Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waniliowa mandarynka

Piękne polskie piosenki o spełnionej i niespełnionej miłości...

Polecane posty

Gość iza n
jest wiele piosenek o miłości np.:k.kiljański i kayah "prócz ciebie nic" ,"kocham cię" p.szczepanika itp. ja mam rośbe podpowiedzcie mi jaka piosenke zadedykowac rodzicom na 18"stą rocznice ślubu mamy w ten dzień w rodzinie wesele i chcialabym zadedykowac im piosenke tylko jakąś polską pomocy:) iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka7020
Gosia Andrzejewicz-Tęsknota Kasia Cerekwicka-Miłość Kindla-Niebo bez gwiazd Kasia i Kostek-Tak kochać tylko Ciebie Maciek Silski-Póki jesteś Patrycja Markowska-świat się pomylił Rh+ -Po prostu miłość Szymon Wydra-Gdzie jesteś dziś Szymon Wydra-Bezczas Szymon Wydra-Pozwól mi lepszym być Wilki-Wszystko to co mam tylko Tobie dam Z polskich to narazie by było na tyle, mam jeszcze parę fajnych angielskich dołowaneczek: Anthony Hamilton-Dear Life B2K-What a girl wants B2K-Why I Love You Elliot Yamin-Wait for You Fergie-Big girls don't cry Justin Nozuka-After tonight Justin Timberlake-Gone Lexington Bridge-Kick Back Lumidee-She's like the wind Mariah Carey-We belong together Melanie C-The moment You believe Monrouse-Even Heaven Cries Santana-Maria Maria Timbaland-Apologize Usher-U got it bad To tyle,takie które najbardziej mi się podobają-miłego słuchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko91
Cześć wszystkim! Słyszeliście piosenkę Piaska "W imię deszczu" w wykonaniu Pawła Nowaka? Jeśli nie, musicze koniecznie posłuchać. Mówię Wam, co za głos... Niestety, nie mam jej u siebie, więc nie mogę Wam przesłać na maila. Ale zostawiam link do tej piosenki (na wrzucie): http://blondi489.wrzuta.pl/audio/467K5zZ4ZK/pawel_nowak_-_w_imie_deszczu POZDROWIENIA! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidooooooo
Moje piosenki to : Myslowic-Chiałbym umrzec z miłosci Edyta bartosiewucz-ostatni KAncelaria-zabiore cie Aerosmith (wiecie o jaka chodzi!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hypnotized
Siedem Łez - Pierwsza i ostatnia -> zakochałam się w tym utworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gassolina
Jest tyle pieknych poslkich piosenek o milosci, lecz najpiekniejsze wg mnie to: Verba- kochaj mnie Myslovitz-Alexander Edyta Bartosiewicz- opowieść P.Markowska-swiat sie pomylil Blue Cafe- my road DODA- kolejny raz; nie zawiedz mnie Edyta Górniak- nie prosze o wiecej Synonim- znów mi się snisz To na tyle pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko ono pikno
Hypnotized, kurczę, ale ta piosenka to nieziemski gniot :O sorry, ale tchnie tandetą na kilometr... :O:O:O milion razy lepsza jest "12 łez" S. Wiśniewskiej (też ze łzami, ale w tytule ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha1613
Wojciech Brzeziński - "Dante" --//-- --//-- -"jesteś" ogólnie cała jego płyta. bebe lilli - "Głupotki" Gosia Andrzejewicz - "Lustro" bebe lilli- "jesteś moim skarbem" Edyta bartosiewicz - "zatańcz ze mną" krzysztof krawczyk - "Tylko ty, tylko ja" rodowicz - "mój piękny panie" Markowska - "drogi kolega" "dla Ciebie" "niebo bez Ciebie" "gdy zgasna swiatla" stachursky - "z kazdym twym oddechem" friends - "naucze CIe życ" grechuta i rodowicz - "gaj" skaner - "tak kocha sie tylko w filmach" dystans - "chciałbym Ci powiedziec" bajm - "lola lola" "myśli i słowa" "ta sama chwila" "być z tobą" doda - "dla r" "nie zawiedz mnie" dwie bajki" "nie wybrałeś mnie" farba - "chce tu zostac" Verba ALBUM "11 października" ich troje - "nasz pierwszy raz ostatni." piasek - "zostan bo" perfect - "każdy oddech Twój kukulska- "zakochani" ascetoholix - "skradne cie kochanie" stok - "tylko ty kochanie "wyznanie" kaczy - "gorąca noc" krajewski - "czekasz na te jedną chwile" "nie jestes sama" weekend - "mój aniele" nastepnym razem dam wiecej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati qq
moimi ulubionymi wolnymi pioseneczkami jeżeli chodzi o polskie są: Hania Stach - Gdy Ciebie Nie Ma Obok Mnie O.N.A. - Niekochana Kayah - Trudno Kochać a zagraniczne to: Joni Mitchell - Both Sides Now Diana Krall/Norah Jones - Turn Me On Eric Clapton - Tears In Heaven Aerosmith - Don't Want To Miss A Thing Mandy Moore - Only Hope Jeżeli ktoś chce jakieś wolne pioseneczki czy coś bo mam ich bardzo bardzo duzo to piszcie na maila: natalenka122@wp.pl bądz na forum to prześle na maila komus, serdecznie zapraszam:)pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youstyna
Kobranocka-Kocham Cię jak Irlandię Shout-Przepraszam za miłość Rh+-Po prostu miłość Ira-Bezsenni Perfect-Niewiele Ci mogę dać Dżem-Sen o Victorii; Do kołyski E. Górniak-Nie proszę o więcej Rubik-Niech mówią, że to nie jest miłość; Miłość to wierność wyborowi Coma-A my Pin-Bo to co dla mnie; Miłość tak piękna SDM-Z miłością;Czarny blues o czwartej nad ranem M. Rodowicz-Wszyscy chcą kochać K. Skrzynecka & R. Janowski-Ten, którego kocham K. Kowalska-Prowadź mnie Divan i Elfin-Powiedz czy Ty wiesz Myslovitz-Dla Ciebie Magda Femme-5000 myśli Sz. Wydra-Gdzie jesteś dziś Virgin-Dwie bajki K. Kiliański & Kayah-Prócz Ciebie nic M. Starnawski-Ostatni raz; Ten jeden dzień Varius Manx-Piosenka księżycowa S. Uniatowski-Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś *
piękne piosenki o miłości to ;"Zagubiony książe", " Katharsis" , Just One Last Day", "Góraleczka" , "Living To Love You" , "Poprostu milośc" , "Zanim zrozumiesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia007
Synonim ZP- Znów mi sie śnisz, Mezo & Tabb & Kasia Wilk- Mamy siebie Bracia- Kiedy mówisz mi Kocham Cie... Verba- Bez Ciebie Świat Verba-Widzialem Twoje Oczy jak co to pisać na maila: legalnamarycha@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniulcia19
1. myslovitz -dla ciebie 2.myslovitz -my 3. myslovitz- chciałbym umrzeć z miłości 4. myslovitz- nienawiść 5. 3 doors down- here without you 6. .............- noc mówi dobranoc 7 Verba- Młode wilki 8.Verba- młode wilki II 9. Verba- Młode wilki III 10.Andrzej Piaseczny- z głębi duszy 11. Verba- mogliśmy Kurde dużo tego mam:P dlugo by bylo wypisywać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia777
Karolina Kozak- Razem zestarzejmy się - jest boska :) Farba- Zagubiony Książe Patrycja Markowska- Świat sie pomylił Monrose- love don\\\'t come easy Ania Szarmach - obejmij mnie Pin- bo to co dla mnie Janet Jackson- Everytime Mariah Carey- We belong together

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gAsiorrr
Myślę że te będą odpowiednie: 1. Myslovitz - Chciałbym umrzeć z miłości 2. Sławek Uniatowski - Kocham Cię 3. Happysad - Ja do Ciebie To są o milości :) Miłego słuchania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek Prosto Z Nieba
1. Mario Szaban- Jak natchnieni 2. De Mono- Dwa proste słowa 3. Renata Przemyk- Bo jeśli tak ma być 4. Yugopolis & Gosia Stępień- Płomień naszych serc 5. Czerwone Gitary- Coś na dowidzenia 6. Hey- List 7. Szymon Wydra- Gdzie jesteś dziś 8. Łukasz Zagrobelny- Nieprawda 9. Dżem- Sen o Victorii 10. Maanam- Anioł (miłość wieczna tęsknota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka 123
chce zrobic swoj nick czarny i niewiem jak pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalaith
1.Kasia Nosowska-"Kochać" 2.Pudelsi-"Dawna dziewczyno" 3.Seweryn Krajewski-"Wielka miłość" 4.Pudelsi-"Nigdy więcej" 5.Bogusław Mec-"Jej portret" 6.Marek Grechuta-"Będziesz moją panią" 7.Anna German-"Tańczące Eurydyki" 8.Bajm-"Lola,Lola" 9.Kaja Paschalska-"Tylko Ty" 10.Magda Umer-"Oczy tej małej" (MOJA ULUBIONA!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz18
Feel - A Gdy Jest Już Ciemno To jest po prostu boskie....piękna piosenka... ...i ten charakterystyczny głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka17
Znam piosenki o miłości Gosi Andrzejewicz: -Kocham Cię -Wielbicielka -Trudny wybór -Mów do mnie jeszcze -Nieśmiały chłopak - Nigdy już -Siła Marzeń Może wam się niespodobają ale ja przy nich odpływam:) Jak coś to piszcie o nowych piosenkach kpoblocka5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1988**
feel a gdy jest juz ciemno mins zelmerow cara mia joey fatone ready to fall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka *
najpiękniejsze piosenki o miłości w rytmie hip hopu :) *kilka minut z nią - HST *skradnę Cie kochanie - Liryczni Mordercy *Ty, Ja, My - Darass *Jesteś moim skarbem - Bebe Lilly *K.O. CHAM - Peja/Slums Attack *pierwsza i ostatnia - Siedem Łez *kocham - Jeden Osiem L *Ej Foko - Jeden Osiem L *czwarty krok do nikąd - Lipek *zapomnieć - Majk ft. Kabu *jesteś - Teka *przepraszam - DNA Gal ft. Kasia Wilk *zapomniałaś wziąć wspomnień - WNB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka skomponowana przez Rubika a wykonywana przez Skrzynecką i Janowskiego, pt. Ten. którego kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuuuulkaaa
jak byscie mogli to wysylajcie mi piosenki na moj adres !!:) anuuuulkaaa@wp.pl lub ania-ancia5@wp.pl prosze Was:):):) wszytskie piosenki chce:* pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PIH - Nigdy juz nie wroci Piosenki zespolu Swirchfoot, IGoo Goo Dolls - Iris Varius Manx - Ruchome Piaski Ingrid Michealson - Keep Breathing Pewnie znalazloby sie wiele wiele wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×