Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

ach! to tak! Moze rzuce temat? Czy zycie singla ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze ma kazdy \"stan\" ma swoje plusy i minusy moim zdaniem na to deyduja sie osoby pewne siebie swojej wartosci i swoich oczekiwan wobec partnera gdzie wiekszosc ludzi jest z kims bo sie juz przyzwyczaily zeby byc z kims single moim zdaniem nie zadowalaja sie \"ochlapami\" poprostu wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewmie masz troche racji.Jednak jesli jest sie singlem nie z wyboru ale poprostu tak jakos wychodzi?1!Chyba czas, kiedy myslalam, ze to lubie minal, teraz jak zmienic ten stan geniuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie prosze mnie nie obrazac i wyzywac od geniuszow :P w takim wypadku jak ty mowisz jest trudno czlowiek do pewnych rzeczy sie przyzwyczaja i pozniej w konfrontacji z 2 osoba jest trudno sie dogadac bo jak sie jest singlem to sie wzdycha do tego zeby posiadac\" partnera zapominajac o tym ze zycie w 2 jest dosyc trudna dyscyplina :) i tak jest na odwrot wszystko ma swoje zalety i wady a nie mozna miec wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie,ja od czasu do czasu zagladam,ale ostatnio bylam nad morzem i sobie poparzylam pupe:)wiec nie moglam usiedziec na krzesle:):)co nowego?nowe milosci,nowe przyjaznie sie utworzyly bo nie jestem w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️, ja na urlop za 30 minut jade, na 3 dni co prawda, ale zawsze cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradne,sloneczko,Ciebie nigdy nie ma,jak zwykle mamy ten sam problem,mijamy sie poprostu!;););)moze wreszcie moglibysmy tak kiedys pogadac????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×