Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby torebeczki ---zobacz zdjęcia nowe wzory !!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Kowal
Kwiatku, czy w ogóle będzie dostępna jeszcze Mandarynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kwiatku :). Mam pytanie, czy mogłabyś uszyć torbo- plecaczek dla dziecka z wyszytym imieniem? Sprawa nie aż tak pilna jeśli masz teraz mało czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal
Kwiatku, czy w ogóle będzie dostępna jeszcze Mandarynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku kolka postów do góry ;). Odpowiedz mi jak możesz bo zaraz będzie następna strona i się nie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anieliczka--- przykro mi ale na obecną chwilke nie mam formy takiego plecaczka ,a przede wszystkim byłby problem z wyszyciem tego imienia, żeby to ładnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 kwiatku pozwolilam sobie zadać Ci pytanko na maila i nie wiem czy adresik podany jest aktualny. czekam na odpowiedź. pozdrawaim serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.Z.
Kiedy mozna się spodziewać dużych toreb? I czy będa dostepne ostatnio modne \"łódkowe\" torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalala
czy jest jeszcze czekoladowy kwiatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe pytanko....
Kwiatku, kiedy będą nowe wiosenne wzory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już są nie widać :-) Czekoladowy Kwiatek Rumianek Marszczona mandarynka Hafciarka Czarne Moro Piaskowe Moro Tylko Mandarynki już nie ma, a kolejne stopniowo oczywiście będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_em
Witam :-) czy torebka grafitowa balerina jest jeszcze dostepna? A moze jest mozliwosc uszycia takiej w brazie? (tzn jesli masz materialy.. ) pozdrawiam, slicznosci masz na tej stronie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowan Torbą rumianek:) podaje maila validos23@interia.pl Ogólnie torby piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka-em=====kurcze takiej typowej tkaniny co by się nadawała to nie mam ,mam natomiast, taka w beżu ale cała w kwiatki-a kwiatki sa w kolorze żółtawym,różowym i kremowym jak chcesz to napisz na poczte to prześle zdjęcie tkaniny. A co do ostatniego pytania odnośnie Rumianku to odpowiem wieczorem, poniewaz mam troszke zamówień i musze się rozpatrzeć w tkaninie czy jeszcze starczy :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielcia79
Kwiatku, chciałabym kupić torby Czekoladowy Kwiatek i Rumianek. Czy są one jeszszcze dostępne? Pozdrawiam cieplutko anielcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_em
to ja jednak zostane przy balerinie w paseczki. Kolezanka juz do Ciebie pisala - a zamowienie ostateczne przeslemy w piatek. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze pare dni nie zagladalam
do ciebie na forum i poszedl mi kolo nosa rumainek :((((((( prosze powiedz ze jeszzcze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czy czekoladowy kwiatek jeszcze jest?? kala405@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala======napisałam do ciebie na poczte ;-) A jeżeli chodzi o moje torby decofabryce, to dziewczyna ja kupiła od mojej skromnej osóbki i je wystawiła w swoim sklepiku. Jeżeli chodzi o mnie to ogłaszam się tylko tutaj i na www.rozowe.pl :-) CZEKOLADOWY KWIATEK JUŻ NIEDOSTĘPNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżamelija
kiedy będa te torby łódkowe...mam nadzieje ze beda pojemne..bo takiej własnie szukam....albo jakies inne, nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×