Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosek...czerwony

wiecznie czerwony nos...wyglądam jak rudolf..pomocy

Polecane posty

Gość CZERWONIUTKA KULKA
krem brązujący nie da rady,lepiej pod podkład używać zielonego korektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llola1369
mam zielony korektor, ale mi się rozmazuje jak nakładam podkład i wraz zaczerwienienie jest widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolai78
to moze zly masz jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llola1369
a jakiej firmy są najlepsze podkłady i korektory,bo nie mam w tym doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggall
a ja mam szczescie w nieszczesciu, bo mam taką skóre ze nie tylko nos mi sie robi czerwony ale cala twarz procz brody..skóre na brodzie prawie wogole nie mam unaczynionej:| wiec sam nie wiem czy wolalbym miec tylko czerwony nos i wygladac jak rudoolf cz tak jak mam teraz cala twarz. do tego nie mam zbyt jasnej karnacji, wiecj jak sie zrobie czerwony to wszyscy mowia ze opalony jeste:| kolejny problem ze moja skora jest bardzo plytko unaczyniona i widac zylki a nie tylko rumien. staram sie z tym walczyc. kiedys wydawalo mi sie ze mam tylko problem z rumiencami. dopoki ich wmiare nie usunalem... pozniej zauwazylem ze Zjeeebuunnnąą skóre mam wszedzie...:| w miare jedzenia apetet rosnie :| chce sie coraz lepsze efekty. wszystko da sie zrozumiec !!! tylko ja KUR****aaa mam dopiero 21 lat :| a jak mialem 20 to mialem rumience jak rumcajs. Przeye****ane, dałbym sobie palec u nogi obciac za normalną skore na twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolficzka mała
a mi ciągle czerwieni się nos nam dosyć tych dziwnych spojrzeń to okropne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaD
więc tak mam 12 lat. i mam ciągle czerwony nos i policzki.;[[ nie wiem co mam zrobić... próbowałam to zakryć pudrem.. ale i tak zaraz było to wiadać. a zresztą nie chce się jeszcze w tym wieku malować i wyglądać jak tapeta.;/ wyglądam okropnie... po mam zrobić.? Help.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony jak truskawka
Ja też mam czerwony nos i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcfdsh nbjkfn
hej! ja 2 miesiące temu miałam pierwszy zabieg laserem. kosztował on 200zl. przez ok. tydzień miałam taki czarnawy. efekt naprawdę jest.teraz idę jeszcze na jeden zabieg 3.XII i mam nadzieje ze to już ostatni. pozdrawiam serdecznie=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazere
Witam mam do was podobny problem,moj nos na czubku posiada lekki dołek prawdopodobnie po wyciskaniu pryszczy w przeszlosci... nos wyglada nie estetycznie poniewaz ten ubytek jest czerwony i bardzo zle wyglada pomijajac ze po bokach nosa mam rowniez plamki po pryszczach... jak myslicie co moglo by mi pomoc wybielic.. zastanawiam sie nad kremem z kasztanowca.. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
fazere są kremy na przebarwienia, ale czy pomogą? dziewczyny na te czerwone nosy i polika nakładajcie kremy na naczynka i rumień, one nie zlikwidują, ale z pewnością zahamują pękanie.... radzę wizytę u dermatologa, bo tak się zaczyna trądzik różowaty ja rozjaśniam czasem maścią cynkową i na to podkład lub zielona kredka... kremy z linku można kupić w aptekach , niektóre w drogeriach http://www.allegro.pl/search.php?string=naczynka&from_showcat=1&category=5358&country=1&p=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Nosek zerwony-nie chce Cie martwic ale z Twojego opisu cery wnioskuje ze cierpisz na tradzik rozowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Kup sobie extra podklad kryjacy Revlon Colorstay, nie pij goracego, unikaj alko, cytrusow i slonca. Bardzo dobrze nawilzaj cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fazere
Witam was.Przychodze do was z taką sprawą ,postaram się ją opisać jak najdokladniej. Otóż na czubku mojego nosa od jakiegos czasu(pare miesięcy) wyrobil się dziwny dołek... podczas zmiany temperatury szczegolnie gdy jest zimno robi sie ciemniejszy od reszty nosa... nawet gdy siedze w domu dołek ten jest czerwony i dziwnie wyglada.Na bokach nosa mam rowniez czerwone miejsca nie sądze zeby to byly popekane naczynka poniewaz mam dosc sucha skóre i po dobrym nawilzeniu sa o wiele mniej widoczne.Chcialbym abyscie w swoich wypowiedziach napisali co myslicie o tym"dołku"jest to bardzo dokuczliwe. Ponizej zamieszczam zdjecie. http://img138.imageshack.us/i/nos1.png/%5D%5BIMG%5Dhttp://img138.imageshack.us/img138/830/nos1.png%5B/IMG%5D%5B/URL Gdyby ktos mial podobna sytuacje do mnie prosze pisac na email securek5495@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonyja cegła
witam, czerwony nos nie jest objawem jakiejś tam pleśni, wynikiem takie go stanu rzeczy jest odmarzniecie owego felernego nosa na mrozie (dlatego w zimie trzeba smarować go tłustym kremem), skoki temperatur (gdy wchodzisz z dworu do domu), promienie UV (w lato przy opalnaniu stosować kremy z filtrami) oraz wysiłek fizyczny sprawiają ze efekt ten jest potęgowany, http://www.domzdrowia.pl/66625,iwostin-capillin-krem-redukujacy-zaczerwienienia-spf15-50-ml.html + rutinoscorbin 3 razy dziennie (zmniejsza kruchość naczyń krwionośnych), i efekt będzie widoczny, jeżeli będziecie stosować krem regularnie, a i nie mówię wam że wam zniknie całkiem zaczerwienienie, poprostu będzie lepiej, Ps. ja mam już od 3 lat (20 latek ON) w sumie to olewam ten temat, aczkolwiek czuję pewien dyskomfort, dlatego stosuję tę kuracj e doradziła mi go dermatolog i kuzynka farmacełtka) moim zdaniem nic lepszego nie znajdziecie, chyba że zabiegi laserowe (koło 200 zeta jedna wizyte ale to też nie jest pewne) a jeszcze jedno, jeżeli ktoś was nie akceptuje jakim jesteście z wyglądu (co dla mnie jest śmieszne bo nie oto chodzi na tym świecie) to po prostu olać go, ludzie gorsze problemy mają, pozdro! jak macie jakieś wątpliwości to pytać bezogródek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzius89
zgadzam się z poprzednikiem...Trzeba się zaakceptować i nie zwracać uwagi na zaczepki innych. Ja mam również ten problem. Ogromnie się cieszę, że nie jestem jedyna czerwononosa;) Narazie nie stosuję żadnej kuracji, ani nic w tym stylu, ale mam zamiar, dla lepszego samopoczucia. Może wykorzystam jakiś wasz pomysł. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33711-opis-Biochemia-Urody-Hydrolat-z-kwiatu-kocanki.htm a może warto spróbować tego? cena niska, opinie dobre... ja osobicie nie stosowałam ale tak mi się skojarzyło że na wizażu to robi furorę, a ja często go przeglądam :P Jest jeszcze parę kremów do cery naczynkowej które dziewczyny tam polecają, szukajcie a znajdziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minna
hej , ; p no więc teraz dopiero u siebie na moim nosku zauważyłam takie drobne "żyłki" są praktycznie nie widoczne ale mam takie 2 które widać a znajdują się pod nosem a mam je już od paru lat nie wiem co mam robić . czy to jest normalne , ? może je też już od dawna miałam a nie zwracałam na nie uwagi.? ogólnie mam zdrową cere . nie narzekam na nią . ale boję sięe że to mi się z biegiem czasu powiększy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minna
zapomniałam dodać ,że mój nos nie jest wogóle czerwony/ tylko mam te mało widoczne naczynka , no ale jednak one są.. naprawde nie wiem co mam robić.. nigdy nie mialam takiego problemu z naczynkami ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na naczynka bierze się tabletki z rutyną używa zielonkawych kremów i korektorów ostateczność to laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETK
Wszystkie opisane przez Was objawy znam doskonale, od lat bowiem mam ten sam problem co Wy. Od trzech lat lecze sie u dermatologa, uzywam tylko kremu robionego w aptece: METRONIDAZOL, a kiedy pojawil sie tradzik na nosie, dostalam od lekarza tabletki DOXYCYKLINA i zazywam co drugi dzien cwiartke tabletki, leczenie na 4 miesiace. Do makijazu uzywam tylko podklad korygujacy z firmy Vichy DERMABLEND nr 35 kolor: piasek, bardzo dobrze pokrywa czerwien. Nos jest nadal czerwony i w zaleznosci od tradzika, kiedy sie cos "buduje", czasem jest sino-fioletowy. Nakladam wtedy masc ICHTIOLOWA na kilka godzin, potem robie oklady z goracych torebek zaparzonego rumianku. To sa psychiczne meki, nachetniej zoperowalabym ten nos, gdyby to bylo mozliwe. W moim przypadku przyczyna czerownego nosa jest tylko i wylacznie stress emocjonalny, alkohol i ostre przyprawy calkowicie wykluczam. Pozdrawiam - ETK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Ja mam podobny problem tylko że ze skórą twarzy a dokładniej z policzkami.Co dziennie mam zaczerwienioną twarz raz mocniej raz mniej a w domu tylko czasami bardzo mi to przeszkadza.. co sie dzieje?CZy jest na to jakiś krem abym nie była czerwona na co dzień PROSZE POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmhmhm
polecam udanie się do dermatologa przepisze ci metronidazol lub rozex ten pierwszy jest tańszy, rozex kosztuje ok 30 zł fajny kremik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metronidazol nic nie pomaga! kup Ziaję w aptece na rumień lub drogi - Bioderma, \; wybór czy zwykły czy barwiący jak fluid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluś77
Witam Tak jak i Wy mam ten sam problem-czerwony nos,który nie dość że jest czerwony to jeszcze bardzo szorstki... Byłam ostatnio u dermatologa i przepisał mi abym na dzień stosowała Benzacne a na nos skinoren u tu rodzi się moje pytanie te żele,których używam nie zaostrzają jeszcze bardziej czerwonego nosa? ;/ czy nie powinnam ich używać proszę odpowiedzcie... używam dopiero drugi dzień ale nos jest jeszcze bardziej czerwony!! ale za to jest gładki.. co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie dermatolog miał poniekąd racje, ale jeżeli masz naprawdę czerwony nos i ci to bardzo przeszkadza, to radze wybrać się na zabieg zamykania naczynek. To w zasadzie najbardziej skuteczna metoda pozbycia się czerwonego nosa. Po obstrzykiwaniu mogą co prawda wystąpić jakieś drobne siniaki w miejscach nakłucia, ale to bardzo szybko znika, a problem z czerwonym nosem razem z nimi. Jeżeli chcecie namiary, to piszcie na priva, podrzucę dobrego lekarza, który się tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona44
a jeśli ktoś ma czerwony nos a nie ma popękanych naczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony nos 1 Zielona herbata 2 IWOSTIN redukujący zaczerwienienia 3 Eucerin przeciw zaczerwienieniom 4 Rutinoskorbin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony nos 1 Zielona herbata 2 IWOSTIN redukujący zaczerwienienia 3 Eucerin przeciw zaczerwienieniom 4 Rutinoskorbin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ CZERWONY NOS Witam, chciałam się podzielić moimi nowinkami. Jeszcze jakiś czas temu sama szukałam pomocy na necie, parę rzeczy przetestowałam i oto moje podpunkty. Dodam jeszcze że mój nosek jest czerwony jak jest zimno albo bardzo ciepło, ale jak ostatnio wstałam rano i nosek był juz czerwony - powiedziałam dosyć. Pewnie go kiedyś przemroziłam albo spalilłam na słońcu i teraz taki efekt. Najgorsze że to efekt nieodwracalny, teraz można jedynie bardzo dbać o niego. Mocna kawa , mocny alkohol pikantne rzeczy nie są najzdrowsze dlatego 1. Zielona herbata jest bardzo dobra bo oczyszcza organizam z toksyn- ja kupuję zieloną z grejpfrutem z Biedronki -bardzo smaczna 2. IWOSTIN krem redukujący zaczerwienienia jest rewelacyjny, nawet pod makijaż koszt 40 zł 3. EUCERIN krem przeciw zaczerwienieniom To prawdziwa rewolucja Koszt to 80 zł to inwestycja w siebie, faktycznie nakładam na całą twarz i wyrównuje koloryt nawet na nosie , ale na nosek podwujnie sobie nałoże Szkoda że tak późno go odkryłam 4 Rutinoskorbin wezmę czasami pomocniczo bo pomaga w przepuszczalności naczyń Mam nadzieję że komuś pomogę bo dla mnie był to okropny problem Kremy kupuję w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×