Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

ja niestety poroniłam :( dziś dostałam dosyć mocnego krwawienia - a wynik z wczoraj (badanie krwi) pokazuje że beta hcg spadła ogromnie - jest tylko 15 jednostek moja maleńka dzidzia - aniołek- musi nade mną czuwać ,żeby następnym razem wszystko było dobrze chyba nie będę już pisać ale czasem Was z sentymentu poczytam - dbajcie o siebie bardzo i trzymajcie się ciepło !!! mam nadzieję ,ze za kilka miesięcy wpiszę się na topic o innym terminie - trzymajcie za mnie kciuki PA! Pozdrawiam - Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety poroniłam :( dziś dostałam dosyć mocnego krwawienia - a wynik z wczoraj (badanie krwi) pokazuje że beta hcg spadła ogromnie - jest tylko 15 jednostek moja maleńka dzidzia - aniołek- musi nade mną czuwać ,żeby następnym razem wszystko było dobrze chyba nie będę już pisać ale czasem Was z sentymentu poczytam - dbajcie o siebie bardzo i trzymajcie się ciepło !!! mam nadzieję ,ze za kilka miesięcy wpiszę się na topic o innym terminie - trzymajcie za mnie kciuki PA! Pozdrawiam - Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijanka----> Chyba żadne słowa Cie teraz nie pocieszą :-( Ja wiem co czujesz. Strasznie mi przykro :-( Trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur.., jakie to zycie czasem niesprawiedliwe.Choć trzymam sie tezy ,ze wszystko ma jakis sens, i ból, i cierpienie i straszny żal.Gosiu ,pozdrawiam serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26poznań
Kijanka przykro mi że tak wyszło głowa do góry i napewo wszyscy są z tobą. Cześć Kasiu Jak tam twoje samopoczucie w tym upale ja padam. Wczoraj byłam na wizycie z dzidzią luz pokazywała nam piątki i kolanka niestety pomiędzy nóżki włożyła pępowine i nic nie było widać.Pozatym to brzuszek mi rośnie teraz już nie ma osoby która by nie widziała że jestem w ciąży.termin ustalony 3 grudnia i 15 tydzień a dzidzia ma już prawie 10 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
Miałam nadzieję,że dołączę do Was na luty,ale niestety...Odebrałam dziś wyniki i ....cóż, negatywny..... :( powodzenia dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :D Kijanka- tak strasznie mi przykro!!!! Trzymaj się moocno! Bądź dzielna! Zaglądaj do nas jesli tylko zechcesz i pisz co u Ciebie, jak się czujesz! Ja po pracy padam.... jestem bardzo zmęczona. Dlatego popołudniu ucinam sobie drzemkę....dzis np.1,5 godz. Poza tym dość dobrze się czuję. Piersi bolą i są powiększone....;) Czekam z niecierpliwością na moje usg 29.06.... Pozdrawiam WAs goraco! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie cos serce dzis szwankuje ;-( Nie wiem czy to przez ciąze? Jakis dziwny ścisk w klatce piersiowej i takie zatykanie jakby. No i serce bije tak mocno jak bo biegu ale nie tak szybko. Nie wiem co sie dzieje ? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eivor79
Czesc dziewczyny. Ja tez będe lutową mamą. Z terminu miesiączki wynika ze 1 lutego, mi wychodzi ze jakos 4 lutego a z metody usg - pomiaru wielkosci ciałka żółtewgo wynika 11 luty takze nie wiem ktorego terminu sie trzymac. wedlug ostatniej metody jestem w 5 tyg 4 dniu, a wg pierwszego terminu dzis rozpoczynam 7 tydzien. Takze jestem troche zdezorientowana. Pomozcie mi ustalic prosze jaki to tydzien? Ostatnia miesiaczke mialam 27 kwietnia. A teraz siedze przeziebiona w chacie w dlugi weekend - zamiast gdzies wyjechac - i mam nadzieje ze moja choroba nie zaszkodzi bąbelkowi. Pozdrawiam Was Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C.---> dzis już z moim ❤️ jest ok. To chyba nerwowe bo jak juz pisałam w sobote ide na usg i gin postawi \"wyrok\' czy jest dobrze czy źle. Nie moge o tym nie myślec wiec chyba pod koniec dnia nerwy sie kumulują i serducho daje o sobie znać. Kasiu C. a powiedz mi jak z Toimi piersiami ? Kiedys pisałas ze sie martwisz bo zwiotczały. Sorki ze pytam ale ja też mam takie dni ze sa bolesne i olbrzymy a innym razem jakies oklapniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no teraz to bolace granaty;) ale nie dzwonie juz z panika do gina,bo jeszcze ze mnie zrezygnuje,a jest naprawde dobry:D///Ale mam nowy okropny problem:...ZAPARCIA.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaparcia- okropność ! Właśnie wczoraj czytałam że na zaparcia dobre są: surowe lub lekko podgotowane warzywa, świeże owoce, kasza, pełnoziarniste pieczywo, i dużo produktów zawierających błonnik, oraz suszobe śliwki, morele, figi, otręby, jogutry naturalne, albo na czczo wypić trzeba przegotowana wode z cytryną i miodem. W sumie kiedyś na mnie działała woda z miodem i cytryną, ale Ty mozesz spróbowac co Ci bardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to czy też tak macie jak ja ze cały czas czuje dziwny smak w ustach i coś w żołądku, taki ciężar no i mam uczucie jakbym była po cięzkim zatruciu bez aperytu i ochoty na jedzenbia, ale mdłosci nie mam tylko cos dziwnego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mam tak samo,juz sobie cytryna jezyk smaruje,bo nie moge wytrzymac z tym uczuciem,,//p.s.witamy nowe lutówki serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C.----> ale jaja, nie uwierzysz ale mi przechodzi to na chwile po herbacie własnie z cytryną :-) Ta cytryna jak widze jest dobra na wiele rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama24 bardzo dobrze opisalas objawy, mam dokladnie tak samo. Mdlosci zero, ale do konca nie jest normalnie. Zauwazylam , ze nasila mi sie to rano (zanim cos zjem) i wieczorem, jak klade sie spac.W dzien jest raczej okej, np. teraz prawie nic nie czuje... No i jestem dosc spiaca ostatnio, co z luboscia wykorzystuje, ale moze to ze wzgledu na wirus, ktory przechodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och kochane,przed nami najgorsze kilka tygodni jesli chodzi o doleglwosci,to wszystko przez hormony:) Nie ma rady,trza to przezyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze miałam dzis już drugi raz takie dziwne kłucie zaczynając od pochwy aż po pępek. To silny parosekundowy ból/kłucie, ale potworne kłucie takie ze nie mozna sie wyprostować. Trwa to pare sekud i przechodzi, ale martwi mnie to. To jest o tyle niepokojące ze jakby to trwało dłużej to chyba nawet bym nie dała rady zadzwonic po pogotowie bo to kłucie normalnie jest takie ze paraliżuje. Jutro ide do gina wiec go zapytam. Trzymajcie za mnie kciuki jutro bo dowiem sie wreszcie co z moja kruszynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mama,oby do jutra,lekarz Ci te bóle wyjasni,ja natomiast mysle ze to nerwobóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale super ze juz widziałas takie bajery!Wiesz , myslałam ze pragniesz chłopca po takim zadziewczynieniu w Twojej rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak dla rozluźnienia to mam pytanko: kupujecie juz jakies ciuszki ciążowe ? Np tuniki czy nawet jakies gacie na zapas ? Czy to za wczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje na allegro,juz nabyłam bezowe ogrodniczki i dzinsy ciążowe z szerokim pasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupuje na allegro, nawet sobie upatrzyłam juz pare rzeczy, pare tez kupiłam ale boje sie ze zapesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz wszystko z mozliwoscia regulacji,te ogrodniczki to dobre od czwartego misiaca do konca,a te dzinsy z gumą szeroka tez,typowo ciążowe,ale fifne,nie jakies namioty marszczone pod biustem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca 2000
z doświadczenia wiem że nie opłaca się kupować ciuszków na zapas.. Kupiłam sobie w 3 m-cu spodnie z regulowana gumką, bo już mi brzuszek strzelił i po kolejnych trzech nie nadawały się do noszenia, byłam zła bo wydałam 200 zl... poczekajcie lepiej... Gdzieś około 6 m-ca wiadomo jaki ten brzusio będzie :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja z listopadówek! :) Polecam kupić większe gacie. Ja długo tego nie robiłam i niepotrzebnie obciskałam sobie brzuch. Ale faktycznie nie ma co na zapas. Spodziewałam sie miec większy brzuch i problem z ciuchami a jak na razie nie ma żadnego problemu. Kupiłam tylko jedne spodnie ciążowe, ktore i tak trafily do szafy bo nagle upał sie zrobił :) Ale w wygodne gatki to sie zaopatrzcie :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×