Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KRĘCIOŁA

co do KRĘCONYCH WŁOSÓW??

Polecane posty

ja uzywam odzywki sunsilk i wydaje mi sie ze jest ona dobra, nie wiem czemu mowisz ze ci sie wlosy wyprostowaly :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpaQ
hehe myślałam ze tylko ja się czesze co trzy dni ;) moje włosy od nasady są proste ale reszta już układa się jak chce. to zadziwiające bo całe życie miałam proste włosy. teraz nagle im się odmieniło, tak że znajomi myślą ze zrobiłam trwałą . żeby je trochę opanować używam pianki garniera do fal i loków. według mnie jest b. dobra. nie skleja włosów, ani nie obciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Iczka
Cześć dziewczynki. Też mam kręcone włosy, kiedyś miałam loczki, takie spiralki, od kąd rozjaśniam włosy loki się prostują szybciej niz bym chciała. Ja uważam, że aby dobrze się układały włosy falowane muszą być przede wszystkim dobrze wycieniowane, wtedy nie są takie ciężkie i ładnie się falują. Jeśli chodzi o odżywkę to używam odżywkę bez spłukiwania Pantine do fal i loków, której używam do układania włosów zamiast żelu czy pianki, albo na mokre umyte włosy, które zostawiam na noc. Włosów nie czesze po umyciu, tylko przed myciem. Włosy myje codziennie, bo szybko się przetłuszczają, a są bardzo suche. Używam dlatego jedwabiu do włosów BioSilk, którym nacieram morke końcówki włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
ja mialam kiedys prawie proste wlosy jak je obcielam na kilka cm odrosly mi krecone mam je dlugosci za ramiona az do pasa lubie je kazdy mi mowi ze mam super wlosy i sksi cos w tym jest bo naturalne a to prostowani eto juz nudne kazda taka sama hehe ale do rzeczy pusza sie jak cholera to fakt i ja np musze je myc codziennie aby byly ladne i ulozone sa bardzo podatne jak sie poloze i wstane to sa wrecz jak polamane i nic nie pomaga musze myc ale jak ktos napisla nigdy takich wlosow nie czesac po umyciu nigdy bo dopiero to sie siano robi jak sie je rozwarstwia i nei maja ksztaltu i wogole okropnioe to wyglada .ja uzywam szamponu head and shoulders ze wzgledu na lupiez tzn juz go nie mam al eiinych nie moge uzywac bo od razu swedzi lebek uzywam seri rozowej wygladzajacej idealny do kreconych wlosow odzywki do splukiwania ktore lubie i polecam takze head and shoulders rozowa ,pantene regeneracja super takze maska ,gliss kur regenracja lub jedwab obydwie ekstra oraz spray gliss kur regenracja jest super polecam wkosy staja sie miekkie loki piekne i blyszczace ,lubie takze kosmetyki tigi ,sunsilk,tresseme,co do odzywek bez splukiwania uzywam sunsill zielony ,pantene zielony lub rozowy ,probowalam mase nawet drogich i wiecie jaka najlepsza si eokazala ktorej znalezc nie moge'?z firmy eva z bursztynem za 3,50 najlepsza odzywja bez splukiwania wlosy mialam cudne caly dzien piekne wrecz loki i miekkie i sie nie puszysly przez lata czegos takiego szukalam i jak znalazlam nie moge znalezc polecam wam jesli znajdziecie jest lepsza nawet od tych z salonow drogich i calej reszty serio serio pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, kręciołko! Do kręconych włosów najlepiej będzie, gdy zaopatrzysz się w piankę. Albo coś w tym stylu. Dobre kosmetyki do włosów produkuję wella i taft (z tego drugiego zwłaszcza mogę polecić lakier do włosów, bo jest naprawdę bardzo mocny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wella ma bardzo fajne kosmetyki do włosów w ogóle. Czy to do kręconych, czy to do prostych. Pianki, żele, kremy, lakiery. Jest w czym wybierać. A oprócz tego zaopatrz się w fajną lokówkę, którą podkręcisz na jakies specjalne wyjścia swoje loki :) Popatrz na to: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=661 2w1 jak chcesz to możesz mieć włosy kręcone, a innym razem proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż ma długie, kręcone włosy- odlot! Ale są trudne 'w utrzymaniu', strasznie się przesuszają. Najlepiej działa taka mała odżywka dostępna w drogeriach, nazywa się bodajże Bio Silk. Jest dość droga ale działa świetnie. Jak zabraknie to mąż wciera trochę oliwki dla dzieci we włosy. Ładnie się błyszczą i splot jest podkreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też mam kręcone włosy kiedyś używałam l'oreal spray do włosów,ale nie łudźmy sie jezeli włosy sie puszą to mało kosmetyk zrobi bo loki są dośc frywolne i nieposłuszne tak samo jak z prostowaniem, kiedy ja je wyprostuje efekt wytrzymuje 2h a potem zaczynaja sie falowac tak samo jest z puszeniem. radze wydegażować koncówki u mnei pomogło i wystopniowac i problem znikł mi z głowy teraz mam świetne loki ;p i tak z własnego doświadczenie dziewczyny jednokolorowe na kręconych lepiej wygląda kilka kolorow. Nie mówie ze czerwien z fioletem ale miód i czekolada... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesjonalistka
Polecam żel do włosów -obojętnie jaki byle był płynny. Ja mam firmy Gabriel. Można kupić w salonach fryzjerskich. Wystarczy wetrzeć w mokre włosy ugniatając je w dłoniach a potem wysuszyć dyfuzorem. Efekt gwarantowany:) loki przepiękne:) Nawet jeśli dziewczyna ma naturalnie proste włosy to w taki sposób pokręci je. Ja mam włosy kręcone i kręcę je tak jak opisałam i są rewelacyjne a jak wstanę następnego dnia to zwilżam dłonie woda i ugniatam je i znów wyglądają pięknie:) Polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psik21
Sprawdza też się przy takich włosach lniana odżywka do włosów z intensywnej pielegnacji. Bardzo fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam raczej wszelkie kosmetyki specjalistyczne - fryzjerskie. Są może nieco droższe, ale działają dużo skuteczniej. Poza tym, są wydajniejsze niż produkty marketowe. Do włosów kręconych polecam np. tę serię: szampon: http://www.kalamis.pl/product-pol-6992-Szampon-Hi-def-Curls-2000-ml.html odżywka: http://www.kalamis.pl/product-pol-6994-Odzywka-Hi-def-curls-2000-ml.html Myślę, że taka duża butla powinna starczyć na około 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam raczej wszelkie kosmetyki specjalistyczne - fryzjerskie. Są może nieco droższe, ale działają dużo skuteczniej. Poza tym, są wydajniejsze niż produkty marketowe. Do włosów kręconych polecam np. tę serię: szampon: http://www.kalamis.pl/product-pol-6992-Szampon-Hi-def-Curls-2000-ml.html odżywka: http://www.kalamis.pl/product-pol-6994-Odzywka-Hi-def-curls-2000-ml.html Myślę, że taka duża butla powinna starczyć na około 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 34
Myślę ze bardzo fajnie sprawdzą się także kosmetyki serii Selective Professional, używam ich od dłuższego czasu i bardzo mi pomagają. dostępne są na stronie www.Selective.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczki . ; )
Sluchajcie wystarczy pianka do loczków i fal , nie trzeba jakiś drogich .. Troche jedwabiu .. pierw pianke wziąsć na łapki i wgnieść we włosy , Gnieść chwile tw włosy po czym NIE rozczesywać . ; D wtedy bardzo ładnie widać skręt loczków ; D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..agataxx
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26421 TA PIANKA JEST SUPER DO LOKOW nie skreca wogóle, dostępna jest w rossmanie coś koło 15 zł. Ja po umyciu wlosow nakladam ją , ide spac wstaje rano z pieknymi lokami i na 4 dni mam spokoj, oczywiscie nie rozczesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na głowie mam efekt mokrej Włoszki a chciałabym mieć włosy z objętościa od nasady, co zrobić? Jakich kosmetyków używać? Oczywiście tak żeby się trzymało Przez minimum 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerka mi powiedziała, że faceci łysieją, bo szorują ręcznikiem głowę po umyciu... smiech.gif Podrzucam ciekawe porady o tym jak dbać o włosy kręcone, by nie wyłysieć i nie mieć szopy na głowie: http://mlodzinadorobku.pl/jak-dbac-o-wlosy-kr econe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1295 Wypasione kosmetyki dają święty spokój w włosami. W sensie - te włosy powinny wyglądać zdrowo, normalnie, być odpowiednio odżywione. Ogólnie trudno spodziewać się efektów po byle jakich kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na https://www.pro-sprzet.pl/ masz dedykowane kosmetyki do takich włosów - na spokojnie coś sensownego dopasujesz. Marki są różne, ceny podobnie. Ogólnie do wyboru do koloru, bardziej to kwestia oceny tego, jaki produkt będzie dla was odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Od siebie polecam Moroccanoil i linię do włosów kręconych i falowanych. W szczególności piankę zwiększającą kontrolę loków. Bez niej chyba nie okiełzałabym mojej burzy loków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Fryzomania masz prostownice, które na spokojnie się sprawdzą do robienia loków i polecam stawianie na coś takiego. Wielkiego wydatku nie ma, natomiast to powinno się fajnie sprawdzić. No i poza tym tak da się uzyskać naprawdę fajny efekt. Co więcej jest on trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×