Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość madzia1051
WITAM! MAM MALE PYTANKO ! OD KOGO NAJLEPIEJ KUPIC TIPSY ? PROSZE BARDZO O JAKIS LINK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiunia_***
hej Isa_ co do lampy to nie wiem czy ta jest dobra ja kupilam w zestawie od neo design i jestem zadowolona a zele moge polecic od em-nail-design sa naprwde dobre i nie drogie!;*;*;* Do madzia1051 ja słyszłam że dobre tipsy ma andrew35 ale ja kupiłam przezroczyste od nail cosmetics sa ok dobrze mi sie na nich pracuje. Pozdrwiam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa___
bardzo dziekuje za odpowiedź ale co niekupywac jej? czy moze nic sie niestanie bo taka tania jest ze niewiem w końcu bo ta cena kusi, moze sie tak stac ze moze niedziałac?Bo niemam za bardzo pieniążków na zainwestowanie ichce cos lepszego żeby się pouczyc tylko na sobie.A te zele sa dobre czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca_Kosmetyczka
Oj chyba nikt mi nie odpowie na ile osób starcza żel jednofazowy 15ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda15
witam! chciałabym widzieć czy kupowałście kiedyś produkty z La Femme do fiberglassu.Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc3
magda moja znajoma która kończyła ze mną szkolenie na produktach La Femme, kupiła ten zestaw i chwaliła bo paznokcie długo trzymały się :) ale żeli nie polecam bo nie są zbyt dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda15
Dziękuję ci bardzo za pomoc.Bo zamierzam włśnie kupić zestaw z tej firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolinkaa007
Witajcie Dziewczyny! Dopiero zaczynam swoją przygodę z paznokietkami:). Chciałabym skompletować sobie zestaw sama. W związku z tym chciałabym Was poprosić o radę- co ja muszę kupić, jakie artykuły? Pozdrawiam i czekam na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
mi jednofazowy15ml starcza na 7-8 rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a nie lepiej jak kupisz cały zestaw, w którym masz wszystko?? Nie wyjdzie cię taniej kompletowanie całego zestawu, no jak chcesz to bedziesz musiała kupić: -lampę uv -żele na początek starczy jeden jednofazowy -pędzelek do żelu -pilniki najlepeij o różnej gradjacji -bloczek polerski -cleaner -primer może być ale nie koniecznie -gilotyna -waciki bezpyłowe -tipsy, szblon jeśli chcecz uczyć się robić na szablonie -żel biały do frencha -klej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaNNdra
Witam, widze, ze dyskutujecie głównie o żelach, a ja raczej wole akryle i mam takie pytanie, czy ma któraś z was może instrukcje zakładania akryli? albo jakiś samouczek? bardzo prosze o pomoc i z góry dziekuję:) życzę owocnej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet21
Do Karolinki: ja osobiscie skompletowałam sobie sama zestaw ponieważ w więkrzosci zestawów dawali tipsy naturalne a ja wole clear a ponizej napisze ci co jest ci potrzebne: -tipsy -klej -gilotynka do obcinania tipsów - Zel wedle uznania ale na początek radze kupić jednofazowy kolor zależy od ciebie może być przezroczysty mleczny różowy albo różowy przezroczysty -primer -cleaner - pędzel najlepiej #6 lub #4 -no i oczywiście lampa np. 36w - pilniki o różnej gradacji 100/180 80/80 100/100 - blok biały Zycze powodzenia w robieniu pazurków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łojezu....
To jest po prostu nieprawdopodobne jaką Wy kichę odwalacie... Za te koszmary jakie tu niektóre prezentujecie ktoś Wam płaci??? Zdaje sie, że żadna nie widziała dobrze zrobionych pazurów na profesjonalnych produktach, przez prawdziwe stylistki.... Smutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
cieszymy sie niezmiernie ze chociaz ty widzialas ZALOSC;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łojezu
Też sie cieszę, widziałam nie raz.... Najgorsze jest to, że w poradach, których Wam udzielają (pseudo)specjalistki aż roi się od podstawowych błędów, może robią to złośliwie... Vide: np. spirytus SALICYLOWY!!! zgroza... Rozumiem, że chcecie się nauczyć i że nie każdego stać na kurs, ale na litość boską... są granice...Co innego robić sobie paznokcie - źle, a co innego uczyć się zawodu na forum, a niektórym o to tutaj chodzi... i to jest Żałość... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
duzo sie dowiedzialam na tym forum i sprobowalam tego w praktyce. Jestem bez kursu a teraz moje paznokcie wychodza mi swietnie. Wczesniej chodzilam do kosmetyczki niby po kursie, a zel odpryskial mi po tygodniu. Wiec nie liczy sie papierek a praktyka. Nie chcesz, to nie czytaj. Twoja aprobata ie jest nam do szczescia potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca w tej metodzie...
bo zele robie juz od roku na ibd, ale co do akryli to nie mam pojecia jaka wybrac firme koloeznka podpowiedziała mi ze taki zestaw jest fajny http://www.allegro.pl/item262280116_high_def inition_ez_flow_ezflow_zestaw_akrylowy.html co o tym sadzicie?? pracuje ktos na nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mołda ____
hejka co myslicie o tej firmie naillsfactory bo zastanawiam się nad ta lampą http://allegro.pl/item261452095_lampa_uv_z_3_wylacznikami_4_zarowki_gratisy.html i ich żelami, http://allegro.pl/item261450518_zel_jednofazowy_pedzelek_nr_4_hurtowe_ceny.html czy któraś z was uzywała produktów z tej firmy, niechce kupic szajstwa a niektóre rzeczy na allegro nie sa takie złe, więc co myslicie o tej lampie i żelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkująca_kosmetyczka....nie mozna powiedzieć na ile osób starcza :) Możesz robic cienkie pazurki a mozesz bardziej uwydatniac krzywa C i kładziesz wiecej, poza tym mozesz robic króciutkie pazurki albo długie szponki wiec nie tak łatwo odpowiedziec:) Ja od początku zaopatrywałam sie w zele 30ml.Polecam Sun Flower bo tego własnie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molda...lampa wydaje sie byc ok. Sama mam podobną ale od sprzedawcy andrew35..mozesz sobie zobaczyc jaka ma w sprzedazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca_Kosmetyczka
dziękuje wam dziewczyny no fakt nie mozna tak jednoznacznie okreslic na ile starcza taki żel ale tak jak napisała lizuska na 5 -6 powinno starczyc.Dzięki, ale jednak się zdecydowałam że kupię 15ml na sprawdzenie firmy, ze jak trafi mi sie jakiś bubel to przynajmniej nie bede tak żałować jak w przypadku wiekszej ilości i szybciej mi sie skończy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI LA
ja kupilam zestaw z activ u vitara23 i jestem zadowolona bardzo troche balam sie ze pazurki odpadna na drugi dzien a tu pieknie sie trzymaja juz tydzien zadnych zapowietrzen tak wiec polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolinkaa007
Dziewczyny , polećcie mi , proszę, od kogo najlepiej kupić tipsy na allegro. Aktualnie mam od reni-nail, ale pękają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia mima
Dziewczyny co sądzice o activ clear .pracuję na activ gold powietrze nie podchodzi nawet po4 tygodniach ale czasami odpadają tipsy np 1lub 2 po tygodniu a żel zostaje.Słyszałam że clear jest wzmocniony akrylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
Dziewczyny co zrobic zeby żel nie podchodzil powietrzem, czy to wina zelu czy cos zle robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moikak
witam Wszystkich:) na forum nie jestem po raz pierwszy, ale pierwszy raz zdecydowałam się coś napisać...mam w zasadzie prośbę...wiem, że to forum ZNACZNIE różni się od innych tego typu-a mianowicie tutaj naprawdę można liczyć na pomoc i radę..i ja właśnie w tej sprawie:( od jakiegoś czasu zaczęły mnie interesować akrylki i tutaj moja prośba-czy mógłby ktoś udostępnić mi jakieś pomocne materiały na ten temat??podstawy oczywiście znam i orientuję sie w tym nieźle, jednak wiem że duuuzo brakuje moim paznokciom do ideału:( może mi ktoś pomoc??wiem ze KRAWAWA MERRY udostępniała jakieś materiały..z tym że to było jakiś czas temu:( nie chcę sie nikomu narzucać .. pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×