Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moon

Aktualne WYPRZEDAŻE

Polecane posty

Gość nie wiem ale chyba tylko
męskie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no właśnie, widziałam te jeansy ale są do niczego, brzydkie jak noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w H&M są przecenione niektóre ciuszki i jakaś pojedyncza biżuteria, ja kupiłam dziś bluzkę kopertową wiązaną a\'la kimono, wcześniej kupiłam z tej serii w turkusowo-brązowe pasy, a dziś w takie listeczki w kolorach niebiesko-zielonych, przeceniona była o 50%, więc dałam za nią 19,95 (tym samym za poprzednią zapłaciłam 39,90....) a uwielbiam tego typu bluzki :) w Cubusie kolekcja letnia została podzielona na sekcje: 10zł, 20zł, 30zł są fajne topy i spódniczki frotte, jakieś t-shirty, itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś część kolekcji letniej została podzielona na części, są wieszaki, gdzie ciuszki kosztują 10złotych (t-shirty, i jak ktoś lubi topy frotte wiązane na szyi w różnych kolorach, wg mnie fajne na plażę :) są też ubrania po 20zł - topy, sukienki frotte identyczne jak te topy też z wiązaniem na szyi, spódniczki frotte i z takiego materiału jak robią koszulki polo :) i też ładne topiki z dzianiny a\'la tuby :) i jest sekcja za 30złotych - jakieś spodnie, spódnice, itp jest też chyba przecena na bieliznę i stroje kąpielowe, bo babeczki tam buszowały pomiędzy wieszakami :D dla zainteresowanych jest też przecena na ciuszki dziecięce - ja swojej chrześnicy kupiłam bajeczną spódniczkę w różowe kwiaty i niebieską sukieneczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe szczęscie że
a w top secret przy zakupie spodni koszulka za 1 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Croopie zbieramy bilety- jeden bilet to zakup za conajmniej 50 zeta, 4 takie bilety przy zakupie powyżej 100 złotych dają zniżkę 50 złotych... Ważne chyba do końca października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promod ma fajną wyprzedaż
:) kupiłam torebkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W carry 30-50% taniej na kolekcję wiosenną w promodzie byłam wczoraj, ale taki tłum że zaraz wyszłam... a w reserved kantują: zauważyłam na kurtce metkę -50% od ceny wyjściowej, przeceniono ją na 99 zł, a pod spodem była stara cena 169 zł :( nie podobają mi się takie praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosze1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossa_
W Promodzie jest wyprzedaż i kolekcję podzielono na przedziały cenowe po 39 zł, 49 zł, 79 zł, 99 zł, 129 zł ale jak zwykle brak rozmiarów i to już na samym poczatku wyprzedaży - wkurzają mnie tym nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już letnie wyprzedaże są
w -new yorker -camiou (czy jak to sie pisze :) ) -promod -cropp town -reserved Reporter ma tylko jeansy dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ap81
A jutro tzn. 24 czerwca w Yves Rocher wszystkie kosmetyki są 50% taniej!!! Słyszałyście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słyszałam
ale dzisiaj sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boutique też na co nieco
ma obnizki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trochę odbiegnę od tematu, bo rozmawiamy o ubraniach, ale w rossmanie jest pomocja maybelline - kupiłam tusz sky high cueves za niecałe 13 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plama plama
z IR ro prawda oprócz serii natural (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 1 lipca
w wola parkwyprzedaże do - 70% na letnie ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkasia
jaka obniżka jest teraz w sklepie carry?powiedzcie kochane.dzięki z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - 50 wybrane artykuły
była jeszcze w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 40 30
50 40 i 30 % na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reporter ma do 50
%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluma
w house do -55%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w top secret są wyprzedaże
a także w vero moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dwa miesiące temu upatrzyłam sobie w Zarze bluzkę - kosztowała 99,00. Wczoraj idę do sklepu - cieszona, bo z daleka widzę, że wyprzedaż i co? Bluzka jest tylko, że nadal kosztuje 99,00 a cena przekreślona to 125 zł!!! !!! Oglądając inne ciuchy odniosłam wrażenie, że bardzo dużo z nich podrożało, żeby stanieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba coś ci sie pomyliło...
w Zarze nie przekreślają cen (tak robią np w Promodzie), a nalepiają nalepeczkę z nową ceną na papierową metkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×