Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosek...czerwony

wiecznie czerwony nos...wyglądam jak rudolf..pomocy

Polecane posty

hmmm ja też mam ten problem, zwłaszcza gdy jest zimno to mój nos się robi czerwony ;) niestety taki problem mam nie tylko z nosem ale ogólnie mam tendencję do czerwonych plam (zwłaszcza na dekolcie) kiedy np. bawię się biżuterią na szyi albo lekko się podrapię. Taka już wrażliwa skóra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sama się nadziałam na krem eucerin kupiłam na " przeciw zaczerwienieniom" a tu się okazuje że jeszcze są dwa rodzaje Więc mój rewolucyjny krem dalej zwie się KREM NEUTRALIZUJĄCY ZACZERWIENIENIA SKÓRY zawiera on zielone pigmenty które od razu dają efekt ( normalnej skóry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to jest jakiś fluid czy zwykły krem, którego mogę używać bo wiesz ja jestem chłopakiem, a chłapak + fluid = nic ciekawego ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremiki
ja mam podobny problem jak wy. Mam czerwony nos, policzki i nawet uszy a szcególnie jak wchodze z zimnego do ciepłego to wyglądam jak buraczek ;) z początku stosowałam krem od dermatologa "phisjogel" (chyba tak to sie pisze), coś to pomagało ale nie bardzo był dla mnie, potem przeszłam na krem AA pół tłusty i też nic, teraz zaczełam stosować krem do cery naczynkowej (na buchnie ciepłego powietrza) IWOSTIN SENSITIA(28,90zł) tłusty , na dzień taki sobie ale lepszy niż te poprzednie bo przynajmniej cera nie piecze , polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elice
Ja mam świetny sposób. Maski Tomatox od Tony Moly, świetnie wybielają i dobrze się zmywają, ale zależy gdzie znajdziecie opakowanie, za takie duże-jak od kremu ( wg. jest bardzo urocze, taki pomidorek ^^) na allegro kosztuje ok 100 PLN, ale ja znalazłam stronę, gdzie kosztował 48 PLN, więc to zależy gdzie znajdziecie, nie ma go raczej w Polsce, bo to koreański produkt, ale jest również dostępna próbka jednorazowa, bez zdaje się..naturalnych grudek, które występują w dużym opakowaniu, ale kosztuje coś ok 4 PLN, więc warto. Wg. bardzo polecam ^^ poczytajcie jeszcze o tym, nie chcę Wam wciskać. Ps. też mam cerę naczynkową c:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrielleGabrielle2013
Ja mam ten problem od.. 10 lat. Czerwony nos, czasami bardziej. I wokol. I nie widze tam popekanych naczynek, po prostu skora jest ciemniejsza, bordowawa. Wygladam jak bym byla wiecznie przeziebiona, zasmarkana albo zaplakana. Zenujace to jest. Nie wiem co robic, nie mam pomyslow juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrielleGabrielle2013
W sensie, nie interesuje mnie maskowanie zeby bylo "mniej widoczne" Jak to trwale usunac ?! Czy komus sie udalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziłas na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam elektrokoagulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie Mam dokladnie to samo, caly czas czerwony nos, zawsze gdy wychodze z pod prysznica i gdy pije alkohol, u mnie nasila sie problem raczej w lecie, jak przygladam sie mojemu nosie, nie widze zeby naczynka byly popekane, jest caly czerwony, czerwona plama, moja mama ma tak samo, a teraz jej nos przybiera kolor fioletowy, z tym raczej nic sie nie da zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×