Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Jika
Witam ponownie. Do ania4525: Malownie białej końcówki tipsa może Ci ułatwić pędzelek ścięty na ukos lub taki cieniutki jak do malowania kreski na powiekach. Jednak, jak pisała sanndrus, jest to kwestia wprawy, metodą prób i błędów... Życzę powodzenia. Do sanndrus: Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że różnice między poziomem płytki paznokcia a tipsem wyrównuję większą ilością żelu,tak? Do ALEX146: Mogę Ci polecić sprzęt i żele firmy Gabrielle, także tipsy, ładnie się spiłowują i nie pękają podczas pracy. Produkty te nie są drogie i myślę, że na początek w sam raz. Później możesz zmienić żele na Sun Flowers, Perfect Lady czy Prestige - polecane przez dziewczyny z forum. Pozdrawiam all:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEX146
A czy firma www.dobrarada.com.pl ma dobre produkty?zastanawiam się właśnie nad zamówieniem od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEX146
Co sądzicie o firmie: www.dobrarada.com.pl?zastanawiam się nad zakupem od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEX146
Dzięki Jika,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania4525
Dzięki Jika. Mam nadzieje,że jakoś sobobie poradze i szybko dojde do wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.Kow
Cześć dziewczyny mam do was pytanie,na czym polega uzupełnienie?chodzi o to,że kupiłam sobie jakiś czas temu zestaw do żeli i moje pazurki są już naprawdę ładne,koleżanka chciała ,żebym jej uzupełniła tipsy,no ale ja nie wiem jak...Bez obaw szkody nikomu nie robię,tylko koleżankom,które chcą zaoszczędzić trochę grosza,z góry dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jika
Do Jika mam pytanie to jakiego używasz żelu tej formy i czy tej i np reni - nail na ten.. bo wiem ze niektorzy biora tylko gabierrle jako podklad a potem reni nail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jika
Hej:) Przepraszam za powtórki wyżej, gdy wysyłałam odpowiedzi, wyświetlała się informacja, iż jest to niemożliwe, a jednak... Używam, żeli firmy Gabrielle, nie mam z nimi żadnych problemów. Mam jednak zamiar, pod wpływem opinii dziewczyn, zakupić żele Prestige. Zobaczymy:) Nie należy mieszać żeli różnych firm. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
Hej dziewczyny.Mam problem,musiałam ostatnio zmienić żarówki,więc kupiłam nowe i wymieniłam a te zamiast się włączyć normalnie zaczęły jakby iskrzyć i tak za każdym razem,ja spanikowana zawołałam swego chłopca i on tam pogrzebał przy tych żarówkach i działały w miarę,ale sytuacja powtarza się z każdym włączeniem lampy.Sprawdzałam na innych żarówkach i wszystko ok. Czy komuś przytrafiło sie coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanndrus
Do Jika: ja to przykrywam żelem:) co do dobrarada chyba juz cos od nich bralam... jakies ozdoby... ale nie jestem pewna.... co do lepszych żeli... odradzam żele ra nails, odcvhodzą od paznokcia, wchodzi powietrze, a akryle się krystalizują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jika
Witam;) Do sanndrus: Ta k właśnie myślałam, dziki wielkie. Do Paula.Kow: Uzupełniając tipsy spiłowujesz stare warstwy żelu wraz z ozdobami, skracasz, opiłowujesz i nakładasz nowe, wszystko od początku. Nie naklejasz nowego tipsa tylko pracujesz na tym, który już jest (no chyba, że nie będzie innego wyjścia). Powodzenia. Jeśli coś źle piszę, to proszę poprawiajcie, jestem samoukiem i odpowiadam na podstawie własnego doświadczenia. A dobre rady zawsze w cenie:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania4525
Witam Dziewczyny, oglądałam bardzo wiele wzorków na necie i bardzo, ale to bardzo podobają mi się te, gdzie są kwiaty(jak by malowane-chyba wiecie o co mi chodzi ). czy można kupić takie szablony, bo nie wierze że są malowane ręcznie. Chciałabym sobie pomalować w ten sposób pazkurki, ale nie wiem, gdzie można takie coś dostać.Pomóżcie, a jeśli macie linki, to prześlijcie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zajmuje sie akrylami, ale z tego co wiem to te wzory sa malowane farbami akrylowymi:)To nie sa szblony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer .emmi
dziewczyny jak sie mam zalogowac na te nowe forum co proponujecie bo niewiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetta_te
dziewczyny kupilam na allegro caly zestaw do robienia paznokcji zelowych i mam tu 5 zeli: ŻEL JEDNOFAZOWY PRZEŻROCZYSTY SUPER BUILD;Żel dwufazowy-mleczno-różowy; ŻEL Dwufazowy różowy przezroczysty Profi ; ŻEL trzyfazowy BASE - podkadowy; ŻEL FRENCH - biały; Wjakiej kolejnosci mam je nakladac i ktore? moj adres:w.melinska@interia.pl albo gg:7910491. BARDZO PROSZE O POMO I JAK NAJSZYBSZA ODPOWIEDZ. Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetta_te
dziewczyny bardzo prosze o pomoc.Kupilam na allegro zestaw w ktorym jest 5 zeli tylko problem w tym ze nie wiem w jakiej kolejnosci mam je klasc no i ktore z nich. podaje wam nazwy tych zeli i licze na czyjąś pomoc to moj nr gg; 7910491.ŻEL JEDNOFAZOWY PRZE; Żel dwufazowy-mleczno-różowy; ŻEL Dwufazowy różowy przezroczysty; ŻEL trzyfazowy BASE - podkadowy; ŻEL FRENCH - biały jeszcze raz bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu.wczoraj kupiłam zestaw do żeli- tez jestem samoukiem dopiero zaczne robić i powiem wam że dopiero dzies nie wiedzieć czemu znalazłam tyle porad na tym forum! ja kupiłam zetaw oczywiście z firmy reni-naul z allegro a dziś wyczytałam ze ta firma jest... no wiecie. powiem ze troche wystraszna jestem, ale tez myslę ze może zrobie najpierw sobie i ocenie bo jak cztałam to faktycznie jest wiele firm i doszłam do wniosku że chyba sparawdzis samemu - juz nie wiem podnieście mnie na duch przynajmnie prosze! no i ciesze sie ze to forum jest i ze tyle piszecie na temat paznokci , bo jak nie będe czegos wiedziała to przynajmnie wiem gdzie szukać pomocy :) pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu.wczoraj kupiłam zestaw do żeli- tez jestem samoukiem dopiero zaczne robić i powiem wam że dopiero dzies nie wiedzieć czemu znalazłam tyle porad na tym forum! ja kupiłam zetaw oczywiście z firmy reni-naul z allegro a dziś wyczytałam ze ta firma jest... no wiecie. powiem ze troche wystraszna jestem, ale tez myslę ze może zrobie najpierw sobie i ocenie bo jak cztałam to faktycznie jest wiele firm i doszłam do wniosku że chyba sparawdzis samemu - juz nie wiem podnieście mnie na duch przynajmnie prosze! no i ciesze sie ze to forum jest i ze tyle piszecie na temat paznokci , bo jak nie będe czegos wiedziała to przynajmnie wiem gdzie szukać pomocy :) pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xydaruniaxy
jaki żel stosować na szablon???jednofazowy, budujacy czy inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violeta...nic sie nie martw..reni nail nie jest taka zła...zele mają ok...ale najlepiej zbys do tego zelu miała jakiś podkład...kiedys mieli kiepskie tipsy...podobno teraz sie poprawiły.zycze wytrwałosci...nie rezygnuj...i najwazniejsze: poczytaj forum, duzo sie dowiesz...no i musisz coś wiedziec o budowie i chorobach paznokci:)Powodznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xydaruniaxy
jaki żel stosować na szablon???jednofazowy, budujacy czy inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc do izy...to forum chodzi jak czolg...15razy sie to samo wyswietla...albo wcale nie ma wypowiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flesh22
Witam Pytanie chodzi mi o uczulenie na żel.Juz od ponad roku używam żelu firmy Hollywood (wszystkie produkty jakich używam do nakładania tipsów są tej firmy) nigdy nie mialam problemu ale gdzies około dwóch miesiecy temu po nałożeniu tipsów pojawiła mi sie wysypka wokół paznokci i na opuszkach palców. Wygląda to tak jak by skórka sie zmarszczyła delikatnie i robią sie male krostki wypełnione woda.Strasznie te krostki są swędzące a szczególnie w nocy. Nie wiem czym to może być przyczyną .Proszę o odpowiedź i rade jak można sie ich pozpyc np. jakaś maść czy coś w tym stylu.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flesh22
Witam Pytanie chodzi mi o uczulenie na żel.Juz od ponad roku używam żelu firmy Hollywood (wszystkie produkty jakich używam do nakładania tipsów są tej firmy) nigdy nie mialam problemu ale gdzies około dwóch miesiecy temu po nałożeniu tipsów pojawiła mi sie wysypka wokół paznokci i na opuszkach palców. Wygląda to tak jak by skórka sie zmarszczyła delikatnie i robią sie male krostki wypełnione woda.Strasznie te krostki są swędzące a szczególnie w nocy. Nie wiem czym to może być przyczyną .Proszę o odpowiedź i rade jak można sie ich pozpyc np. jakaś maść czy coś w tym stylu.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flesh22
Witam Pytanie chodzi mi o uczulenie na żel.Juz od ponad roku używam żelu firmy Hollywood (wszystkie produkty jakich używam do nakładania tipsów są tej firmy) nigdy nie mialam problemu ale gdzies około dwóch miesiecy temu po nałożeniu tipsów pojawiła mi sie wysypka wokół paznokci i na opuszkach palców. Wygląda to tak jak by skórka sie zmarszczyła delikatnie i robią sie male krostki wypełnione woda.Strasznie te krostki są swędzące a szczególnie w nocy. Nie wiem czym to może być przyczyną .Proszę o odpowiedź i rade jak można sie ich pozpyc np. jakaś maść czy coś w tym stylu.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_100
witam was wszytskie :) tez jestem nowa w robieniu paznokci, jestem samoukiem. Mialam juz 2 klientki a 3 bylam ja sama. Jednak mam watpilwości!! Tipsy odpadły juz po 4 dniach!! co moze byc przyczyna?? zeluje tipsy zelem jednofazowym. nakladam 3 warstwy. jednak to nie zel odpadal a tips. teraz kupilam nowe tipsy perfect lady i mam nadzieje ze bedzie po problemie :D a 2 sprawa to to ze tipsy na koniec sie nie swieca! i efekt nie do konca mi sie podoba. Kupilam zel nabłyszczający, ale tak czy siek uwazam ze zel jednofazowy powinien sie swiecic. Mam rację?? prosze o porady bo sama nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_100
witam was wszytskie :) tez jestem nowa w robieniu paznokci, jestem samoukiem. Mialam juz 2 klientki a 3 bylam ja sama. Jednak mam watpilwości!! Tipsy odpadły juz po 4 dniach!! co moze byc przyczyna?? zeluje tipsy zelem jednofazowym. nakladam 3 warstwy. jednak to nie zel odpadal a tips. teraz kupilam nowe tipsy perfect lady i mam nadzieje ze bedzie po problemie :D a 2 sprawa to to ze tipsy na koniec sie nie swieca! i efekt nie do konca mi sie podoba. Kupilam zel nabłyszczający, ale tak czy siek uwazam ze zel jednofazowy powinien sie swiecic. Mam rację?? prosze o porady bo sama nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sylwiaaaaa
Porady otrzymasz na kursie samouku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×