Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

:) cieszy mnie beardzo ze mialas slodkie sny ::D przepraszam ale nie mam za bardzo czasu zeby rozmawiac bo wlasnie griluje pozdrawiam i zycze jilego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griluj sobie spokojnie tylko nie przypal wszystkiego!Smacznego!Ja tez mam na wieczòr pewny plan tylko czy mi sie uda to nie wiadomo:)buziaczki,jak zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czesci sie powiodly:)A Tobie jak poszlo na wczoraj,zadnej wpadki?Tu u mnie dzisiaj sa tropiki,dopiero wyszlam z wanny i od nowa jestem cala mokra!Przerabane z tym goracem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradne,a co do tej ankiety dla facetòw to niezle sie okresliles i jak kobiety maja nie wariowac na Twoim punkcie,nie wiem poprostu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie bylo zadnej wpadki przeciez jestem grzeczny chlopak :P a pamietasz konkretnie tytul tego topicku bo chce poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie musisz
kobiety nie wariuja, tylko jedna sie przyczepila jak wariatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory tak bylo ze raz odpowiadalam na te pierdoly a raz nie,ale to chyba goraco mi do glowy uderzylo bo taka osobe co tu sie tak wysila od pewnego czasu to poprostu bym udusila!Ja jestem spokojna kobieta tylko ze czasami jak widze taka razaca w oczy ignorancje to plakac mi sie chce.Co Tobie glupia pindo przyjdzie z tego ze mnie tak osmieszasz?Nie znasz mnie ,nie masz pojecia zielonego jakie sa moje poglady na swiat i kto dal Ci prawo tak pieprzyc?Jak juz sie wpisujesz to wpisuj sie madrze i na czarno bo ten topic to nie mial byc jakims miejscem do wzajemnego obrazania sie tylko do innych celòw,bardziej przyjemnych.Wiec na przyszlosc daj sobie spokòj.A jak zdecyduje sie PRZYCZEPIC sie do Kradne to on pierwszy sie o tym dowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minol
to firma produkująca rozpuszczalniki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie skarbie!Niezle nawet,tylko za goraco!Skòre bym z siebie sciagnela nie tylko ciuchy!A Ty co porabiasz?Masz WOLNE dzisiaj wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz tak mnie szkaluje jedna taka malolata ze postanowilam sie brac za ostra jazde bez trzymanki,niech czyta :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Musisz---nigdy sie nie tlumacz, z tego co tu piszesz. To idealna pozywka do dalszych atakow dla zlosliwcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Fajnie sie Was czyta...tak trszokę z marszu tutak wkraczam i moze malo adekwatnie.Wlasnie zakonczyla sie moja jedyna znajomosc internetowa i tak mysle, czy warto poznawac ludzi na necie.Czytam Kafeterie juz od jakigos czasu i malo jest tutaj pozytywnie zakreconych wariatow.....Kradne Nicki jest jakims wyjatkiem w gronie mezczyzn , z ktorymi warto pogarac....Jeszcze do Was wpadne, mam nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za te slowa bo ostatni zwatpilem tu w ludzi na kafe :) serdecznie zapraszam do kostruktywnej rozmowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej....ale musisz mnie tak troszke wprowadzic w temat, nie bardzo wiem dlaczego mozna zwatpic w ludzi na kafe... bo pewnie nie mowisz o inteligetnych podszywaczach:).Chetnie pogadam, na kazdy temat, ale wlasnie kolega ostatnio mi udowodnil ze konstruktywnie mozna mowic o wyzszosci piwa nad wodka:)...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprowadzac ciebie w temat nie ma takiej potrzeby bo ogolnie nie ma teraz konkretnego tematu mozemy przeciez stworzyc wlasny :) a co do ludzi tu na forum to ostatnio sie zawiodlaem bo jest tu kilka osob ktorym ewidetnie przeszkadzam i co jakis czas atakuja mnie jak i moich wspolrozmowcow :O a do potrzywaczy nie mam nic do zarzucenia przynajmniej cos sie dzieje i nie jest nudno i mozna sie po smiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli nie wiesz że rozmawiasz ze złodziejem nicków, któremu już nigdy nie dam spokoju, bo jestem okropnie zawzięta, to Cię o tym także informuję. ;) Uważaj na tego urwisa, bo jeszcze i Tobie nick podprowadzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyżalator
no to słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×