Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drażka

Czy herbaty odchudzające działają?

Polecane posty

Gość gość
ja tam mam wrażenie, że te wszystkie herbatki i tabletki to wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaaaaaa1111
Witam czy herbata odchudza? Trudno odpowiedzieć tak jednoznacznie, ale ja dzięki czerwonej herbacie zrzuciła zbędne kilogramy. Może nie tak do końca tylko dzięki herbacie, ponieważ zmieniłam sposób odżywiania (ograniczyłam słodycze i zaczęłam przede wszystkim jeść regularnie posiłki) i oraz zaczęłam się ruszać:) Herbata była takim dopełnieniem który spowodował,że mniej chce mi się jeść i mam więcej energii na ćwiczenia. Osobiście polecam spróbować, może akurat komuś też ułatwi walkę z zbędnymi kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela_Krakow
Ja osobiście najbardziej polecam czerwone i zielone herbaty. Zwiększają spalanie tłuszczu, a dodatkowo ograniczają łaknienie. Jeśli ktoś nie pił wcześniej tego typu herbat, to polecam jakiś mały zestaw: http://herbit.pl/herbaty/76-morderca-tluszczu.html Tyle herbat wystarczy na długo (nawet jeśli będziecie pić zalecene 5 filiżanek dziennie;) Jeżeli będziecie stosować się do zaleceń to na pewno zauważycie zmiany w swoim organizmie po stosunkowo krótki czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO ZALEŻY. przede wszystkim ważny jest sklad, nie dla każdego stylu życia i figury będzie dobry ten sam sklad. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,161830 najlepiej to do zielarskiego i pod kontrolą dietetyka samemu sobie herbatkę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
http://www.e-odchudzanie.com.pl/dieta-srodziemnomorska.html jeść warzywa i owoce w każdym posiłku zastępować białe pieczywo pieczywem razowym często zastępować biały ryż i ziemniaki kaszami przynajmniej 3 razy w tygodniu jeść ryby, zwłaszcza ryby morskie mięso czerwone jeść tylko kilka razy w miesiącu to wystarczy aby zdrowo schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żeby herbata pomagała w odchudzanie, ale jakoś w to nie wierzę nie wydaje mi się żeby czyniła cuda . Uważam, że tylko ciężka praca i dieta pomogą zrzucić kilogramy. Teraz jestem na diecie, chodzę na siłownie i zaczynam widzieć efekty. Jeśli chodzi o tabletki to myślę, że mogą pomóc ale nie zastąpią ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania141414
Zgadzam się z stwierdzeniem, że sama herbata czerwona nie sprawi, że magicznie schudniemy ale pomaga organizmowi w lepszym trawieniu. Ktoś pisał, że pije po każdym posiłku ja tez tak robię i czuję się o niebo lepiej. Zazwyczaj kupuję przez internet Pu erh Slim, dodatkowo posiada ona zieloną Yerba Mate dzięki czemu ma takie podwójne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walerian
Moim zdaniem herbaty nie pomagają.Najlepszym połączeniem jest dieta i suplement (w moim wypadku Therm Line Man).Oczywiście przy regularnym stosowaniu to połączenie daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za suplementacją i ostatnio zakupiłam produkt get slim morning. Rozgrzewa :) mam dużo energii i czuję się bardzo dobrze. Do tego staram się jeść więcej posiłków parowanych niż gotowanych czy pieczonych. Jestem przekonana, że uda mi się zrzucić parę kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomagająco podczas odchudzania, na pewno działają. Sama jestem na diecie, kupiłam sobie do tego herbatkę na spalanie Active Burn, z big active (bardzo smaczna) i w połączeniu z aktywnością fizyczną (zapisałam się na zumbę - wylewam tam siódme poty, ale wychodzę bardzo zadowolona i naładowana energią) spodziewam się widocznych efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak herbatka z Bio Activ Thermogenic ma bardzo dobrany skład który mi podpasował a nawet pije ją dlatego ze mi smakuje a dodatkowo pomaga oczyścić organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Big Active
Kojkia, dziękujemy za zaufanie dla naszego produktu. Herbatka Active Burn to herbatka, która działa funkcyjnie: spalanie. Jej główne aktywne składniki to guarana, morszczyn i kwiat hibiskusa. Dzięki składnikom wspomaga zarówno spalanie tkanki tłuszczowej oraz pomaga kontrolować wagię. Na codzień dodaje także energii, która przyda się każdemu z nas. Swój niepowtarzalny smak natomiast zawdzięcza owocom granatu oraz czerwonej pomarańczy. Jeśli dodajesz do tego ruch, w Twoim przypadku zajęcia z zumby, na efekty nie będziesz musiała długo czekać. Zachęcam do zadawania pytań. Z przyjemnością na wszystkie odpowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piję sobie teekanne purity & slim, ale do tego jeszcze dużo ćwiczę i mam dietę specjalną - nie należy się ograniczać wyłącznie do jednej rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję na te efekty, bo przecież zaraz wakacje :) ale już zaczynam lepiej wyglądać, ubrania są trochę luźniejsze, co mnie bardzo cieszy. Zastanawiam się, czy jak już osiągnę "swoją" wagę, to wtedy mam się przerzucić na tę herbatkę Anti Yoyo czy nadal mogę pić tę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojkia, Po uzyskaniu oczekiwanych efektów, utrwalisz je sięgając po herbatę Anti Yoyo, dzięki której utrzymasz wyniki bez obaw o to, że nadprogramowe kilogramy powrócą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, że pijąc herbatę odchudzająca można stracić na wadze, jednak tutaj w parze musi iść zbilansowana dieta plus ćwiczenia - jakiekolwiek. Picie samej teekanne 8 ziół nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoesti
Przyznam się, że w ostatnim czasie naprawdę sporo przytyłam, więc trzeba coś w końcu z tym zrobić. Dietę wprowadziłam już kilka dni temu, teraz dokładam do tego ćwiczenia. Dzięki za polecenie herbatek, zdecydowałam się na początek kupić 4xSuperSlim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie które tak ale nie kupujcie herbatki odchudzającej Lind King po wypiciu jej wylondowałam w szpitalu! Polecam: Fix Urtla -Moja koleżanka schudła w tydzień! Polecam:Lova Tea -Moja córka ma nadwage i schudła 5 kilo! (Herbatę Lova Tea można kupić na stronie NaszeZdrowie.pl (można zamówić gazete Moda na zdrowie ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina76Sarnów
a ja osobiście polecam zaopatrzyć się w teatoxowe herbatki odchudzające, na rynku jest wiele takich produktów chodźby http://teatox.pl . Po pierwsze oczyszczają organizm, dodają energii oraz pomagają w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same herbatki nic nie pomogą, gdy nie stosujecie odpowiedniej diety, treningu i nie macie zachowanego bilansu wodno-mineralnego. Ważne jest tez aby pic wodę, ktora ma zbliżone pH do pH krwi. Takie parametry ma Veroni Hydration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicelady
Próbowałam wiele i nie widziałam różnicy, ale polecam pić zieloną herbatę. Ja czuję się po niej lekko dlatego śmiem twierdzić, że działa :) w klimacie odchudzania to mogę polecić swoje "przygody" na www.nicelady.pl Próbuję tam zrobić swoją własną metamorfozę. Może którejś z Was to pomoże ;) w kupie zawsze raźniej więc zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednia dieta, bogata w minerały, witaminy, błonnik- ja stosuje diete sokową, wyciskamy soki codziennie w wyciskarce terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000, do tego staram się ruszać, jak tylko mam czas, chodzę na basen, rower, coraz częściej chodzę pieszo zamiast autem, efekty widzę goklym okiem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta,******* zdrowy styl życia to podstawa. Młody jęczmień spróbuj, nie faszeruj się chemicznymi produktami. Ziołowe herbatki na pewno nie zaszkodzą ale uważnie czytaj skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś piłam herbatki odchudzające, ale ani to było pomocne ani smaczne. Chyba tydzień piłam te herbatki, bo zwyczajnie mi nie podpasowały. Uznałam, że jednak lepiej zacząć ćwiczyć, bo wtedy to i samopoczucie jest lepsze i energii ma się więcej. 3 razy w tygodniu chodzę do klubu fitcurves u siebie w Tychach i jestem zadowolona. Przynajmniej chudnę zdrowo i nie obciążam wątroby. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×