Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Malinka_22
Hej Cleaner jest niezbędny tutaj !! i mam pytanie do Krwawej Mary czy ma może jeszcze tą instrukcję do paznokci akrylowych bo właśnie kończę kurs i w sumie bardzo jestem zadowolona z niego bo chyba wszystko co było potrzebne do akrylu i żelu to juz wiem i bardzo ładnie mi wychodzą na koleżankach i nie tylko ale chciałabym zobaczyć jaka tam jest kolejność wykonywanych czynności .. oto mój mail : malinka_2020@onet.eu Bardzo proszę o tą instrukcję pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra0890
Hej dziewczyny;) Mam do Was pytanko,mam nadzieję,ze mi odpowiecie...znalazłam na allegro taki zestaw http://allegro.pl/item756993584_tipsynails_mega_zestaw_do_paznokci_zelowych_xxl.html Co o nim sądzicie?? Opłaca się go kupić?? Najbardziej martwią mnie zele dołączone do tego zestawu...one są 3-fazowe?? Jakieo żelu użyc jako pierwszego?? Wydaje mi sie,ze jakiegoś tam brakuje...;| Sorrki za moje głupie pytania,ale na prawde nie znam się za bardzo...proszę o odp. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Mam pytanko, czy do robienia tipsów można używać tylko żelu jednofazowego,?? jestem w trakcie kursu, ale praktczny mam dopiero od 15.10 jak na razie miałam teorie, pytam, ponieważ ostatnio rozmawiałam z kobietą która robi tipsy od marca i tweirdzi,że zawsze robi tym jednofazowym , dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra0890
Hop Hop;) Czy nikt tutaj nie zagląda??:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich partaczek
qrwa jego mac a KTO W TYCH CZASACH JESZCZE ROBI TIPSY???? Pojebalo WAS????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i gotuje i sprzątam i zajmuje sie domem i robie pazurki,ponieważ to jest moja praca... więc pisanie zdań jak wyżej jest nie na miejscu... nie mam tylko czasu na zaglądanie już na to forum,ale dziewczyny i tak do mnie pisza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja - nie kupuje tego zestawu - żele jakieś niepewne zobacz sobie produkty Sun Flower - ja na nich pracuje i są super zapłacisz więcej ale wierz mi że kupując taki badziew jak ten zestaw z allegro będziesz tylko stratna skompletuj sobie sama zestaw - lampę kup osobno a żele, pilniki, primer, pędzelki, cleaner, waciki itd kup np sun flower (tez np na allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam od dawna żeli prestige i szkole też na nich i są bardzo dobre.nic się z nimi nie dzieje,nie podpowietrzają się itd.żel 1-fazowy clear i żel mega white idealne po prostu.ceny chyba takie jak sun flowera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich .Jestem pierwszy raz na Waszym forum, ale czytając je bardzo mi sie spodobało.Chcę zakładać tipsy żelowe ale nie wiem który zestaw bedzie lepszy najbardziej chodzi mi o żele,niestety na początek nie chce wydawać za dużo kasy dlatego poszukuje zeli pośredich firm.Proszę o pomoc z góry dziękuje Simply..LAMPA UV 36W+3x15ml+ŻEL,TIPSY-BIG-LUX !!! (numer 784826595 ZESTAW LAMPA UV,WIATRAK,3x ŻEL,200xTIPSY,KARUZELA (numer 764874658)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich .Jestem pierwszy raz na Waszym forum, ale czytając je bardzo mi sie spodobało.Chcę zakładać tipsy żelowe ale nie wiem który zestaw bedzie lepszy najbardziej chodzi mi o żele,niestety na początek nie chce wydawać za dużo kasy dlatego poszukuje zeli pośredich firm.Proszę o pomoc z góry dziękuje Simply..LAMPA UV 36W+3x15ml+ŻEL,TIPSY-BIG-LUX !!! (numer 784826595 ZESTAW LAMPA UV,WIATRAK,3x ŻEL,200xTIPSY,KARUZELA (numer 764874658)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, tej pierwszej firmy nie znam więc się nie wypowiem Jeśli chodzi o neo-design to to jest hurtownia z poznania i kupuje u nich głównie pilniki bo mają dobre co do reszty nie wiem lampa jak lampa więc spoko z żeli to używam kolorowych i są dobre - nie mam pojęcia jak się sprawują budujące ale nie słyszałam dobrych opinii polecam sun flower cena rozsądna jakość super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek chciałabym zacząc na żelu jednofazowym a co do lampy to słyszłam opinie ze w niektórych lampach żel sie nie zabardzo utwardza ciekawgo od czego to zleży i czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek chciałabym zacząć na żelu jednofazowym i nie wiem z jakiej firmy a na początek nie chce drogich firm.A co do lamy to słyszałam opinie że nie w każdej lampie żele sie ładnie utwardzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek chciałabym zacząć na żelu jednofazowym i nie wiem z jakiej firmy a na początek nie chce drogich firm.A co do lamy to słyszałam opinie że nie w każdej lampie żele sie ładnie utwardzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item785075910_zel_jednofazowy_30_g_sun_flower_przesylka_gratis.html ten żel polecam, u tego sprzedawcy kupowałam ale znalazłam u siebie w mieście hurtownie wiec teraz tam kupuje bo mi wygodniej jeśli chodzi o lampę to możesz zwrócić uwagę na to czy jest na dole folia, jak lustro odbija promienie uv ale powiem Ci że nie ma sensu kupować nie wiadomo jak drogiej lampy bo tak na prawdę wielkiej różnicy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne
JA PRACUJE NA ZELACH IBD , SA NAJLEPSZE, DO TEGO BONDER JAKO PODKLAD I WSZYSTKO SLICZNIE SIE TRZYMA, A NABLYSZCZACZ NAJLEPSZY FIRMY YASMIN, POLECAM, WYPROBOWALAM KILKANASCIE ZELI ROZNYCH FIRM I KILA NABLYSZCZACZY I LEPSZYCH NIE ZNAM!!!!!!!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne
JA PRACUJE NA ZELACH IBD , SA NAJLEPSZE, DO TEGO BONDER JAKO PODKLAD I WSZYSTKO SLICZNIE SIE TRZYMA, A NABLYSZCZACZ NAJLEPSZY FIRMY YASMIN, POLECAM, WYPROBOWALAM KILKANASCIE ZELI ROZNYCH FIRM I KILA NABLYSZCZACZY I LEPSZYCH NIE ZNAM!!!!!!!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo ziewczyny
a co sadzicie o zelach Ecscellence?? i chyba Christina? Prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chwale zel IBD , pracuje takze na The Edge niektore panie go lubia niektore nie,kupilam na probe zel Esn budujacy, robilam 2 razy ale nie mam przekonania dla mnie raczej za gesty.prowadze rozmowy ze sprzedawcami w Polsce i na probe sprowadze zel Prestige i Sunflower.o Prestige czytalam ze ma dobra przyczepnosc wiec to sprawdze i podziele sie wnioskami. ciagle szukam zelu doskonalego za dobra cene jesli trafie to dam znac.pozdrawiam kolezanki po fachu. Lindalooe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Tipsiara
HMMM.. nie polecam zestwow allegro najlepiej kupić w jakiejs firmie internetowej ktora zajmuje sie paznokciami.. wyjdzie taniej i to nie bedzie szaajs zlozony w zestw ;]a co do dzziecwzyny ktora niewie na ktora warstwe nalozyc brokat to Brokat nakladamy na pierwsza najmniejsza warstwe zelu i potem do lampy zeby sie utwardzilo i potem nakladamy kolejna warstwe zelu tym razem grubsza .. ;] ktora bedziemy formowac do dobranego ksztaltu paznokcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Tipsiara
HMMM.. nie polecam zestwow allegro najlepiej kupić w jakiejs firmie internetowej ktora zajmuje sie paznokciami.. wyjdzie taniej i to nie bedzie szaajs zlozony w zestw ;]a co do dzziecwzyny ktora niewie na ktora warstwe nalozyc brokat to Brokat nakladamy na pierwsza najmniejsza warstwe zelu i potem do lampy zeby sie utwardzilo i potem nakladamy kolejna warstwe zelu tym razem grubsza .. ;] ktora bedziemy formowac do dobranego ksztaltu paznokcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie też kupiłam taki zestaw i nie jestem zadowolona tipsy odpadają :( dlatego mam pytanie jaki klej kupić żeby tipsy nie odpadywały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie też kupiłam taki zestaw i nie jestem zadowolona tipsy odpadają :( dlatego mam pytanie jaki klej kupić żeby tipsy nie odpadywały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam firmę Nails company można ją zobaczyc w hurtowni kosmetycznej Monimar Podaje adres www.monimar.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×