Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

helloo ale się rozgadaliście :) tak poszłam po faceta żeby przyszedł mi telewizor naprawić bo wczoraj naprawiaj i sie znowu zepsuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rpB6
naprawa telewizora zawsze kończy się w łóżku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to chyba moja mama sie załapie na seksik bo gostek ma przyjść o 17 a mnie już nie będzie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam awarie kompa i męskie pogaduchy mnie omineły :) Czesc qrak :) Wacając jeszcze na chwile do tematu :) Mój też ma cały czas wzwód ale ja jak długo mnie pieści boję się, że w końcu może mieć dość. Ta obawa mnie ogranicza, przerywam mu i sobie bo czerpanie przyjemności z tej czynności jest dla mnie totalnym błogostanem. To uczucie podczas pieszczenia go doprowadza do tego, że wystarczyłoby jego kilka wejść we mnie i dostałabym orgazmu :) Ja też lubię tak jak pisała SweetTemptation na poprzedniej stronie i jeszcze jak on siedzi na łóżku a ja na klęczę przed nim na podłodze. Mam długie włosy i kiedy są rozpuszczone to te dwie pozycje są najwygodniejsze bo włosy nie spadają i nie przeszkadzją :) Panowie a wam w jakich pozycjach jest najwygodniej pieścić swoje kobiety i być pieszczonymi przez nie? qrak a czy jak Cię boli a wiesz, że Twoja kobieta pragnie więcej to to robisz czy nie? Bo ja się boje, że go czasem boli a on żeby sprawic mi przyjemność kocha się ze mna. Piwko? Ja lubie czeskie piwka :) I Leszka :) i Pilsnera i Hainekenka :) Ale i tak najbardziej lubie czerwone wina :) Jak zwykle dłuuuuugi wpis :) wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam dzis o seksie juz nic nie pisze:P starczy tego napalony jestem i tyle a dluga droga z pracy do domu i jeszcze cos sie moze zdarzyc:P wracajac do bardziej przyziemnych spraw przynajmniej w moim wypadku najlepsze piwo to czeskie krusovice:-) uwielbiam go i chetnie po niego jezdze co dwa tygodnie:-) potem staropramen, budweiser, a z polskich dominuje lech przed tyskiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionus
Mam pytanie, bo ciekawska jestem :) czy przylapal was ktos kiedys podczas seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie piwa :( czasami pójdę na piwo z facetem ale tylko żeby dotrzymać mu towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas nikt nie przyłapał bo zawsze mamy drzwi zamkniete na kluczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno bede musial wypic wiecej ja zeby srednia krajowa nie spadla, no i zeby nas przypadkiem ruscy nie dogonili:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LARS ale jesteś :P Nas też nigdy nikt nie przyłapał. Chociaż kilka razy szybko się ubieraliśmy i zbieralismy różne rzeczy po mieszkaniu, bo ktoś do nas niespodziewanie przyszedł. Na szczęscie to wysokie trzecie pietro więc jest chwila :) i zawsze byliśmy już po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionus
u mnie parter, ale tez zawsze w ostatniej chwili zdarzylismy :) Zreszta nie mam jeszcze swojego mieszkania, wiec z tym cienko, nie raz ktos za sciana sie kreci, coz za stres, nie wiem jak moze to nie ktorych jeszcze bardziej podniecac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrak mam nadzieje ze nie ogladasz tej strony caly czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
pozwolicie ze dołącze..ja najabrdziej lubie piescic dziewczyne jezyczkiem kiedy stoi oparta o sciane tyłem...i tak wypina słodko pupcie....mmmm...lubicie tak tez dziewczyny czy wolicie inaczej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
a co do przyłapywania to....hmmmm...wilele razy mi sie to zdarzyło...przyłapała mnie nawet moja dziewczyna z inna laską...hihihi...ale awantura była...ale jakos sie wykaraskałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionus
ojaa xD wybaczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
tak jakby...ale o bzykaniu moge narazie zapomniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee(: net mi chwilowo wysiadł): z piawa to lubielecha, ale kiedys w chorwacji piłem karlovacko czy jakos tak, bardzo mi smakowało, po za tym lubie jeszcze butweisera, dodam ze piwo tylko i wyłącznie butelkowe wiesz keina, musze zaczac od tego ze nigdy sie nie kochałem z moja kobieta wiecej niz raz): za jednym razem(: (mam nadzieje ze zrozumiesz ta zawiłą wypowiedz) niestety prawie po kazdym wytrysku dalsze pieszczoty zołedzia powodują u mnie bol, wiec nie jestem w stanie odrazu sie kochac dalej,po za tym u mnie wzwod wtedy jest słabszy, ale nie zawsze zeby kochac sie dalej musze chwile odczekac (odpoczac) i moge dalej (tak mi sie wydaje), dodam ze ten bol jest bardzo nieprzyjemny): ja poprostu przerywam (przerywałem) mojej pannie podsumowując moge dalej ale nie odrazu, przewaznie wystarcza mi ok 2-5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie kiedys wspołlokator przyłapał z panna, stanął sobie w drzwiach (bo ich nie zamknałem) i sie przyglądał przez chwile(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionus
co na to Twoja dziewczyna??? widziała,że was podglądal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade dzis do mojej panny juz mnie tam dawno nie bylo:-( ale cos mi sie wydaje ze bedzie awantura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speszyła sie, mi sie chciało smiac(: to było dawno, nie widzielismy sie miesiac, ja mieszkałem w pokoju z dwoma kumplami, ich nie było a ja zapomniałem zamknąc drzwi na klucz, nie spodziewali sie ze przyjedzie do mnie panna, no i jeden wbił sie do pokoju w momencie jak ona na mnie siedziała(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almodovar
wow....ty ale masz dobrze...ja zeby mojkej dziewczynie zrobic dobrze musze ją bzykac minimum 20 min.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
A ja mam pytanie z innej beczki. Jak chcę zarezerwować nick to mi wywala bład :[ Why??? I pytanie w miarę do tematu: a zdażyło się wam kochać w obecności innych? Jak u mnie: brat na podłodze śpi (udaje? ale to było dla nas nieważne) , a my na łóżku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę z nim o tym jeszcze pogadać i dobrze wybadać sprawę. Niewiele mi mówił na ten temat. A jak widać reakcje i odczcia są bardzo różne. Będę rozmawiać i to dziś (mam nadzieje że będzie okazji, w końcu nie ma meczyków i cały wieczór dla nas) :) qrak dzięki za opisanie sytuacji z Twojej strony LARS życzę powodzenia. O co ma być ta awantura? Mam nadzieje, że jednak się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka Taka Mała ja nie miałam takiej sytuacji, wykluczając naszą sąsiadkę, która zapewne słyszy nas zawsze (cienkie ściany), szczególnie teraz kiedy śpimy przy otwartych oknach i balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×