Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość do sami
wybierz sie na kurs to sie dowiesz jak robic by sie nie zapowietrzalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... kurs, najlatwiej komus tak doradzic. ;) mialam nadzieje, ze ktos powie mi cos konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja sama prowadze szkolenia,ale nie wiem za duzo o akryly.nie szkole na akrylu poniewaz mam powazne uczulenie na liquid.z tego co wiem,przygotowac porzadnie plytke paznokciowa(opilowac,przetrzec cleanerem,nalozyc primer)po wyschnieciu primera nakladamy akryl,ale jezeli chodzi o jego gestosc to juz sama musisz do tego dojsc.ciezko wytlumaczyc pisemnie. z tipsami podobnie sie robi.najtrudniej jest na forme i dluuugo bedziesz musiala cwiczyc (nawet te dziewczyny po szkoleniach)zanim dojdziesz do perfekcji.ale moze masz jakas kolezanke ,ktora jest po profesjonalnym szkoleniu i moze ci pokazac pare ważnych rzeczy.zawsze lepiej sie spytac kogos kto sie zna niz zepsuc sobie paznokcie. wiem,ze nie kazdego stac na szkolenia ich ceny nie sa niskie,ale na 1 metode mysle ze nie az tak drogo.najdrozej wychodzi material i certyfikat,ktory np.ja musze ci wystawic. pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia.mozesz pisac na maila.na forum nie zawsze mi sie chce wchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
hej dziewczyny:) Chciałam was zapytać,który żel jest waszym zdaniem lepszy: Sun Flower,czy Prestige??Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
butterfly powiedz mi czy do bialej koncowki tez uzywasz zelu firmy naildesign bo ja tez uzywam zelu tej firmy czyli future ale jak juz dam biala koncowke to po tydodniu lub dwoch ta biala koncowka odchodzi juz kupilam zel bialy z innej firmy i dalej oodpisz proszedchodzi co moze byc powodem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
a chce sie jeszcze zapytac czy jak zakupie zel z gabrielle przezroczysrt jednofazowy to zrobie nim wszystko od poczatku do konca czy jeszcze musze jakis zakupic czy ten to juz do wszystkiego i jako pierwsza warstwa i ostatnia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia915
Witam, dziewczyny mam mega prosbe: moglaby ktoras z Was wyslac mi najlepiej na email jak sie robi paznokcie zelowe? mam juz zestaw i probuje robic na takim sztucznym palcu :P ale cos sie chrzani i niby ladnie wychodzi ale jednak cos jest nie tak xD moglaby ktoras z Was tak w skrocie? bo ja nakladam najpierw zel: podkladowy, pozniej budujacy i wykonczeniowy... dobrze robie?:P tak jak mowie nikomu nie robie krzywdy bo robie na palcu sztucznym:P czekam na odpowiedz:) madzia915@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
Do Madzia 915- na 125 stronie tego forum masz opis robienia żelów. Chciałam was zapytać dziewczynki o jakieś dobre kolorowe żele do pazurków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
sorry,na 126 stronie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przekór
dawno mnie tu nie było... zajmuje sie tipsami dopiero 2 miesiace... robie to bez kursu..pomogly mi fora i czytanie czytanie i jeszcze raz czytanie.. i wcale nie mam zamiaru isc na zaden kurs.. najjlepsza metoda nauki to metoda prob i bledów... i to tez kwestia wprawy... pazurki wychodza mi juz calkiem calkie do idealu jeszcze troche im brakuje,, a tipsy robie osoba ktore sa zupelnie swiadome ze sie ucze, osoby zwracaja mi za materialy i jest ok:-) niestety tipsy trzymaja sie jedyie 2 tygdnie... mam jeszcze pare pytan i watpliwosci jak by ktos doswiadczony mial by ochote pogadac to pisac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przekór
nie wiem jaki jest powod tego ze tipsy tak krotko sie trzymaja.. dobrze pzygotowuje plytke, odtłuszczam dokladnie, nie zalewam skórek zelem.. co jeszcze moge nie tak robic ze odpadaja.. moze to wina kleju albo zeli?? pracuje na prodotktach z gabrielle..mam caly zestaw z tej firmy.. prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do na przekor
jednak kurs by sie przydal tak na przekor i wiedzialabys co robisz zle ale twoja sprawa i paznokcie ludzi ktorym je robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przekór
akurat ten komentarz nie byl potrzebny:/ bo polowa tego forum to wałkowanie tej kwesti,, nudne to juz jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WER EMMI powodem moze byc tips... lipna firma, moze byc rowniez zly zel ja bialego uzywam extreme white i jest bardzo dobry, ale mysle ze po 3 tygodniach tips sam z siebie ma prawo po prostu sie zepsuc przyczyna jest woda chemia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
tak matuje tipsa no i tylko odchodzi ten biały żel jeśli możesz to podaj mi stronke tego białego żelu a ty to wszystkie produkty używasz z tej firmy i robisz też klientkom czy tylko sobie pozdrawiam Cię gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno jesli wszystkie prace domowe wykonujesz sama proponuje robic to w gumowych rekawiczkach pozniej dokladnie umyc rece i dobrze je nawilzyc to rowniez moze byc powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
no ja też używam tej firmy bo zakupiłam sobie zestaw cały nawet te kleje używam bo Ci powiem że bardzo ich sobie chwale ogólnie to jestem zadowolona z tego zestawu tylko z tą białą końcówką mam problem zakupiłam pózniej żel biały z she nails i dalej odchodziła tylko ta biała nic innego. BARDZO CI DZIęKUJE ZA SZYBKą ODPOWIEDZ I ZA STRONKE NA żEL PA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina P14
Cześć wszystkim dziewczynkom. Jestem tutaj pierwszy raz i mam małe pytanko, gdyż kupiłam sobie zestaw i mam problem jak po kolei nakładać żele a w zestawie było ich pięć: -żel jednofazowy -żel budujący róż -żel gruntujący -żel nabłyszczający -żel french biały Bardzo bym prosiła o porady jak je nakładać i jaka jest kolejność. Przede wszystkim proszę i szybką odpowiedz na mojego maila poczta456@tlen.pl Nie tutaj na stronie gdyż nie będę mogła tego odebrać. Była bym bardzo wdzięczna gdyż widzę po waszych wypowiedziach że znacie się na rzeczy. A i mam jeszcze jedną prośbę czy możecie mi podać swoje maile bo bym wtedy pisała o dalsze rady, na pocztę a nie na stronce. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Moja prośba odnosi się do wszystkich więc chciała bym aby kilka osób udzieliło mi rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 15
Pomocy jak zrobić paznokcie z brokatem.Kłade brokat na żel i do lampy a pózniej gdy kładę następną warstwę żelu to brokat się ściąga.Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
moze za krotko utwardzasz albo duzo brokatu dajesz. Po prostu po wyciągnięciu z lampy zmieć szczoteczka nadmiar brokatu i dopiero nakladaj nastepna warstwe zelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina P14
Cześć wszystkim dziewczynkom. Jestem tutaj pierwszy raz i mam małe pytanko, gdyż kupiłam sobie zestaw i mam problem jak po kolei nakładać żele a w zestawie było ich pięć: -żel jednofazowy -żel budujący róż -żel gruntujący -żel nabłyszczający -żel french biały Bardzo bym prosiła o porady jak je nakładać i jaka jest kolejność. Przede wszystkim proszę i szybką odpowiedz na mojego maila poczta456@tlen.pl Jeśli możecie również już podpowiedzi odczytam tutaj. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
no ale raczej tego nie da sie załatwić żebyś zobaczyła poprostu zpiłuje tipsa dam primera potem jedną warstwę żelu przezroczystego i do lampy na 2 min. no i potem nakładam ten biały i do lampy na 2 min potem znów białym i do lampy no i potem znow bezbarwnym żelem no i ozdoby itd. i tak właśnie to robię pozdrawiam Cię gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka6307
Witam:)) Mam takie pytanko.. bo kup[iłam sobie zestaw do robienia zelków na allegro.. ale mam takie 4 buteleczki z różnymi płynami. jeden z nich to PRIMER następny CUTICLE REMOVER kolejny SUN BLOCKER a ostatnia jest oliwka do skorek. mogła by mi któraś z was poradzić jak używać tych pynów i do zcego one słuzą?? z góry dziekuje:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WER EMMI nakladaj tylko jedna warstwe bialego lepiej dac grubsza a potem trzymac dluzej w lampie, i jesli czyscisz po kazdej warstwie zelu cleanerem to nie czysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
dziekuje za odpowiedz zrobie teraz tak jak każesz i zobacze co sie bedzie dziac pa pa pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×