Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

po placzu przyjdzie zlosc a po zlosci obojetnos i bedzie dobrze ale musisz byc sila wlasnie teraz tym bardziej ze mowisz ze ciebie nachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie byc silna,nie bedzie latwo,same wspomnienia mnie chca zabic,gdyby nie one byloby latwiej,trzymajcie sie, ja tez spròbuje,dzieki za rady,jestescie kochani,ide odswiezyc mòzg,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jest w szoku\'\'to taki dobry chlopiec byl\'\'jak to mozliwe?pomaga mi biedaczka jak moze ale co ona moze?nie zmniejszy mojego bòlu,mòwi mi tak\'\'co ci zalezy znajdziesz lepszego,zobaczysz\'\'ale czy ja bede w stanie jeszcze komus zaufac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bedziesz w stanie to tylko jeden sameiec z populacji nie kazdy taki jest i ty dobrze o tym wiesz ochloniesz z tych wrazen i zobaczysz sama jeszcze bedziesz sie rozgladala za facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj sie 🖐️, zdemaskowalas ciecia, bedzisz sie z tego cieszyc kiedys, obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro,rybko zlota,co ja tu przeczytalam...........niemozliwe,ale byloby fajnie,to wielkie szczescie miec dzidzusia,tez bym chciala kiedys.....no ale wiesz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos.....to najlepsze okreslenie,wypilam 2 piwa i nawet mi niezle .dzisiaj nie dzwonil ani sie nie pojawil,moze jest z nia i uklada sobie zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra na zlosc zaczynam szukac nowego:)mama mòwi ze najlepszym lekarstwem na milosc jest druga milosc!ale ktòry mu doròwna w \'\'tych sprawach\'\',to jakis obled co ja tu pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Musisz - no i kit mu w oko! Przeczekaj ze 3 miesiące, żebyś nie wpadła w przypadkowe ramiona, Bo ponoć człowiek może się schronić przed człowiekiem tylko w ramionach innego człowieka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam,dobrze mòwisz,bo teraz to jestem latwym kaskiem,a potem to juz nie ma bata,mam nadzieje oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty...dorówna a i przeskoczy....grunt aby bylo zaufanie i szczęście ja mam taką sama dewizę jak twoja mama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie lepsze niz moje kolezanki!one mi dzisiaj tak wspòlczuly,litowaly sie a ja to porzadnego kopa potrzebuje,co do pozdro to ja jestem ciekawa,nie moge,albo teraz placze albo sie cieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opera - po prostu znam takie zagrywy i wiem, że tylko do zlania ciepłym moczem się nadają ... no chyba że to lubi - jeszcze jej cholera dobrze zrobi:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opera mydlana
ja nic nie robię czytam co piszą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opera mydlana
jestem corka policjanta i mam te jak to było, naboje ,dlatego też się nie boję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,trzymam sie dzielnie,nie zagladalam tu dzisiaj bo wczoraj zadyma sie tu zrobila,pomaranczowi jak zwykle szaleli i musialam prosic o wykasowanie paru postòw.Cos mnie jakas panna nie lubi,a moze facet?Ale nie wazne wystarczy ze lubia mnie ci ktòrych ja lubie!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mnie ponioslo ale chamòw nie trawie,wybaczcie ,moze to nerwy puszczaja!Jestem nieugieta jak kij od szczotki:):):)ale prawde mòwiac brakuje mi tego skurwiela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×