Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość kukartka
najlepsze zele i inne produkty do pazurkow sa z beautici,marka spn.polecam,sa dosc drogie,ale warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
nie wkurza jak laska w salonie kroi za tipsy min.90 zl za odnowe,a pracuje na byle czym z allegro lub z lokalnej hurtowni naildesign itp.zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margolcia881
Warstw żelu - 3 /podkład, budująca, wykańczająca - budująca jest najgrusza, reszta cienkie Primer nakłada sie tylko na naturalny paznokiec, nie na tips. Tips i paznokiec najpierw przemywasz cleanerem, dopiero primer na paznokieć i na koniec żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia21
czesc czytam wasze forum i stwierdzilam ze jestescie bardzo mile.Mam prosbe moglybyscie mi powiedziec gdzie mozna zrobic kurs robienia tipsow metoda zelowa najblizej walbrzycha.Szukalam w internecie ale nic nie moge znalezc a zalezy mi naprawde na dobrym kursie i wszystkim co zwiazane z ta metoda:zdobienia itp.Bede bardzo wdzieczna.Jak byscie byly tak mile powiedzcie mi jeszcze jaki jest najlepszy starter do robienia zeli bo w domu kapletnie nic nie mam a bardzo interesuje mnie to.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKSANA J
JA TEŻ ZACZEŁAM OD NIEDAWNA, BARDZO MI SIĘ TO PODOBA,NIESTETY ZALEWAM SOBIE SKÓRKI!!! NAPISZCIE JAK FIRMY MAJĄ DOBRE ŻELE I TIPSY ???KURCZE BO MOJE PĘKAJĄ I TO WZDŁUŻ!!!DZIĘKI ZA POMOC,POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia21
bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKSANA J
no ja też czekam. uzywałam tipsów laydys cosmetics, teraz czekam na paczke od elart, tipsy,żele itp może będzie lepiej??? a i jeszcze jedno dziewczyny za samym początku pisały że kturaś ma jakiś filmik o robieniu pazurków i jest niby super(przesyłały go sobie mailem ) czy któraś z was wie coś o tym??? bo też chętnie bym sobie to zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia21
ja tez jestem zainteresowana tym filmikiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKSANA J
na str 69 są jakieś linki z instrukcjami, ale ja niestety nie mogę tego otwożyc u sibie. spróbuj morze tobie się uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
mam pyt.pewnie juz bylo.czy jakas pani kupila na allegro zestaw do tipsow z lampa,zelami itd.i jest z niego zadowolona?moglaby podac linka albo nick sprzedawcy.z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kukartka
skompletuj sobie taniej wyjdzie i nie bedziesz miala masy niepotrzebnych rzeczy, tak jak to jest w przypadku zestawów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
no wlasnie liczylam produkty z sun flower.w malych opakowaniach wychodzi tak samo,a nawet i wiecej.dlatego jesli jakies panie kupily i sa zadowolone to prosze o linka albo nicka z allegro.dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
leanoley (podaj dokladnie linka z tym zestawem,to moze sie tez skusze,wyprobowalas juz go moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupowałam zestaw do żeli z lampą od ABC International Naildesign. Ja kupiłam go za 250, ale z tego co widziałam to teraz jest za prawie 300zł. Jedyne co jest niebardzo w tym zestawie to jest żel do frenchu, bo jest perłowy i trzeba go więcej nakładać, zeby było coś widać, ale cała reszta jest naprawdę bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do halohalo1 wprawdzie nie miałam zadnego z tych zeli ale wybrałabym sun flower.Zresztą zobacz ile kupców jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieremek
Ja pracuje na tych produktach od nail design i nie narzekam. nawet chwale Jest takie powiedzenie - złej baletnicy nawet szefek u spódnicy - nie obrazajac nikogo :-) Na początek produkty od nail design, reni nail i tym podobne , które mają tanie rzeczy, na początek są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKSANA J
ja szukam czegoś dobrego i sprawdzonego, bo gdybym robiła tylko sobie to ok ale nie chce komuś zakladac niewiadomo czego.ostatnio założyłam klientce tipsy i po 2 dniach je sciagneła bo miała cale popękane wzdłuż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich , które szukają w miare dobrych produktów na allegro.:od roku pracuje na zelach i tipsach od andrew35 ...szczerze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbek75 mozesz napisac co robisz po koleji na żelach andrew35 bo ja chce wlasnie od niego zamowic tylko na moich zelach starych przemywalam po każdej warstwie.A czy pazurki robione przez Ciebie nie odpadaja, odpruskują itp?Z góry dzięki za odp buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
Cześć dziewczynki jestem tu nowa i mam pytanko od niedawna mam zestaw i zastanawiam sie czy wzorki na tipsie mozna robić zwykłym lakierem czy musze mieć kolorowe zele, próbowałm robić lakierem ale nie zawsze mi to wychodzi od czego to zależy??? acha i czytałam dużo wypowiedzi krwawa_ mary_ i robiłam tipsy tak jak opisywałaś za co wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
A zapomniałam jeszcze o jednym jak robie french to zamiast błyszczącego tipsa wychodzi mi matowy:( i nie wiem dlaczego czy mógłby mi ktoś pomóc w ej sprawie:) a tam pozatym to bardzo sympatycznie tu u was:) jestescie bardzo miłe i pomocne dzieki:) pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do schatzik-->jeśli chodzi o ten żel biały mleczny to daje się go na końcówkę.daje to efekt frencha ale troszkę łagodniejszego niż biała biel ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo za odp bo ja wlasnie szukam takiego żelu żeby dawał efekt lekko różowej płytki a na końcówkę biały normalny french bo zawsze robilam na przezroczystym ale ja mam taka brzydką plytke że myslalam ze taki lekko różowawy mi to pokryje możecie mi coś polecić. Najlepiej od reni nail albo andrew35 bo z tego co czytalam wczesniej to maja bardzo dobre produkty ja mam tipsy od andrew i sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schatzik-->spróbuj coś takiego: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=339234314 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=340437626 osobiście zamówiłam coś takiego ale jeszcze nie dostałam wiec sie nie mogę wypowiedziec: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=343339447 Do niezbyt idealnej płytki będzie jak znalazł bo przeźroczysty nie pokryje tak płytki i jej przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULKA NOWA
WITAM ;) JESTM NOWA I MAM PARE PYTANEK ;) ZAMOWILAM NA ALLEGRO ZESTAWIK NAIL DESIGN I CHCE PROBOWAC ROBIC PAZNOKCIE ZELOWE.DOSTALM TAKIE ZELE JAK :ROSE MILK,ROSE KLAR,SUPER BUILD,BASE ORAZ WHITE SUPER BIEL.WIEM,ZE TEN SUPER BUILD JEST JEDNOFAZOWY WIEC Z NIM NIE MA PROBLEMU ALE MAM KLOPOT Z POZOSTALUMI W JAKIEJ KOLEJNOSCI JE NAKLADAC,JAKO PIERWSZY BASE?BYLABYM WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×