Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Wiolu ja nikogo nie obrazam tylko bronie :) laski chce kupic tipsy bo moze te z allegro tez beda dobre a te firmowe mam dosc drogie od kogo na allegro kupujecie? jesli kupujecie podobno slaydis ma dobre ale czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
do Sephi. ja polecalabym te tipsy..podaje linka... http://www.allegro.pl/item155651190_tipsy_120szt_gratis_klej_przezr_i_naturalne.html na prawde jestem z nich zadowolona...sa trfale,dobrze sie przyklejaja...a co najwazniejsze sa szybkie w obrobce.sprzedawca tez jest ok.szybka przesylka. Moze ktos jeszcze poleci Sephi jakies tipsy...bedziesz miala lepszy wybor:-)......ale wg mnie te ktore ja zaoferowalam na prawde sa super.w skali do 10........daje 10...pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
a jesli chodzi o tego sprzedawce slaydis mialam jego tipsy teez.nie sa najgorsze.....ale tipsy ktore podalam wyzej sa o niebo lepsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki za polecenie a jak dlugo na nich pracujesz? i czy sie lamia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
Czesc Dziewczyny!! Pomozcie mi przy wyboze zestawu startowego prosze was bardzo nieznam sie jeszcze za bardzo an tym i chcialabym abyscie mi pomogly.Tylkoo wiecie na poczatek chcialabym cos nioe drogiego najwyzej potem dokupywalabym sobie jakies lepsze zele .Ale narazie niechce takich zadrogich bo jestem poczatkujaca i chce zobaczyc czy woglole bede umiala to robic wiec lepsze narazie nie sa mi potrzebne.Wiec prosze was o pomoc. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sephi
Sephia-co to jest Fiberglass???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jakis sprawdzian pani anonimowa? :) fiberglass to metoda stylizacji paznokci zapomoca specjalnego wlokna niestety nie zajmuje sie ta metoda wiec nie udziele rad pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
DZIEWCZYNY POMOZCIE W POTRZEBIE!!!!!! PLISKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia jesli chcesz obojetnie jaki to kup sobie na allegro moja kumpela kupowala od soleaduo i byla zadowolona zele sa do dupy ale ona wszystkie na allegro takie sa za to wszystkie te rzeczy typu gilotynka sa ok po prostu zele wykorzystasz do uczenia sie a potem dokupisz sobie dobre tu masz link do takiego zestawu http://www.allegro.pl/item156938456_nowy_tanszy_wielki_zestaw_do_zelu_z_duza_lampa.html plusem jest ze mozesz wybrac granatowa lampe bo biala szybko sie brudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to moim zdaniem obojetnie jaki zestaw kupisz to bedzie to samo patrz tylko czy nie maja za duzo negatywow i nie kupuj od groshandel czy jak mu tam taka fimra ABC cz jakos tak z warszawy maja kilka kont na allegro i najwiecej tego powystawiane oszukuja i wogole tyle ode mnei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grosshandel jest ok :) wystarczy wybrac sie i kupic osobiscie w hurtowni kosmetyki :) ja polecam i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Sephi. Ja pracuje na tych tipsach ponad pol roku.I na prawde jestem z nich zadowolona.sa wykonane z dobrego materialu.sa twarde i trwale a kieszonka ktora naklejamy jest ciensza niz pozostala czesc tipsa...co skraca szas pilowania.Nie lamia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sephi Ja również, tak jak andziuchna kupuję u andrew 35 i jestem zadowolona ze wszystkiego, co kupiłam:)oliwka do skórek, żel wykonczeniowy uv, tipsy i wiele innych-polecam cały asortyment, jest swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
A co mozecie powiedziec o amitris lub nail_cosmetics?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Bogusi 13. Jesli chodzi o firme amitris to nie jestem co do niej zbyt przekonana.maja produkty slabej jakosci.Zas druga firma jest ok.czyli nail_cosmetics....ogolnie produkty maja dobre.....ale jesli chodzi o zele...to nie za bardzo.lepiej juz dolozyc to 12 zl wiecej i miec dobrej jakosci zel....np.firmy gabrielle.czyli nick na allegro andrew35.na prawde jest to solidna firma i produkty super jakosci. jesli jakies jeszcze pytania to prosze pytac...moze i mnie uda sie komus pomoc w jakis problemach zwiazanych z pazurkami....ale tylko zelowymi...bo na akrylach za bardzo sie nie znam. pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
andziuchna strasznie Ci dziękuję widze ze sa tu jeszcze ludzie którzy chca pomagac, zestaw kupiłam od neonail i bardzo goraco polecam wszystko super jakosci i nie za drogie jednak na allegro maja wystawione tylko zestawy i niebawem otwieraja sklep internetowy wiec czekam bo juz sprawdzialam ta firme i jestem zadowolona chcialam kupic od innych bo nie wiem jak dlugo to potrwa ale boje sie ze jak polacze 2 zele roznych firm to sie pazurki nie beda trzymac stad wczesniejsze moje pytanie czy moge laczyc jednofazowe z 3-fazowymi zalezy mi tez zeby kupic u jednego sprzedawcy tipsy mleczne french i zel budujacy rozowo mleczny ale niestety malo jest takich firm ktore wszystkie te produkty maja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Che tylko was pozdrowic ,zagladam ale tylko na chwile bo caly syyczen mam egzaminy . Naszczescie ostatni weekend przy ksiazkach . Narazie papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziuchna i zelka - dzieki w takim razie kupie u nich skoro sprawdzone i sa ok :) dzieki wielkie :) jak kupie ( zaniedlugo) to napisze co o nich mysle :) anies 🖐️ ucz sie ucz i wracaj do robienia tipsow pozniej :) ja jutro tez do szkoly i tez egzamin wiec trzymajcie sie dziewczyny pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinkaa
Czesc dziewczyny, kiedys robiłam tipsy zawsze u kogoś, teraz jakiś czas ich nie noszę bo moja manicurzystka wyjechała do Anglii:( zawsze lubiłam bawić sie pazurkami, lubię to, robie wszystkim w rodzinie manicure itd, ostatnio zapragnęłam kupić zestaw do tipsów........ale jak to zrobić.?? tzn są bardzo łatwo dostępne ale wiem że można naciąć się na bubel czy możeci emi polecić jakiś zestaw? nie mam się kogo poradzić w tej sprawie...plis proszę o pomoc! to mój adres e-mail kaarlinkaa@wp.pl Chetnię bym poczytałą instrukcje robienia żelków-bo taka metoda mnie głównie interesuje choć czasem nosiłam porcelanę,ale przy niej jest dużo pracy, za wszelką pomoc będę ogromnie wdzięczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinkaa
dizękuję za pomoc.....wiem od czego jest formu ale zawsze byłam przekonana że też po to by sobie pomagać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Kaarlinkaa. A wiec ja osobiscie polecalabym bym te zestawy do robienia pazurkow zelowych podaje linki: http://www.allegro.pl/item156113440_starter_emmi_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_4_x_zel.html http://www.allegro.pl/item156462411_super_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_4_x_zel_uv_.html http://www.allegro.pl/item157018956_profesjonalny_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_zele_.html sA to zestawy dobrych i solidnych firm.ja osobiscie mam ten ostatni zestaw...i jestem bardzo zadowolona.ale wiadomo pozniej zele tipsy cleaner itd trzeba dokupywac.ale ogolnie zestaw...ok.sama musisz zdecydowac ktory...bo wszytski 3 sa dobre...tylko troszke cena sie zmienia.Mam nadzieje ze choc troszke pomoglam.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze po to aby sobie pomagac :) ale czasami najpierw warto rzucic okiem co jest na forum.Bedzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinkaa
macie racje dziewuszki:)dzięki śliczne za pomoc...chyba troszkę z lenistwa:) pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny powiedzcie mi prosze jakiej firmy tipsy i w ogole preparaty sa naprawde dobre mam tipsy na ktorych widac kieszonke laczaca sie z panokciem choc jes mocno spilowana a zel mam koszmarny blagam o pomoc dzieki jak mozecie piszcie na maila karolcia1107@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulaaa
chcialabym kupic sobie jakis zestaw do akrylu,zastanawiaalam sie nad jakims z zallegro ale szczerze mowiac mam obawy ze sie natne:/nie chce wywalac kasy na jakies drogie firmy bo na razie zameirzam pocwiczyc-na sobie;D.na razie chcialabym cos niedrogiego a potem jak sie wprawie bede uzupelniac zapasy czyms lepszym.dziewczyny prosze o jakies podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×