Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myyszka

firma windykacyjna...

Polecane posty

Gość Krzysztof Ibisz
NIE , NIE UWIERZA CI na słowo ze ktos wisi Ci kase .... kazdy mogł by isc i powiedziec ze chce odzyskac wyimaginowana kase :O Pomyslcie musisz miec dowody jakies , zeby mogli Ci pisac ze na podstawie umowy zawartej dnia tego i tego z osoba taka i taka mogli egzekwowac kaske sprawa musi byc w sadzie zeby komornik przyszedł wiec lepiej zeby ta firma ktorej wisisz kase , doszla do wniosku ze skoro firmy windykacyjne nie odzyskaly pieniedzy , jest jedno i jedyne wyjscie na odzyskanie pieniedzy warto dodac ze skoro sprawa pojdzie do sadu , komornik przyjdzie na 100 % bo takie sprawy rozstrzygane sa zazwyczaj na korzysc powoda Sprawa moze sie odbyc bez Twojego udzialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34343434
dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa odbędzie się bez Twojej
obecności (tak przypuszczam). pamiętaj o tym, że nikt nie musi cię zapraszać na salę sądową. zostaniesz zaocznie osądzona bez możliwości obrony. mnie presco dręczyło tylko o niecałe sto złotych, które im się nie należało, bo nie jechałam żadnym autobusem na gapę (a za to miałam płacic), ale sąsiad, który jest prawnikiem doradził zapłacić i sobie nie psuć papierów, bo uznał, że sprawa jest nie do wygrania, bo nikt nie pozwoli mi się bronić. wystarczyło tylko, ze ktoś wszedł w posiadanie moich danych osobowych.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Ibisz
jade autobusem , nie mam biletu , kanar mnie spisuje nie musze podawac swoich danych moge podac dane kuzynki lub kolezanki wystarczy ze wiem jaki jest jej adres i imie panienskie jej matki :O nie prostszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też winna
jestem winna telewizji kablowej 30zł ,z chorymi odsetkami naliczonymi przez firmę windykacyjną "uzbierało" się już około 700 zł. Ciekawe czy pójdą do sądu? Czy sąd bierze pod uwagę te idiotyczne odsetki? A tak na marginesie wg mnie nic kablówce nie jestem winna , rozwiązałam umowę i po miesiącu przestałam płacić...Chyba usiłują znależć naiwną ,która ma za dużo kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Ibisz
nazwisko panienskie jej matki mialo byc w poprzednim posci e ja zmykam spac i zycze powodzenia w uzeraniu sie z firmami windykacyjnymi ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz dopiero zaczynam łapać dolka :-( mam jeszce jedno pytanko.czy jeśli ta sprawa juz się odbędzie-to powiadomiom mnie o tym,czy dowiem się dopiero jak przyjdzie komornik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Ibisz
tez winna - zapewniam Cie ze pojda do sadu tak sie zarabia kase w naszym chrym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też winna
a co z odsetkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Ibisz
prawdopodobnie otrzymasz list polecony w którym bedzie informacja ze sprawa sie obdyła i z jakim skutkiem moga tez Cie obarczyc kosztami rozprawy bo przewaznie placi przegrany " łatwo kopac lezacego " :O:O ale nie martw sie nic , sa ludzie zadluzeni na gruuube tysiace i jakos z tym zyja w kazdym badz razie juz kredytu zadnego nie wezmiesz prawdopodobnie Twoje nazwisko juz figuruje na tzn " czarnej liscie " dłuzników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,mi prawnik powiedzial za mogę napisać apelacje...o te chore odsetki...ale wyjdzie na jedno,bo zaplacę za sprawę sądawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka odczucie
spoko, ja miałem ze trzy firmy w. fakt zawsze było ok. 300-500 zł po roku, dwuch przestali przysyłać listy m.in. kruk a spokój mam już ze dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też winna
do myyszka : nie masz co się gryźć , ja czekam na jakiś ruch z ich strony już trzy lata... Straszyli,dzwonili i jak na razie cisza.Po co tracić nerwy? Będzie co ma być... Bądź dzielna i trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Ibisz
tez winna , przyjdzie Ci rachuneczek na cala kwote łącznie z odtekami niestety takie sa zasady ze nie bedziesz maial innego wyjscia jak zaplacic lacznie z odsetkani z tego wzgled ze to juz si eliczy jako cała kwota jaka im sie nalezy wiec nie bedzie to 30 zl ale tak jak piszesz 700 takie firmy maja przerózne sposoby na naciaganie ludzi a co gorsza umwy sa formulowane przez prawnikow wiec wiedza na jakich podstawach maja sie kasy domagac z nimi jest ciezko wygrac chyba ze masz wiecej kasy do stracenia na dobrego prawnika i masz czas na dluuuugie procesy papa milych i spokojnych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie macie rozdzielności
majątkowej to oczywiście mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani dzięki za pogawędkę...trochę się dowiedzialam...późno juz więc życzę kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też winna
Chyba nie będzie tak źle... Mykam spać Dobranoc Wszystkim -miłych ,spokojnych snów A to dla komorników i innych tym podobnych zmór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Co ty piszezs Krzysztof Ibisz, ze jest czarna lista??? Hahaha, moj aojciec alkoholika ma kredytow w kazdym juz chyba banku i dalej zaciaga, i jakos daja. Tylko mi to kurwa kiedys przyjedzie splacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś mu te kredyty żyruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Nie, nikt, na odcinek renty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
na odcinek renty to daja male kredyty bez sprawdzania na liscie dluznikow, wiec to sie moze zgadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
To jak je dostal? Niech mi ktos wytlumaczy?? Czy ja to musze splacac jesli nawet nie mam pojecia gdzie on to pozaciagal i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszona.......
Ibisz ---> pewna jestem, że pracujesz w windykacji !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
a jesli chodzi o te "chore odsetki" firm windykacyjnych to mylicie pewne pojecia to, ze dlug wynosi 30 zł, czy 100 zł, a windykator dokłada kilkaset czy kilka tysięcy zł, to nie są odsetki przecież, tylko koszty postępowania, to normalna rzecz a odsetki lecą swoją drogą - zanim windykator czy komornik nie nałoży swoich opłat, to odsetki lecą od należności głównej, po dodaniu tych opłat - od całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Czy ja jako spadkobierca musze splacac pozniej ten dlug?? Bardzo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem pewna
ale chyba nie musisz, jeśli nie przyjmiesz spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
A jesli czescia spadku jest mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2123
niestety rodzina musi spłacać długi - rodzice długi swoich dzieci, a dzieci długi swoich rodziców; jeśli nie ma z czego ściągnąć, to nawet rodzeństwo mogą męczyć w małżeństwie, jeśli jest podpisana intercyza, nie ma takiego obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli weźmiesz mieszkanie
to i długi będą Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×