Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

nie ma za co...chetnie sie dziele swoim doswiadczniem samouka, bo wiem jak jest ciezko na poczatku...jak potrzebujesz pomocy to gg:1922735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spisałam Twoje GG ( dzięki) na pewno sie odezwę i opowiem Ci jak to sie u mnie ciezko zaczęło ......:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno do skarbka . Przy czasie zerknij na aukcje nr 390509793 i powiedz mi czy te tipsy od andrew35 są ok? Czy moze o innych mówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa ok...ale polecam tipsy przezroczyste, lepiej sie piluja, sa bradziej elastyczne...brokat na nich ladniej wyglada...proponuje na poczatek zamowic 300naturalnych i 300przezroczystych...potem mozesz sobie zamawiac uzupelnienie wg nr , ktore sie skonczyly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest jakaś różnica z małą kieszonką, czy głęboką? Nie mam pojecia które lepsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skarb tylko perzykład samouka:)zanim zaczniesz cokolwiek robic poczytaj sobie na temat budowy paznokcia i jego chorób...to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraź sobie , że ja akurat skończyłam W MAJU 3 tygodniowy kurs WIZAŻU, KREOWANIA WIZERUNKU I STYLIZACJI PAZNOKCI :)) Nauczyłam sie tam wiele, ( ZNAM BUDOWĘ PAZNOKCIA, CHOROBY ITP):))ale nikt nie powiedział nam jakich używać produktów ... Tak więc kurs to nie wszystko!!!! Potrzeba jeszcze wiele praktyki metoda prób i błędów i rad od innych.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze metoda prob i bledów wiele kosztuje(nerwow i pieniedzy)...cos o tym wiem:(..ale wiem tez, ze kiedys sie wybiore na kurs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czarny i bordowy:)sa ok...nie polecam kolorowych od reni-nail...sa za geste , nie nadaja sie do zdobien:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.zaba-nails.blog.ont.pl
oki, dzikuje Ci bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,zele reni nail nie sa zle ale pod nie potrzeba zel podkladowy.mimo,iz sa to jednofazowki,nie na kazdym paznokciu sie beda trzymaly bez tzw bondera. na kolorowych nigdy nie pracowalam ale to prawda,ze sa geste.w razie pytan piszcie sprzedaje tez ich produkty w sklepie,wiec duzo wiem o zelach itp.na pewno nie kupujcie od nich tipsow przezroczystych.porazka.tanie i beznadziejne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt...tipsy maja beznadziejne, ale zele te nowe(w złotych opapkowaniach)nie sa złe...primer dałam i nic mi nie odłaziło, a kupiłam ten zel bo musiałam...innych nie bylo w sklepie...ale mimo wszystko wole zele od gabrielle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 24
Witam dziewczyny mam zestaw reni nail kupiłam go miesiąc temu może żele ma dobre , mam różowy budujacy i przezroczysty jednofazowy tylko kto mi powie który kiedy mam nakładać ??? , ale mam wrazenie że tipsy są do bani jak i mleczne tak i clear popostu pękaja . Niewiem czy to wina że mocno piłuje albo poprostu są do bani kto mo pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 24
jeszcze jedno dziewczyny jak wrównujecie tą granice między paznokciem a tipsem ??? bo ja mam wrażenie że nieraz za mocno piłuje i dlatego tipsy mi pękaja . I niewiem jak zrobić krzywa linie C ćwicze ćwicze i nic :) pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsy mozesz wywalic do śmieci albo zostawic sobie na ćwiczenie wzorów...krzywa C...hm...chyba Ci nie pomoge to trzeba pokazać:)jedno Ci moge doradzic, jak dajesz warstwe budujaca to nakaldaj po jednym palcu i wkladaj do lampy na kilkanascie sekund, potem kolejne....wtedy zel nie ucieka:)a na koniec to juz całą reke na 2 min.Polecam Ci tipsy od andrew35 czyli firma gabrielle:)Kupuje je od roku...nic nie peka, sa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 24
Skarbek 75 dziekuje :) ale powiedz mi czy jak robisz ta linie c to cienutkim pędzelkiem tak ?? i na tipsa z piłowanego czy juz na warstwe żelu ? a z jednofazowym niewiesz jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 24
kto mi poda strone firmy Gabielle ?? chodzi mi o tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kup z głeboką kieszonką:)lepiej sie trzymaja:)...nie robie nic cienkim pedzelkiem...nakladam gruba warstwe zelu i staram sie ja odpowiednio rozprowadzić...dopiero po utwardzeniu sie piłuje i warstwa koncowa...a na poczatku warstwa podkładowa oczywiscie...mam nadzieje ze zrozumiesz bo bez skladu i ładu pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
skarbek a czy ten zel z gabreielel jednofazowy nadaje sie do zelowania naturalnych paznokci bo jescze nie brobowalam tylko tipsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
*nie probowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co?Ten co mam to nie bardzo bo jest za rzadki(tak mi sie wydaje).....raczej uciekam od zelowania naturalnych:))..zamowiłam teraz nowy jednofazowy od nich podobno jest bardziej gesty...dam znac jak juz przyjdzie i jak sie zachowuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpisujcie jakich używacie żeli (nazwa firmy) i czy jesteście z nich zadowolone. Ja obecnie używam Diamond Nails i jestem zadowolona. Mam jedynie problem z ich dostępnością (nie ma w allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
też używam tych żeli i jestem zadowolona, nie żółkną, nie matowieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje na zelech od PRESTIGE.maja dobra cene (clear 30 ml to koszt 58 zl,50 ml kosztuje 82 zl) nie odchodza nie potrzeba do nich zadnego podkladu. rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×