Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosek...czerwony

wiecznie czerwony nos...wyglądam jak rudolf..pomocy

Polecane posty

Gość MeNKAa
ja mam ten sam problem. maskuje go fluidem od paru lat. wcześniej mi to nie przeszkadzało no ale teraz jestem w wieku dojrzewania i wszystko mi przeszkadza;) ja mam juz dość smarowania sie tymi fluidami;( mama obiecala mi ze pojedziemy do odpowiedniego lekarza. chcialabym sie dowiedziec czy sa szanse zeby lekarz usuna mi te krwinki, czy jestem jeszcze za młoda? (mam 15 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1369
a czy ktoś próbował kremów do cery wrażliwej a nie naczynkowej mam ten sam problem i kremy na naczynka nie pomagaja mi wogóle a po niektórych jeszcze bardziej cera sie czerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
MOŻESZ BYĆ UCZULONA NA NIEKTÓRE SKŁADNIKI JAKIE ZAWIERA TAKI KREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
MYŚLE,ŻE SKORO MASZ 15LAT TO DOBRZE UDAĆ SIĘ DO DERMATOLOGA BY ZALECIŁ KURACIE LEKOWĄ,JEŚLI MASZ PROBLEMY DODATKOWO Z TRĄDZIKIEM.A PRZY OKAZJI MOŻESZ ZASIĘGNĄĆ PORADY DOTYCZĄCEJ DOBORU ODPOWIEDNIEGO KREMU DO CERY NACZYNKOWEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CZERWONIUTKIEJ KULKI
czy można zbadać na co się jest uczulonym ,chodzi mi o te składniki kremu , pozdrawiam i proszę oodpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeNKAa
a usuwanie laserowe? dużo czytałam o tym w necie i wiem że raczej nie ma po tym powikłań i że co do wieku to nie ma takich granic. nie wiem tylko ile może to kosztować. moż ektoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
PEWNIE MOŻNA ZROBIĆ TESTY NA CO JEST SIĘ UCZULONYM,JA PRÓBOWAŁAM RÓŻNYCH KREMÓW I SAMA SPRAWDZAŁAM CZY MNIE UCZULAJĄ.NIEMOGĘ STOSOWAĆ KREMÓW Z WYCIĄGIEM Z KASZTANOWCA TAK WYWNIOSKOWAŁAM.DUŻO KREMÓW DO CERY NACZYNKOWEJ ZAWIERA TEN SKŁADNIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
KOSZT ZABIEGU ZAMYKANIA LASEREM ZALEŻ OD ICH ILOŚCI,ALE TAK OK.300ZŁ ZA ZABIEG,A POWINNO SIĘ ZROBIĆ SERIE 3 ZABIEGÓW W ODSTĘPIE MIESIĘCZNYM BY BYŁ EFEKT.POWINNO SIĘ TO ROBIĆ CO ROKU,NIESTETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CZERWONIUTKIEJ KULKI
a jaki dla Ciebie krem jest najlepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
A jesteście pewne że to nie trądzik różowaty albo toczeń?(obydwie choroby objawiają się zaczerwienieniem nosa i okolic po np. gorącym posiłku, ostrych daniach, w zimnie i upale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
DLA MNIE NAJLEPSZY KREM FIRMY SVR RUBIALINE I IWOSTIN KREM REDUKUJĄCY ZACZERWIENIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
TRĄDZIK RÓŻOWATY POJAWIA SIĘ DOPIERO W PÓZNIEJSZYM WIEKU,ALE ŻEBY GO NIE MIEĆ DLATEGO TRZEBA DBAĆ O NACZYNKA. BO TRĄDZIK RÓŻOWATY TO STAN ZAPALNY NACZYNEK A NA TO NAJLEPSZY JEST ROZEX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza metoda usuwania poszerzonych naczynek na twarzy to usuwanie laserowe. Stosujemy urzadzenie IPL lub laser NdYag. Zabieg jest skuteczny zarowno przy poszerzonych naczynkach jak i przy rumieniuczy tradziku rozowatym. zapraszam na www.drpernak.pl po szczegoly, lub pytania na blog.drpernak.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
MOŻE I LASER JEST NAJLEPSZĄMETODĄ,ALE I TAK NIE DAJE 100% USUNIĘCIA PROBLEMU.SZCZEGOLNIE GDY NACZYNKA SA BARDZO KRUCHE I CIENIUTKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1369
najlepiej to się nie przeglądac w lustrze i zaakceptować taką cerę bo nic nie pomoże aby twarz była blada ale z drugiej stony pomyślec to będzie coraz gorzej jak nie będzie się dbało o nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
NIE MA RADY TRZEBA JĄ ZAZKCEPTOWAĆ,ALE TO BARDZO KRĘPUJĄCE GDY SIĘ PRACUJE LUB PRZEBYWA WŚRÓD LUDZI KTÓRZY NIE MAJĄ TEGO PROBLEMU BO NIE ROZUMIEJĄ TEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CZERWONIUTKIEJ KULKI
a czy krem z dermedica na zaczerwienienia stosowałaś ja w tej chwili mam ten angio expert i myślę o tym drugim po tym nie ma wypieków na twarzy ale nie bardzo wybiela może ten drugi jest lepszy ,iwostin stosowałam a ten svr rubialine też sobie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1369
widzę że CZERWONIUTKA KULKA ma dużą wiedzę na ten temat co byś jeszcze poradziła na czerwoności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
SAMA BORYKAM SIĘ Z TYM PROBLEMEM JUŻ TYLE CZASU.DODATKOWO OPRÓCZ KREMÓW ZAŻYWAM REGULARNIE RUTINOSCORBIN KTÓRY ZAWIERA RUTYNĘ USZCZELNIAJĄCĄ NACZYNIA KRWIONOŚNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
NIE STOSOWAŁAM KREMU TEJ FIRMY,ALE WYPRÓBUJE GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1369
czy ten rutinoskorbin coś daje ,ja kiedyś przeczytałam w gazeci że do kremu można dodać rozkruszony i smarować twarz ale nie zuważyłam różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony nos
bardzo wsydze sie swojego nosa czerwonego,bo czerwieni sie ciagle,jak sie zmecze jak goraco jest. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
NIE MARTW SIĘ TU KAŻDY TEŻ MA TEN PROBLEM, NIESTETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajogo2.pl
skóra naczynkowa potrzebuje szczególnej ochrony i delikatnego traktowania. Myślę,że powinnyście dziewczyny pamietac o dobrym nawilżeniu. Ja mam bardzo delikatną, alergiczną skórę, skłonną do zaczerwienień i uzywam teraz dermokosmetyków. Odżywka Nanobase do skóry wysuszonej bardzo mi się sprawdza. teraz jest gładsza i chyba mniej wrażliwa. Naprawdę dobry kremik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
MÓJ PROBLEM ZE SKÓRA MA ZWIĄZEK Z NACZYNKAMI,KTÓRYCH JEST PEŁNO NA NOSIE.WYSTARCZY NAPIĆ SIĘ CIEPŁEJ HERBATY(GORĄCEJ NIEMOŻNA)A JUŻ SIĘ CZERWIENIĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toll
lepiej wizytke u lekarza sobie zamowic i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajogo2.pl
szczerze mówiąc, to na cerę naczynkową nie wiele da sie pomóc. Ewentualnie zapobiegać powstawaniu nowych naczynek. Ja używam delikatnych kosmetyków, myję buzię wodą z butelki i mocno nawilżam. smaruję na noc nanobase i skóra jest lepsza rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
TO RACJA NA NACZYNKA NIE MA LEKARSTWA,TRZEBA TYLKO DBAĆ ŻEBY NIE POGORSZYĆ ICH STANU.BY NIE PĘKAŁY I WZMACNIAĆ JE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charisssma67
to zrób sobie operacje nosa i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llola1369
a co myślicie o kremach brązujących zamaskują te niedoskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×