Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziona dzwudziestolatka

GDZIE JEST TEN CHOLERNY PUNKT G???????!!!!!

Polecane posty

Gość zawiedziona dzwudziestolatka

Kocham sie z chłopakiem i nic. W końcu spróbowałam sama palcem i też nic. Może ktoś podpowie jak glęboko wsadzić palec i jak to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tu
Punkt G Okolica między cewką moczową a przednią ścianą szyjki macicy nazywana jest przestrzenią Grafenberga, inaczej punktem G. Obok łechtaczki jest to jedno z bardziej znaczących miejsc w rozwoju pobudzenia seksualnego kobiety. Mężczyzna może je bardzo łatwo zlokalizować. Wtedy, kiedy kobieta leży na plecach i ma nieco do góry uniesione nogi, wystarczy wsunąć do pochwy palec wskazujący (lub wskazujący i środkowy) i zagiąć go lekko do góry. Ta część ściany pochwy na którą trafi to właśnie punkt G. Warto przy okazji przypomnieć truizm: palce powinny być czyste, a paznokcie obcięte maksymalnie krótko. Jakiekolwiek zadrapanie ścian pochwy spowoduje gwałtowny spadek podniecenia seksualnego kobiety i zniweczy wysiłki nawet najbardziej wyrafinowanego kochanka, a dodatkowo może to się skończyć np. infekcją. O przestrzeni Grafenberga dobrze jest pamiętać w czasie pieszczot oralno-genitalnych, wtedy kiedy kobieta jest biorcą tego rodzaju stymulacji. Dodatkowe drażnienie punktu G przez mężczyznę przyczynia się w takim przypadku do szybszego rozwoju podniecenia seksualnego partnerki, a łączenie tych pieszczot odbierane jest przez nią jako wyjątkowo przyjemne. Przestrzeń Grafenberga może być też stymulowana bezpośrednio przez penis w czasie stosunku. Dzieje się tak na przykład w pozycji stojącej od tyłu i pozycji ginekologicznej, kiedy kobieta z uniesionymi nogami leży np. na stole, a jej partner wykonuje ruchy frykcyjne stojąc blisko przy krawędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona dwudziestolatka
ten 2 komentarz to nie mój. Może któraś się masturbuje i mi napisze co i jak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misuszka
ja nie wierzę w jego istnienie. Szukalam i ja sama i moi faceci. Nic z tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.a.r.o.l.i.n.a
Ja znalazłam, aleee:( Pobudzanie go - owszem - jest super, ale nie dochodzę do orgazmu. Zawsze zostaję "krok przed". Nie pomaga długie kochanie się, gra wstępna... G jest na przedniej ściance pochwy, dosyć daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to gdzie...
w d...e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie bo.....
..... w prawym otworze nosowym (sic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti jest yeti
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×