Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

ja mam fotke pęcherzyka z 31 maja przed sobą to było 20 dni po owulacji.chyba wszystko zalezy od doswiadczenia i od sprzętu,a takze od indywidualnosci kobiety,ze sie tak wyraze,bo gin powiedział zanim zrobił USG:\"Prosze bardzo najpierw zbadam recznie i stwierdze czy jest sens robic usg,bo byc moze dzisiaj nic nie jestem jeszcze w stanie zobaczyc i przyjada panstwo za tydzien,ale gdy zaczął badac to stwierdził:Oj,bede widział,prosze bardzo,robimy usg\" I zobaczył i zrobił nam pierwsze foto,ale to naprawde super gin i ma b.czuły i nowoczesny sprzet usg.ale ogólnie bądźcie cierpliwe,wszystko bedzie \"namierzone\" w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kamilla, byłam już w ciąży 3 lata temu ale obumarła w 6 tyg. ciąży i pamiętam jak liczył termin porodu lekarz tzn. termin ostatniej @ + 7 dni +9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odczuwacie ból w dole brzuszka? Bo ja mam taki napięty brzuszek, czasem \"wzdęty\". Jak to jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obinka, przykro mi z powodu tamtej ciąży..... ale teraz wszystko będzie ok!!!! Ciesze się ,że mamy taki sam termin porodu :) /też mam wyliczony na podstawie ostatniej @/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taki jakby napęczniały, lekko boli. Jednak mnie cycuszki bolą już chyba z 1,5 tyg. i są jakby większe, twardsze. Idę troche poleżeć, bo ze szkoły przyjechałam i jakaś taka zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że będziemy smsować :D !!!! Ja też lecę Dziewczyny, bo dużo mamy w planie na dzisiejszy dzień z Mężem ;) Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety już drugi raz klama:( ale wkrótce zaczynamy starania od nowa :D bardzo bym chciała do Was dołączyć :):):) Moja koleżanka urodziła w środę i jest taka hapy. Wczoraj pisała, że jej maleństwo ma 10 punktów na 10 - chodzi o stna zdrowia. Prawie siępopłakałam, jak to przeczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia bedzie dobrze,ale nie czekaj obsesyjnie,u mnie tak było, jak odpusciłam,to załapałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy lekarz Wam mówił dziewczyny zeby zażywać No-Spe w razie bóli, skurczy czy nawet kłuć w podbrzuszu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Wpadłam tylko na chwilę Wam pogratulować dwóch kreseczek... Ja jestem w 9 m-c ciaży, no od dzisziaj w 10 m-cu ;-) bo na 9 czerwca miałam termin... Chciałam Wam tylko powiedziać, że czeka Was cudowny, ale też pełen stresu okres... z początku...bedziecie się stresowały i żeby mineły pierwsze 3 m-ce, żeby wszystko było dobrze i ciąża sie utrzymała, bo wiadomo że najważniejsze dla dziecka są 3 pierwsze m-ce,(bierzcie tylko kwas foliowy - witaminy nie są narazie potrzebne, od 4 m-ca brałam Feminatal) potem bedziecie czekały na pierwsze ruchy dziecka i za każdym razem jak coś bedziecie dziwnego czuły...to sie będziecie zastanawiały czy to to czy nie to... następnie jak już poczujecie ruchy... będziecie drżały ze strachu jak bedzie jakis dzien w którym, dziecko bedzie mniej aktywne i nie poruszy się...co zawsze występuje w ciąży...potem jest 8 m-c zaczynają się często skurcze i strach, żeby w ósmym m-cu nie urodzić...no i 9 m-c a w 9 to juz..bajka...ale też stres... Tak więc dziewczyny...trzymajcie się...nie załamujcie z byle powodu, bo w czasie ciąży zawsze coś się dzieje...i ciągle, ale to ciągle boimy sie z jakiegos powodu...ale lekarzy mamy dobrych i naprawdę wszystko mozna wyleczyć...:-) Ja na dniach (może dzisiaj) będę rodzić i wierzcie lub nie...porodu się nie boję...bo tak chcę zobaczyć mojego bobaska i tak na niego czekam...że niech mnie boli...ale niech sie juz zacznie ;-) Pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26poznań
Cześć dziwczyny ja termin mam troszkę wczęsniej niż wy bo na grudnia to już 14 tydzien jeśli pozwolicie moge do was dołączyć.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26poznań
miało być dziewczyny sorka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Wasi męzowie przyjeli wiadomość o ciązy ? Jaka była ich reakcja ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ospe
a ja jestem w 6 tyg. i dostalam ospy........... i sie bardzo martwie........ w sumie nic nie mozna zrobic, tylko czekac na badania...... jakie macie objawy? bo ja wlasciwie zadnych..... i to mnie tez niepokoi, bo wczesniej bolaly mnie piersi, byly bardziej nabrzmiale, i czasami bolal brzuch.... boje sie, ze wszystko sie tam zatrzymalo...... dopiero za kilka dni moge udac sie do lekarza, teraz tylko lezenie... pocieszcie mnie jakos, prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie z tymi piersiami- ja na poczatku miałam bardziej bolesna i takie nabrzmiałe a teraz troche \"przyklapły\". Troche nie dobrze że masz tą ospe ale póki nie ma wysokiej temperatury to jest dobrze. W sumie przecież wiele kobiet choruje na różne choroby w ciązy i rodzą zdrowiutkie dzieciaczki wiec nie ma co sie martwić tak na zapas. Ja tez mam własnie infekce gardła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ospe
Mama24, dzieki, trzymaj sie cieplo ze swoim gardlem..... wlasnie ta nie za wysoka temperatura mnie w miare pociesza........... oklapniete piersi ;-) dokladnie tak.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to największym \"wrogiem \" ciązy jest własnie wysoka temperatura. Kiedyś zaprzyjaźniona Pani Doktor powiedziała mi że przecież jakby każda kobiet miała poronić lub urodzić chore dziecko przez chorobe w czasie trwania ciązy to połowe społeczeństwa byłoby ułomne wiec głowa do góry. Ja sama mam nie jasna sytuacja bo jestem podejrzana o ciąze pozamaciczną i póki co zażywam nawet leki na podtrzymanie, ale modle sie do P. Boga żeby mnie nie opuszczał i żeby było wszytsko dobrze i wierze w to że bedzie dobrze - bo cóż moge wiecej zrobić ? Jesli Bóg bedzie chciał odebrać mi kolejną ciąże to nawet gdybyśmy dbały o siebie jak pod kloszem to i tak bedzie tak jak On chce. Poprostu trzeba wierzyć i ufać ze wszytsko co sie stanie ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to czy macie jakies kłucia i cos w rodzaju ciągnięć w podbrzuszu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ospe
ja czasami mam jakies klucia, pobolewania, chociaz teraz w mniejszym stopniu... na poczatku bardzo bolaly mnie jajniki i klula pochwa....... Mi tez modlitwa pozostala....... A powiedz w ktorym jestes tygodniu i dlaczego podejrzewaja u Ciebie ciaze pozamaciczna? masz jakies plamienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ospe----> dzis zaczyna sie 7 tc, ale ja miałam ostatnio długie cykle nawet do 35 dni i późno owulacje bo 20 dnia cyklu wiec ciąża jest z moich obliczeń na jakiś 4/5 tydzień dopiero. Byłam tydzień temu i ginekologa i robił mi usg dopochwowe i powiedział że nie widzi jeszcze pęrzerzyka ciązowego i że może to być ciąża pozamaciczna ale ja na to że w moim przypadku to może byc bardzo bardz młodziutka ci,ąża bo tak jak pisałam mam długi cykle i późno owulacje a on mi powiedział zebym przyszła za 2 tygodnie to juz bedzie mógł dac diagnoze konkretna ze albo ciąża prawidłowa albo pozamaciczna. Dał mi Duphaston na wszelki wypadek( bo jestem juz po jednym poronieniu). Wieć czekam na przyszłą sobote bo wtedy ide do niego na usg dopochwowe. Więc jak widzisz zyje tylko nadzieja pomieszana ze strachem. Co mnie zakłuje to juz mysle ze to koniec i ciągle biegam do łazienki sprawdzic czy nie plamie. Ale naprawde tym, razem ufam Bogu i wiem ze co by nie było to ma jakis to celw moim życiu ale niekoniecznie musze teraz to rozumieć. Trzymaj sie dzielnie i pisze bo razem raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj mama24 uważam ze Twój gin to za przeproszeniem konował idiota do kwadratu!!!Jak mozna w ogóle kogos na 2 tygodnie zostawic z takimi myslami!!!Wszystko bedzie dobrze,zmien go,dobrze Ci radze!!To skandaliczne co Ci powiedział:( Jesli jestrs z Poznania to lec do Polaszewskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama24,co do gina to zgadzam się z Kasią C.,jesli to mozliwe zmień go na inny model! I nie martw się, pozytywne myslenie to podstawa! wierzę, że wszystko bedzie dobrze. Co do bóli brzuszka to mam \"napięty\" i uczucie jakby się rozciągał... p.s ja także jestem z Krakowa Dziewczyny, a moze zroimy tabelkę, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×