Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia_26

blizna po cesarce

Polecane posty

Gość Kasia_26

Czy wiecie w jaki sposób poza operacja mogę usunąć bliznę po cesarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem są tylko maści które pomagają \"wyblaknąć\" bliźnie i zmniejszają ją np Cepan, ale one są skuteczne tylko w na początku, czyli w trakcie gojenia się rany o innych sposobach nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraa
Dziwna ta Twoja cesarka. Każda z moich koleżanek po CC ma niewidoczną bliznę zupełnie niewidoczną pod bielizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam cesarkę, gdy się wszystko wygoiło, moja ginka przepisała mi: Contactubex - smarowałam slad dwa razy dziennie przez 3-4 miesiace i teraz nie mam sladu. Ta maść jest rewelacyjna, rewelacyjny efekt przy dłuższym i systematycznym stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś powiedzieć jak ta blizna wygląda? jest wzdłuż, czy wszerz, bo już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnao
ja mam cieniutka 7 cm blizne na wysokosci lona, praktycznie niewidoczna, ale ja rodzilam w Stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnao Ja rodziłam 4 miesiące temu w POLSCE i mam praktycznie niewidoczny ślad po cięciu. A pod bielizną czy nawet bardzo niskim bikini to już w ogóle NIC nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Contratubex
jak juz xaxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skłonności do bliznowacenia i choć jestem po cesarce 17 miesiecy to jest gruba i czerwona w dodatku swędzi i boli jeśli noszę bieliznę z niskim stanem moja gin trochę późno o tym pomyślała ale też dostałam contratubex niestety już nie pomogło maggie.z--> nacięcie jest poziome nie tak jak kiedyś pionowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×