Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Mamarta
Cześć dziewczyny,mam pytanie dotyczące końcówki french,na kursie uczyli mnie ją malować. moja końcówka nie jest idealna,dlatego chciałabym używać tipsów french,ale na allegro widziałam tipsy z krótka kieszonką i bez kieszonki,jaka jest zasada ich stosowania,jeśli będę nakładać te z krótką kieszonka to biała końcówka będzie na połowie paznokcia,a już zupełnie nie mam pojęcia jak uzywać tych bez kieszonki,proszę nie śmiejcie się,cały czas się uczę,mam nadzieję,że mi podpowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lushka
Dziewczyny, stanowczo odradzam żele Nail Design i wszelkie żele mało znanych firm z lubością reklamowanych na Allegro. Polecam Reni Nails, Ra Nail, bądź Alessandro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek123
Hey Laseczki:D Mam pytanko.. Odnośnie nakładania żelu.. Jak to zrobić.. czy wziąć pędzelkiem delikatnie wyjąć(oczywiście nie wpychać na siłę do pojemnika) i zrob ić kuleczkę i dopiero rozprowadzić czy tak jakbyśmy malowały paznokcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek123
Hey Laseczki:D Mam pytanko.. Odnośnie nakładania żelu.. Jak to zrobić.. czy wziąć pędzelkiem delikatnie wyjąć(oczywiście nie wpychać na siłę do pojemnika) i zrob ić kuleczkę i dopiero rozprowadzić czy tak jakbyśmy malowały paznokcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka1986
DZIECZYNY KIEDY UZYWAC PRIMERA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
do MAMARTA ja używam żeli z naildesign i sobie chwalę powietrze nie zachodzi pazurki trzymają sie długo i klej do tipsów z tej firmy też jest dobry ja osobiście sobie chwalę no ale każdy lubi co innego o tym trzeba pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Do wer.emmi No ja też mam żele z naildesign i klej tak samo i są dobre,chociaż żel biały nie jest śnieżny,taki troszkę kremowy.Nie wychodzi mi malowanie linii uśmiechu i dlatego chciałabym używać tipsów,ale nie wiem na jakiej zasadzie polega ich używanie,bo na kursie uczyli mnie malować końcówkę,a wiem,że są już gotowe końcówki do french'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Do marzenka 1986 Pirmera używasz po przyklejeniu tipsa i spiłowaniu różnicy między płytką ,a tipsem,nakładasz go tylko na naturalna płytkę,żeby żel się lepiej trzymał,nie na tipsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Do marzenka 1986 Pirmera używasz po przyklejeniu tipsa i spiłowaniu różnicy między płytką ,a tipsem,nakładasz go tylko na naturalna płytkę,żeby żel się lepiej trzymał,nie na tipsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chciałam się upewnić, że do żeli trójfazowych nie potrzeba już primera, bo gdzies wyczytałam, że pod warstwę podkładową bonder tez się nakłada primer dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Cześć dziewczyny,mam pytanie dotyczące końcówki french,na kursie uczyli mnie ją malować. moja końcówka nie jest idealna,dlatego chciałabym używać tipsów french,ale na allegro widziałam tipsy z krótka kieszonką i bez kieszonki,jaka jest zasada ich stosowania,jeśli będę nakładać te z krótką kieszonka to biała końcówka będzie na połowie paznokcia,a już zupełnie nie mam pojęcia jak uzywać tych bez kieszonki,proszę nie śmiejcie się,cały czas się uczę,mam nadzieję,że mi podpowiecie -->>> POMOŻE MI KTÓRAŚ Z WAS ??? please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tipsów z kieszonką to niestety,albo nałożysz na troche odrosniete paznokcie,albo przy krotkiej plytce paznokciowej zaslonia ci polowe plytki. jezeli chodzi o te bez kieszonek to juz sama okreslasz sobie miejsce przyklejenia tylko nie moga byc zbyt plytko,bo odpadna. najlepiej samemu nauczyc sie lini usmeichu na odtluszczonym i zmatowionym zelu na tipsie. jak masz jakies pytania to dzwon lub pisz na maila tel 513-150-324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
Witam dziewczęta:) Chciałam zapytać was,skąd wiadomo,że należy zmienić żarówki w lampie UV??Mam taki problem właśnie,gdyż podejrzewam,że moje się już wyczerpały,ale nie wiem,czy dobrze myślę,bo akurat zmieniłam żel i ciężko mi ocenić...BUZI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utwardzanie zelu bedzie trwalo znacznie dluzej niz zwykle czyli po 2 -3 minutach utwardzania przemywasz zel i jezeli jest matowy a pracujesz na 1fazówkach to znak ze juz pora.poza tym wyczerpane zarowki zapalaja sie dluzej tzn.zaczynaja mrugac przy wlaczeniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże!!!!!!!!!!!!cleaner 100 ml kosztuje 10 zł czy to tak duzo????????? czasem brak słów na to co tu się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo nie dużo
można i spirytusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo nie dużo
można i spirytusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
Dziewczęta mogę już napisać,że żele,które kupiłam w sklepie Pani Kingi są super,zwłaszcza clear jednofazowy:)Nie podchodzi powietrze,nic nie odpryskuje(jak w przypadku żeli neo nail;/,przed którymi przestrzegam!!)Polcam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
Aha,chodzi oczywiście o żele Prestige;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
Aha,chodzi oczywiście o żele Prestige;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkomko
dlaczego mam wrażenie że koleżanka wyżej robi reklame tym żelom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaK.Marta
ja jestem zachwycona z żeli reni - nail :D są dla mnei bardzo dobre.. parę osób mi już ich odradzało ale jestem zachwycona.. Takie w żółto złotym słoiczku:D i polecam szczerze wszystkich produktów.. podobno tipsy pękają ale to zależy od palca i piłowania.. Wielki pozytyw.. naprawdę polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaK.Marta
ja jestem zachwycona z żeli reni - nail :D są dla mnei bardzo dobre.. parę osób mi już ich odradzało ale jestem zachwycona.. Takie w żółto złotym słoiczku:D i polecam szczerze wszystkich produktów.. podobno tipsy pękają ale to zależy od palca i piłowania.. Wielki pozytyw.. naprawdę polecam.. I niechbędzie że robię reklamę.. Hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kinga 0891 -o nie o to chodzi czy dużo czy nie, tylko o to że w sklepie osiedlowym takich rzeczy jak cleaner nie kupię, a spirytus owszem i pytam na wypadek gdyby mi go brakło, bo na wysyłkę po złożeniu zamówienie trzeba czekać kilka dni, jeśli się mieszka w małym mieście to jedynie zostaje allegro lub hurtownie inernetowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes jedna z niwewielu osob na tym swecie tak anty nastwionych do mojej osoby.nie robie sobie reklamy,tylko szczerze pomagam dziewczynom,ktore maja problem.normalnie za szkolenie kasuje od 1000 w górę a Wam pomagam z dobrego serca.zadnej z Was nie znam osobiscie ani zadna z Was mnie nie zna.a osoby,z ktorymi współpracuję zawsze do mnie wracaja.ciekawe dlaczego..... pozdrawiam serdecznie i przepraszam,jezeli Cię uraziłam :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×