajomych i faktycznie działa, więc polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam fazę na pu-erh, do tej pory od czasu do czasu popijam, ale dużo częściej piję slim plus od big-active, zmniesza mi się po nim chęć wsuwania słodkości :) a to była moja największa zguba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmisiadło
Działają aczkolwiek nie załatwią wszystkiego za człowieka, a mówię o tym ponieważ piję w ciagu dnia herbaty Big-Active, do tego mam więcej ruchu w ciągu dnia i faktycznie to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justii34
Wiadomo, że sama herbata nie zdziała cudów... natomiast jako wspomaganie aktywnego trybu życia jak najbardziej :) Ja piję dużo zielonej herbaty i od jakiegoś czasu Active Burn z Big-Active, którą to popijam godzinkę przed treningiem, ma ona świetny owocowy smak oraz skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie herbatki to fajna sprawa. Tylko jestem ciekaw czy można je pić tak zamiast wody lekko schłodzone. I gdzie można je kupić sklep czy apteka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piłam jeszcze tych herbat, ale słyszałam, że jest cała seria. Od której mogłabym zacząć swoją przygodę tak na początek może żeby oczyścić organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sytylka
Herbatek nie próbowałam ja się wspomagam suplementem therm line pro - http://thermline.com.pl/therm-line-pro . Podstawa to oczywiście dieta i ćwiczenia ale suplement wyregulował mój metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej podczas wysiłku fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli się zdrowo nie odżywiamy i nie uprawiamy żadnego sportu to żadne herbatki odchudzające nam nie pomogą, nie ma cudów. ale jeśli jesteśmy aktywni i jemy zdrowe rzeczy to nie ma przeszkód- lepsze herbatki niż chemia i suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopeja55
dużo ostatnio słyszę o herbatkach teekanne na odchudzanie, a do tej pory myślałam, że mają tylko takie zwykłe. zastanawiam sie, czy nie spróbować, jak nie pomogą, to może chociaż będa dobrze smakować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaSkakanka
też o nich słyszalam, ale nie wiem, czy nie lepsze by były takie sypane, nie w torebkach. z drugiej strony nie bardzo mam czas, żeby myślec o parzeniu herbaty. ech, sama nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w poprawie sylwetki i utracie kilogramów bardzo pomogła dieta połączona z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535 .Według mnie herbata nie pomoże zbyt wiele ,dobre rozwiązanie to zastąpienie zwykłej herbaty np zieloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samawlesie
teekanne to dość znana firma, pewnie w smaku te herbaty nie są złe, ale czy naprawdę moga odchudzic? już chyba bym bardziej uwierzyla zielonym. chociaż i takie i takie na pewno nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anagryna
Herbaty odchudzające mają działanie wspomagające odchudzanie. Działają, bo są jak suplementy. Nie wiem czy wszystkie, ale piłam Big-Active i calkiem niezłe miały działanie. Teraz też pijam czasem dla przyjemności, bo mają świetny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzialaja jako suplement diety ale nie jako element zastepujacy zdrowe posiłki i cwiczenia :)) herbaty malwa tea http://www.malwatea.com/pl/herbaty-zio%C5%82owe/herbaty-odchudzaj%C4%85ce.html na przyklad sa rozne, mozna dobrac - na trawienie, na spalanie tluszczu etc, wazne zeby sie do zaleceń producenta stosowac i wtedy przy cwiczeniach efekty widac szybciej, u mnie dziala herbatka Super Linia na przemian z Ziolową Fantazją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniminimanimu
Ja też mam Big-Active. W tej chwili juz piję anti yo-yo, bo schudłam tyle, co chciała, ale u mnie zawsze problem był z utrzymaniem wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marie91
Herbata może jedynie oczyścić organizm i wspomóc przemianę materii i stanowi znakomite uzupełnienie diety. Ja osobiście polecam Teekanne Fit&Slim (http://www.teekanne.pl/shop/herbatka-ziolowa/292-fit-slim-5901086046775). Używam jej jako uzupełnienie diety. Połączenie yerba mate z pokrzywą, zieloną herbatą. Myślę, że jej głównymi zadaniami są przyspieszenie przemiany materii oraz oczyszczanie organizmu, ale także pobudzenie organizmu. I wszystko w moim przypadku się zgadzało. Ma działanie moczopędne, a po wypiciu kubka miałam też więcej energii niż w przypadku wypicia kawy. Smak też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×