Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiiiiiiiiiki

ostuda

Polecane posty

Gość bastka79
Czy Gossard jest jeszcze uchwytna ??? jeżeli wysyła informacje na e-maile odnośnie tej maści to prosiłabym i na mój też wysłać ( dziękuję też jeżeli ktoś mi prześle kto takiego e-maila otrzymał ) : beti48@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdbjdb
cześć, gossard, proszę pomóż i podaj namiary na lekarza i dokładną nazwę maści, nic mi nie pomaga, jestem zrezygnowana, zrozpaczona i żyć się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atka109
gossard jeśli to możliwe to proszę o informacje na email: atka109@interia.pl na temat lekarza i maści jaką stosowałaś , która skutecznie pozbyła Cię problemu paskudnych plam. Błagam pomóż, bo już brakuje mi sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalir
Ja również będę wdzięczna za info na temat tej cudownej maści. jolad71@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jeśli ktoś ma namiary na tego dermatologa z Koszalina lub na ten cudowny lek o którym pisała Gossard to proszę o info na e-mail:monia_sikorka@tlen.pl. Pomóżcie wyglądam i czuje się z tego powodu strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nie jestem ze swoim problemem sama.. Ja dostałam te plamy od tabletek antykoncepc. które połączone ze słońcem dały skutek jaki dały.. Jestem załamana ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1977
doGossard pomocy z plamami poprosze o kontakt izabela-1977@o2.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogunia69
proszę o informację dotyczącą maści na ostudę RATUNKU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogunia69
PROSZĘ O RATUNEK GOSSARD PROSZĘ O MAŚĆ NA OSTUDĘ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna69
proszę o inf. dotyczące maści na ostudę na mail:bogumilaserafin@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna609
P roszę Gossard o maść ma ostudę.Dziękuję!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna609
P roszę Gossard o maść ma ostudę.Dziękuję!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM JA TERZ MAM TEN SAM PROBLEM I OD PÓŁTORA MIESIĄCA SMARUJĘ SIĘ KURACJĄ WYBIELAJĄCĄ ZIAJA ,EFEKT:PLAMY NA TWARZY POJAŚNIAŁY I SIĘ SKURCZYŁY TROCHĘ,ZAŚ OD TYGODNIA STOSUJĘ MAŚĆ MONOBENZONE ,EFEKT MA BYĆ WIDOCZNY PO MIESIĄCU,DALEJ SMARUJĘ SIĘ ZIAJĄ BO KREM NA DZIEŃ JEST Z FILTREM 20.MI TERZ GOSSARD PRZEŚLI INFORMACJE NA TEMAT TEJ MAŚCI ,DOBRZE MIEĆ COŚ W ZANADRZU garbowska.a@interia.pl , Z GÓRY DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna69
Monobenzone jak dla mnie słabiutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie ta maść wogle nie istnieje ,inaczej gossard podałaby sklad od razu na forum. Ja zaczełam do ziaji i monobenzanolu stosuję codziennie peeling ,wcieram go mocno w przebarwienia czasami nawet trochę boli ale efekt jest.Plamy mocno rozjaśniły się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona AVONEM
kochane jestem tylko i wylacznie klientka AVONU nic nie sprzedaje i nie w tym celu chce namowic was na zakup serum rozjasniajacego wlasnie z AVONU...kochane stosuje go juz 1,5mc regularnie co wieczor choc nawet jeszcze nie pora na kremy rozjasniajace ale slonko bylo dosc slabe i postanowila zaczac wczesniej kuracje a wiec polecam tem produkt ja osobiscie juz 5lat mecze sie z tym swinstwem i powiem szczerze ze po tym czasie zauwazylam ogromna roznice skory uzywalam juz wszystkiego co bylo mozliwe tansze i drosze maski mikrodermabrazje o nic ...a avon moge przyznac pomaga codziennie wieczorem nakladam serum na cala twarz nie punktowo tylko normalnie jak krem i ja juz teraz z dnia na dzien widze coraz lepsze efekty jestem szczesliwa z tego powodu bo to cholerstwo spedzalo mi sen z powiek!!!!!!!!!!!!!!!polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1965
Pij mumio. Wyleczyło bielactwo to i tu może pomoże. o leku mumio poczytaj w internecie. polecam. ania.bania1965@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malunia1
Ja od wczoraj zaczęłam pic i smarowac twarz czystym kolagenem. Nie w postaci masci ale w płynie.. Mam nadzieje ze szybko doczekam sie efektu. Jak mi pomoże to ogłosze Wam na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna69
polecam żel neastraty SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka98
Witam Gossard mam prośbę napisz prosze nazwę tego dermatologa w Koszalinie :) dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka98
Witam Gossard mam prośbę napisz proszę nazwę tego dermatologa z Koszalina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka98
Tylko prosze nie wysyłac na tamten adres mailowy ponieważ jest nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jeśli ktoś chce wypróbować cosmelan 2 , to mam na sprzedania 1/4 słoika, nie mogę go dalej uzywać, gdyz jestem w ciąży cena 100 zł niika@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia150
Witam Was. Mam również plamy,ale nie jest tak okropnie jak rok wcześniej,ogólnie moje obrzydliwe plamy pojawiły się około 3 lat wstecz,ponoć to skutek uboczny tabletek antykoncepcyjnych,bo odkąd zaczęłam je brać to i plamy zaczęły się pojawiać,dodam że uczęszczałam na solarium. Robiłam wszystko by ich się pozbyć,czyli stałe wizyty u kosmetyczek,pilingi,kwasy,kremy i przyznam że prawie się ich pozbyłam,bo jedynie została mi maleńka prawie nie widoczna na czole,równocześnie nakładałam na dzień krem z filtrem 50 i fluid z filtrem,no niestety 1,2,3, maj tego roku był upalny i pomimo podwójnych filtrów ponownie jestem w brązowych plamach,cała kasa na te wszystkie zabiegi kosmetyczne poszła na marne,dodam że ciągle używam fluidu bardzo kryjącego,chodzę w tzw.masce,co dla mnie jest nie komfortowe i okropnie się z tym czuję,ale wolę to niż chodzić z widocznymi plamami.Po tym lecie miałam w planach i w ostateczności pójść na ten zabieg Cosmelan,choć drogi to uważałam że warto,że to w sumie bezcenne,ale teraz przeczytałam że któraś z was zrobiła i plamki ponownie się pojawiły,więc jednak nie warto. W związku z tym również proszę GOSSARD o wysłanie mi składu leku ( lalunia150@gmail.com ),bo czuję się jak oszpecona choć wiem że ten problem jest niczym w porównaniu z problemami innych ludzi,ale jak by nie było dążymy do pewnej doskonałości bo świat jest taki a nie inny. A może prościej będzie podać skład leku na forum i mieć święty spokój? Jeszcze jedno,żeby tylko głupio i durno to nie zabrzmiało,nie sądziłam że tak wiele osób ma problemy z plamami.Napiszcie dziewczyny czy tak jak ja nakładacie fluid bardzo kryjący żeby się zamaskować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania83
Nie dajcie się namówić na drogie kremy, zabiegi, peelingi, czy ziółka od naciągaczy na forach. Sporo wydałam na zabiegi u kosmetyczki i kremy wybielające, nic nie pomogło. W końcu dermatolog przepisał mi taki lek robiony, kosztował może około 8 zł. W składzie jest 2% kwasu salicylowego i, bodajże, wazelina. Jego wadą jest to, że jest strasznie tłusty, więc stosowanie na dzień, pod makijaż, odpada. Z tego powodu w aptece kupiłam inny płyn, właśnie też z kwasem salicylowym. Smaruję tymi dwoma specyfikami plamy 2 razy dziennie. Po około 1,5 m-ca znacznie zjaśniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur_czak
Przebarwienia pojawiły się u mnie bez leków hormonalnych, ciąży, nadmiernego opalania - za czym nie przepadam, czy problemówz wątrobą. Mam je od 4 lat. Dwa lata temu zrobiłam zabieg cosmelanem. Pieniądze wyrzucone w błoto. Fakt fajny efekt na chwilę. Potem kapelusze i kremy z filtrem nawet zimą i nic. jest gorzej niż było. Do tego cosmelan powoduje łuszczenie się skóry - powodzenia w porannym makijażu przed praca . Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania83
Mnie to dziadostwo trochę zbladło, od pewnego momentu nie widzę efektów. Musi być na to jakiś sposób. Pewnie prostszy (i tańszy!) niż myślimy i mamy go pod ręką. Zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossard
Cześć dziewczyny przepraszam za długie nieodzywanie się , nie miałam pojęcia , że będzie taki odzew. Otóż lekarz nazywa się Gorlach Roman i przyjmuje Rynek Staromiejski 4 lok. 13 Koszalin , tel. 0 94 342 67 01 . A co do maści to niestety nie znam składu , on poprostu wypisuje receptę ze składem , i to robią w aptece obok jego gabinetu . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×