Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Awionetka

Oswiadczyl sie. Zgodzic sie czy nie?

Polecane posty

Gość perla przed wieprzem
a ja nie jestem głupia a mój nik mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla przed wieprzem
dobrze , kupię sobie dixie chicks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
hahaha awionetka ales ty pusta dziewczyno...zycze ci zebys poznala super przystojniaka który bedzie cie zdradzal na prawo i lewo...glupia cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13456666
gdbys go tak rzeczywisice kochala to nawet jego wyglad bylby dl;a ciebie niewazny...w samej twojej wypowiedzi odrazu widac ze sie wachasz a raczej nie chcesz zaniego wyjsc i szukasz poparcia tutaj..a wiec ja cie popiram nie wychodz za niego...zawsze bedzuie cie w nim cos draznilo...pomysl jaki sie zrobi za kilka kilkanascie lat..zestarzeje sie..bedzie gorzej wygladal..wiem ze wyglad to nie wszystko..ale facet pzredewszystkim musi pociagac swpoja kobiete....moze byc i nawet brzydki ale dla ciebie musi miec to COS!!a jak widac ty sie wachasz nawet nie wyobrtazasz sobie was na jakims przyjeciu wiekszym....takze radze sie zastanowic....:)zebys potem nie zalowala....a jak wiadomo w malzenstwie sa rozne chwile lepsze i gorsze...a ciebie moze on zwyczajnie w swiecie zaczac draznic...i co wtedy??rozwod..moim zdaniem jesli teraz nie jestes pewna w 100% czy chcesz za neigo wyjsc to nie powinnas sie godzic..sam fakt ze napsialas o tym na forum....nie oszukuj sama siebie .....zyje sie raz i kazdy ma prawo przeczyc je tak jak chce ....spot,asz jeszcze niejednego faceta....moj facet tez nie jest przystojny i dlategop cie rozumie..wiecznie porownuje go z innymi wyganiamna silownie ale to i tak nic nie daje...nie zrobi z niego kogos kim nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę...
Jeśli masz nawet odrobinę wątpliwości - zaczekaj, zastanów się. Radzę z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny? szkoda czasu i słów na Awionetkę...łopatą nikt jej do głowy rozumu nie nawrzuca, a jeśli to prowokacja (co wydaje mi się najbardziej prawdopodobne), to tym bardziej szkoda klawiatury:D jedyne co mam tej pani do powiedzenia to ===>>>> kobieto lecz się na nogi, bo na głowę już za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awionetka
Szkoda ze jestescie tak malo tolerancyjne. Jak ktos by sie mnie zapytal o cos takiego, to bym nie szczekala jak wy teraz. Co mam zrobic jak tak naprawde mysle? :-0 Spotkalam sie dzis z nim, bylismy na miescie, kupil mi pare rzeczy znowu, (ale nie powiem co bo bedziecie sie smiac zaraz) i pytalk czy juz sie namyslilam. I co mialam powiedziec. Powiedzialam ze jeszcze nie. Im dluzje o tym mysle tym bardziej wiem ze on jest fajny i za to go kocham ale na slub to on jest za brzydki poprostu. Z drugiej storny, zawsze to oszczednosc pieniedzy. Gdyby nie on wielu rzeczy bym nie miala a tak mam ;-) Wiec mozna powiedziec ze jestem z nim tez na wzgledy praktyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ci powiem
wiesz masz jakis dziecinny problem! Ja mam faceta ,powiem ze tez jest gruby,niezbyt przystojny,panienki sie za nim nie ogladaja,nie jest jakis z katalogu,nie dba o siebie tzn o to,aby poprawic swoja sylwetke!Ale ja go kocham takim jakim jest!Jestem z nim szczesliwa,on ze mna tez.Jestem w nim zakochana i to sie liczy njabrdziej!Milosc nie wybiera!I na pewno jakbym miala okazje zostawic go dla innego bardziej atrakcyjnego to nie zrobilabym tego,bo wlasnie jego kocham najbardziej! A poza ty po co mi jakis atrakcyjny facet za ktorym beda latac panienki?Juz takich mialam!A ten jest tylko moj:) Jakby moj mi sie oswiadczyl na pewno bym sie nie zastanawila,bylabym szczesliwa!A co mnie inni obchodza?Czy oni beda z nim isc przez cale zycie? Moja rada zastanow sie czy go na prawde kochasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie sie wkręcać
w te prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanko
ta "głupia" to jest naprawdę niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pękam ze śmiechu
cytat autorki który poprostu powalił mnie poraz kolejny juz. Im dluzje o tym mysle tym bardziej wiem ze on jest fajny i za to go kocham ale na slub to on jest za brzydki poprostu ZA brzydki poprostu, nos zludzie ni ekumata? on jest poprostu na slub za brzydki a ona za piekna..... a jakby była nasza utorka na wózku inwalidzkim? ciekawe co by zrobiła, modliłaby sie by ten jej brzydki grubas tylko nie uciekła. egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
Nie nie i jeszcze raz nie!!!!! Wątpliwośći = będziesz tego żałować!!!! Będzie lepiej dla niego jak teraz powiesz pa i skończysz to lub jak nie chcesz kończyć bo jak to ujęłaś ma dobrze płatną pracę powiedź mu aby poczekał bo to dla Ciebie za szybko :O Generalnie ja Was nie widzę, jeśli Ty piszesz jak pokazać się z nim między ludzmi :O to okropne!!!! Za każdym razem będziesz miała manie mniejszości, że inne mają facetów z Twojej bajki a TY stoisz koło faceta na którego normalnie nawet byś nie spojrzała. To dziwne, że wogóle jesteś z takim kimś. Jakbym była na Twoim miejscu nawet bym nie zaczynała, bo nie potrafię udawać i nie wyobrażam sobie całować kogoś kto absolutnie nie podoba mi się. To dla mnie chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
A poza tym może chciłaś ponabijać się z człowieka a on po prostu zakochał się w Tobie!!!!! Egoistka to złe słowo. Jesteś masochistką!!!! Bo nie dość, że orażasz go tu, to co dopiero robisz i mówisz swoim koleżankom na jego temat :O po co z nim jesteś jak Ci się nie podoba!!! A co to znaczy, że NAWET go kochasz???? Tego NAWET nie rozumię!!! Czemu ranisz człowieka, który mimo Twoich wad Cię kocha bez żadnych nawet itp... To nie w nim jest problem tylko w Tobie. A może on powinien się wstydzić pokazać z Tobą w publicznym miejscu????!!!! Zastanów się nad sobą i swoim postępowaniem. To nie jest atak na Ciebie to głos rozsądku!!!! Zimny prysznic abyś to przemyślała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awionetka
Ktos tu napisal, co by bylo jakby on byl na wozku! Powaznie to pisalas? chyba jeszcze cenie na tyle siebie i swoja osobe zeby zaslugiwac na kogos normalnego i lepszego czyli zdrowego. nie jestem jakos specjalnie wybredna, no ale koles na wozku to lekka przesada. Nie bede z bylekim! Trzeba sie cenic dziewczeta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierze w te brednie
które tu wypisujesz. Nie wierze, że są na świecie takie pustaki pozbawione mózgu!! Nie wierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
ktos napisał jakbys ty była na wózku a nie on kobieto. pewnie błagałabys by był z toba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awionetka ---> pekam ze smiechu napisala co by bylo gdybys ty byla na wozku poza tym dziwie sie tym wszystkim co pisza komentarze, bo to taka jaskrawa prowokacja, ze nie ma co komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokejszon
I jeszcze nie udolna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko mojaaaa
"Jest wiele takich par co sa ze soba z litosci, a najwazniejsze ze sie kochaja." Tia. A woda jest sucha :P Albo są se sobą z litości ALBO się kochają. Miłość nie jest równa miłości :O A ten tekst o wózku... normalnie NO COMMENT :O Ciekawe czy myślałabyś tak samo gdybyś stała po drugiej stronie... Jesteś dla mnie zerem dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
tez mi sie wydaje ze to prowokacja albo jakas nieczuła pusta dziewucha, żal mi tylko faceta , czy on jest z nia bo jest ładna i nie wstydzi sie on pokazac ze znajomymi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dottoressa
głupia jesteś , o ile to w ogóle prawdziwy problem , a nie jakaś podpucha - już abstrahując od uczuć tego gościa - jak chcesz być zadowolona ze swojego życia , to poszukaj sobie lepiej jakiegoś pięknego , bogatego , dobrego , tacy też są - nie każdy piękny człowiek jest rozwydrzony i nie każdy brzydki jest "dobry" (nazwijmy to tak w uproszczeniu); jak jesteś taka wspaniała , to nie bedziesz miała z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awionetka
Wlasnie nie chce innego narazie. Jak bedzie piekny i wysportowany, to napewno zacznie mnie w koncu zdradzac, zreszta same tak powiedzialyscie. A ten przynajmniej mnie nie zdradzi, bo go pewnie i tak by nikt nie zechcial. Wiec nie musze sie bac jak inne dziewczyny...Hm, moze to nie taki zly pomysl z tym slubem w takim razie. Sama juz nie wiem. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja czy nie...
a jednak prowokacja tak jak myślałam. Ciesz się nim nadal - wkońcu wszystko ci kupuje - na przyszly raz niech ci gumowy młotek kupi, wiesz po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana z tego co psizesz ewidentnie go nie kochasz i nie bede cie oceniac , ani gdybac czy to prowokacjia bo to bez sesnu - miłość nie zna litości, nie patrzy na wyglad a tym bardziej na to czy ktos chodzi na swoich nogach czy jedzi wozkiem, czy jest w spiaczce czy nie. nie wychodz za niego - zasluguje na kogos kto go pokocha NAPRAWDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no ludzie... PROWOKACJA... \"chyba jeszcze cenie na tyle siebie i swoja osobe zeby zaslugiwac na kogos normalnego i lepszego czyli zdrowego. nie jestem jakos specjalnie wybredna, no ale koles na wozku to lekka przesada. Nie bede z bylekim! Trzeba sie cenic dziewczeta!!\" CZY NAPRAWDĘ MYŚLICIE, ŻE KTOŚMÓGŁBY SIĘ ZAKOCHAĆ W OSOBIE KTÓRA WYPISUJE TAKIE GÓWNIANE BREDNIE??? a CO DO AUTORKI POSTU... IDŹ SPAĆ... bO MASZ 15 LAT ZAPEWNE I BAWISZ SIĘ LUDŹMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...pekam ze śmiechu
znajdz sobie innego lepiej, poco ci taki gruby oblesny facet , który sie poci w łózku i jest dobry? nielepiej mniec pięknego i wysportowanego który czasami dla andrenalinki ciebie zdradzi czasem walnie w łeb(pusty zaznaczam więc bólu nie będzie). Masz arcję awionetko, nie przyjmuj oswiadczyn(oczędz cmu tego), poszukaj lepszego !!błagam tylko nie zeń się z tym grubasem (moze jakas inna kochana istotka bedzie z nim szczęsliwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
a jaki on tam bogaty, on poprostu ma prace czy za 900 zł czy 2000 zł ale ma a ona pewnie studentka bądz bezrobotna goła i ciagnie od niego na rzeczy , kupuje jej i to jej imponuje.szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co się jeszcze
tak podniecacie tym topikiem? prowokacja została wykryta, autorka zwiała. tylko wy go podnosicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awionetka
Co to znaczy ze prowokacja zostala wykryta a autorka zwiala? Po pierwsze nie jest to zadna prowokacja, tylko fakt autentyczny, a po drugie nie moge przeciez byc non stoper na forum. Mam tez swoje zycie, prawda?? A co do tematu - moj narzeczony nie zadaje mi juz pytania o slub :( Szkoda troche bo to bylo mile. Czy on zrezygnowal? Czy on juz mnie nie kocha? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×