Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość lababa
czesc wie może ktoś jak zamawiać u anderw 35 prosze o link .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zna któraś z pań produkty firmy evonails? jakie wrażenia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Powiem tak. Jestem kosmetyczką i uczęszczam na różne kursy. Co wiem napewno to to, że jeśli się ma kurs, to można guzik umieć, a te bez kursu więcej umieją od tych z kursem. W szkole kosmetycznej nauczyłam się manicure i budowania paznokcia, żele nauczyłam robić się u dziewczyny, która ma kurs i naprawdę robi przepiękne paznokcie. Płaciłam jej 30 zł za godz. lekcje były indywidualne i naprawdę było warto. Nieraz te po kursie mogą tylko pochwalić się papierkiem, który tak naprawdę mogą sobie tylko w łazience powiesić, bo tak naprawdę niektóre samouki są bardziej zdolne. Pomyślcie nad tym Panie po kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkolwiek
witam, kupiłam na allegro zestaw do tipsow, zele sa takie jak w linku: http://www.perfektnail.pl/sklep,zele,Rozowy_przezroczysty_15_ml,135.html Kupiłam to zeby sie nauczyc, ale co z tego ze nakladam jak po nawet 2 dniach to odpada? Mam wrazenie ze to wina zeli, ktore sa najzwyklej w swiecie nieodpowiiednie. Czy moze mi ktoras poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.jestem po kursie.do robienia paznokci zelowych polecam nails company a z tych tanich i sprawdzonych to z pewnoscia zele silcare. wystarczy wpisac silcare i wyskakuje ich stronka.zele kolorowe,basic czy no name sa idealne.maja super gestosc .ja jestem zachwycona.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie mam doświadczenia w robieniu tispów żelowych bo dopiero się na to skusiłam i zbieram informacje więc chciałam zadać kilka pytań związanych z tipsami żelowymi. kupiłam zestaw na allegro z potrzebnymi rzeczami (lampa 36 watowa) i powinien sie dobrze sprawdzić. Moje koleżanki robią tipsy i do robienia wzorków używają zwykłych lakierów ,nie wiem czy to profesjonalne...ja zastanawiam się czy nie kupić sobie żelów kolorowych. Może podam link http://allegro.pl/item1043946156_zele_kolorowe_nowe_kolory_promocja_neonail.html oglądałam filmiki na YT i tam używano takich żeli do koloryzacji i wychodziły naprawde ładne wzorki. Czy możecie powiedzieć mi coś wiecej o tym? Co jest lepsze? byłabym naprawde wdzieczna. z góry dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie zastanawiałam się nad kupnem takich stępelków. Wypróbuje żele firmy którą mi poleciłaś. Mam nadzieję że się sprawdzą. Dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie. Używając takiego żelu do malowania paznokcia nadal nakładam żel budujący? czy jest on zastępowany tymi koloryzującymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcia 930525
Ja kupiłam na Allegro bardzo dobrą lampe uv do tipsów mam ją od lutego a używałam ją chyba z 7 razy ale mi się znudziła i chcem ją teraz bardzo tanio sprzedać zapraszam do licytacji http://allegro.pl/show_item.php?item=1060536441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moimmmmmm
moim zdaniem od stempelków lepsze są pieczątki konad, łatwe w uzywaniu i piekne równe wzorki które można pokryć żelem lub akrylem i nie przeszkadzają klientce w pracach domowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestrzegam wszystkie forumowiczki przed kupowaniem czegokolwiek ze strony www.naildesign.pl. Obslugujace tam panie sa chamskie, nie odbieraja telefonow a na maile odpowiadaja po 5 dniach. Inne dziewczyny skarzyly sie ze zamowienia przychodza do nich niekompletne. Ze swojej strony zdecydowanie NIE polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny mam do Was pytanie trochę z innej beczki. Odnośnie jakie żele polecacie takie w przystępnej cenie, bo czytam te wszystkie opinie i już zgłupiałam? Używałam z nail desing i z allepaznokcie, ta druga firma to po prostu koszmar żel jest po prostu gumowy nie trzyma się płytki. Myślałam o żelach z Black Prince i Sun Flower co o nich myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeska2221
ech i ach. 3/4 kobiet ktore tutaj pisza(w sprawie przedluzania paznokci) pytaja sie jak zel jest najlepszy...wysatarczy przejsc pare stron do tylu i wszystko mamy. ja jestem zdania ze trzeba probowac samemu. bo jak napisalas np ze zele z allepaznokcie sa dla ciebie fe to ja mowie ze u mnie sprawuja sie jak najbardziej i nie widze w nich jakis wad. takze metoda prob i bledow dojdziesz do tego "zelowego faworyta"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajeczka123
Witam, jestem nowicjuszką w tych sprawach. Mam pytanie do was profesjonalistki. Znalazłam na allegro dwa zestawy. Mogłybyście mi pomóc i doradzić, który jest lepszy. http://allegro.pl/lampa-uv-zele-tipsy-klej-zestaw-do-paznokci-8-new-i1269712844.html http://allegro.pl/zestaw-do-tipsow-lampa-uv-zele-tipsy-mega-promocja-i1267869305.html Proszę o pomoc! Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że kosmetyki z Diamond Cosmetics do paznokci są dobre. Czy któraś z was może kojarzy je lub używa ich ? Sama nie znam się na tym za bardzo a szukam czegoś dobrego, dlatego zależy mi na opinii kogoś kto ma o tym większe pojęcie niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka84
Czytając wypowiedzi, widzę że dużo tu jest takich samouków:) też taka byłam, ale po jakimś czasie zapragnęłam czegoś wiecej. Poszukałam w internecie i znalazłam stronę new- nails. com. Zapisałam się tam na kurs stylizacji paznokci. Jestem z niego bardzo zadowolona. Było miło i bardzo dużo sie nauczyłam od mistrzyń od pazurków :)) Nie żałuję wydanych pieniędzy, jest to inwestycja na bardzo długo i myślę nad założeniem jakiegoś swojego małego saloniku :) Gorąco polecam NEW NAILS ! Ja jestem zadowolona z ich usług :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1027
witam mam mały problem osttnio robiłam sobie tipsy żelowe i po nałożeniu pierwszej warsty żelu włożyłam palce do lampy i doznałam szoku gdyż moje paznokcie i palce przeszył ogromny ból można go opisać do bólu popażonych palców ale po spilowaniu tej warstwy żelu i nałożeniu drugiej warstwy żelu gdy włożyłam palce do lampy już mnie nie bolało. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czemu tak miałam i troche się tym za nie pokoiłam. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWSIEDŹ Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisia:)
kupiłam sobie ten żel naila na allegro, zobaczymy. opiszę wrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisia:)
noszę już 5 dzień żel naila z allegro. jest super. dobrze sie nakłada, nie spływa na skórki, nie podeszło powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekkk
Hej dziewczyny. Kupiłam na allegro zestaw w którym jest lampa z żarówkami 2x7 wat. I teraz martwię się czy ta lampa u ogóle utwardzi mi żel? Jak myślicie? Ogólnie myślałam że będzie lepsza niż 1x9 Wat ale chyba się myliłam. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerianaana
ja mam lampe ze starnailsa, ale nie wiem ile ma watów. dlatego właśnie nie kupuje produktów nieznanych firm, bo później nie wiadomo co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astka
ja tez mam ta lampe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. mam pytanko dotyczące tipsów. od jakiegoś czasu robie sama sobie paznokcie. i ostatnio juz 3 raz z rzedu lamia mi sie szklane lamaly sie w zdloz a te kremowe w szerz,jak robilam 1 i 2 raz bylo ok. a teraz jakas lipa. bo Zel nie odpada trzyma sie mocno ze ho ho klej trzyma strasznie a sie lamia tak jak naturalne znacie moze jakies powody? moze ktoras z was miala podobnie? dziekuje z gory za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. mam pytanko dotyczące tipsów. od jakiegoś czasu robie sama sobie paznokcie. i ostatnio juz 3 raz z rzedu lamia mi sie szklane lamaly sie w zdloz a te kremowe w szerz,jak robilam 1 i 2 raz bylo ok. a teraz jakas lipa. bo Zel nie odpada trzyma sie mocno ze ho ho klej trzyma strasznie a sie lamia tak jak naturalne znacie moze jakies powody? moze ktoras z was miala podobnie? dziekuje z gory za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×