Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość MANIA-BISHOP
hej dziewczynki jestem poczatkujaca w robieniu tipsow jak i w pisaniu na tym forum.od dluzszego czasu je tylko czytalam i bardzo mi sie podobaja niektore odpowiedzi na nurtujace pytaniapoczatkujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
dzięki sylfiaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA-BISHOP
sulfiaaa masz racje przy tipsach frenchowych nie pilujemy brzegu tylko roznice miedzytipsem a naturalna plytka paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA-BISHOP
koti jak dlugo robisz pazurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie pazurków - pilelęgnacji, zdobienia, przedłużania itp. - pytajcie - postaram się odp. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA-BISHOP
powiedz mi jak mozesz co robie zle ze przy nakladaniu brokatu zawsze czesc zostaje na pedzelku przy nakladaniu warstwy zelu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakładasz brokat w postaci sypkiej, czy zmieszany z żelem??? Jeżeli nakładasz brokat i następnie chcesz nałożyć normalną warstwę żelu to przemyj pędzelek wacikiem na który nanieś płyn do przemywania masy żelowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
dziewczyny czy pierwsza klejaca warstwe przemywa sie cleanerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Madzia1051------------>>pierwszej warstwy nie przemywamy.druga zas tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
mania bishop----------pazurki robie od niedawna.zrobiłam dopiero 4 swoim kolezanka,i sobie wypełniłam.ucze się dopiero.każda z nich miała inne paznokcie.jednej wyszło lepiej a innej gorzejo.a co do brokatu to też mi sie rozmazywał.a teraz robie tak.npodkład -do lampki-żel budujący na to brokat(tam gzie chce np na końcówki)-do lampki-lekko przemywam(niewiem czy potrzeba teraz przemywac)żel ale tylko na brokat,delikatnie-do lampki-przemywam-i żel wykańczający-do lampki-przemywam.ka każdy ma inną metode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
mania bishop----------a różnica miedzy plytka a brzeg to nie jest to samo??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Mam pytanie gdzie na allegro kupujecie ozdoby oraz tipsy??Jak uwazacie,ktore z nich sa korzystne,no i takie w miare dobre.Jakiego allegrowicza polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do koti4 Gdy utwardzisz brokat nie trzeba przemywać przed nałożeniem warstwy żelu, poniewaz jest to tzw. zaczepienie, czyli większa łączność dla żelu wykańczającego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
amr-------super dzięki.teraz będe wiedzieć.zawsze próbowałam przemtć to haczyło mi o brokat.wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
jeżeli dziewczyna ma paznokciw strasznie krótko obcięte,i na dodatek kieszonka nie pasuje kształtem do paznoksia.a nie da sie jak wypiłować.to jak ja mam dokleić tipsa żeby się trzymał????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
nie ma jak dokleić bo opuszek aż nachodzi na paznokieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA BISHOP
koti masz racje brzegi to to samo chodzilo mi o progi sorry!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA BISHOP
amr........nigdy nie mieszam brokatu z zelem bo mi szkoda zelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jeżeli chodzi o mieszania brokatu z żelem. Miałam na uwadze, że albo ktoś po prostu nakłada sam brokat, albo kupuje już brokat w żelu. Do: koti Niestety nie mogę wytłumaczyć słownie, bo się nie da, ale mogę zapewnić, że chociaż opuszek nachodzi na paznokieć to da się przykleić tips. Miałam wiele takich przypadków - szczególnie jeżeli chodzi o osoby obgryzujące paznokcie, miałam też osoby, którym się tak feralnie złamał paznokieć. Dziewczyny!!! Jeżeli jesteście lub możecie dojechać do woj. kujawso - pomorskiego to zapraszam - wtedy to mogę pokazać niektóre dla Was dziwne historie na przykładach!!! Jeżeli chodzi o mój adres to proszę pisać na maila. Zastrzegam sobie prawo do rozpowszechniania mojego adresu - prawnie zabronione. Nie chcę nieprzyjemności z powodu czyjegoś żartu i nie zezwalam na publikacje mojego adresu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
amr--------dzięki za zaproszenie,ja niestety jestem z dolmego śląska.troche daleko.acha to jerzeli da się nakleić to nie robie nic exstra z paznokciem tylko daje durzo kleju i przyklejam.ale wtedy nie zachaczy się o tą kieszonke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylfiaaa nie wiem czy ten z activ sie roznia od tych co andrew ma bo jeszcze ich nie kupilam mam nadzieje ze beda tez takie bo jak porownalam z tymi co mialam od innego uzytkownika z allegro to kieszonka jest twarda i piluje sie ciezko i dlugo no a te z activ niestety jakby zamowic wiecej to drogo wyjda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam,ze polecacie andrew chcialam wejsc na jego strone i okazalo sie,ze jest zablokowany:-/wiec u niego jak narazie nic nie da sie kupic.. Gdzie na allegro kupujecie ozdoby i czy jestescie z nich zadowolone??Ja kupilam u wandy_c i szczerze mowiac jestem bardzo zadowolona,niestety teraz w swojej sprzedazy ma tylko cyrkonie,ale sa tez bardzo ladne no i oplaca sie je kupic bo nie sa drogie. Chcialabym sie dowiedziec gdzie wy kupujecie no i kogo polecacie. Dziekuje jesli ktos zdecyduje sie mi odpisac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mimi05- chętnie bym ci kogoś poleciła ale niestety nie kupiłam jeszce u nikogo, ja zaopatruję się w moim mieście mam taka drogerię z bardzo tanimi ozdobami....zamawiając żele u emmi nail wziełam złote hologramy dodatkowo, jutro będzie dostawa,jestem ciekawa jakie one będą. Mam nadzieję,że żele okaża się ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że trzeba ponosić koszta przesyłki tak te ozdóbki były by tanie...no ale nie ma się co dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
dziewczyny a jak wy doklejacie tipsa na obgryzionego pazurka.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi ja kupowalam u trendy nails na allegro sprzedaje w duzych ilosciach ale wybor srdeni jesli chodzi o rodzaje podobno slaydis ma ok ale w malych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
Witajcie, ja Was posłuchałam i kupiłąm tipsy u andrew35 czyli firma "Gabrielle" i chciałam Wam strasznie podziękować są rewelacyjne nawet jak kupiłam zestaw u NEONAIL to wszystko było super tipsy też ale od andrew są lepsze dziś robiłam 2 osobom i same widziały różnice były zadowolone ja od razu wziełam 500 i 100 french z ciekawosci ale jeszcze an nich nei robiłam ale patrząc na nie widac ze tez jakosc bedzie bardzo dobra i kupilam oliwke do skórek od andrew i tez polecam natomiast ozdoby mam od slaydis i tez jestem zadowolona kupiłam kiedys tipsy od nioranira teraz nie ma wystawionych przedmiotów i w rękach się łamały a co dopiero po przyklejeniu nie było szans z nimi nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogusia a jak kieszonka - jest cienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz.Chyba tez kupie te tipsy od andrew35.Lepiej kupic juz wyprobowane przynajmniej dal mnie,poniewaz dopiero zaczynam zakladanie pazurkow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY 21
DZIEWCZYNY NIEWIEM CO SIE DZIEJE ZALOZYLAM KOLEZANCE PAZURKI ALE NA DRUGI DZIEN POODKLEJALY JEJ SIE NIEWIEM CO SIE STALO WCZESNIEJ ZAKLADALAM I NIKOMU NIC NIE SIE NIEDZIALO CO MOGLAM ZROBIC NIE TAK? ACHA MAM JESZCZE JEDNO PYTANKO CZYTALAM GDZIES ZE JESLI PLYTKA NATURALNEGO PAZNOKCIA JEST NIEROWNA MIMO POLEROWANIA TO DZREBA ZALOZYC JEDNA CIENIUTKA WARSTWE ZELU(CZY TO PARAWDA) A JESLI TAK TO CZY KLADZIE SIE JESZCZE NA NIA PRIMER? PROSZE O POMOC I O RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×