Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

i nie smuć się... szkoda zdrowia i urody :P noo chyba że masz jakiś strasznie wielki problem to się smuć... :D ale wiesz, jaki by on nie był... to zawsze są też większe i jakoś udaje się z nich wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to z m cos powaznego teraz?;) no za tydzien chbya juz szkola:o Ide chyba spac:o Spij dobrze🌻 P.S. polewy toffi tez nie mam:( Zjadlam jednego gofra i chyba o jednego za duzo:D idem spac;) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti!!! oczywiście że nic poważnego!! poważne to może by było ale kilka miesięcy temu!!! teraz to nie ma i nie będzie NIC! ;) absolutely nothing. i dobrze ;) ja też padam i zaraz idę do łożeczka poczytać i spać :D no to już prawie luzy się skończyły :D hihi nareszcie :P seti, nie odchudzaj się tam :D no i gdzie te zdjęcia w Twojej morskiej wyprawy? czekam na nie i czekam... :D i dobranoc. śpij dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant ja chemiczka nie jestem i nie zostane;) ale przeciez napisalam , ze to lekarstwo , wiec gardlo tez zdezynfekuje;) Jak bedziesz chory , to polecam:D albo najlepiej , to stosuj profilaktycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowne słońce! miłego dnia seti! i to pewnie już ostatni wolny tydzień przed szkołą?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara milego...:)🖐️ dlaczego wszyscy przypominaja mi o koncu mojej laby:o chyba chciecie sie mnie juz pozbyc:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti 😘 ja tam się Ciebie pozbyć nie chcę :D mam nadzieję, że będziesz się czasem odzywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to siem ciesze , ze nie chcesz sie mnie pozbyc🌻 Bede sie odzywala w łikendy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Amant zapewniam Cie , ze to nie zaden roztwor siarkowy\" Czyżby:P?Zobacz tutaj jak nie wierzysz:P : http://pl.wikipedia.org/wiki/Oleum \" - popularna nazwa roztworu tlenku siarki (VI) (SO3) w bezwodnym kwasie siarkowym. Oleum uzyskuje się zwykle w trakcie produkcji kwasu siarkowego. Nasycając wodę gazowym SO3 uzyskuje się najpierw 100% kwas siarkowy. Przy dalszym nasycaniu 100% kwasu siarkowego trójtlenkiem siarki uzyskuje się oleum. Oleum jest czasem nazywane dymiącym kwasem siarkowym, a jego \"stężenie\" jest podawane w % wyższych niż 100. Stąd \"kwas siarkowy\" 120% to w rzeczywistości oleum, w którym rozpuszczono 20% SO3. Oznaczenie to, jakkolwiek wydaje się paradoksalne ma bardzo praktyczne wykorzystanie. Oleum 120%, po dodaniu takiej ilości wody, jaka wynika z jego \"nadprocentowości\" zamienia się w 100% (wciąż bezwodny) kwas siarkowy. Oleum jest często uważane za jeden z superkwasów\" :P:P:P:P:P No i kto miał rację:P?Ciekawe jakby przebiegała kuracja takim:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant to teraz \"Oleum\" ma dwa znaczenia dla mnie;) Tarara no czepia sie slowek, madrala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) cześć Brzydal seti, a ja już w Ł. A chętnie bym gdzieś wyjechała choć na chwilkę... :O a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za parę chwil będzie ;) właśnie robiłam porządek w zdjęciach... a ja zaraz jakiś filmik sobie obejrzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają się zdjęcia? :) mam nadzieję, że troszeczkę :) właśnie oglądałam Pod słońcem Toskanii - lubię ten film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz słucham sobie starych, najstarszych jakie mogą być :) ballad bajmu :P świetne są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara podobaja, sa swietne!:) Tego filmu chyba nie ogladalam:( A ten Bajm znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ten film bardzo lubię :D cieszę się, że się podobają :D a gdzie te zdj od Ciebie seti? a może masz jakieś swoje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Brzydal, że nie Twoje :D widać, że obrabiane komputerowo co niektóre :D ja jestem stary (nooo nie taki stary:P ) fotograf :D ale stronkę buduj, bo może być ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×