Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Witajcie!:D Parę dni temu zrobiłam test (nie jeden....:)) i wyszedł pozytywny! Wg moich obliczeń termin mam na 16 lutego, dlatego chciałabym sie do Was przyłączyć! Znajdzie się tu dla mnie miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuska
hej laski! nie mam jeszcze wyznaczonego terminu ale wedlug moich wyliczeń koniec stycznia, poczatek lutego..... 23 wrzesnia mam wlasny slub... powiedzcie mi czy bede jeszcze w miare wygladac? czy nie bede miala duze brzuszka jeszcze???? prosze o odpowiedz doswiadczone mamuski.... troszke sie tym martwie, ale ciesze sie z tego ze bede mama.... wyszlo troszke za wczesnie.... no ale coz widocznie tak musialo byc... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aawweegg
To często sprawa indywidualna, ale brzuszek już będzie spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
Witajcie!Jeszcze niedawno należałam do Waszego grona,wg USG miałam termin na 02.02.07,byłam bardzo szczęsliwa,lecz niestety trafiłam do szpitala z krwawieniem i wystapiło samoistne poronienie.Moja "fasolka" miała 6 tygodni.Jestem zdruzgotana,ale życzę Wam aby wszystko było w porządku i mam nadzieję że kiedyś ja znów będę się cieszyć jak ujrzę 2 kreseczki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aawweegg
Itka, trzymaj się, bardzo mi przykro, nie trać wiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Itka tak bardzo mi przykro:-(( Trzymaj się jakoś . A lekarz cos mówiłą , dlaczego tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
Trzymam się jakoś ale nie jest łatwo,moja gin powie mi coś dopiero jak odbiorę wyniki hist-pat.za 11 dni, bardzo chciałabym się dowiedzieć co było przyczyną poronienia,żeby wiedzieć jak mam postępować na przyszłość.Wszystkim przyszłym mamusiom życzę wszystkiego dobrego,cieszcie się ze swojego stanu,bo to jest coś naprawdę niesamowitego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itka , trzymam kciuki zebys jak najszybciej znów ujrzała na teście 2 kreseczki. Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla i przyszła mamusia witamy.Itko brak mi słów,przykro mi.....Ja leżę dziewczyny cały czas w2 domu...wiotczeję juz pomału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko i reszto ;) gdzie jestescie?pozdrawiam.Mi dzisiaj zaczeły sie mdłosci,które doprowadzaja mnie do szału:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kasiu ;) Ja też mam tę wątpliwą przyjemność mieć do czynienia z mdłościami. Jak dotąd zerwało mnie dwa razy, ale mdli naokrągło, bleh. Mdli jak głodna jestem, mdli po jedzeniu, na myśl o jedzeniu, piciu i w ogóle. Zaczęły się równo jak zaczął się 7 tydzień, czyli we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochana,no widzisz mnie kilka dni wczesniej,bo 7 tydz. zacznie sie w poniedziałek:) Matko jedyna,okropienstwo.Przed chwila dzwoniła do mnie szwagierka i była baardzo zdziwiona co ja taka umierająca jestem przez telefon....Eh,w sumie dobrze ze mi gin zalecił lezec,bo ponad moje siły byłoby wyjsc z domu;)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
Cześć wszystkim!!! We środę idę na badanie krwi i wszystko będzie jasne... Jeśli się udało,to terminek szykuje mi się pod koniec lutego.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie gin póki co nie widzi wskazań do zwolnienia, ale myślę, że z czasem to się zmieni, zwłaszcza jak mu powiem o tych całodobowych \"przyjemnościach\". Choć wolałabym być aktywną cieżarówką, nie chcę leżec plackiem w domu. No chyba że będzie mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja ide do gina dopiero w poniedzialek. poki co zaczynaja mi sie lekkie ranne mdlosci, ale uczucie wzdecia mnie wykancza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,mininadia trzymamy kciuki.Ja tez mam nadzieje ze bede bardzo aktywna,tym bardziej ze prowadze własna firme,mysle ze tylko do 21 czerwca \'lezakowanie\" a potem pełne obroty:) Ale oczywiscie w tej chwili jestem mamą i tylko to sie lioczy i jesli bedzie trzeba bede w domu do ....o boze!! tylko nie do konca stycznia 2007:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja dzisiaj idę do gina, drugi raz dopiero. Przy pierwszej wizycie nie potrafił nawet określić terminuu. Boje się , trzymajcie kciuki zeby wszystko było ok:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, ja jestem tydzień do tyłu w porównaniu z tobą, wiec zdaj relację co i jak. Ja dopiero w środę mam wizytę a to będzie 7 tydzień i 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja też dużo leżę, dwa dni temu miałam silne bole przypominające miesiączkę i lekkie plamienie - dostałam zastrzyk na podtrzymanie i teraz jest OK . Mam nadzieję ,ze z dzidzią wszystko w porządku. Ja też mam mdłości i jestem bardzo osłabiona i blada :(. Oglądam wszystko co się da w TV - chyba zaliczę każdy mecz podczas tych mistrzostw. Będzie dobrze :) Zmykam do wyrka + Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
JA RÓWNIEŻ TRZYMAM ZA WAS KCIUKI DZIEWCZYNY I WIERZĘ,ŻE BĘDZIE DOBRZE... :) CIĄGLE POBOLEWA MNIE LEWY JAJNIK I ZASTANAWIAM SIĘ CZY MOŻE TO MIEĆ ZWIĄZEK... ;) ZOBACZYMY,ALE PÓKI CO TO ZACZĘŁAM SIĘ BAĆ...TO JEDNAK OGROMNA ZMIANA W ŻYCIU,KTÓREJ PARADOKSALNIE PRAGNĘ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Nie było mnie pare dni. Mam L4 na tydzień. Czyli do pracy wracam dopiero 19. Nie mam żadnych objawów poza bolacymi piersiami. Ciekawe dlaczego nie mam mdłości??? :-) Nie wiem czy to dobrze czy źle że nie mam objawów ciąży tak jak niektóre z Was? Dzis mi sie zaczął 7 t.c. ale dopiero mam na przyszła sobote termin wizyty u gina. Kikunia 8--------> opowiadaj jak po wizycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moj termin przypada na 01.02.2007 to wg lekarza ale na usg wyszlo ze 31.01.2007 takze bede i uwas dziewczyny siedziec ale takze w styczniu:P:P .. jak tam sie czujecie ? bo ja jak narazie odpukac dobrze, zero mdlosci, zero boli brzusia, tylko piersi bola ale to da sie wytrzymac:P:P znikam dziewczyny na pyszne sniadanko ale wieczorkiem obiecuje ze sie znow pojawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mogę przyłączyć do jakiegoś topiku gdzie ciężarówki już są. :D Witam Zabajonka! Nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów, ale już zdążyłam zauważyć, że termin(według moich obliczeń) mam tak jak Kamilla na 16 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Wcziraj byłam u gina, to bardzo wczesna ciąża, jak to stwierdził pan doktor :D Widziałam swój pęcheżyk na usg.... :D wg owulacji to 2,5 - 3 tygodzień... Nastepna wizyta pod koniec czerwca. Pozdrawiam ! Obinka- ten termin wyszedł Ci wg ostatniej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane,dobrze ze nas juz tyle.Mnie piersi za to w ogóle nie bolą;D na razie tez dobrze sie czuje.siedze w domu,ale wreszcie za 11 dni wizyta i moze gin areszt cofnie;) Zobaczymy,a tak to zycze Wam miłego weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla-------> widzałaś pęcherzyk juz w 2,5-3 tygodzniu ciązy?????? Niesamowite !! Ja jak byłąm właśnie po owulacji 2-3 tygodnie to lekarz powiedział że jeszcze nie widac pęcherzyka i kazał mi przyjśc za 2 tygodnie. Zaniepokoiłam sie bo faktycznie jak widze często dziewczyny już poga zerknąć na pęcherzyk własnie w tych tygodniach od owulacji. Sama nie wiem co mysleć?? Czy może u mnie jest coś nie tak ???? :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja juz mam ciążę dwa tygodnie starsza i czuje sie baaardzo doświadczona;-)całus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo; piersi prawie w ogóle nie bolą..... Za to zgaga, małe mdłości i bół brzuszka doskwiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasia C. :D Będę się radzić w róznych sprawach ! Mama24- nic się nie martw. Mi gin robił usg dopochwowo i na początku mówi; \"oj, chyba jeszcze nic nie zobaczymy....\" a po chwili : \" o ... przepraszam.... jest pęcherzyk, ma 2mm :D\" Napewno przy najbliższym usg już będzie wszystko widoczne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×