Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Edzia23-Lwo
frogus----> tak robilam i robie pazury akrylowe, ale za groma nie moge sobie przypomniec jego firmy. Jest nawet dobry (rózowy- spokojnie mozna wtapiac rozne wariactwa, oprocz srebrnego brokatu- okropnie wyglada:)), mam tez przezroczysty - beznadzieja. Jak dotre do domu, to zerkne i napisze ci jakie to sa firmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
asiatek86 ----> ja ostatnio zrobilam podobnie, tylko pomalowalam lakierem bezbarwnym, na to folia ozdobna i na caly paznokiec polozylam akryl - po kilku dniach pazury zżółkły!! Okropnie to wygląda. Musialam pomalowac je lakierem i walnąć jakies wzorki bo wygladalo jak bym wypalala 40 papierosow dziennie. Nie radze aby pod akryl czy pod zel malowac lakierem. Dobrze ze te pazury robilam samej sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
O kurcze.To chyba nie bede ryzykowac.Dziekuje ci kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
czy firma nailproduct która sprzedaje na allegro to dobry wybór proszę powiedzcie chciałabym sie dowiedzieć czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasemkowaladym
BABKI GDZIE MOGE KUPIC TANI I DOBRY ZESTAW DO ROBIENIA TIPSOW + LAMPA? NA CO ZWRACAC UWAGE ? JAK WOGOLE SIE ROBI TIPSY BO DOPIERO CHCE ZACZAC A NIC NIE WIEM DZIEKI Z GORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guniak
Co sądzicie o lampie UV 9 lub 11 V. Czy są słabsze i czas oczekiwania na utwardzanie żeli jest dłuższy i ile wynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pasemkowaladym, ja tez niedawno zaczęlam i kupiłam sobie zestaw z emmi, lampka bardzo fajna, gilotynka tez ok, co do zeli to nie nastawiałam sie na jakość i szczerze to nie używam go na klientach. Zestaw ten głównie kupiłam ze wzgledu na lampe, bo podobno jest bardzo dobra, na razie nie narzekam. Ale podobno fajne sa tez zestawy z activ. Poszukaj na allegro, znajdziesz tam i jedn a i druga firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz guniak lampki 9 vatt utwardzaja tak samo jak te 4*9 watt tylko ze lampki 9 watt sa malutkie i zmieści sie tylko jeden palec i trzeba uważać aby klientka trzymała w odpowiedniej pozycji palec pod ta lampka, natomiast w lampkach 4*9 watt masz żarówki dookoła i nie zwraca sie już tak dużej uwagi na sposób trzymania reki pod lampa, ponieważ dodakowe lusterka pomagaja rozproszyć efekt naświetlania. Ja mam ta lampke 4*9 watt i jest ok, a ceny w tej chwili nie sa już tak wygórowane i nie ma zbyt duzej róznicy w cenie pomiędzy lampkami 9 i 4*9 watt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozz
Mam pytanko. Mam lampe od nowości 15W, nie wiecie czy można kupić i wymienić żarówkę o większej mocy ? Bo ta prawie wcale nie zgrzewa żelu... Chyba, że to zależy od żeluu? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasemkowaladym
no własśnie znalazłam na allegro zestaw do paznokci tylko nie wiem czy to dobre jest podaję link i prosze o rady http://www.allegro.pl/show_item.php?item=198408561 DZIĘKI ZA STRONKĘ BARDZO MI SIĘ PRZYDA :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasemkowaladym
A i mam kolejną proźbę. Czy możecie mi napisać krok po kroku jak się robi żele z tipsem bo nie znam się na tym wcale a na szkolenie skoda mi kasy skoro będę robić je tylko dla siebie. Taki małay planik krok po kroku. Dzięki dziewczyny jeszcze raz za zainteresowanie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was takie pytanie jak robie kwiatuszki akrylowe i zatapiam koronke to czym mam to wszytko pozniej pokryc ?? Akrylem czy jakimś żelem a może nabłyszczaczem lub lakierem bezbarwnym a może juz niczym ???? Bardzo proszę was o pomoc ... :) :) Pozdróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkowa
czesc jestem poczatkowa w zakladaniu tipsów i mam do was takie pytanie pomożcie mi dlaczego jak ogladam te wszytkie zdjęcia z różnych stronek kazde sa takie idealne a moje sa jakieś takie inne tzn. jak przykleje już tipsa pojawia mi sie pod tipsem klej w formie bialej chociaz jest bezbarwny a do tego jak spiłuję różnice miedzy tipsem a paznokciem to nigdy nie jest ona taka idealna a do tego podejdzie mi gdzies cos baiłego i pozniej nie da sie tego zmyć ani nic :( :( nie wiem co robie nie tak - podpowiedzcie mi prosze .... a na dodatek trzymaja mi sie ok 5-7 dni :( Z góry dzięki za odpwoiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
może4 masz jakis klej do niczego mi sie tak nigdy nie robiło.... a moze tipsa za malo pilujesz i moze podchodza ci pecherzyki powietrza i dlatego tips nie wyglada ladnie:/ to kto mi powie jaki jest dobry akryl ktory nie podchodzi powietrzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
pasemkowaladym----> 1- zmycie ewentualnego lakieru -uzywamy zawsze zmywacza bezacetonowego,zwlaszcze gdy mamy juz tipsy-aceton rozpuszcza tipsy i zwyłkym zmywaczemi mozemy je sobie zniszczyc 2-usuniecie skórek,ja uzywam specjalnego płynu,dokładnie usuwam skórki,wszelkie błonki na płytce 3-DELIKATNE zmatowienie płytki bloczkiem badz pilnikem o gradacji ok.180 4-opiłowanie paznokcia z kazdej strony,paznokiec musi byc króciutki 5-wybór odpowiedniej wielkosci tipsa,nie moze byc za waski ani za szerki,gdy płytka jest krótka,mozna spiłowac kieszonke,by nie zachodziła na cała płytke 6-DOKLADNE ODTUSZCZENIE PłYTKI CLEANEREM 7-naklejamy tipsa wypychajac powietrze,trzymamy kilka sekund,nakładamy duzo kleju wiec jesli wypłynie góra nadmiar,wycieramy suchym wacikiem 8-skracamy tipsa,opiłowujemy go z kazdej strony,spiłowujemy przejscie miedzy naturalna płytka a tipsem, 9-usuwamy pyłki pedzelkiem,mozna znów przemyc cleanerem 10-uzywam zeli 3-fazowych wiec najpierw nakładamy zel podkładowy,nie zalewamy skrórek,zachwujemy odstep w kazdj strony ok 1-2 mm 11-w tym momencie mozna juz nakładac ozdoby,jesli tak to po nałozeniu ozdob wkałdamy reke do lampy potem nie przemywamy i nakładamy gruba warstwe zelu budujacego,rowniez uwazamy by nie zalac skórek i do lampy 12-przemywamy i piłujemy z kazdej strony,usuwamy pyłki 13-nakładamy zel wykanczajacy,do lampy na 2 razy dłuzej ,przemywamy i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
frogus---> sorki, zapomnialam o tobie. Obiecuje ze dzisiaj sprawdze nazwe firmy swojego akrylu i ci napisze. To wszystko przez brak czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pasemkowaladym, moze ci podpowiem z tymi zestawami, ja mam ten z emmi, dokładnie ten sam który dałaś w linku, nie polecałabym ci ten pierwszy tańszy, bo podobno lampka to badziewie. A ja tak jak ci pisałam głównie z powodu lampki wybrałam Emmi, bo podobno sa bardzo trwałe żarówki ( nawet na szkoleniu pracowałam na niej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze pisałs o tym krok po kroku jak robić żele, polecałabym ci jednak szkolenie, ja też myslałam że bez szkolenia dam rade, ale naprawde po szkoleniu jest ogromna róznica, ucza jak trzymać pilnik, jak zbudować super krzywa i naprawde wiele informacji których z takich opisów napewno nigdy sie nie dowiesz. Niektóre firmy organizuja szkolenia razem z zakupem startera, moze na takie sie zdecydujesz, wychodzi to wtedy około 300-400 zł za szkolenie, a wiec jeszcze mozliwa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Od LIZUSKA....kOCHANA SMIALO MOZESZ KUPIC COKOLWIEK OD FIRMY NAILPRODUCT.JA OSOBISCIE KUPILAM ZESTAW DO AKRYLU ,GILOTYNE I JESZCZE PARE INNYCH RZECZY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.JEZELI CHODZI O TIPSY TO CLEAR KUPILAM OD Andrew35 a french od slaydis.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
asiatek--->86 a mam jeszcze pytanko a jak sprawują sie zele z tej firmy nailproduct czy warto dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki jeteście kochaniutkie!!!! Wielkie dzięki za rady, podpowiedzi i plany !!! :-) Jeśli chodzi o zestwy to ten tańszy można kupić w quelle jeśli dobrzepamiętam to za 300 zł więc na allegro się opłaca bardziej ale skoro mówicie że szkoda kasy to sobię odpuszczę. Jeśli chodzi o szkolenia to wiecie niby fajnie bo chętnie poszła bym na takowe ale dla mnie 300 czy 400 zł to kupa kasy! Zawsze coś by się tam skombinowało ale nawet to dużo jak dla mnie. Sam zestaw to już wydatek a ja tak tyko dla siebie chcę robić paznokcie bo na jakieś klientki czy otwarcie swojego biznesu nie mam czasu. Siedzę w domku z 1.5 roczną córcią i to jej poświęcam swój czas a mąż jest kierowcą międzynarodowym także same rozumiecie. Dzięki bardzo jeszcze raz. Wziełam udział w tej aukcji , tej droższej i zobaczymy jak będzie :-) Pozdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze powodzenia pasemkowaladym, mam nadzieje ze dasz rade i ze fajnie bedzie ci to wychodziło, na poczatku troszke trudno bez róznych trików, ale moze znasz jakąs laske manikiurzystke - tipsiare, która by ci cos niecos pokazała, bo na poczatku tak z suchej teorii to naprawde trudno. a tym tanim zestawem naprawde nie zarażaj sie, bo od lampki naprawde duzo zależy, a ta z tego zestawu tańszego podobno zle utwardza, o trwałosci żarówek nie wiem, ale sama jak szukałam lampki to sie na nia natknełam i czytałam opinie o niej i naprawde ne były za ciekawe. Podam ci może stronke do fajnego forum, gdzie jest mnóstwo informacji o tipsach itd. http://www.fryzjer.net/index.php?c=1&sid=6b583827d3f3fb5497d5a6038e08c045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalcia04 - po co mi inne manikiurzystki mam was ;-) :-) i jak dotad radzicie mi super :-) pozdrawiam serdecznie :-) dz za link :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIATEK86
DO LIZUSKA...KOCHANA NIE MAMA POJECIA JAK ZELE BO JA UZYWAM AKRYLU ALE Z TEGO CO PRZECZYTALAM TEZ SA NAWET DOBRE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Mam pytanko.Jezeli skoncze juz nakladac akryl w czym mam wyczyscic pedzelek?????w liquidzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_Frau_
WItam, od jakiegos czasu zakładam akryle i żele i kilka razy spotkałam sie z podobnym zjawiskiem, mianowicie... gdy akryl czy też żel nakładam na tipsa (clear) po zakonczeniu czasami widac różnice tzn widac miejsce doklejenia tipsa do naturalnej płytki... nie wiem czemu sie tak robi.... prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodzia_
Powiedzcie mi dlaczego mam zapowietrzone paznokie :/ ? Za kazdym razem kiedy zakładam tipsy (szklane) widać przez niego jakieś plamki niby klej czy też powietrze nie wiem jak to mogę wam bliżej opisać ... i bardzo szybko mi odpadają jest to w granicach tygodnia chociaż wszytko robię tak jak mam robic , użwam dobrych produktów ... Czy to znaczy że zle przyklejam tipsy ? A może któraś z was mi pomoże i powie jak powinno się dokładnie je przyklejać , jak trzymać i jak nimi kierować . Bardzo proszę was o pomoc , bo już zniszczyłam tyle tipsów , że szok a za kazdym razem jest to samo czyli przez tipsa cos sie przebija i po tygodniu odpada . Z GORY WAM DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI I RADY ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×