Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
magda79

jakie kupić rolki ?

Polecane posty

chce kupić rolki a nie wiem jakie , na co zwrocić wieksza uwage. Co jest ważne przy ich wyborze. z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdgfgf
zwroc,uwage,zeby kolka nie były plastikowe i zeby kolka mialy dobre łozyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim kółka kauczukowe - nie jeździj potem po piasku ( np chodzienie po trawniku) piasek dostaje się w łożyska a czyszczenie jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konica_Minolta_
Heheehe :D czesc dziwczyny :) Weszlam wlasnie na kompa specajlnie po to, by zadac to pytanie :D Ale skoro watek o rolkach juz jest, to nie bede nowego zakłądac, tylko sie pod ten podepne :) Powiedzcie mi czy kupie jakis sprzet w miare dobry i niezbyt drogi? Taki, ktory cenowo bedzie sie znajdowal w przedziale do 100 - 120 złotych? Niestety nie plawie sie w pieniadzach bo moje zarobki to ok. 200 złotych meisiecznie, wiec nie bardzo mnie stac na wydawanie wiekszej kwoty na taki sprzet... A z drugiej strony chcialabym meic cos dobrego, zeby za rok nie musiec kupowac nowych :( Pozdrawiam,z gory dziekuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie dowiedziałam to żeby rolki były w miare dobre to minimum trzeba dac 300zl do tego ochraniacze wiec jest to wydatek zobacz tutaj ceny są dyże ale poczytać moża i troche sie dowiedzieć http://www.skiteam.pl pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mimo wszystko chciałabym zasięgnąć Waszych opinii. Też nie mogę zaszaleć z forsą, ale byle czego nie chcę. Jakieś optimum? Czy ktoś podpowie coś? :-) Konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamrose
A czy ktoś z was słyszał cos o firmie roces?? bo chce kupić rolki z tego ale lepiej byłoby sprawdzić jakość u posiadaczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka__xP
ja mam 13 lat i umiem jeździć na łyżwach(na rolkach nie) ale chcę w końcu mieć RoLkI!!!Jakie wybrać??Jaka firma??granice 150-250zł()sostatecznie do 300zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w go sporcie
są rolki po 199 całkiem fajne, kółka kauczukowe, kupiłam i nie narzekam ale firmy nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiadfdsgfd
heh, nie ma czegos takiego jak kółka kauczukowe;] za 100 zł kupicie rolki ale marnej jakości. Cena to nie tylko marka, ale i komfort jazdy. Poczytajcie sobie na rolkowym forum http://www.zico-skating.com/forum/ poszukajcie sobie odpowiedzi na pytania, jesli nie znajdziecie, zapytajcie sie ludzi, którzy naprawde się na tym znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w go sporcie
no to silikonowe :P nie wiem jak to się fachowo nazywa, jeden pies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudencja
Witajcie. Trochę znam się na wyborze rolek więc mogę wam tylko powiedzieć, że najlepsze rolki są kauczukowe. Kiedy kupiłam rolki za 400zł wydawały się bardzo wygodne (wkońcu takie były). Ale po roku czasu okazało się, że są jak to się mówi kijowe. Więc postanowiłam kupić tańsze rolki takie w granicy 130 do 140zł pojeździłam Dwa lata jestem bardzo zadowolona postanowiłam kupić jeszcze jedne i jeżdże już na nich z roku i jeszcze są cichutkie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka35
najlepiej kauczugowe jest wieeeeeeeeelka różnica, miałam z tymi i z tymi doświadczenie na plastikowych strasznie sie jedzie po chropowatej drodze, jazda jest strasznie męcząca, a kauczugowe- poprostu "pływają" nawed po chropowatej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie jak to jest
ja włożyłam rolki i pomijając hamowanie od razu umiałam nieźle jeździć bo często chodziłam na łyżwy - trzeba się nauczyć jazdy czy każdy daje radę się utrzymać i jakoś jechać w przeciwieństwie np. do pływania czy jazdy na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingfox
Moglibyście mi pomóc? jakie rolki mam kupić? byłem w sklepach, czytałem wasze wskazówki, spodobały mi sie jedne: firma BLADERUNNER co o niej myślicie? A jakie byście wybrali? (interesują mnie takie do 180 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progetta
Polecam firme Rollerblade. Ja mam ich rolki i jestem bardzo zadowolona. Nie kupujcie jednak rolek z kolkami o srednicy wiekszej niz 80mm, bo jezdzi sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamaaa89
dziewczyny, zeby nie zakladac nowego tematu... powiedzcie.. Czemu mnie tak strasznie bolą stopy podczas jazdy.. ??? Po 10 minutach nie mogę jeździć, regulowałam je.. raz ciaśniej.. raz poluzowałam dalej to samo.. Zaznaczam, że dopiero zaczynam swoją przygodę z rolkami, a lat mam 19... może zbyt duże obciążenie.. NIe mam pomysłów.. Byłabym wdzięczna, gdyby któraś mogła mi pomóc.. Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarenzo
ABEC to nie jest firma to jest kategoria łożysk ktore używa sie w rolkach np. abec 5 to łozyska do zawodow skokow i jazdy dość szybkiej tak samo abec 7 . sam mam przyjemnosc jazdy na rolkach agresywnych jak wiecie jest kilka kategori sa rolki do jazdy rekreacyjnej jak i wyczynowej . Ja preferuje tą wyczynową bo mozna wjechac i zjechac dokładnie tam gdzie sie chce . polecam firme salomon bauer bądz usd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kamil_3
Jak ktoś chce pomocy w sprawie rolek to polecam siebie.. Nie jestem super znawcą ale dużo rzeczy wiem. :) Do usług: kamil19091991@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodek17
witam jestem początkującym chciałbym sobie trochę pośmigać na rolkach ale nie wiem jakie kupić mam do wydania około 200 +/- szukałem trochę na allegro i znalazłem cos takiego http://allegro.pl/item560352343_ultra_szybkie_rolki_roller_derby_wyprzedaz_r_43.html http://allegro.pl/item558229623_rolki_enero_097_abec7_aluminiowe_80mm_roz_41.html http://allegro.pl/item564592184_markowe_rolki_do_jazdy_fitness_rozm_43_krakow.html co o nich sądzicie i na co się powinno głównie zwracać uwaga przy kupnie rolek prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinator_edzy
Witam! Mam takie pytanie: chciałbym kupić rolki i chciałbym... żebyście mi w tym pomogli! ;) mam tutaj dwa ogłoszenia allegro odnośnie rolek które wstępnie sobie wyselekcjonowałem: 1. http://allegro.pl/item642179573_lyzworolki_qj_1115_rozm_44_okazja.html 2. http://allegro.pl/item641949847_rolki_tgs501_signa_abec_5_kauczuk_r_44_cena_szok.html Zakładam że obydwa modele powinny spełniać swoją rolę w końcu do tego zostały stworzone nie wiem tylko na który z nich lepiej się zdecydować, który kupić... Może ktoś z Was zna te modele/ ma i używa/ widział u kolegi/koleżanki itp... Z racji tego że nigdy wcześniej nie jeździłem na rolkach nie wiem na co zwrócić uwagę kupując tym bardziej, że moje fundusze to niewiele więcej ponad 100 zł i nie chciałbym tej ceny przekraczać. Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru, lub jeżeli możecie polecić jakieś dobre rolle w dobrej jakości i podobnej cenie... byłbym wdzięczny... ;) Ps. aspekt wizualny modeli pokazanych powyżej jest dla mnie sprawą drugorzędną tak czy owak... za wszelkie opinie z góry dziękuję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiosnę postanowiłam coś ze sobą zrobić i wymyśliłam rolki. Nie chciałam też tracić zbyt dużo kasy bo co jeśli mi się nie spodoba? Wpadłam na świetną myśl: a mianowicie kupiłam jedną parę dla 2 osób :) Kupiłam niedrogie rolki regulowane (34-37) i jeździmy razem z siostrzeńcem! Do tego oczywiście zestaw ochraniaczy ( razem ok 160zł w sklep-presto.pl). Nie jestem żadnym ekspertem, przy zakupie wiedziałam tylko żeby kupić rolki z kauczukowymi kółeczkami :)Ale sprzęt na prawdę godny jest polecenia! Rzecz jasna muszę się jeszcze dużo nauczyć ale szczerze mogę polecić rolki jako fajną rekreację. Świetny trening ogólny plus kształtowanie i ujędrnianie ud i pupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiosnę postanowiłam coś ze sobą zrobić i wymyśliłam rolki. Nie chciałam też tracić zbyt dużo kasy bo co jeśli mi się nie spodoba? Wpadłam na świetną myśl: a mianowicie kupiłam jedną parę dla 2 osób :) Kupiłam niedrogie rolki regulowane (34-37) i jeździmy razem z siostrzeńcem! Do tego oczywiście zestaw ochraniaczy ( razem ok 160zł w sklep-presto.pl). Nie jestem żadnym ekspertem, przy zakupie wiedziałam tylko żeby kupić rolki z kauczukowymi kółeczkami :)Ale sprzęt na prawdę godny jest polecenia! Rzecz jasna muszę się jeszcze dużo nauczyć ale szczerze mogę polecić rolki jako fajną rekreację. Świetny trening ogólny plus kształtowanie i ujędrnianie ud i pupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami ;)
Bardzo Was proszę, napiszcie co sądzicie o tych rolkach> http://www.allegro.pl/item1013867610_rolki_lyzworolki_abec7_duze_kola_aluminium_roz_39.html i w ogóle co myślicie o firmie spartan, w tych rolkach wszytsko wydaje mi sie ok, ale nie wiem czy kółka 84 mm, nie są trochę za duże, nie będę mi w niczym przeszkadzać. Poradzcie mi, czy warto te rolki kupić. Do jazdy rekreacyjnej. Czy je polecacie, czy są dobre, i w szczególności pytam o te kółka. Chciałabym dostać tutaj niżj odpowiedź. To dla mnie bardzo ważne. Proszę. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×