Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość beheotka
nie potrzebujesz lampy do akrylu, sam zastyga :) dzieki za fajne stronki, zaraz posprawdzam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggnes
Ja dziś właśnie zrobiłam sobie akrylki i wszystko jest ok, nawet fajnie mi to szło. jeden mały problemik wystąpił - widać dość dobrze różnicę między tipsem a naturalnym paznokciem mimo że był dobrze społowany. Nadmienie, że używałam alrylu białego do frencha i różowego na pozostałą część. Czy jest jakiś sposób żeby tą różnicę zamaskować? Proszę odpiszcie dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
Do mnie jeszcze nie doszedł zestaw, ale może to i dobrze bo przynajmniej nic mnie nie odrywa od pisania pracy magisterskiej :) Agness ten tips przeswituje, czy masz takie jakby zgrubienie w miejscu gdzie konczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniulkA
A powiedzcie mi jeszcze czy do robienia akrylowych kwiatuszkow potrzebuję LIQUD ?? Nigdy nie miałam do czynienia z akrylem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
Witam serdecznie! Przedluzam pazurki metodą akrylową, teraz kombinuję, żeby kupić zestaw żelowy na allegro. Pazurki żelowe wydają mi się ładniejsze! W związku z tym mam takie pytanko, czy któraś z was kupowała jakiś produkt (lampa, żele a może caly zestaw) z firmy ABC International Sp. z o.o. z Warszawy (żele: naildesign). Nie chciałabym kupić jakiegoś szajsu tak tak to moja koleżanka kupiła. Proszę o pomoc, czekam na jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniulkA
Witam :) :) Edzia23-Lwo --- polecam Ci zestaw jaki sama sobie kupiłam i jestem z niego zadowolona jest naprawde dobry, kupowałam u neonails https://ssl.allegro.pl/item194153159_mega_zestaw_lampa_uv_zele_tipsy_gratisy_hit.html ja mam taki zestawik i jestem z niego zadowolona. Jeśli chodzi o kupno u firmy ABC International odradzam osobiście miałam od nich żel i się strasznie sypał jakas tandeta ...a może tylko ja miałam wadliwy towar :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
Asiatek ja zamówiłam ten sam zestaw w środę i do tej pory go nie ma :( Jakby się pojawił to dam Ci znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
A do mnie dotarła sonda :) ale fajniusia!!!!!!!!!!!!!! frenczyka sie suuuuuuuuuuper robi ;) polecam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przede wszystkim. Gdzie kupowałaś sondę?Mogłabyś podać linka?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
KiniulKA ----> dziekuje Ci bardzo za pomoc. Watpie abys tylko ty jedna miala wadliwy towar - pewnie mają dandetne te produkty. Pozdrawiam serdecznie was wszystkie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc 3
dziewczyny prosze o pomoc, założyłam ostatnio tipsy u kosmetyczki, ale bolał mnie palec kilka dni, sama spiłowałam tipsy i okazało sie że zrobił mi się chyba grzyb na paznokciach bo są kawałek (od góry) takie brązowawe i takie jakby odłaziły :( co brać na to żeby szybko paznokcie wróciły do zdrowia :( aż żałuję że zmieniłam kosmetyczke, chyba wogóle już zrezygnuje z tipsów na przyszłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
Może jakąś maść kup w aptece, albo udaj się do dermatologa. Niezłą masz kosmetyczke. Straszna baba!! Narzędzia się przecież dezynfekuje! Nie rezygnuj z tipsów tylko z niej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc 3
juz się boje zakładać cokolwiek na paznokcie :( najgorzej że ręce wyglądają teraz okropnie, jakby były brudne pod paznokciami. mam nadzieje ze szybko to się wygoi, dostałam taki płyn w aptece do smarowania pędzelkiem 2-3 razy dziennie o nazwie Acifungin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
Ma ktoras z was instrukcje do robienia kwiatkow akrylowych badz zelowych? Jak to sie robi? One są cudowne. Czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniulkA
Edzia23-Lwo ====> tutaj jest pokazany sposób robienia kwiatuszków. http://www.youtube.com/watch?v=f-gUjmdnBSg&mode=related&search= metodą akrylowa ..., żelową niestaty nie mam :( a sama bym chciała ... a jesli chcesz jeszcze motylka to podaje link http://www.youtube.com/watch?v=vpakkLV3D6k&mode=related&search= tez wychodzi ślicznie - próbowałam :P :) Pozdro wszytkim :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
DO BLUMCIA..Dobrze kochana.Jak dostaniesz ten zestawik to napisz mi czy jest dobry bo ja mam go na allegro ciagle w obserwowanych i nie wiem czy kupic.W sumie slyszalam ze podobno jest ok....ale zobaczymy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
Zestaw przyszedł dzisiaj. Nie mam czasu bo piszę prace magisterską, ale zrobiłam sobie dwa paznokcie (ja kupiłam ten akryl żeby utwardzać naturalną płytkę). Rozprawadza się ładnie, miałam małe zastrzeżenia do pedzelka, ale na pewno dokupie inny. Śmierdzi to okropnie, ale widocznie tak ma być. Myślę, że spokojnie możesz kupić :) Powiedzcie mi tylko czym ja mam wypolerować ten akryl jak spiłuje już nierówności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka24
do ASIATEK86 hej,ja wlasnie kupowalam zestaw startowy od nailproduct,dokladnie ten sam i mozesz spokojnie go zamawiac gdyz za ta cene naprawde warto.jestem zadowolona wszystko bez zarzutow.PS uzywam go juz kilka miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Do czarnulka 24..Dziekuje kochana :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość say say say say say
Hej Kobietki,marze od dawna aby zająć sie paznokietkami,nakładac tipsy,wydluzac :D Od dziecka kochałam malowac komus paznokcie,od dawna zdobie kolezankom paznokcie na rozne okazje bo twierdzą ze robie to rewelacyjnie...Mam małe pytanko do was,czy ciezko mi bedzie obeznac sie w wydluzaniu paznokci?w nakładaniu akrylu itp itd ????? Porsze o odpowiedz:) Z góry ślicznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
say jesli lubisz to robić to nauczysz się szybko, ale najlepiej zapisz się na jakis kurs bo inaczej łatwo można komuś zniszczyć paznokcie :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc 3
witam ponownie byłam u lekarza i okazało się że to nie grzybica paznokci ale zniszczone mocno paznokcie :( Say Behemotka ma rację, lepiej idź na kurs bo ja byłam u kolezanki kilka razy a dopiero teraz u kosmetyczki i efekt taki że paznokcie prawie same odchodzą od palca :( nikomu nie życze takich pazurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggnes
Do Blumccci Jeśli chodzi o tipsy to nie ma żadnego zgrubienia tylko prześwituje on pod warstwą akrylu. Poza tym jest wszystko ok, tobie też życze udanego "tworzenia" pazurków, bo ja już obmyślam kolejny wzorek mimo, że paznokcie nie mają jeszcze tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
Dziewczyny dlaczego akryl jest taki matowy i sie nie blyszczy? Co robię źle? Czym mam go wyporelowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
KiniulKA---> dziekuje Ci slicznie! Bardzo mi pomoglas:) Teraz to bede tworzyc cudenka na pazurkach!:) Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!Czy któraś z was pracuje na żelach sun flower?Ja kupiłam i niestety coś mi się z nim dzieje.Strasznie sie zapowietrza.Dziewczyny noszą tipsy nim zrobione 2 tygodnie a nigdy wczesniej na innym tanszym zelu tak sie nie działo.Dla porownania zrobilam jedna reke zelem sun flower a druga emmi nail i ta reka zelem sun flower po 2 tygodniach zapowietrzala sie a druga w porządku?Czy któraś mi coś doradzi?Obie ręce zrobiłam tak samo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
mam pytanko odnosnie tej prezentacji od oli m czy ta prezentacja dziala bo u mnie cos nie bardzo nie moge jej obejrzec prosze jesli mozecie podac jescze raz linka lub powiedzcie czemu nie mozna tego zobaczyc z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×