Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waniliowa mandarynka

Piękne polskie piosenki o spełnionej i niespełnionej miłości...

Polecane posty

Gość elusia180690
KINDLA-POMÓŻ MI, JEŚLI ODEJDZIESZ, JESZCZE WIERZĘ , ZNAM TYLKO TWOJE IMIĘ, DZIĘKUJE CI IGA PARADA-MAŁY KSIĄŻĘ I RÓŻA PIN-WINA MOCNY SMAK P.MARKOWSKA-KILKA PYTAŃ, OPĘTANA VERBA-CHŁODNY DESZCZ I JESZCZE JEDNA ŚLICZNA PIOSENKA CHOĆ NIE KONIECZNIE O MIŁOŚCI..JEDNAK POLECAM..: WESOŁE NUTKI-LIST DO BOGA POZDROWIONKA;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akershus
ziyo- magiczne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładny psdeudonim xD
Mandy Moore- First kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HieHie
Moje typy, są i rockowe i popowe i disco polo :) Boys - Wspomnienie Boys - Chwile dwie Redox - Królewna z moich marzeń Borysewicz i Kukiz - Jeśli tylko chcesz Borysewicz i Kukiz - Jest taki dzień Borysewicz i Kukiz - Bo tutaj jest jak jest RH+ - Po prostu miłość Shout - Wszystkie nasze chwile Squaw - Wystarczy tylko chwila Squaw - Dzień po dniu Skawalker - Raz na całe życie Maska - Krótka piosenka o miłości Kombii - Myślę o Tobie Bajm - Wiosna w Paryżu Bajm - Być z Tobą Oddział Zamknięty - Bez Ciebie Oddział Zamknięty - Obudź się Oddział Zamknięty - Zaopiekuj się mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagi
Jak dla mnie: Hey - Ja sowa Kasia Kowalska - Chcę zatrzymać ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaJa
ŁZY _ NIEBIESKA SUKIENKA_!!!!! ||||||||NAJPIĘKNIEJSZA_PIOSENKA_NA_ŚWIECIE||||||||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxTuSiaxXx
Whitney Houston - I Will Always Love You Rh+ - Nadzieja Who Wants To Live Forever - Queen Rh+- Po prostu miłość Iga Porada - Mały Książę i Róża(Rapid ReMix) Kasia Wilk -Pierwszy Raz Koniec Świata -Wystarczy że serce mi bije Bebe Lilli - Ty jesteś moim skarbem ..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pectus - To co chcialbym ci dać For Teens - Jesteś częścią mnie Halina Kunicka - Noce i dnie Michal Bajor - Nie opuszczaj mnie Blue cafe - My road Wilki - Here i am Tomasz Żóltko - Kochaj mnie i dotykaj Sumptuastic - Niebo bez ciebie, Kolysanka Virgin - Dwie bajki Pendragon - Am i really losin you Bon Jovi - I will be there for you, Never say goodbye Love story - Where do i begin Elvis Costello - She Abba - The winner takes it all The Pretenders - I will stand by you Sting - Fragile Savage - Only you Angela Forero - Sobre fuego Garou - L adieu Marc Anthony & Jennifer Lopez - No me ames

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pectus - To co chcialbym ci dać For Teens - Jesteś częścią mnie Halina Kunicka - Noce i dnie Michal Bajor - Nie opuszczaj mnie Blue cafe - My road Wilki - Here i am Tomasz Żóltko - Kochaj mnie i dotykaj Sumptuastic - Niebo bez ciebie, Kolysanka Virgin - Dwie bajki Pendragon - Am i really losin you Bon Jovi - I will be there for you, Never say goodbye Love story - Where do i begin Elvis Costello - She Abba - The winner takes it all The Pretenders - I will stand by you Sting - Fragile Savage - Only you Angela Forero - Sobre fuego Garou - L adieu Marc Anthony & Jennifer Lopez - No me ames

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pectus - To co chcialbym ci dać For Teens - Jesteś częścią mnie Halina Kunicka - Noce i dnie Michal Bajor - Nie opuszczaj mnie Blue cafe - My road Wilki - Here i am Tomasz Żóltko - Kochaj mnie i dotykaj Sumptuastic - Niebo bez ciebie, Kolysanka Virgin - Dwie bajki Pendragon - Am i really losin you Bon Jovi - I will be there for you, Never say goodbye Love story - Where do i begin Elvis Costello - She Abba - The winner takes it all The Pretenders - I will stand by you Sting - Fragile Savage - Only you Angela Forero - Sobre fuego Garou - L adieu Marc Anthony & Jennifer Lopez - No me ames

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pectus - To co chcialbym ci dać For Teens - Jesteś częścią mnie Halina Kunicka - Noce i dnie Michal Bajor - Nie opuszczaj mnie Blue cafe - My road Wilki - Here i am Tomasz Żóltko - Kochaj mnie i dotykaj Sumptuastic - Niebo bez ciebie, Kolysanka Virgin - Dwie bajki Pendragon - Am i really losin you Bon Jovi - I will be there for you, Never say goodbye Love story - Where do i begin Elvis Costello - She Abba - The winner takes it all The Pretenders - I will stand by you Sting - Fragile Savage - Only you Angela Forero - Sobre fuego Garou - L adieu Marc Anthony & Jennifer Lopez - No me ames

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalapenos
'' Spośród wszystkich ludzi dzisiaj wybrałam Cię ............................................................?? .............................................................?? ten, którego szukam siedzi tu obok mnie chyba widzę jak, wyglądać mógłby nasz świat" Tak brzmi refren :) Zapamiętałam tylko tyle, usłyszałam wczoraj w radiu i przez cały czas siedzi mi to w głowie :) Czy ktoś wie może jaki jest tytuł tego cudnego kawałeczka i kto jest wykonawcą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalapenos
'' Spośród wszystkich ludzi dzisiaj wybrałam Cię ............................................................?? .............................................................?? ten, którego szukam siedzi tu obok mnie chyba widzę jak, wyglądać mógłby nasz świat" Tak brzmi refren :) Zapamiętałam tylko tyle, usłyszałam wczoraj w radiu i przez cały czas siedzi mi to w głowie :) Czy ktoś wie może jaki jest tytuł tego cudnego kawałeczka i kto jest wykonawcą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misica
Moim zdaniem nie ma piekniejszej.... - "Chciałbym umrzeć z miłości" Myslovitz i E. Bartosiewicz. Odpływam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pla pla pla
"zrobię ten błąd" eleni "są dwa światy" maryla rodowicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosha87
Human "Słońce moje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuby
jalapenos '' Spośród wszystkich ludzi dzisiaj wybrałam Cię ........................................................ ....?? ........................................................ .....?? ten, którego szukam siedzi tu obok mnie chyba widzę jak, wyglądać mógłby nasz świat" Tak brzmi refren Zapamiętałam tylko tyle, usłyszałam wczoraj w radiu i przez cały czas siedzi mi to w głowie Czy ktoś wie może jaki jest tytuł tego cudnego kawałeczka i kto jest wykonawcą??? Ania szarmach - wybieram cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenciaBB2
Wg. mnie te piosenki są warte posłuchania: 1.Happysad-100 lat 2.Happysad-Partyzant K 3.Happysad-Zanim pójdę 4.Stare Dobre Małżeństwo- Z nim będziesz szczęśliwsza 5.Akurat-Lubię mówić z Tobą 6.PIN-Niekochanie 7.Myslovitz-Chciałbym umrzeć z miłości To chyba tyle jeśli chodzi o polskie piosenki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broken_inside
Shout "Przepraszam za miłość" For Teens "Jesteś częścią mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurzy666
Paula Ignasiak - Od dziś Lisa Gerard - Man on fire Tłoku & Julia - Zostań proszę Pin - Niekochanie Bezimienni - Lustro Daroo - Właśnie Ty Ashley - Dwa serca Emi - Tylko Ciebie chcę Iwona Węgrowska - 4 lata Kasia Cerekwicka - Nie ma nic Super smutna piosenka Sylwia Grzeszczak - Mijamy się Sylwia Grzeszczak - Czerń i biel Kasia Wilk - Pierwszy raz Sylwia Grzeszczak - Nie zapomnij Łzy - Anastazja jestem Sumptuastic - Nieodwołalnie kocham Cię Sumputastic - Niepokonani Synonim - Znów mi się śnisz Synonim - Wyznanie Basshunter - I miss you Feel & Iwona Węgrowska - Pokonaj siebie Natalia Kukulska & Andrzej Piaseczny - Jesteś blisko mnie Human - Słońce moje Liryczni Mordercy - W twoich ramionach Bajm - Krótka historia Edyta Bartosiewicz - Ostatni Kancelaria - Zabiorę Cię właśnie tam Monika Brodka - On Farba - Zagubiony książe Łzy - Gdybyś był No Name - W strugach deszczu Tomasz Żółtko - Kochaj mnie i dotykaj Chłopcy Z Placu Broni - Kocham Cię Ira - Ona i on Ira - Ona jest ze snu Gosia Andrzejewicz - Tęsknota Stare Dobre Małżeństwo - Z nim będziesz szczęśliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurzy666
Wszystkie wymienione przeze mnie piosenki znajdziecie na www.wrzuta.pl Jeśli komuś spodoba się jakaś piosenka a nie będzie mógł jej z nikąd pobrać proszę pisać do mnie na maila... Ewentualnie na gg:13753997 Pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciazakos
Po prostu-Verba i DKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiQ_x3
Synonim- Znów mi się śnisz Synonim- Dziękuję Cliver- Dlaczego właśnie Ty Cliver- Kropla łzy Sumptuastic- Niebo bez Ciebie Trzeci wymiar- Brakuje mi Ciebie (Titanic PL wersja hip-hop) Verba- Młode Wilki 1, 2, 3, 4, 5, 6 Verba- Wenus i Re Verba- Jesteś wspomnieniem Verba- Widziałem Twoje oczy Verba- Noc mówi dobranoc Ewa Farna- Bez Ciebie Weekend- Za miłość mą Effect- Tylko ona Pin- Bo to co dla mnie Pin- Pójdę pod wiatr Pectus- To co chciałbym Ci dać Bebe Lilly- Mała księżniczko Bebe Lilly- Jesteś moim skarbem ???- Od kiedy Cię poznałem Hania Stach ft Andrzej Lampert- Moja muzyka to ty Ashley- Dwa serca Liber ft Sylwia Grzeszczak- Mijamy się Virgin- Dla R. (Nieważne dziś jest) Adam- Zanim wstanie dzień Farba- Chcę tu zostać Edyta Górniak- To nie tak jak myślisz Etna- Proszę Cię pocałuj mnie DKA- Tylko Ty kochanie Kasia Cerekwicka- Zostań dziś Kasia Cerekwicka- Nie ma nic Kindla ft Sumptuastic- Przepraszasz mnie Maciej Silski- Póki jesteś Mega Dance- Powiedz czemu trudno tak Mezo- Sacrum Rh+- Nadzieja Sławek Uniatowski- Kocham Cię Verba- Tak się boję Toples- Na sercu rany Toples- Płyniesz w moich żyłach _________________________________ I tak przy okazji ;p : Mandy More- Only hope Mandy More- Cry RBD- Este corazon Basshunter- I miss you Nelly Furtado- Broken Strings Daniel Powter- Bad day James Blunt- You're beautiful H2O- What's it gonna be Akon- Sorry Blame It on me Good Charlote- Emotionaless Lalaine- You wish Jak coś to piszcie na gg (9430337) swoje maile to mogę część poprzesyłać ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyszaa
Moje kochane piosenki które mogę polecić to: TSA \"trzy zapałki\", Dżem \"Tylko ty\" ,\"Sen o Victori\" oraz\"och słodka\", Closterkeller\" fortepian\", Artrosis\"szmaragdowa noc\", Urszula\"Anioł wie\" i \"Dla ciebie\", Przemyk i Nosowska\"kochana\", Zdrowa woda\"kochaj mnie\", Myslovitz\"umrzeć z miłości\", Lady Pank\"Zawsze tam gdzie ty\", Łzy\"8 łez\", Harlem\"blues o zdradzie\" i wieele innych...jeśli ktoś ma podobne zainteresowania moje gg.4758179...lubię gadać o muzyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggy283
"Od dziś"- Paulla boska piosenka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia205
tego chyba nikt nie wymienił :) Strachy na Lachy - Dzień dobry kocham Cię naprawde fajna piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena_SZ
super jest ta piosenka \"Od dziś\"....niesamowita....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata071989
a ja proponuje piosenke weekend za miłość mą bardzo fajna piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraven
Chciałam zapytać czy ktoś zna jakąś piosenke o miłości między dwojgiem ludzi którzy są już w związkach i rezygnują z tej miłości aby nie niszczyć dotychczasowych związków? Bede wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×