Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Dziewczyny Jaką firme polecacie przy kupnie... hmm... WSZYTKIEGO?? Akrylu, żelu, liquidów, primerów, cleanerów itp. Jakich sprzedawców poleciacie? I czy mógłby mi ktoś przesłać ten instruktarz z akryli, który rozsyłała krwawa mary??? sinnamon@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbiek2312
Proszę nie zapomnijcie o mnie........................:* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość care
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi na temat gabrielle, zastanawiam się tylko jaki żel tej firmy wybrac, do tej pory utwardzałam sobie paznokcie zelem perfect lady właścwie to miałam dwa: podkładowo-wykończeniowy i budujący, teraz jednak postanowiłam wypróbować tipsy, nie wiem jaki żel Gabrielle wybrać. Proszę o pomoc, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiiii
chcialam soe upewnic zele jednofazowe to takie ze mozna do całego zabiegu przedł. pazn. metoda zelowa wykorzystac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są te same lampy, a cena rózni się bo w pierwszej dodatkowo masz gilotyne i cleaner. tą lampe moge polecić bo moja koleżanka ma i chwali sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casscada
Dziewczyny A dajcie namiar na lampe w której można również robić żelki na stopach. Bo taka zwykła to chyba za mała jest, nie? No i czy jest specjalna gilotyna do tipsów "nożnych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalica04
Dzieki behemotka, ja tez ja ogladałam tzn ta twoja lampe, ale z jakim zestawem ja kupiłaś? aha i własnie to chyba na niej mozna robic te tipsy u stóp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego zestawu już nie ma, kupowałam rok temu i płacilam za wszystko 315 zł. był fajny bo nic nie musialam na początek dokupować :) postaram się poszukać tego sprzedawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Behemotka, ja własnie tez słyszałam o tym sprzedawcy duzo niedobrego. Ale lampa jest inna w tym zestawie. Ja chyba zostanę przy jednej z tych moich. Ale jeszcze raz dzieki, pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casscada
behemotka A w Twjej lampie można robic żelki u stóp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
właśnie szukałam opinii na temat żeli gabielle i andrew35, dzięki juz nie boję się zamówic u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któras stosuje sunbloker? Ja zamówiłam własnie u andrew35 i zastanawiam się, czy trzeba go utwardzać, czy tylko jak lakier - pomalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casscada noga spokojnie się tam mieści :) , ale w tej białej lampie też bo moja kolezanka rok temu robiła u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwfiaaa
natalcia ... proponuje zamowic lampe u andrew35 z 3 wyłącznikami pieknie utwardza a nie tak jak w niektorych ze zamiast 3 min musisz trzymac 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam tipsy u andrew35 i nawet nie raczyli odpisac na meila co w takiej sytuacji mam zrobic czy zgłosić to na allegro , bo kupiłam ale oni nie potwierdzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
ircia - a czego Ci nie potwierdzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ci mieli potwierdzić
???? wpłać kase to dostaniesz zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ci mieli potwierdzić
A! i mam jeszcze pytanko do was dziewczęta! - czy któraś z was miała kiedys klej do tipsików od reni-nail??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Natalacia ... to jest dokładnie ta lampa którą ja mam. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Ircia.... wpłacasz kase i na drugi dzien albo za 2 dni masz paczke na jakiego maila chcesz czekac ? z zaproszeniem od Firmy abys wpłaciła kaske :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
A co ci mieli powiedziec.... ja kupilam od firmy Reni Nail klej w pedzelku i ten malutki. Na razie uzywam w pędzelku jest baaardzo wydajny i super jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sylfiaaa nie o to chodzi mieli mi napisac ile bedzie przesyłka kosztowac bo duzo rzeczy zamówiłam i na takiego meila czekałam ale już wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×