Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Lenka_____________
Dziewczyny..ratunku😭 Pękł mi paznokieć z tipsem prawie w połowie paznokcia i troszke poleciała krew:(. Napiszcie co z nim zrobić:(,próbowałam zdjąć , ale to cholernie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_____________
Jejku, ale własnie nie mogę go spiłować:O,bo ten kawałek złamany się rusza przy piłowaniu i boli i boję się żeby tam w środku ranka się nie powiększyła. Mimo to dziękuje za radę i proszę o poradę , moze któraś z Was miała taki przypadek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janette 1000
Dziękuje za rade Aniu, bardzo mi pomogłaś, ale jeszcze jakbyś mogła mi pomóc w uzupełnianiu paznokci gdy jest już odrost, czy jeśli chciałby zostać przy tym samaym tipsie ktory wczesniej nałożyłam, spiłować tylko żel i ozdoby , tylko jak zrobić aby nie zniszczyć płytki paznokcia ? proszę o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania e-paznokcie.info
Uzupełnianie ze zmianą wzorku jest troszke pracochłonne, gdyz musisz dokładnie wszystko wypiłowac, a przy tym pilnowac by nie przepiłowac płyki.Żel nalezy spiłowywac do momentu gdy znikną "biale linie" oznaczające krawędź żelu. Nie jest to proste jesli paznokcie sa zniszczone. Pamietaj by równiez wypiłowac zel na wolnym brzegu, jesli tego nie zrobisz i zaczniez nakladac nastepne warstwy stworzysz tak zwane "podkowy" czyli grube koncowki, nie wspomne ze paznokcie wygladaja wtedy okropnie. Najlepiej jest zostawic troche zelu na srodku paznokcia, czyli w okolicy linii stresu, łatwiej bedzie Ci wtedy stworzyc krzywa C. No i staraj sie uzywac tyc amym zeli, gdzies czytalam ze rozne zele moga sie siebie nie trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania e-paznokcie.info
DO: Lenka_____________ Jeśli został Ci jeszcze kawalek wystajacego tipsa musisz go koniecznie sciac (by nie ciążył na zranionym naturalku) jak najkrocej. Reszty radze nie ruszać. Zaklej calego paznokcia plastrem i poczekaj az rana zaschnie, a ból ustanie. Jesli cos sie zacznie z nim dziac, np. ropienie, mocne krwawienie, zielenienie (grzybica) udaj sie koniecznie do dermatologa, gdyz moze powstac zakazenie. Jesli po kilku dniach (zazwyczaj dzien lub dwa) nic sie nie bedzie dzialo sprobuj wymoczyc paznokcia w acetonie (100%) lub spilowac tyle ile sie da. Powinno pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania e-paznokcie.info
Bardzo sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie polecam całych zestawów tylko złożyc sobie poszczególne rzeczy od poszczególnych sprzedawców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko15
Ja kupuje na allegro i jestem bardzo zadowolona:) Krwawa-mery mogłabys mi wysłac ten kurs metoda zelowa?? podaje e-maila sloneczko410@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_____________
ania e-paznokcie.info Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz🌻 Na szczęście nic mi się z paznokciem nie dzieje:), teraz tylko czekam aż mi odrośnie ten kawałeczek i tak będę go po troszku przycinac;) Jeszcze raz wielkie dzięki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakkk
slonko15 a jaki zestaw kupilas na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_____________
Ja kupiłam sobie cały zestaw od Reni-nail i ogólnie jestem zadowolona, tylko, żele są nie za specjalne, a cleaner zupełnie do kitu:O.Dokupiłam sobie żele od Emmi nails i Ibd i jest ok. Dziewczyny tutaj polecają zestaw właśnie od Emmi Nails,więc może warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
ja zamowilam zestaw z Emi Nail Design, wlasnie na niego czekam, jak przetestuje to cos napisze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia3
Dziewczyny od niedawna robię pazurki tzn.nakładam żel ,Kupowałam zestaw startowy z allegro wszystko ok poza żelem tragedia,Wypróbowałam żel Activ gold właśnie z allegro i nie zamienię go na inny jest wspaniały,nawet po 3tygodniach od nałozenia nie podchodzi powietrze naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp. jestem wlasnie w trakcie zakupów zestawu do przedłuzania paznokci met. zelowa. Zdecydowałam juz ze kupie zestaw od andrew35 na allegro. Jest to zestaw zeli GABRIELLE! dziewczyny chwala sobie ta firme, wiec chyba nie strace! a zele dokupie jeszcze z firmy SUN FLOWER, tez ciesza sie pazurkowym uznaniem, wiec mam nadzieje, ze wszystko bedzie w jak najlepszym porzadku!!! 🌼 Wszystkie dziewczynki, które dopiero zaczynaja przygode z pazurkami zapraszam do dzielenia sie radami i pomysłami! wiem ze ciezko jest zaczac dlatego proponuje grupe wsparcia❤️ 🌼 POZDRAWIAM WAS GORĄCO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem dopiero na starcie, nie wiem jeszcze jak mi pojdzie, dlatego licze, ze bedziemy sobie nawzajem pomagac!!! Mowie oczywiscie o pazurkach i ich stylizacji jako hobby, a nie sposobie zarabiania pieniedzy!!! Przynajmniej na etapie nauki!!! 🌼 w razie czego piszcie tu, na forum, a jak sie bardziej zgramy, to moze wtedy przejdziemy na gg???? 🌼 BUŹKA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmabemma
Robie sobie tipsy zelowe i czasami kolezankom i znajomym. Jak myslicie, czy warto kupic taka frezarke?czy ktos to ma? mozna tym opilowac tipsa i spilowac zel przy uzupelnieniu?czy szkoda kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ceny...
Słonko i dobre są produkty od tego sprzedawcy??? Dziewczyny a Wy co o tym sądzicie? Kilka ofert tego sprzedawcy: http://allegro.pl/item248419146_600_sztuk_tipsy_super_ultra_slim_palec_gratis_.html http://allegro.pl/item248419148_tipsy_french_500szt_gratis_klej_7_5g_zobacz_.html http://allegro.pl/item248419130_cleaner_odtluszczacz_500_ml_dla_tipsy_zel_i_zele.html http://allegro.pl/item248419203_30ml_zel_future_1_f_dla_tipsy_najlepszy_cena_.html Nie wiem jak jakość, ale ceny są super!!! Zel to może lepiej nie ryzykować, ale tipsy??? Cleaner..??? Co o tym sądzicie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania e-paznokcie.info
Do Kasia3 Kasiu spróbuj również Activ clear, polecam go bardziej niz Gold, gdyz jest dodatkowo wzbogacony o akryl. Trzyma sie zarowno dobrze na tipsach jak i naturalkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×