Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Ja calośc opracowuje pilnikiem o gradacji 180, niekiedy do skracania tipsa uzywam 100.A pedzelek polecam ci 4 lub 6, ja pracuje na 6 z wlosia z nylonu ( z Bass w cenie 45 zl ) i jest bardzo fajny, a szczegónie ten rozmiar sprawdza sie na szerokiej płytce, gdzie trzeba nabrać więcej materiału, jedynie french nakaładam sonda lub pedzelkiem nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Hej Dziewczyny ;) Zamówiłam dziś tipsy od Reni Nail i od Świat Paznokcia, co sądzicie o tych sprzedawcach? Nie wiem czy dobrze wybrałam... Zamówiłam też tipsy kolorowe, zawsze to coś innego ;) Pazurki wychodzą mi coraz lepiej :-) Tylko nie mam pomysłu na wzorki... może znacie jakąś stronę z wzorkami? Mam dość dużo ozdób, ale nie wiem co z nich "wykombinować" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa22
Zgadzam się z opinią Skarbka-kupiłam i są beznadziejne/najgorszego gatunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
No to ładnie :( Ja zamówiłam u Reni Nail tipsy french i clear. Echhh...tak to jest jak się kupuje i nie zapyta najpierw o radę ;) Może nie bedzie aż atk źle....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jestes poczatkująca to nie polecam tipsów french...a tipsy od reni juz w lampie pekają...niepotrzebnie kase wydałaś:(ja tez nie miałam kogo spytać i kupiłam....sparzyłam sie i juz nigdy wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janette1000
Witam, proszę o pomoc jak dobrze spiłować tipsy aby nie było widać różnicy pomiędzy naturalna płytką paznokcia a tipsem??? czy tip blender pomoże w tym aby nie było widać różnicy? Czym najlepiej wyczyścić pędzel po żelu aby się nie kleił? i jak nałożyć klej ponieważ po jednym dniu założenia paznokci zachaczyłam o klamke i sie oderwał nie wiem czy to klej czy skróciłam za bardzo paznokcie? bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajdzien
do janette 1000: zeby nie bylo widac roznicy mieszy tipsem a paznokciem musisz pilowac tak dlugo az przejscie to bedzie gladziudkie i nie wyczuwalne pod palcem .Tip blender na pewno skroci Ci czas pilowania, ale i bez niego na pewno sobie poradzisz. Tylko pamietaj zeby pilowac tylko czesc tipsa a nie paznokiec bo latwo jest sobie przepilowac plytke.Jesli chodzi o czyszczenie pedzelkow to sa do tego specjalne plyny, ale ja poprostu po kazdym uzyciu wycieram pedzelek dokladnie wacikiem bezpylkowym i jest ok, a przynajmniej wloski pedzelka sa zbite razem i mniejsza jest szansa, ze beda wystawac kazdy w inna strone. Jezeli chodzi o przyklejanie tipsow to najlepiej nie oszczedzac kleju bo jego nadmiar zawsze da sie wytrzec no i uwazaj zeby Ci sie powietrze nie dostalo jak go naklejasz bo wtedy przyczepnosc tez jest kiepska. Mam nadzieje, ze przynajmniej troche pomoglam, pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Skarbek dlaczego jeśli jestem początkująca to nie polecasz tipsów french? No właśnie...jak się ich używa...? Chyba się ich nie piłuje? Tylko zmatowić i odrazu żel...? Mam nadzieję, że tipsy od Reni Nail jednak nie będą takie złe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Skarbek dlaczego jeśli jestem początkująca to nie polecasz tipsów french? No właśnie...jak się ich używa...? Chyba się ich nie piłuje? Tylko zmatowić i odrazu żel...? Mam nadzieję, że tipsy od Reni Nail jednak nie będą takie złe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Skarbek dlaczego jeśli jestem początkująca to nie polecasz tipsów french? No właśnie...jak się ich używa...? Chyba się ich nie piłuje? Tylko zmatowić i odrazu żel...? Mam nadzieję, że tipsy od Reni Nail jednak nie będą takie złe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Skarbek dlaczego jeśli jestem początkująca to nie polecasz tipsów french? No właśnie...jak się ich używa...? Chyba się ich nie piłuje? Tylko zmatowić i odrazu żel...? Mam nadzieję, że tipsy od Reni Nail jednak nie będą takie złe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janett 1000
dziękuje dzajdzien za pomoc, trochę rozwiałaś moje wątpliwości, chociaż przy piłowaniu tipsa boję się że za bardzo go spiłuje i też się odklei, bo praktycznie piłując go równam z płytka paznokcia i nie wiem właśnie do końca czy słusznie robie, jesli chodzi o pędzelek to wyczyściłam go w clinerze ale i tak nie do końca dało to rezultat więc kupię sobie jakiś środek aby go dobrze wyczyścić. Aha i mam jeszcze jedno pytanie, czy biały żel do frencha dajemy na pierwsza warstwe wyschnietego zelu? czy od razu na paznokieć? dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsy do frenchu mają krótka kieszonke, czyli naklejamy na sama koncowke paznokcia...i masz racje, nie piłujemy, natomiast trzema umiejętnie nakladac zel i wybrac optymalną grubosc nakaladania, bo inaczej odpadną.Lepiej french malowac białym zelem.Zel biały nakladamy na pierwsza warstwe zelu przezroczystego , która nalezy przemyć clieanerem....chyba dobrze napisałam...nie jestem specjalistą!!!!!!!!...dziele sie tylko własnymi doswiadczeniami!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaaaaa
Skarbek dzieki a te produkty Gabrielle sa ok? tipsy nie pekaja? zel sie utwardza w lampie? bo zastanawiam sie jeszcze nad zestawem z activ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje na zelu gabrielle i z czystym sumieniem moge polecic, tipsy tez sa super.tego drugiego zestawu nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Jak juz zamówiłam te tipsy to spróbuję...o ile wcześniej mi nie popękają ;) A french żelem nie bardzo mi wychodzi :( Nie umiem prosto i ładnie :( Chciałabym sobie jeszcze zamówić żel tylko nie wiem jaką firmę wybrać...a może pozostać przy Emmi Nail... te żele mi pasują, ale myślę jeszcze o Sun Flower, albo Gabrielle... Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania e-paznokcie.info
French możecie malować albo o razu na tipsa, alb na 1 warstwe żelu - nie trzeba jej przemywać :) wszystko zależy od wygody, jak komu pasuje. Mimo wszystko ja nie polecam przemywania gdyż kolejne wartswy będą sie mniej trzymały i szybciej może dojść o zapowietrzeń. Tipsy French, - piłujemy tylko przejśie pomiędzy tipsem a paznokciem i to bardzo delikatnie!!! By go nie przepiłować. Reszte nalezy równiez delikatnie zmatowic, gdyz żel nie trzyma sie gładkiej powierzchni, z tego też względu na początku należy dokładnie przygotować naturalny paznokieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania e-paznokcie.info
ładny french możesz wykonac malując go cieniutkim długim pędzelkiem. Najpierw nim linię usmiechu a reszte końcówki #6 lub #4 jesli wolisz mniejsze pędzelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania e-paznokcie.info
aaa ja pracuje na Activie i bardzo polecam, już od dwóch lat uzywam zelu clear i jestem bardzo z niego zadowolona. Jest z dodatkiem akrylu wiec zwieksza przyczepnosc zelu jesli utwardzam tylko naturalne paznokcie. Jesli chodzi o zele tylkoooo na tipsy to zdecyowanie sun flower, ibd lub spn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaaaaa
dziewczyy to ktory zestaw lepiej kupic? Gabrielle czy Activ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janette 1000
wiec, jeśli dobrze zrozumiałam nakładamy biały żel(do lampy), potem przeźroczysty żel( w tym momęcie możemy również wtopić jakieś ozdoby? i włożyć do lampy?)nastepnie druga warstwa żelu(do lampy) wypiłować, oczyścic opiłki cleaner-em nałożyć ostatnią warstewe żelu i do lampy, potem przeczyścić clenerem aby się nie kleił, jeśli w jakims momencie zle robie proszę o poprawę i o pomoc. Mam jeszcze pytanie dotyczące uzupełniania jak najlepiej to robić gdy chcę zmienić wzorek bez sciągania tipsa? spiłować ? dokładnie nie wiem więc proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Ten drugi link jak się otworzy to tzreba wejść w zakładkę "kleje, tipsy" i wtedy na górze po prawe str pokaże się jeszcze jedna "zakładka" i tam można wybrać m in żele... Jeśli ktoś miałby ochotę i czas zerknąć to poradźcie proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniae-paznokcie.info
Do janette 1000 Ja robię tak: 1 warstwa bialego (bardzo cienko) do lampy ok. 30 sek. 2 warstwa białego, by Frenh był idealnie biały- do lampy 2 minuty. 1 warstwa przezrozystego na całość- do lampy 2 min. Od skórek aż do Frencha różowy - do lampy 2 min. Na całość przezroczysty- do lampy. Od ok. 60% płytki przezrozysty (grubo)- do lampy 2-3 min. Przemywam, wypiłoowuje (ostatnia warstwa świetnie kształtuje krzywa C). Ostatnia nablyszczająca- do lampy i gra. Mimo, że wydaje się, że duzo tych warstw to paznokie są cieniutkie i idealnie zbudowane, no i ich trwałość jest zadowalająca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyytajaca
hej dziewczyny ma pytanie czy zel firmy GABRIELLE jest dobry????? czy nie polecacie go???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×