Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forumowa

30.05.2006 Ponowny Start odchudzania.Moze tym razem sie uda

Polecane posty

Kto sie do mnie dołączy? ja mam w planach zrzucic wkoncu kilka kilogramów bo słonce i plaza sie zbliza wielkim krokiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takadieta
no ja się mogę ale ja się odchudzam tak jak napisałam w temacie "TAKA DIETA!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis zaczelam Diete Plaz Poludniowych, tez jest na forum. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna energii
ja jestem gotowa, w sumie jestem na diecie od 4 dni, 1,5kg mniej, a ja nie czuje się lepiej, młodziej, ale czego oczekiwałam, przez całe życie żarłam, a w 2 dni bym chciała schudnąć, to jak dziewczynki, zaczynamy???:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____-----
a ile macie wzrostu i ile chcecie schudnac??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takadieta
169 cm chcę schudnąć 5 nieważne ile mam teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katanaka
A ja waze 98 kg przy 172 cm wzrostu :( masakra :( ale od dzis zazcełam...... kolejny raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie macie jakiś plan diety, ćwiczeń? ja sie odchudzam juz kilka dni(topik 24 maja...) ale dzisiaj mialam małe załamanie i od jutra zaczynam pełną parą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już schudłam po ciązy
przez rok czasu ponad 20 kilo i chce jeszcze z 8, bo tyle mi jescze zostało, dodam,ze odchudzam się rok czasu, ale i tk jestem bardzo zadowolona.Teraz waga też mi leci, bo dużo ćwiczę i nie jem po 18-tej i uważam, że nie głodówki, ani jakieś dziwne diety cud tylko te dwie rzeczy dają 100 % efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
163cm, 67kg chce schudnąc jakieś 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już schudłam po ciązy
ja ważę 63 i chce tak 56-57, przy wzroście 164.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka-aleksandra
no hej...życzę wszystkim powodzonka....napewno się uda!Jestem tego przykładem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakanka
Przyłanczam się,ale tylko tak rozsądnie. Mniej żarcia,więcej ruchu.Już dzis zrobiłam przymiarkę,ale pod względem ćwiczeń,kupiłam nowy shape.Jest tam taki program płaski i jędrny brzuch w 31 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetttt
Witajcie Przyłączam się z przyjemnością. Mam 164 wzrostu i 59kg. Chcę schudnąc do 53 kg. Zaczynam od picia 3 litrów wody i narazie odstawiam pieczywo i ziemniaki. pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa salateczka
ja mam 22 lata, mam 163 cm wzrostu, odchudzam sie od półtora miesiaca, wazyłam 64 kilo, waze teraz 57,5 kilo a chce dojsc do 53 kilo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tez od dzisiaj zaczynam ale tak delikatnie duzo wody i owoców warzyw a mniej miesa Mam 170 cm wzrostu i waze 63 kilo chce dojsc do 55 :) Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_energii
ja mam 175cm i 88kg, teraz już 86kg :)) boże, z każdego 1 kg mniej ciesze się jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, i jak Wam idzie?? u mnie calkiem niezle - zaczęłam od tortu bezowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetttt
Cześc. Śniadanie moje to 2 jajka i 2 plasterki wędliny (bez chleba oczywiście) i wypiłam już 2 litry wody niegazowanej. Mam zamiar pic 4,5 l. wody dziennie. Wiem, że nie wyjdę z kibelka, ale kiedyś piłam jeszcze więcej. Obiadu jeszcze nie planuję bo czuję się taka pełna że zaraz pęknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka123456
ja zjadłam jogurt z musli i wypiłam 1,5 litra wody...na razie się trzymam....majgorsze pewnie przyjdzie wieczorem, ale damy rade:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakanka
Na śniadanko musli,a na drugie była kawaka no i rogaliki. Ale chyba wieczorem je spale.Na obiadzik będzie pierść z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa salateczka
ja dzisiaj zrobiłam sobie słodkie pyszne sniadanko: poł kostki sera białego półtłustego (120g) dodałam łyżeczkę czubatą miodu pszczelego i dodałam 4 łyżki płatków Frutiny wymieszałam i miałam slodzisienkie sniadanie do tegojeszcze kawa z mlekiem i cukrem wypiłam litr wody mineralnej na obiad będę miała zupe pomidorową z makaronem ale na razie czuje sie pełna, mimo ze sniadanie jadłam o 8 rano :) juz pospalałm troche (było 30 minut truchtu) i 30 minut roznych cwiczen dywanowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakanka
A jak reszta tez bedziecie sie ruszać,czy tylko głodzić. Kto mi powie jak nicka zaczernić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie zaczerniłam sobie nicka. To sie robi w \"preferencje\" klikasz tam, wpisujesz swoj e-mail, swoj pseudonim i haslo i po robocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka123456
dziewczyny, a tak wogóle to ile ważycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zaczynam brac tabletki antykoncepcyjne (logest) niedlugo i bede musiala sie pilonować bo czytałam że sie po nich tyje, ale mam nadzieje ze dam rade i i wroce do swojej wmarzonej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zaczynam brac tabletki antykoncepcyjne (logest) niedlugo i bede musiala sie pilonować bo czytałam że sie po nich tyje, ale mam nadzieje ze dam rade i i wroce do swojej wmarzonej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zaczynam brac tabletki antykoncepcyjne (logest) niedlugo i bede musiala sie pilonować bo czytałam że sie po nich tyje, ale mam nadzieje ze dam rade i i wroce do swojej wmarzonej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy mogę się i ja przyłączyć? Przydałoby się zgubic parę kilo, ale nic na siłe. Jedzenia nie mogę ograniczyć bo jak to zrobię, to najzwyczajniej okarze się, że nic nie mogę jeść. Jakoś tak jest, że wcale nie jem dużo.... ale jem to co najbardziej daje nam po pupach hehe :D Także odstawić trzeba słodycze przede wszystkim, ziemniaki, białe pieczywo ( buuuuuu!! ).... Ciężko to widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×