Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Eja , prosze Cie, nie starasz mnie...co sie dzialo z zelami reni nail?zrobilam sama sobie tipsy tym zelem, narazie sie nic nie dzieje ale to dopiero 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię na reni od 3 miesięcy i wszystko jest ok!Trzymają się i nie odpryskują.Może tylko jedna wada,że robią się bąbelki w słoiczku ale to prawdę mówiąc żaden problem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszylas...zauwazylam te bombelki...poza tym caly czas pracowalam na tipsach naturalnych i pierwszy raz wyprobowalam przezroczyste, szczerze polecam....lepiej sie piluja i ladniej wygladaja:)Pozdrowki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam żel jednofazowy przezroczysty od andrew35, któraś z dziewczyn mi go tu poleciła i bez porównania z poprzednimi- neo nail, jest rewelacyjny plecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta198721
Dziewczyny jaki żel jest lepszy gęsty czy średnio gęsty, ja obecnie używam żelu, nie jestem niezadowolona ale zastanawiam się czy gęsty nie jest lepszy. A tak wogole to co myslicie o tym zelu? http://www.lf.pl/pid,278,lang,plindex.php5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta198721
zapmnialam dopisac ze uzywam średniogęstego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Skarbek75 to byłaś Ty:) Ty mi go poleciłaś a ja polecam go dalej bo jest super dziękuję Ci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:)wlasnie zamowilam akryl...obejrzalam juz filmy odpowiednie, poczytalam, popytalam znajomej, ktora robi akryle...dam znac jak mi poszlo...jakos sie boje, ze nie bede potrafila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta198721
skarbek75 Ty nie będziesz potrafila... Nie znamy się ale i tak wiem że dl ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteś na tym forum najlepszą doradczynią. Na żelach się nasz moim zdaniem najlepiej więc z akrylem też Ci napewno świetnie pójdzie. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo, ze we mnie wierzysz, ale zaskoczyly mnie Twoje slowa...ja nic takiego nie robie, dziele sie tylko swoimi spostrzezeniami...do wszystkiego dochodzilam sama...wywalilam duzo kasy zanim dobralam odpowiednie materialy i nauczylam sie czegokolwiek...duzo czytam, ciagle szukam czegos nowego...a kupilam akryl bo wyczytalam o metodzie combo...chce poprobowac i tego i zwyklych akryli:)trzymajcie kciuki, bede sie starala...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie odpowiadaly zele reni nail. kupilam je jakis rok temu zrobilam 2 razy tipsy i obie panie przyszly do mnie na uzupelnienie z zapowietrzeniami. wiec wiecej juz go nie uzywalam. nie wiem moze teraz polepszyla sie ich jakosc. jesli chodzi o sun flower uzywam ich caly czas na zmiane z ibd i paznokcie sa super i co najwazniejsze nic sie nie zapowietrza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dostalam akryl...strasznie smierdzi...bleeeeeee...zaraz przyjdzie kolezanka , bede probowac...trzymajcie kcuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduś86
Hejaa dziewczyny:) Ja używam żeli z IBD i jestm bardzo ale to bardzo zadowolona, zrobiłam juz bardzo dużo tipsów i żadna klientka sie nie skarżyła, nie odpadają, nie zapowietrzają się, super konsystencja średniogęsta i kolorki naprawde rewelacja. Pazurki wyglądaja jak naturalne, aha i jeszcze bardzo ważna rzecz żele nie żółkną po solarium:) Bardzo polecamm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
hej dziewczyny nie byłam u was długo mam takie pytanko w jaki sposób mozna usunac pecherzyki powietrza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na przykład z paznokcia??? ja tez mam taki problem... jak nakladam zel to pojawiaja sie takie minimalne pecherzyki powietrza!!! szczegolnie na frenchu wyglada to fatalnie:( juz sily do nich nie mam.... mozliwe jest zeby pedzelek byl do bani?? moze za bardzo ciapkam nim po paznokciu??? zel jest z bassa wiec firma ok..... nie wiem juz co robic? przeciez na tym frenchu to jest porazka..... i to nie sa pecherze powietrza tylko takie malenkie, dosłownie mikroskopowe kropki...... faktem jest ze ja nie odtłuszczam zelu po nadaniu kształtu paznkcia- wiem, wiem zaraz sie posypia gromy, ale spokojnie, to jest sposób sprawdzony, nie ja jedna pracuje w ten sposob, i zel na prawde swietnie sie trzyma, zarówno mi jak i moim kolezankom, tylko ze im te pecherze nie wychodza.... mialam problem z odchodzeniem zelu od gory i po bokach, ale teraz wiem, ze po prostu nie nalezy za blisko podjezdzac zelem pod skorki i okolice wału paznokciowego..... zawsze chciałam byc super dziewczyna i (mimo iz sie staralam zeby nie zalac skorek) podjezdzalam jak najblizej skorek zeby odrost byl widoczny jak najpozniej!!! Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu!!!!! o ja głupia sama na tym traciłam, bo zawsze zdazyło sie ze cos tam jednej czy drugiej pani odłazilo!!!! a teraz juz taka gaska nie jestem- po pierwsze fakt dobrego zmatowienia paznokcia jest trudny do osiagniecia wlasnie przy skorkach- kto nie miał wrosnietych blonek na pol paznokcia niech sie prosze nie odzywa-porazka:( na prawde czasami trudno jest wszystko usunąc.... po drugie sztuka polega na tym by tak zbudowac paznokcia by ten odrost pozniej byl jak najmniej widoczny, dlatego staram sie jak najłagodniej opracowac żel, by odrost był w miare gładki:) a pożniej nabłyszczacz i lakier bezbarwny, i po sprawie:) no tylko te pecherzyki ciagle mnie trapią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nie \"ciapać\" żelem - nie dociskać pedzla!!!! - nie mieszać żelu w pojemniku - i nie \"wbijac\" pedzelka w żel w słoiczku powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adnaw390
Witam mam pytanie odnośnie zestawu startowego ,przeglądałam oferte reni nails i próbowałam nawet zasiegnac porady na innym forum ale mnie zjechały ze powinnam zrobic kurs ,tyle to ja tez wiem ale zawsze trzeba od czegos zacząć wiec proszę o jakieś podpowiedzi odnośnie zestawu i oczywiscie żeli,bo nie mogę sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adnaw390
czy mają byc 1,2,3 fazowe jaka róznica między nimi z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKSANA J
dziewczyny a ja mam takie pytanie, żel na stopach, co nałoże to mi odpryskuje i to nie po troszku tylko odrazu cały paznokiec jeden za drugim ??? co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sprawa jest tego typu ze nie mam czasu czyatc tego wszystkiego chociaz jest bardzo ciekawe! Mam problem poniewaz paznokcie nie robie od dzisiaj tylko pare lat z przerwami kupoialm soiobie zestaw i sama sobie robie troche na zarobek ale mniejszza z tym moj problem jest tego typu ze na koncowkach tipsów odpada mi zel! czyli odchodzi platami i jego wyglad jest jak by był z gumy Powiem ze mam paznokcie z gabrieli i uzywam zelu BASIC ale ii na zei ACTIVE robiło sie to samo! tipsy sa na koncówkach matowione wiec nie wiem w czym lezy przyczyna . Proszę pomózcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adnaw390
Nie kupuj zestawu Skompletuj sobie sama. W zestawach niby na oko wygląda taniej, ale : jest wiele rzeczy których baaaardzo długo nie zużyjesz, niektórych wogóle nie dotkniesz, żele mają tam małą pojemność - co z tego ze kilka różnych, jak np będziesz pracować na dwóch? Ja skompletowałam i kupiłam tylko te rzeczy które były mi potrzebne i cenowo wyszło mnie tak samo. Ja zaczynałam uczyć się na żelu przezroczystym jednofazowych. Jak sie tego nauczyłam dobrze, wzięłam się za french. Powoli, powoli. Nie od razu za wszystko trzeba się łapać :) Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwisek
chciałam zapytać bo przejrzałam wiele stron i na żadnej z nich nie mogłam się doszukać jak wtapiać ozdoby typu: koronka, siateczka, piórka i różne takie większe w akryl, chodzi mi o dokładny opis będę bardzo wdzięczna bo mam wesele i chciałam zrobić sobie jakieś ładne pazurki a mam problem z tymi ozdobami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200007
Witam Mam prośbe chce zacząć robić pazurki akrylowe polećcie mi produkty jakich firm będą najlepsze do tego sposobu. Zaczynam więc prosze o podpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki pomóżcie!!! Otóż niedawno skończyłam Kurs stylizacji paznokci i właśnie dotarło do mnie, że...niewiele po nim wiem:( Tzn. radzę sobie z zakładaniem tipsów, ale jeżeli chodzi o kolejność czynności podczas nakładaniu żeli i zdobienia to makabra.....Podam przykład chcę sobie zrobić french i kilka cyrkoni ulokować przy lini uśmiechu, ale w jakiej kolejności to robić. Od czego zacząć? Kiedy białą końcówkę, akiedy cyrkonie? Czy cyrkonie też spiłowuję ( są mini, ale odstają i tak) Błagam poradzie jak krok po kroku to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki pomóżcie!!! Otóż niedawno skończyłam Kurs stylizacji paznokci i właśnie dotarło do mnie, że...niewiele po nim wiem:( Tzn. radzę sobie z zakładaniem tipsów, ale jeżeli chodzi o kolejność czynności podczas nakładaniu żeli i zdobienia to makabra.....Podam przykład chcę sobie zrobić french i kilka cyrkoni ulokować przy lini uśmiechu, ale w jakiej kolejności to robić. Od czego zacząć? Kiedy białą końcówkę, akiedy cyrkonie? Czy cyrkonie też spiłowuję ( są mini, ale odstają i tak) Błagam poradzie jak krok po kroku to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helppppppp.....
Kobietki! Oglądałam wasze forum dotyczące zakładania tipsów i sporów odnośnie kursu ( typu czy iść czy nie iść, co lepsze) i muszę wam powiedzieć że ja własnie taki kurs stylizacji paznokci skończyłam...ale tak naprawdę niewiele po nim wiem...Tzn. nauczycielkę mieliśmy bardzo wykwalifikowaną, ale nie była w stanie nauczyć nas wszystkiego...Dlatego piszę do was bo ostatnio szlag mnie trafia z bezsilności... otóż chciałabym sobie zrobić french, a w okolicach lini usmiechu wstawić kilka mini cyrkoni...i...nie mam pojęcia jak mam to zrobić? Na kursie uczyli nas tylko jak zakładać bez zadnych ozdób Nie mam więc pojecia co najpierw robię czy białą końcówkę a potem żel przezroczysty i na to cyrkoni? Czy odwrotnie? Czy cyrkonie też spiłowuję, bo odstają choć kupiłam najmniejsze dotępne na allegro Pomóżcie proszę i napiszcie jak krok po kroku obchodzić się z żelem gdy się chce coś takiego wykonać?? ile wtedy kłaść warstw? Jaki i czym nakłada się brokat, żeby się w grudki nie sklejał. Liczę na was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helppppppp.....
Kobietki! Oglądałam wasze forum dotyczące zakładania tipsów i sporów odnośnie kursu ( typu czy iść czy nie iść, co lepsze) i muszę wam powiedzieć że ja własnie taki kurs stylizacji paznokci skończyłam...ale tak naprawdę niewiele po nim wiem...Tzn. nauczycielkę mieliśmy bardzo wykwalifikowaną, ale nie była w stanie nauczyć nas wszystkiego...Dlatego piszę do was bo ostatnio szlag mnie trafia z bezsilności... otóż chciałabym sobie zrobić french, a w okolicach lini usmiechu wstawić kilka mini cyrkoni...i...nie mam pojęcia jak mam to zrobić? Na kursie uczyli nas tylko jak zakładać bez zadnych ozdób Nie mam więc pojecia co najpierw robię czy białą końcówkę a potem żel przezroczysty i na to cyrkoni? Czy odwrotnie? Czy cyrkonie też spiłowuję, bo odstają choć kupiłam najmniejsze dotępne na allegro Pomóżcie proszę i napiszcie jak krok po kroku obchodzić się z żelem gdy się chce coś takiego wykonać?? ile wtedy kłaść warstw? Jaki i czym nakłada się brokat, żeby się w grudki nie sklejał. Liczę na was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×