Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waniliowa mandarynka

Piękne polskie piosenki o spełnionej i niespełnionej miłości...

Polecane posty

Gość
Większośc utworów Verby w tej chwili słucham - Między niebem a ziemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia170
Najpiękniejsze piosenki o miłości to : Activ-Superstar Feel-A gdy jest już ciemno Ne-Yo - Do You Tom Helsen - Sun In Her Eyes Within Temptation-Memories Within Temptation-Frozen Akon - Sorry, Blame It On Me Fall Out Boy-Thank's For The Memories Virgin-Dezyda Virgin-Opowiem ci Doda-Katharsis Kasia Cerekwicka-S.O.S Fergie-Big Girls Don't Cry Gwen Stefani-4 in the Morning East Clubbers-My Love Maciek Silski-Póki jesteś Verba-Kicia Verba-Nie ma ciebie Verba-Nigdy nie zapomne Synonim Zp-Dziękuję Synonim Zp-Wyznanie Synonim Zp-Znów mi się śnisz Verba-Chłodny deszcz Verba-Młode wilki 4 Verba-Kochaj mnie Verba-Tak się boję Verba-Na zawsze w moim sercu tylko ty kochanie Cliver-Moje jedyne marzenie Cliver-Kropla łzy Bon Jovi-Always Toples-W dyskotece Toples-Sny Gosia Andrzejewicz-Na chwilę Tomek Lipiński i Tilt-Ostatnia piosenka o miłości Mandaryna-Idę przez deszcz Sumptuastic-Niedorosła Miłość Sumptuastic-Opuszczony Sumptuastic-Rozkosz Sean Kingston-Beautiful's Girl's Laura Pausini-It's Not Goodbye Łukasz Zagrobelny-Nieprawda Szymon Wydra-Gdzie jesteś dzis Szymon Wydra-Życie jak poemat Ne-Yo - So sick Ne-Yo - Because Of You Us5-Come Back To Me Baby Us5-Mama Us5-Just Because Of You Us5-The Day You Cried Us5-Maria Us5-One Night With You Marika-Moje serce Ja teraz akurat słucham tych piosenek ;)) Jeśli będę miała jeszcze jakieś propozycje to napisze ;P Zapraszam również do mnie na gg 8865715 ;] Pozdrawiam wszystkich ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minamoza
Jeżeli już chcecie tak rozpłynąć się i zatopić w pięknie miłosny pieśni, to proponuję Stare Dobre Małżeństwo... jest w nich coś, co przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweeelcia
Feel - Jest już ciemno Andrzej Piaseczny - z glębi duszy A.Piaseczny - Zostań bo A.Piaseczny - Są ludzie,są serca G.Andrzejewicz - Słowa G.Andrzejewicz - Cud Gosia De Luxe - Hipnotyzuj mnie Czerwone Gitary - Senny szpet Natalia Kukulska - Im więcej Ciebie tym mniej Natalia Kukulska - ZAKOCHANI Edyta Bartosiewicz - Zatańcz ze mną Edyta Bartosiewicz - Przemoknięte serca miast Stachursky - Kocham Cie Stachyrsky - Z każdym Twym oddechem Sumptuastic - Bo mam Ciebie Szymon Wydra - Gdzie jesteś dziś Szymon Wydra - Kiedy wolam wiatr, wołam Ciebie Urszula - Dziś już wiem Hania Stach - Gdy Cię nie ma obok mnie Monika Brodka - Miałeś być Monika Brodka - Znam Cie na pamięć Doda - Dwie bajki Doda - Dla R. (nieważne dziś) Doda - Kolejny raz Doda - Opowiem Ci Wilki - Z Tob a odeszly anioly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałek
widze że nikt jeszcze tego nie wymienił... polecam bo bardzo ładna pioseneczka. OFFSIDE-Wiatr od Słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweeelcia
"Michałek" masz racje, ta piosenka jest bardzo fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałek
fajna fajna :D Ciesze sie że Ci się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna Olka
Raczej dla tych nieco starszych,może za wiele powiedziane,tak po 20;) Bardzo polecam piosenki z repertuaru Michała Bajora,znajdzie się coś pięknego o miłości. Także Marek Grechuta oczywiście, jeśli chodzi o poezję śpiewaną. Bogusław Mec. Dla koneserów i zarazem niepoprawnych romantyków Irena Jarocka (Byłeś słońcem,Koch się raz,Wymyśliłam cię,Zakochani), także Urszula Sipińska. Poszukajcie.Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdelówka
dwie najsmutniejsze piosenki o milosci jakie znam to: ''charlie''.ani dąbrowskiej "zatancz ze mna".edyty bartosiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek_wwa
hmmm wiec ja proponuje taka liste :) 1. Happysad - Ja do ciebie 2. Happysad - zanim pojde 3.Stachurski - jak aniol 4.stachurski - kocham cie 5.stachurski - czekalem na taka jak ty i moj ulubieniec :D boska piosenka ANTY APARTHEID - ZASTANÓW SIĘ :) wszystkie piosenki mam wiec jak cos pisac na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ==SweetKate
Solaris-"I już zawsze tak będzie" Łukasz Zagrobelny-"Nieprawda" Hania Stach-"Gdy Cię nie ma(obok mnie)" Anita Lipnicka-"Ostatni list" Tomasz Żółtko-"Kochaj mnie i dotykaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngel
Wrzucilam kilka utworkow w speedyshare,mam nadzieje ze sie spodobaja.Zachecam do wrzucania pioseneczek na forum.milego sluchania zycze.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AANGEL - dziekuje za te wklejone linki, szybko sie sciagnelo i mam! Od kilku tygodni wpadlam w prawdziwy szal sciagania piosenek ale z wieloma mam problem. Sciagam na e-mule. Znalazlam ta strone i bardzo wiele z listy mi sie podoba, niestety nie wszystkie moge sciagnac. A te co podalas to byla bulka z maslem, dzieki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngel
M.Brodka - Za mało wiem http://www.speedyshare.com/265880379.html Ira - Chcę znów wierzyć w miłość http://www.speedyshare.com/562246748.html Kasia Rodowicz - Jak mgla http://www.speedyshare.com/717961244.html Hey - Kochaj mnie mimo wszystko http://www.speedyshare.com/843123193.html Karolina Kozak - Razem zestarzejmy się http://www.speedyshare.com/559508564.html Kasia Cerekwicka- Zostan http://www.speedyshare.com/451992780.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngel
amberangelic- dzieki za mile slowa.mam nadzieje ze to co wrzucilam,tak samo Ci sie spodoba jak poprzednie utworki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, bardzo dziekuje!!! Dobra duszyczka z Ciebie 😘 Napisze z ktorymi piosenkami mam problem (albo nie moge znalesc alb znalezia nie ida :-() ze sciagnieciem z e-mule, moze ktos ma :-) urszula noc nie przyszla pod moj dach przepraszam - DNA Gal ft. Kasia Wilk zapomniałaś wziąć wspomnień - WNB (Bądź ty mi dobrym...) - Kazimiera Zawistowska urszula aniol wie ona suka hey aniol ona mrok urszula czeska bizuteria ira hej mala ira kiedys bedziesz moja hey cudownie various manx elf skradnie wasze serca Closterkeller Dlaczego noszę broń Closterkeller ktokolwiek widzial Closterkeller syrenka Kasia Kowalska - badz pewny Farba piosenka bez słów Farba chce tu zostac Farba Czy nigdy wiecej Rzepczyno - Tylko jeden dom Rzepczyno przeszlo lato verba - Tylko mnie kochaj Solaris - I już zawsze tak będzie Ocean- Tobie Ira Złoty Deszcz zyczenie - gdybym ja byla Urszula Bez toastów DŻEM DO KOŁYSKI... Husky Czy słyszysz Ty, Ja, My - Darass kilka minut z nią - HST Majk ft. Kabu zapomnieć Teka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi tez mam duzy problem Bez ciebie jesień - Zdzisława Sośnicka Nim weźmiesz mnie w ramiona - Zdzisława Sośnicka Czasem mówię nie - Zdzisława Sośnicka Będzie co ma być - Zdzisława Sośnicka M. Kożuchowska i K. Kuszewski - Szeptem D. Landowska i R.Klynstra - Jeszcze przed chwilą byłaś tu Pierwszy znak - Edyta Górniak i Radosław Krzyżowski K. Cichopek i M. Mroczek - Imię deszczu K. Skrzynecka i P. Deląg - Wakacje z blondynką (Gdy omdlewasz) - Bolesław Leśmian - Marek Kondrat (Chciałabym z tobą poszedłszy w zaświaty) - Kazimiera Zawistowska Tajemnica - Bolesław Leśmian - Marek Kondrat Romans - Bolesław Leśmian - Marek Kondrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngel
Gość anngel
amberangelic mam nadzieje,ze troszki pomoglam??:).niestety nie wszystko moglam znalezc,ale wiekszosc utorkow bedziesz miec.milego sluchania zycze.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AANGEL - jeju! Bardzo ci jestem wdzieczna! Czarodziejka ze mnie. Ja jestem w powijakach co do tego sciagania to jak na e-mule mam problem to... leze. Bardzo ci dziekuje za pomoc! Wszystkie przed chwila sciagnelam i slucham. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AANGEL - jeju! Bardzo ci jestem wdzieczna! Czarodziejka ze mnie. Ja jestem w powijakach co do tego sciagania to jak na e-mule mam problem to... leze. Bardzo ci dziekuje za pomoc! Wszystkie przed chwila sciagnelam i slucham. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AANGEL - jeju! Bardzo ci jestem wdzieczna! Czarodziejka ze mnie. Ja jestem w powijakach co do tego sciagania to jak na e-mule mam problem to... leze. Bardzo ci dziekuje za pomoc! Wszystkie przed chwila sciagnelam i slucham. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngel
ciesze sie ze moglam pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam piosenek: Anka Dąbrowska \"Charlie, Charlie\" Myslovitz \"Dla Ciebie\" Proszę o pomoc... :) dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×